Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tery87 Jo katastrofy - u nás spíše zdravotní. Minulý týden naším domem proběhl nějaký průjmovo-zvracení vir, tchán měl před dvěma týdny infarkt (už je naštěstí doma), mamka jde v pondělí na operaci (v sobotu by měla být v pohodě), ženich má nateklou pusu, protože má zánět v zubu. V sobotu jsem musela hledat novou svědkyni (ta původní odřekla) a ženich zjistil, že má malou košili - ale už má novou.
Odpovědět
@ivetaml Snad už to pomine...větší zdravotní problémy jsme měli v rodině před létem taky, nebylo to vůbec příjemné, ale klepu na dřevo, vše zažehnáno. Spojení mě a Toma přitahuje ale především katastrofy typu krachu cestovek, nenadálých přírodních katastrof, ztrát průkazů, nenadálých finančních výdajů a pak taky narušení různých plánů kvůli Tomově práci apod :D Ale už to bereme s humorem, když nejde o život jde o ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak my máme svatbu 15.zaří a už mám vše krom vývazku.Pro ty sjedem do ¨Polska mají tam krásné v tom velkoobchodu.Jinak my jsme moc starostí s přípravami neměli pak jedeme všichni na hotel kde bude oslava a pak vsichni tam zustaneme na noc ten hotel je na horách a známá je majitelka která nám tam vše zařídila,je velky snád jak Makro :D no už aby to bylo za náma :D
Odpovědět
Tak jsem dnes byla za švadlenou. šaty nemá a neví jaké by mi ušila. Tak jsem si nakonec vzala ty co jsem už jednou zkoušela a byly mi, jen jsem jí poprosila o pár změn a ty mi odsouhlasila. Snad to nakonec vše dobře dopadne. Jsem z toho trochu zklamaná,ale nemohu si se svou postavou moc vyskakovat. Tak snad alespoň ta malá bude krásná. No ale zas na šatech budu mít i tu černou jak jsem po ní toužila tak to snad bude OK. Ale nedaří se mi najít vizážistku a to mě trápí.
Odpovědět
Jéé už se nám to všem blíží :) Já se stráášně moc těším, i když mám pořád ještě asi milion věcí, co musím dořešit. Holky, co máte svatbu 1.9. přeju krásný den plný lásky, štěstí a hlavně kopec srandy!!! Užijte si svůj den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Jéé ty asvatební sušenky jsou super :-D No obejdu pár domácích potřeb a třeba najdu nějaký vtipný vykrajovátka:-)) A něco s nima vymyslím, co já vím, třeba na to fakt nebude čas nakonec..když vidím kolik toho pořád je před náma :-) No tak to já taky nepotřebuju, ale kytku budu mít oranžovou a deštník žlutej, naštěstí ty barvy k sobě jdou :-D No holovej = ne skládací :-) Akorát jinak mi bude k ničemu, protože radši tahám deštník v kabelce než v ruce :-) A odkud ten deštník máš? Že bylo těžký do přivézt:-)) No my jsme zas chtěli uplně jiný oznámko,ale to v čr nikde nedělaj, tak sme se na to vykašlali, protože patlat s nám s tím nechtělo :-D Tak jsme nakonec zvolili uplně jednoduchou obyčejnou A6 s textem :-) No snídat, já se bojím že do sebe nic nenacpu právě, ale spíš pak k obědu něco potřebuju sníst, abych nekručela při obřadu no :-) Takže asi panáka a pak třeba budu schopná jíst :-))
Odpovědět
holky nevíte jak je to s těma otiskama na svatební strom. Mě se to moc líbí a ráda bych aby těch pár lidí mi dalo otisk a podpis. Ale nevím jaké jsou to barvy. To jsou nějaké prstové barvy??? Nebo to je klasické na tiskání?? Jak se to pak umeje?? Nemáte některá zkušenost???
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova sušenky jsou fakt dobrý i na chuť, aspoň mně tedy chutnají, zvlášť, když se do nich zapečou mandle a tak :-) tohle je hezký, ale hrozně drahý http://www.ceske-formicky.cz/?1257,en... Ten deštník teda taky nevím, jak převezu, ais ho vezmu do hotelu už zítra, je to těžké jak kráva a skládat se to nedá, a nevím, zda ho budu po svatbě nosit, asi taky ne :-D I když ani ne tak z praktickýho hlediska, ale možná ho budu půjčovat. Ten deštník je z bella umbrella a nezasílali do Čr, takže bylo dost těžké to sem dostat přes jednoho zprostředkovatele....navíc DPH a clo bylo fakt úžasný :-/ Jinak oznámko máte super, mně se líbí hdoně jednoduchý oznámení, nemám ráda, když to je s milionem blbostí. Možná, kdybych se vdávala podruhý, bych šla do nějakýho kaligrafa, jen černý písmo na bílým podkladu Já se musím hodně najíst ráno, páč se pak budeme fotit....a před obřadem mám chvíli, tak snad do sebe hodím oběd :-) Hm jak jsem nechtěla nic platit v hotovosti o svatbě, tak mi stále přijde, že toho máme na placení nějak čím dál víc - budu si platit hotovostí šaty při převzetí, taxíka (auto řídit neumím, i když řidičák mám, ale bojím se), pak oběd na svatbu, makeup, veterána...uááá
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Jéé ta formička je super :-D ale fakt dost drahá, kdyby to nebylo svatební auto, tak je to určo o půlku levnější no :-)) Sušenky asi zkusím, ty se dají taky napéct dopředu, doma pak zkusím najít nějaký recept... :-) Aha, tak koukám deštník bude taková nejdůležitější část svatby skoro, když kvůli němu byli takové "čachry machry" :-D Já právě taky nemám ráda ty oznámení s kytičkama, motýlkama, holubičkama a prstýnkama :-) My chtěli takový to s kapsičkou na ty různý kartičky a navíc s cd (s videama z akcí, dovolených, fotky..) ale nakonec sme nesehnali to co by se nám líbilo.....tak sme to řešili takhle :-) A ještě k tomu zadarmo, protože nám to vyzvedávala Vaškova mamka a odmítá nám říct kolik to stálo :-D No my na svatbě budem platit akorát oběd a já vizážistku no...DJ a foto to chtějí potom, takže pohoda a taxíka sem si udělala z kamaráda :-D Akorát nevím kdo nám bude pak dělat taxíka na focení, protože jsem všechny chtěla poslat si odpočitnout, a s rodinou se sejít až na "oběd" v 17hod, ale potřebujem někhoo kdo s náma pojede z místa obřadu do Pb a bude zastavovat na různých místech a čekat až se vyfotíme..:/
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@phuskova pošli pak jednu do Prahy :-D No jo deštník,, to byla moje posedlost, strašně moc se mi líbil :-D Jinak maminka je dobrá, to u nás tak ochotné příbuzenstvo nemáme :-) Ani nevíme, zda nám rodiče vlastně něco na svatbě dají bo co Napsala jsem do salonu, zda nemůžu doplatek na šaty platit už ted převodem, at s sebou netahám deset tisíc, tak uvidíme...ale taxi nebo oběd asi jinak nevyřeším a veterána jinak platit nechci, když toho člověka neznám Hele a ten fotograf nemá auto? Myslím, že stejně by jezdil za váma ve svém prázdném autě, tak by vás mohl vozit on, co?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jednu jako jednu sušenku? není to málo? :-D No tak snad ti to povolej, protože to je docela velká částka na to abys ji nosila jentak kabelce, teda podle mě...v pb bych se s tím bála i vyjít před barák, že to každej chuligán pozná :-D No auto má, ale je to nejposlednější možnost, jezdit s ním...prý má vždycky vzadu hromadu věcí, což chápu protože u nás v autě se taky nedá jezdit vzadu :-D Snad uplatím kamaráda, mu řeknu, že když nás bude vozit, že nám nemusí dávat žádnej dar - on má totiž trauma z toho jakože by nám rád dal nějak víc peněz (podle toho co říkal, je to hodně blízkej kamarád, vlastně bydlí 2patra pod náma :-D) ale nemá takyn a vyhazování, tak bych to řešila takhle...tak snad na to přistoupí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@phuskova to je fakt, pošli víc!:-D No já se s tím taky bojím chodit, platím kartou úplně všechno, nákupy jídla, oblečení, ani nechodím tam, kde karty neberou...rozhodně v salonu, kde půjčovný vyjde na 20 tis., maj hodně blbý systém, že to chtěj v cash :-/ No musel by si chlapec trochu uklidit...co já teda vysledovala, tak mi naopak přijde jako běžný, že tě vozí právě ta kamera/foto :-) My teda mco jezdit nebudeme, a když, máme toho veterána, ale myslím, že fotograf ani auto mít nebude, když je z Prahy....he jsem se ani nezeptala, kvůli parkování... Jinak my měli spíš opačnej druh kamarádů, tak si ho važ :-D Dneska jsem platila kytky a já blbec mám limity na transakce na účtu, tak jsem tu chudákovi květinářce posílala na čtyřikrát..fakt mě asi zabije
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Tak když vymyslim nějakej slušnej recept a bude čas, tak pošlu, výslužku :-D No já právě taky,akorát mám drobný na bus tady po pb, ale jinak radši vše platím kartou ... ale taky se mě to nevyhne no...pochybuju že si vizážistka přinese terminál na kartu :-D No já sem si to taky původně myslela, když navrhl že budem jezdit,ale tak to je jedno, já toho kamaráda nějak ukecám :-) No a neboj, to je jedinej kamarád :-D Ostatní jsou normální :-D Máte tam nějak omezený parkování jo?? A kde to vlastně máte? Já vím že hostinu pak v tý Arii nebo jak... Hehe, třeba bud eráda, já sem vždycky ráda za každou plusovou položku na výpisu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova tak jo :-D bychom se klidně ale mohly vidět, my máme barák u Dobříše :-)) Hele a přítel by to neodřídil v nejhorším? No omezené parkování ani není, ale musím to předem nahlásit v hotelu - ten hotel má podzemní garáž pro hosty. No to nevím, zda bude rása, asi si už bude ťukat na čelo :-D
Odpovědět
tak si představte, včera jsem byla objednaná na předsvatební úpravu šatů a oni mi řekli, že nestíhají a že mám přijít jindy; naštvalo mě to, alespoň mohli dát vědět, byla se mnou kamarádka co je mimo liberecká, takže projetý prachy a nic, fakt nepochopim... jinak stále jsou lidi, co nám nepotvrdili účast, svatbu máme 7/9 - do kdy čekat?
Odpovědět
Profilova fotka
@evaroman zavolala bych jim, zda jdou nebo ne a když nebudou vědět, řekla bych jim, ať nechodí, podle mě od nich trochu nevychovaný @phuskova tak zrovna platím ty šaty...naštěstí to jde převodem na účet, ale stejně musím vzít ještě v hotovosti vratnou zálohu 5 tis...ale to je furt méně než co mělo být původně u mě v obálce
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Tak aspoň že tak co ?:-) Já sem taky sebou brala jen 5tis když sem platila, naštěstí sem předtím platila 2000 zálohu a víc po mě skoro nechtěli :-D Fakt u Dobříše? Tak to jo :-))) No jako odřídil,ale to nám zas bude chybět auto, protože tam jede s kamarádem jiným :-D No nějak to vymyslím...řeknu kamarádovi že to je šílená pocta čumákovat dvě hoďky v autě a čekat až se milostivě nafotíme :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova hm ta záloha je teda dost blbá, přijde mi celkem vysoká, no ale když mi ji pak vrátí, tak co jako... akorát nechápu, na co furt čeká ten pán, co nám půjčuje židle, už mi měl poslat fakturu...a Dj taky :-( At to mám z krku..dycky se hrozně bojím, že zvržu číslo účtu příjemce a pošlu prachy někomu jinýmu :-D I když vím, že bych pak mohla reklamovat platbu, ale stejně--- Tak ten kámoš ale vypadá hodně ochotně, nebo ne?:-) Mě třebas maličko mrzí, že naši kámoši se nenabídli, zda není třeba s něčím pomoci nebo tak..jako né že by bylo, jen by ot bylo hezký gesto. Naopak se mládenci ještě děsně divili, když jsme jim napsala, že musíme vyřešit něco ohledně obřadu - kde budou stát, kam jim dám prstýnky a tak...a taky se mě pak kámoška překvapeně ptala, zda nepořádám rozlučku...ale že by je napadlo mi ji udělat, to ne (myslím, že tuhle věc neorganizuje nevěsta, ale kámošky pro ni...)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b tak pokud ti ji vratej,tak to je pohoda..ja ji mela nevratnou,kdyz jsem si je nechavala sit..tak aspon doufam,ze je pak prodam.. A jako s tema cislama uctu to mam stejny,radsi vsechno 10x kontroluju,ale jistota je jistoti:-D Jj,kamarad ochodnej je,on je takovej hodne hodnej..:-) no nam se jinak taky nenabidli,sice obcas nekdo prohodi,ze jestli nepotrebujem pomoct,ale spis to je takova konverzacni otazka:-D ale hodne mi pomahaj holky odtud:-) a kamarady akorat nazenem den predem do kulturaku na pomoc s vyzdobou..uvidime,kolik jich prijde:-) aha,tak to je mila kamaradka no:-) a co jsi ji rekla? me rozlucku organizuje svedkyne a jediny co zatim vim,ze je v praze:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova jo to si myslím, že určitě prodáš...já asi prodávat nebudu, i když jsem to plánovala :-) No řekla jsem jí to, co jsem ti te´d napsala, já zase nejsem tak moc plachá nebo tak :-D ale nic na ot neřekla, možná něoc chystá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova asi mi už nedojodu pruhatý bonbony na svatbu někde se zadrhly :-((
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b tak je pak sníš potom všechny sama :-D taky dobrý ne? :-)) No rozlučku už nestíháš ne????
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova jo stíhám proč ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b já mysllea že máš 1.9. tak teď sakra nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova jo tak, né, až za týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b aha, mě zmátlo, že už do hotelu vozíš věci :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova no abych toho v pátek nevezla moc...povezu v pátek před svatbou kufr plnej věcí, protože po hostině jedeme rovnou pryč, plus potáhnu hned dvoje svatebky... Ted tam musím hodit ubrusy, aby je stihli vyprat a vyžehlit a taky nějaký tiskoviny na stoly a tak
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Tak to jo ... mě to právě jen zmátlo, já vím že to máte v tom oznámení, ale teďka sem si fakt byla jistá :-) Ale tak to ti ty bonbonky určitě dorazej,uvidíš :-) My třeba měli včera sraz s Dj a to je tak fajn člověk, že mě naprosto uklidnil a už se nebojim, že by naše večerní párty byla fiasko...prostě to bude kdyžtak fajn diskotéka, na Gottáka a Helenku či na Village people si zapaří každej rád :-) A dokonce jdem asi do tý vtipný tomboly, přítel nechtěl a on ten Dj o tom začal tak hezky vyprávět a tak se tomu smál, že přítel to už chce taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Asi nedorazej, sháněla jsem ještě nějakou stránku, ze který by se to dalo poslat něčím rychlým, ale bohužel jsme nic nenašla..myslím ale, že se s tím dá žít :-D A koho máte jako DJ? My máme taky dobrýho, budeme mít nakonec oldies diskotéku, hodně 80s-90s, fakt se těším...všichni byli nadšení, že se na to bude dobře pařit :-))) Akorát Michala Davida jsem radši předem zakázala :-D Takže připravuješ nějakou tombolu? My o ní taky uvažovali, ale já jsem líná :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?