Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
@inna_s ahoj,jistě,že můžeš :-) kdy to přesně plánujete??
Odpovědět
Profilova fotka
@pet21 Já mám zkušenost, že se mi v obchodě většinou nic moc nelíbí a až to zkusím, vidím, že je to super. Tak jsem to měla s šatama- na netu mě vůbec nezaujaly, ale až jsem je na sebe oblékla, věděla jsem, že jsou to "Vysněné" :-) Tak se na netu spíš mrkni, jaké jsou typy (áčkové, Sissi styl, mořská panna,..), a pak začneš zkoušet a uvidíš, co ti sluší nebo sedí.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pet21 chtěli bychom to 15. září :) ale jsem trochu nervózní z toho, zda se to dá stihnout pořádně za necelý rok :-S
Odpovědět
Tak jsem si předběžně vybrala fotografa ...hurááá. Taky jsem koukala na prstýnky, asi půjdem do wolframové oceli, vzhledem k ceně a tomu že přítel "pracuje rukama".....jen vybrat místo, a můžu to dát do nového roku zatím k ledu :-D
Odpovědět
Tak už jsem po celovečerním prohlížení nejrůznějších diskuzí taky zaregistrovaná :) Pořád si říkám, že září je daleko a nemá smysl to ještě do detailů plánovat, ale nedá se na to nemyslet :) A když už je tu i fórum pro nás "zářijové", musím se přidat :) Taky plánujeme svatbu na 1.9. a už toho máme dost naplánované. Všechno si budeme zařizovat sami a chystáme opravdu velkou svatbu, takže je potřeba vše dobře promyslet. Takže vlastně představa je jasná, jen to vydržet půl roku, abychom mohli začít realizovat :) Teď jsme začali řešit prstýnky a já pořád nevím, jestli si šaty půjčit, nebo objednat na míru nebo nechat ušít u nějaké švadlenky...
Odpovědět
Profilova fotka
@inna_s určitě to stihnete:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska s těma šatama je to složité.. taky váhám, ale nakonec si je asi půjčím.. je to bez starostí, v salonu ti je nachystají, nažehlí, vyčistí.. navíc co potom s vlastními svatebními šaty.. nemyslím, že je lehké je prodat :-)
Odpovědět
No právě, že já ty starosti ráda :) A myslet celý den na to, že by se mi šaty mohly zatrhnout nebo něco a já bych pak platila velké peníze salónu, to se mi moc nelíbí :( Nejdřív obejdu salóny, abych zjistila, kolik je tak běžná cena za půjčení šatů,které by se mi líbily. Ale kamarádka si teď půjčovala šaty za 7 000,-, tak to si raději nechám ušít skoro za stejnou cenu a budu jediná, která je bude mít na sobě a budou přesně podle mých představ :). No uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím, v pátek jsem byla požádána o ruku a byla přesvědčená, že do konce roku si budu jen užívat ten pocit, že se budu vdávat... z toho mě vyvedla kamarádka a teď když čtu vaše komenty ve smyslu, že máte víceméně všechno zamluvený už od června - propadám panice... uf :-N Nejste tu některá z Příbrami, nebo okolí?
Odpovědět
V klidu :) Svatba se dá uspořádat klidně i za měsíc :) V mém případě jde jen o to, že na to nedokážu nemyslet a neorganizovat si to alespoň v hlavě. My máme zamluvenou zatím jen hudbu, protože jsme chtěli kapelu, která je fakt hodně vytížená, takže je potřeba jí zajednat dopředu. A kvůli kapele jsme si udělali alespoň přehledově rozpočet. Jinak je všechno jen v mé hlavě a koncem zimy se začnu dívat po nějakých konkrétních šatech. Zatím jsou všechny jen v záložkách a oblíbených stránkách v mém prohlížeči :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem byla dnes na další zkoušce svatebních šatů.. já si snad nevyberu :-)
Odpovědět
a víš, kolik krásných šatů ještě můžeš za těch 9 měsíců najít?:) proto to nechávám až na později, zbláznila bych se z toho :)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, jak to tak sleduju, tak bych měla začít šílet:) Taky plánujeme svatbu na září 2012, ale s přítelem se nemůžeme dohodnout ani na termínu..Teď jsem navíc zjistila, že fotografka, kterou jsem chtěla má plno. A ostatní fotografové jsou pěkně drazí :(
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska to jo, to je pravda.. ale já si nemůžu pomoct :-D
Odpovědět
Nemáte prosím někdo zkušenosti s fotografkou Silvií Valouškovou? Nebo nevíte aspoň kolik by chtěla za celodenní focení?
Odpovědět
Profilova fotka
@mawiyah Ahoj já jsem přímo z Příbrami, a jestli tě to uklidní, nemáme zařízeného ještě vůbec nic a do ledna ani nic zařizovat nebudeme ;) není na to čas a ani peníze:))
Odpovědět
Přesně, ať se nervují jarní nevěsty, my na to máme ještě dost času :)
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska jj to máme :) já sice byla nervní asi před měsícem, že nám utečou hezký místa,kdyžto přítel nechce řešit...ale nějak mě to už přešlo, asi i díky tomu jak tu všichni už teď laděj do posledního detailu..a já už předem vím, že rozhodně nebudu mít sladěnou svědkyni nebo výzdobu:) jediný co sem si domluvila je, že když to budem mít v čr, tak že mě na obřad odveze kamarád svým autem - má krásný a bílý :))
Odpovědět
Ahoj holky, my taky plánujeme svatbu na září a rozhodně nijak netlačíme na pilu. Jsme akorát domluvení s fotografem a přemýšlíme nad konkrétním místem, kde se vzít, jinak nic a myslím, že víc řešit to začnu až po novém roce a na jaře......
Odpovědět
Profilova fotka
uf... díky holky.... jsem si už pomalu myslela, že jsem nezodpovědná 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova a kde to tak předběžně plánujete...? potřebovala bych nějaký tip - zatím mi doporučovali Liškův Mlýn a Penzion v Milíně ;-)
Odpovědět
@mawiyah Ahoj, jestli chceš místa kolem Prahy - jukni ke mně do Alba. Viděli jsme tahle místa: Okoř - krásný hotel, ale docela drahý a pokud nevyjde počásko, tak mi to přijde malé, ale záleží na vašem počtu hostů a rozpočtu :-). Penzion v Polích - paráda, stylové. Jen ta cena - chtějí 50 000 jen za pronájem, což je úplně mimo naše možnosti. Penzion Ve Století - úplně OK, pěkná veranda, smysluplné ceny. Trochu mi vadil ruch silnice a úplně se mi nelíbily pokoje, ale záleží na vkusu. Zápy - krásná zahrada se studnou, ceny v pohodě, ale musíš si catering a obsluhu zařídit po vlastní ose. Jinak dost jednoduché. Všetice - naše vybrané místo - krásná zahrada, normální ceny, zatím bezproblémové jednání :-) Koukala jsem taky na Botaniku, ale ta mi přišla hodně drahá, takže jsme tam ani nejeli. Na Liškově mlýně jsme nebyli - už bylo vybráno :-) Takže tak, snad ti to pomohlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky plánujeme svatbu v září,ael ještě nemáme ani termín :-( a hlavně mě přítel ještě nepožádal o ruku,tak hold musim čekat,ale když se ho ptám,kdy by chtěl mít svatbu,tak řekne,že asi v září,no chlap,ten si s tím hlavu neláme a já bych chtěla tak krásnou svatbu a myslim si,že tímhle tempem to nebude vůbec podle mích představ :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek133 neztrácej naději.. ono to určitě dobře dopadne.. dá se to zařídit i v kratším termínu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme SNAD svatbu 1.9.2012 , přítel nikam nespěchá , prý je dost času začít plánovat až po nověm roce. Takže klasika, já na nervy a on totál v klídku :-D
Odpovědět
Naprosto normální věc :) my jsme si s přítelem nervy pěkně rozdělili. Já řeším svatbu a on rekonstrukci bytu a oba z toho nemůžeme spát :) Ale jsem za to ráda, každý se chopil toho, co zvládne a v čem se nejlíp vyzná! Rojí se mi v hlavě spoustu nápadů, už jsem si to musela začít psát, abych to pak mohla všechno zrealizovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mawiyah No my sme se v liskove mlíně byli podívata nelíbilo se nám to tam vůbec, takze máme v merku zámek breznice, nový rybník a nebo odletime do ciziny:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, také se přidávám...my máme 1.9. v Penzionu Bezdrev (JČ). Jináč my máme přípravy v plném proudu, protože přítel v lednu odjíždí na půl roku do mise :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@miuriko ahoj, tak to je fakt náhodička, až se tomu musím zasmát :D To jste vy co jste měla zabrané dva datumy :)) 1 a 8.9. ... Né jenomže máme svatbu na stejném místě a týden po sobě, ale k tomu ke všemu nás popletli na matrice a tvé příjmení napsali na moje datum svatby 1.9. :D tak sem začala hned vyšilovat kdo to má místo mě svatbu :D ... tak že to jsi ty(či Vy) tak to mě těší :D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova ahoj, my tam byli v pátek... oceňuju příjemné jednání pana provozního, prostředí hezký, mají docela příjemně vymyšlený stránky a předběžnou kalkulaci pošlou hned... ale na mě je to takový "na běžícím pásu" - přijde mi, že v tomhle obrovskym množství svateb nějaký osobní přístup nehrozí... a to ubytování mi za tu cenu přišlo dost jednoduchý... a chci svatební apartmá (tady ti srazí dvě válendy k sobě)... asi se na Liškově Mlýně shodneme 8-) my taky hledáme dál
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?