Svatba Zlín 11.6.2011. Vyměníte si zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které plánují svatbu v regionu Zlínska v tento datum. Doufám, že se nás tu pár sejde a vyměníme si zkušenosti ohledně místa hostiny, obřadu, cukroví, dortů, svatebních šatů a dekorací a tak prostě pokecáme :-) :-) ;-) x-)
Odpovědět
verisek.s: tý jo, tak to máš celkem odvahu s těma šatama, já se bojím, že jak si něco nevyzkouším pořádně, tak mi to nesedne. :-o jsem zvědavá jak ti to dopadne, pak se musíš pochlubit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: já mám styl vyzkoušený už ze salonu a tyhle jsou hooodně podobné, takže z toho strach nemám, zvlášť, když holkám padly jako ulité. Určitě dám fotku do albíčka jak přijdou, kdyby nesedly, vždycky je můžu prodat a půjčit si nebo objednat jiné :-) :-)
Odpovědět
verisek.s: jo tak jasně, vždycky se to dá nějak udělat. :-) A ty už sis teda byla zkoušet šaty v salonu? Já jsem byla o ruku požádána už na konci června, ale začínám uvažovat až teď co bude nebo nebude. Doufám, že to není pozdě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem si už zkoušet :-) :-) Můžu moc moc doporučit salon Bonetka v Otrokovicích, paní tam má většinu šatů jako ve Zlíně, ale za poloviční ceny! Termín jsme museli přesunout, protože restaurace, co se nám líbily už byly všechny obsazené. Takže určitě není brzo. A fotografové ani nemluvím, to je umění teď ještě něco sehnat. Máme zamluvené místo hostiny i obřadu, fotografa, kapelu, zákusky, mám udělanou nějakou výzdobu, vývazky, máme hotové svatební noviny a teď jsem vyřešila i ty šaty :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to můžu jen potvrdit, že není brzo. Po dlouhé době shánění fotografu a trápení se, jsem sehnala fotografku jen díky tomu, že verisek.s změnil datum :-) Takže brzo fakt není, ale tolik co ty, toho opravdu ještě zařízeného nemám. Máme jen místo, hostinu, kapelu a fotografa a teď bych měla začít řešit ty šaty, ale vůbec se mi do toho nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda holky, jak vas tak ctu, tak zjistuju ze bych sebou mela hodit :-) jsem asi hodne pozadu jen ted nejak nebyla nalada na premysleni nad svatbou verisek: kde je ten salon v otrokovicich??moc to tam neznam. A je pravda, ze spousta salonu ma ceny premrstene, jen proto ze jsou casto navstevovane, nebo nevim proc nekdo pujci jedny saty za 5tisic a dalsi ty same saty za 10tisic
Odpovědět
Profilova fotka
pettullaa: já jsem tak ráda, že ti Verunka vyšla, fakt! A hlavně, že jsem udělala někomu radost :-) :-) Kvůli tomu, že jsem sem dala, že fotografka je volná, mi chtěly administrátorky zablokovat nick, což nechápu, zrovna Tobě se to hodilo. Hlavně, že to vyšlo. picasso: všechno najdeš na bonetka.cz (má ho blízko restarurace Sýpka), paní tam má úplně všechno a půjčovné kolem 5tisíc. Je strašně hodná, všechno mi nosila, radila, ukazovala, má salon strašně dlouhou dobu, vyzná se a šatičky opravdu pěkné a hezký výběr :-)
Odpovědět
Díky za tip, ty Otrokovice nebudou špatné, asi tam zajedem s holkama. Sice to mám trošku dál jak do Zlína, ale asi to bude stát za to. Já restauraci blokovat nepotřebuju, budeme totiž dělat zahradní párty. :-D A na Veroniku si taky brousím zoubky, ten můj termín má ještě volný :-) Kdesi jsem tu četla, že zámek ve Vizovicích se blokuje až v listopadu, tak uvidím. Jinak co se týče kytky a výzdoby, tak to už mám víceméně zajištěné, protože moje svědkyně v tom dělá. :-D
Odpovědět
picasso_123: tak to jsme dvě, aspoň nejsem sama, kdo to úplně nějak neřešil zatím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, ve Vizovicích přijímají termíny až od 1.11. to můžu potvrdit :-) Zahradní párty je super volba, bývají to nejvydařenější svatby :-) :-) Verča i její skoromanžel opravdu fotí skvěle, moc se mi jejich fotky líbí. Teď v srpnu fotili svatbu mojí spolužačky a jedním slovem nádhera x-) No a kytky a výzdoby - do toho se budu muset vrhnout, hodně je doporučovaná Halka Adamová ze Zlína, tak uvidím :-) Jinak vím, že při půjčení šatů od Svozílků dostanete 15% slevu na kytky ve Floristy :-)
Odpovědět
Ahojte holky, nevíte náhodou o nějakém svatebním salonu na Zlínsku, Brodsku, Hradišťsku:-), ke půjčují sva, šaty Maggie Sottero? Viděla jsem jejich šaty na webu jednoho pražského salonu a je to nádhera! Prostě asi tak 10 kousků favoritů mezi stovkami vyloženě dle mého gusta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
risen: já vím o salonu v Litovli, je to kousek za Olomoucí a chtěla jsem se tam na podzim vypravit :-) :-) Tady v okolí nic takového, co vím...nejblžší je ten Litovel cca 80km :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Nazdárek holky, tak svědek ženicha chce příští rok v květnu odletět na nový zéland, takže svatba se musí přesunout na duben. Uááá, nevím jak to budu stíhat. =-) Verisek.s: Halka určitě bude dobrá, pracovala původně s mojí svědkyní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, trošku se mezi vás vetřu do diskuse ;-) . Já už mám svatbu za pár, ale jen ohledně Bonetky-jsem z Otrokovic a šaty mám právě odtud-nikde jinde jsem ani nebyla-všichni vyhlašovali Svozílky, ale říkala jsem si, že když mám salon tady v místě, tak proč nejdřív nezkusit ten a vybrala jsem si-a kupón na slevy k Floristům jsem dostala taky. Paní je opravdu velmi milá a hrozně snaživá vyhovět ve všem a ceny půjčovného supr-vřele doporučuji.
Odpovědět
Profilova fotka
kesilunah: přesně jak píšeš, paní je úžasná, byla jsem tam hrozně spokojená :-) Dnes tam jdu s kamarádkou, ona bude zkoušet a já si jdu prohlídnout svatební oznámení :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme byli včera zase v Bonetce s kamarádkou, zkoušela a jak je štílounká, tak jí sedělo snad všechno. Ale paní bude na zimu vyprodávat starší modely (za 2000,- Kč!!!) a co má některé z loňska, tak i třeba za 5 tisíc! Prý není nic problém domluvit. Takže v zimě ji bereme útokem, má tam opravdu nádherné kousky!!! :-)
Odpovědět
Chystám se tam na konci září, už se těším :-D
Odpovědět
Holky už máte vybraného, popř. zamluveného fotografa? Já se pořád nějak nemůžu rozhodnout. :-S
Odpovědět
Ahojky, fotografa mám, ale snadné to nebylo...ti, co se mi líbili, byli skoro všichni zamluvení..ale nakonec jsem vybrala:) Ale teda doporučuji jednat rychle:)
Odpovědět
Právě já co jsem chtěla, tak už je zamluvené, tak nevím, musím jednat rychleji :-N
Odpovědět
To jo, a jaké jsi měla tipy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty... Také se hlásím k danému datumu... Na jednu stranu bych už teď nejraděj vše ponakupovala a pozařizovala, na druhou stranu mi to přijde hrozně brzy... Uvažuji nad tím, že si šaty koupím. Asi si je nechám poslat, trošku se toho bojím. Nevíte o někom, kdo s tím má zkušenost? Pořád přemýšlím jestli jo nebo ne... Mám dva tři favority... Vše je od dodavatelů z Číny, přičemž ten jeden modýlek jsem viděla přímo od něj ušitý a líbí se mi, komentáře má samé kladné a všichni jsou spokojeni... Druhý modýlek jsem si vybrala na netu (za prvé prý není problém ušít šaty podle fotky, za druhé dělá kopie Sottera, a model je právě od něj). A třetí modýlek je z E-buy. Sice tam jsou taky kladné komentáře, ale přeci jen je to e-buy... ach joooo... Ale půjčovat si šaty určitě nechci, já jsem prasátko, a nechci se stresovat, kde s nimi co udělám...
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa: neboj se pujceni, neni v tom zadny problem, ja se taky vzdy pokapu ebo uspinim od jidla,a le v tom neni problem, vsak mas zaplaceno vycisteni satu. ja si taky chtela nechat usit saty v Cine, slysela jsem same ohlasy kladne, ale pak jsem nevedela jestli mi ten strih bude sedet, tak jsem si rikala, ze nejprve neco vyzkousim v salonu a uvidim. porad jsem nad tim premyslela a pak jsem nekde na internetu objevila obrazky satu z Ciny a zrovna moc se mi nelibily, takze u me vyhralo pujceni. A jeste navic kazda druha neveesta si je nechava sit v Cine a pak se to snazi prodat, takze ti zadna nebude psat, ze to nebylo podle jejich predstav, potrebuje je proste prodat.
Odpovědět
Profilova fotka
Picasso: mám tu najitou jednu paní, která s dodavatelem z Číny spolupracuje a jde to přes ni. Napsali jsme si o tom několik e-mailů. Vím, že jestliže chce ona prodat, bude mi psát samé superlativy, ale sama uznala, že se bojím oprávněně, a je velice ochotná a vstřícná... mě se právě jeho šaty líbí, jsou dost podobné originálu, i když ne uplně, ale musím se přiznat, že konktrétně u šatů které jsem si zatím vybrala, se mi dokonce více líbí ušití od něj než od Sottera :) a co se týče kladných komentářů, měla jsem na mysli komentáře po obdržení šatů od dodavatele, ne až při následném prodeji... Je pravda, že jsem včera objevila šaty svých snů, od Sottera, a měli by je mít v jedné půjčovně u Litovle-jestli se nepletu, a to mě trošku zvyklalo, že bych je možná půjčila... Ale pravda je, že za tu cenu :( nejsem extra šetřivá, ale přeci jen je to dost peněz, a je mi líto to "vyhodit" jen za půjčení.... Určitě si ale projdu pár půjčoven, abych vůbec věděla jak ve svatebních šatech budu vypadat, jak který střih sedí a podle toho uvidím...Už teď jsem z toho nervozní, a to jsem si vždy říkala, že mi bude jedno jaké šaty budu mít a že mi stačí obyčejné jednoduché :D
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaaa: je to vec nazoru, musis si zalozit albuma lespon at vidim fotecky. a nebo zkus jeste mesic dva vydrzet a treba nejaka nevesta ma taky takovesaty usite a bude je prodavat.
Odpovědět
Profilova fotka
Album založeno, můžeš se mrknout :) Jinak samozřejmě ještě počkám, zatím mám pořád času dost, a začnu to nějak víc řešit nejdřív po Novém roce :) myslím si, že tak brzy si objednávat a mít doma svatební šaty ani není dobré... stejně jako nakupovat věci na mimčo jakmile žena zjistí že je těhotná-přináší to smůlu :(
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa poslala jsem ti neco do IP, urcite na to mrkni.
Odpovědět
Profilova fotka
Picasso-jj, díky, už jsem ti odepsala :)
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu se jen tak ze zajímavosti zeptat, kolik si tak berou fotografové a za co? Popřípadě i kameramané? My zatím máme domluveného kamaráda fotografa, za celkem rozumnou cenu (3t.-jen za focení) tak snad to klapne a fotky budou pěkné :) a videjko nám snad udělá strejda, který se tím baví a má krásná videa-jak pěkně točené, tak nádherně zpracované :) Jinak je tu někdo, kdo si bude sám zdobit sál a svatební tabuli? Tohle bude asi bohužel na mně (máme zamluvený jen sál, zbytek zařizujem sami) a já na to nějak nemám cit :( Bohužel nejsem odtud, pocházím z Brna, tak tu nemám moc známých, kteří by mi pomohli...
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkaaa: vyzdobu budu delat sama s jednou znamou. prijde mi zbytecne platit si za to jeste nnekomu jinemu a co kdyz to neudela podle mych predstav. svedkynne ti urcite pomuze.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?