Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
@kaerde Veliká gratulace. Nic neřeš. Práci jsi měla, tj. mateřskou dostaneš a to je podstatné. Vše ostatní už je fuk. Copak myslíš, že ty ženský, který mají smlouvu se mají kam vrátit? V dnešní době? To si jen myslí. Vezmou za ně záskok na tři roky, ženský se pak vrátí po mateřské do práce a hned druhý den mají výpověď z důvodu "organizačních změn ve firmě či na pracovišti". A jsou na tom stejně, jako ty. Takže si užívej těhotenství, buď ráda, že budeš doma s mimískem i tou větší dcerkou a netrap se ničím... Máš v chlapovi oporu a to je nejdůležitější!
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde - Jak ti tohle může tvoje máti radit - aby jsi to dala pryč. To nechápu je to hnus.
Odpovědět
@mysutkaaa No já tomu také moc nerozumím. Když jsem čekala první a hrozilo že bude nemocná, tak mi to také radila. Já jí za to nenáviděla a raději se s ní o tom už nebavila. Ted se z ní může zbláznit a nejraději by jí měla celé léto u sebe. Jasně, tam šlo o nemoc a ač jsem sama tušila že bych si nemocné dítě nenechala bolelo mě to slyšet takto natvrdo. No a ted zas toto. Z finančních důvodů. Ale to není důvod. Tak zas lituji že jsem jí to řekla. Já už tu psala že máti pro mě není opora, ba naopak mám díkky ní jen problémy. schazuje mě že jsem tlustá a že se mnou Jirka nevydrží, že se za mě musí stydět. A tak dál. Stále se jí nějak snažím zavděčit. Však i tu školu jsem zpočátku dělala díky tomu abych jí potěšila a ona byla na mě alespoň trochu pyšná. No ale bohužel, nejsem brácha a tak jsem stále až ta druhá. Mimčo si nechám, moc se na něj těším. A prostě to zvládnem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo tak to mě moc mrzí že tvá matka je taková semetrika a není ti tvou oporou. Nechápu myšlení lidí těchto typů. Určitě tě to bolí ale nic si z toho nedělej. Žij si svůj život, pokud tě tvůj budoucí manžel podporuje a miluje tě - tak to hoď za hlavu. Ať to všechno dobře dopadne!!!! Budu ti držet palce i na nahou!!!
Odpovědět
@kaerde gratulka k miminku... hlavne se nestresuj, je to tvuj zivot, takze se rozhodni podle sebe a na rady maminy urcite nedavej... nejak bylo nejak bude, a to ze se by ses do prace vratila i se smlouvou na dobu neurcitou neni vubec pravda, kdyz by te tam nechteli, tak by si neco vymysleli... tak at se svatba vydari!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz tri dny koukam na predpoved pocasi a jsem cim dal tim vice zoufala. Akorat 1.9. ma byt nejhnusneji z celeho tydne. Clovek planuje pul roku svatbu a pak to zkazi jedna studena fronta. Obrad mame mit venku v zamecke zahrade...ale asi to nedopadne. A nevim, kde si udelame fotky. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme na tom podobně...máme připravenou svatbu na kolech a v kempu, není se kde schovat a má pršet...Moc mě to mrzí. Dalo nám to všechno dost práce vymyslet. Doufám, že to dopadne aspoň jako tento víkend, taky slibovali déšť a hnus a nakonec jim to nevyšlo. Budeme si držet palce =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tez mame vsechno domluvene venku...obrad...a vecer party pro 100 lidi v jednom arealu..tak nevim kam se naskládáme. holky věřme, že bude jen zataženo..občsas pár kapiček...uklidnit nás může to, že nehlásí žádné šílené bouřky...je to jen trochu nahnuté a to se ještě může rozplynout :-)
Odpovědět
Všem vám děkuji za podporu a gratulace. Už si to užívám. Jsem sice v prvním měsíci a cítím se dobře. Dnes jsem byla na personálním a za vedoucím a řekla jsem otevřeně z čeho mám strach. A holky oni mi řekli že jsou se mnou spokojení a že mi než na mateřskou půjdu daj smlouvu na dobu neurčitou. Chápete to. Jediné z čeho jsem se obávala a proč i mamka by se přikláněla k ukončení bylo že nebudu mít práci a ono jí stejně budu mít. Ježiš já jsem snad ta nejšťastnější. Zítra jdu snad už naposledy za švadlenou a snad už vymyslíme jak šaty nechat ušít. A pak už jen čekat a slavit a měnit jméno a užívat si.
Odpovědět
Profilova fotka
kaerde také gratuluji k mimču ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky koukám že na sobotu hlásí až 14 stupnů jen........ , a to to máme venku , ale i tak si to užijem,doufám že nebudou aspon slejváky ale jen zataženo :-) , ještě že jsem si k těm šatům dokoupila to bolerko :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy, tak málo? No nazdar, také to máme venku a mám holá ramena :) U nás však bude spíš problém ten, že přijdeme úplně nevyspalí, neboť synovi už čtrnáct dní rostou stoličky a nevypadá to, že bychom do svatby byť jedinou noc spali :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a jéje,no naštěstí terezka už má všechny zuby :) .... no co jsem koukala tak má být 14-16 stupnů.....uvidíme :)
Odpovědět
Holky nebojte, bude vám pršet štěstí. Ty jo jak už i zářijové nevěsty maj termín ještě tento týden, to znamená že už to i já mám za dveřma. Se zblázním z toho. Holky ať vám to všem klapne
Odpovědět
Profilova fotka
@romulik4 ale neboj, lepší zataženo jak vedra a ostré slunce, to pak jsou fotky na nic. Nejhezčí fotky jsou stejnak s děštníkama v jemném dešti....já bych brala zase zataženo a už to vidím, že zrovna my vychytáme nějaké horko, brrr
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Tak co přípravy a vlasy?.) Já včera měla sraz z fotografem a ufff fotek bude kolem 300 za těch 5 hodin...tak jsem si oddychla..prý ani neví proč má napsaný tak malý počet na stránkách, že to musí změnit :-D Tak sem mu řekla že jo, že tím děsí lidi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova tak to je super, že to dobře dopadlo :-) takže sis oddychla? No dneska jsem byla u kadeřníka, hodil mi na to takovou studenou popelavou hnědou, krásně se mi sladily odrosty s konečky a hezky to zjemnilo tu nazrzlou..jen se bojím, že se jednou umyju a zase mi ta červenavá vykoukne. Ale kdyby to bylo jen trochu, tak to snad taky nebude vypadat zle, byla by to taková teplá hnědá, asi jako nugát nebo čokoláda Zejtra jdu na úpravu šatů a šrotím se momentálně na jednu zkoušku, co nového u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Jj to bylo první na co sem se zeptala, ještě než jsme si stihli v restauraci objednat pití :-D Takže super, je to strašně fajn "kluk", spíš mladý pán no :-) Už se těším, měl super nápady, tak snad mu fotky nezkazím sebou :-D Tak aspoň že tak, já právě myslela že henna je na barvení nejlepší a že jde do hněda, ne do zrz? Já si budu barvit vlasy dneska, tak snad se mi to povede :-D ale třeba jednou jsem byla u kadeřnice že chci hnědou a chytlo mi to taky do zrz a byla to normální barva a já vypadala jak blb, že mě i přítel prosil, ať se obarvím zpátky :-D Novýho asi nic, jen na mě jdou nějak stresy že nestíhám..sepsala sem si seznam co je ještě potřeba doopravdy zařídit, a že toho A4 a půl :-D Jo a už se mi objevuješ dole na hlavní stránce v nadcházejících svatbách..jaký to je?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova já si toho zatím na webu nevšimla, tek nemůžu říct :-D Ale tak jako já se hrozně těším, nervozita nějak zmizla....paráda :-) Jen mám teda obavy, abych nebyla na svatbě za rudou Sonju, ale jinak dobrý. Naštěstí mis nad i teplý odstíny seděj, mám takovou zlatou kůži Seznam mám taky :-D Docela už v něm ale nic není,jen musím ještě jednou zajít do hotelu a to je vše. Taky mám sepsanej rozpočet a už u 90% svítí zeleně napsáno "zaplaceno" a to je super pocit, že mám čím dál víc věcí z krku :-D teď budeme platit kytky, to se prohneme...a pak už vlastně jen DJ a hotovo. A co chybí tedy tobě?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b No já si totiž myslím, že až tam uvidím sebe, že to se mnou sekne :-D Já se taky těším,ale zároveň mám strach...přeci jen se vdávám poprvé, tak nevím co mám čekat od toho dne :-D No ale tak pokud ti teplý odstíny jdou tak pohoda, mě třeba nejdou a byl by to průšvih :-) Ale já právě koukala na fotce (ze zkoušky) že máš hezkou barvu vlasů, tak mě udivilo proč právě henna :-) No já seznam právě sepsala dneska a vyděsilo mě to, jsou tam jakože všechny věci i drobnosti, ale který je potřeba asi udělat:-) Zaplaceno máme tak půlku no, to teprv ještě bude sranda :-) No chybí mi zkouška líčení a účesu třeba, musím si nechat zúžit šaty na převlečení, dodělat časopis a dekorace, vymslet kdo bude kamerovat, zasadit nějakou tu blbost do kyblíčků, sejít se s @lamorgaine a koupit od ní tyly , vymyslet na co se nachystají mísy, saláty a tak :-D Nakoupti zbytek alkoholu, napéct ty sladkosti, sepsat seznam fotek pro fotografa (sám si o něj řekl:-D) a uklidit byt :-D plus další blbosti no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova to nikdy nevíš :-D já byla nějak nervní měsíc před, říkala jsem si, že to nějak uteklo a že jestli šílím takhle teď, co budu dělat těsně před svatbou..no a te´d najednou žádný stres, celkem si to užívám a všechno :-D Ono pak prostě už ani nemáš čas na nějaký nervy No právě jsem se na tu fotku ze zkoušky dívala a říkala si, že by mi možná šly i nějaký oříškový odstíny, ale nechtěli jsme odbarvovat a ničit vlasy...jinak já se hennou barvím asi deset let, prostě jen teď to nevyšlo. Jinak si na vlasy furt koukám, vidím tam jakože rozdíl vršek- spodek, ale už není tak velkej a hází to max zlatý odstíny (červený na slunku, na to jsem zvyklá). Tak budu teď za hnusku, nebudu si moc mýt hlavu a budu doufat, že už se to moc nevymyje. Heleď zase toho až tak není, to jsou drobnosti :-) To bych tam musela taky počítat úklid a tu zkoušku a taky dodělání zubu...:-) Máš už účes a líčení vymyšlený, co bys chtěla? A ty budeš teda péct sladkosti? To klobouk dolů!
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b No však už to máš za pár, to si vlasy mýt nemusíš :-D Až před :-D Já si dneska taky nabarvila vlásky a luxus, sem zas kočka :-) Už se těším až Vašek přijde domů a bude nadšenej, má tuhle barvu na mě rád :-) (tmavě hnědá no :-D) No chtěla jsem,ale dneska jsem zkusila ty sněhový pusinky a sem asi dost levá, protože mi to nešlo, tak to letělo do koše...:( Tak leda ty pie pops (ty sou boží :-D), cake pops zkusím, a místo těch pusinek nevím co udělat...asi dvě várky muffinků, ty sou rychlý a lehký, když najdu nějakej dobrej recept, už mám citronový :-) Líčení ani účes vymyšlený nemám, teda účes jo, už sem naposílala kadeřnici fotky,ale nic mi na to neřekla...a líčení chci jen decentní ale zároveň výrazný, nevím jestli něco takovýho ale existuje :-D A co ty, účes vím, vysoce vyčesaný a co líčení? Budou červený rtíky ??? :-) Nebo nehty?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova a ty máš původně jakou barvu? Já takovou tmavší blond a právě mám strašně debilně vždycky světlý odrost..tobě to chytá jakože všude stejně tmavě? Já tedy plánovala, že něco napeču, ale pak jsem to vzdala..ráda peču, ale den před bych to asi nestíhala.....hm je fakt, že ty pusinky jsou celkem náročný, aby nebyyl totálka suchý, ale daly by se zase hodně levně koupit, je to jen sníh Decentní výrazný líčení bych řekla, že by mohly být hodně výrazný řasy a linka, nebo kouřový stíny, to je výrazné,a le zároveň žádná šílenost... a účes tdy bude jakej? No ono to líčení je maličko vidět na tom obrázku v mý galerce, ale je fakt, že moc ne, jak jsem bokem..chtěla bych světlý tělový rty (už jsem si i koupila rtěnku, jmenuje se high tea :-D) no a hodně tmavý kouřový stíny. Účes uděláme trochu jinak, než mám v galerce, trochu vyšší a asi i objemnější, prostě ještě větší šílenost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b já mám barvu, která se odborně nazývá poch*aná sláma :/ :-D Proto barvím už asi od 13 (přelivy) a od 17 barva :-)) Takovou středně spíš možná světle hnědou ale bez lesku a jakoby do šeda...nevim jestli to jde popsat...jednu chvíli sem byla blond a to bylo super, jenže jsem ty vlasy měla už hodně zničený tak sem si dala pauzu od odbarvování...ale časem do ní půjdu zas :-) No já mám za to, že třeba ty pie pops vydržej dlouho, nemá se v nich co zkazit...ty muffiny sou rychle, a cake pops si taky připravím předem, je tam sice máslo, ale to ve vánočním cukroví taky a jíme ho i v lednu :-D Takže když to vyrobím týden před, tak to snad zvládnou v ledničce :-) Ale nenapadá mě co místo těch pusinek :( S makronkama se dělat nechci a nevím kde v okolí by mi tohle upekli...:( Účes bych chtěla nějaký jako mám v albíčku: http://www.beremese.cz/fotoblog/phusk... uvidím co mi půjde s tím mým chmýřím, falešný vlasy si kupovat nechci :-) Takže takový trošku retro? ;-) Vlastně si někde psala, že budeš mít i krátký šaty ne? To bude určo super :-) 'Já na to nemám odvahu, na to být jakože výrazná... už teď mě děsí to, že na mě asi budou skoro všichni koukat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova to budeme mít stejnou barvu :-D až na to, že já ve vlasech mívala takový měděný proužky, celkově mi to lezlo do zlatý Jeslti to má bejt něco barevnýho, tak bych udělala sušenky různých vtipných tvarů :-D a nazdobila je barevnýma cukrovýma polevama...to ti navíc vydrží dlouho, možná budou některé druhy i lepší rozležené Na ty účesy v galerce určitě falešný vlasy nepotřebuješ, podle me by to šlo udělat i s polodlouhýma :-) Já se taky dřív bála, jestli bude třeba nastavovat, ale oni ti to tak ztipírují a použijí různá udělátka, že bych mohla mít i půlku vlasů a šlo by to :-) No my to máme celý hozený do retra - účesy, šaty, trochu výzdobu, máme veterána....mám hrozně ráda přelom padesátek a šedesátek :-) Odvahu seber, vždyť o to jde!:-D Užít si, že jsi v centru pozornosti a tak :-D Ono zase úplný úlet ti taky neudělají, když jsi nevěsta...toho bych se nebála. Mně ho udělá Jakub na hlavě jen na moje výslovný přání :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Jo tak jako na sluníčko mi to házelo červený odlesky a já to ale vždycky nesnášela :-D Kdyby to bylo zlatý, tak prosím, ale spíš to bylo kaštanový až mahagonový..:/ No sušenky, mě musíš rovnou poslat odkaz na recept, já si takhle představim Bébéčka obalený v cukrový polevě :D No tak to pak nechápu proči si tu každá druhá kupuje ty falešný vlasy teda? No uvidím, v neděli se uvidí a rozhodně...snad na mě něco vykouzlí :-) Jj já si to myslela, už jen ten váš deštníček, není moc obvyklej :-) To my taky máme,ale obyč holovej žlutej, jako v seriálu HIMYM :-))) My spíš budem mít takovou všehochuť, než něco sladěnýho....už sem nakoupila zateplení pro jahody na stoly místo ubrusů :D Ale třeba se mi děsně líbí vaše oznámko, já mám takovýhle jasný a stručný věci ráda:) Tak já se v tom moc nevyžívám, když na mě všichni koukaj a čekaj co udělám a tak....sem pak nervózní ještě víc....musím si ráno dát panáka, aspoň jednoho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova no já mám možná mylný dojem, že mi ta načervenalá sluší...ale vizážistka mi říkala, že mě tipuje na studený typ (třebas letní)...tak to nevím, zrovna v šedý a modrý vypadám jak umrlec. Sušenky - http://yummyweddingfood.com/wp-conten... http://farm3.static.flickr.com/2628/3... http://s3.amazonaws.com/files.postero... My jsme je původně taky plánovali, když jsem přemýšlela o nějakým americkým stolu se sladkostma, ale pak jsme se nějak přesunuli víc do Evropy :-D Co je prosím tě holovej žlutej? Mně přijde, že to sladěný máte, tak nevím :-D Nemusí být zase v barvách svatby i toaleťák...my jsme chtěli černobílou svatbu a taky si tam házíme pro radost červenou, žlutou, zelenou...:-D Jinak deštník jsou takový padesátky..bylo šílený ho sem dovézt, ale stálo to za to :-D Díky za pochvalu oznámka....nejhezčí byla americká předloha, ale to bychom se nedoplatili....tohle je taky fajn, navíc jsem si libovala, jak ušetříme. Ale pak jsem chtěla i menu a karty na stůl a bla bla a najednou to naskákalo... jinak panáka taky plánuju :-D ještě nevím, co budu snídat--asi ptákovina, ale celkem jsme o tom přemýšlela...nechce se mi celý obřad přemýšlet o břiše
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si včera byla půjčit u kamarádky svatební deštník :) Chceme to mít venku za každou cenu, tak jsem zvědavá :) Zima mi nevadí (ano, měla jsem si půjčit bolerko, moje chyba :), ale ten déšť by mě tedy nasejřil.
Odpovědět
Nevěsty, co se vdáváte 1. září, jaký máte dojem z počasí?
Odpovědět
Jako nevím jak u Vás, ale u nás začíná obvyklá série katastrof, které zpravidla přicházejí, když se to nejméně hodí... Marodí nám pes a do toho chudák Tom, který mimochodem zítra slaví třicetiny, možná přijde kvůli práci o rozlučku se svobodou...Máme navíc ještě tolik zařizování, že ani nezbývá čas na pořádnou oslavu takových velkých narozenin... A ještě nám odřekl DJ, takže ještě na poslední chvíli sháníme. Počasí mě naštěstí zatím moc neděsí...na 8. hlásí 23 a polojasno...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?