Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkasidlova tchýně si myslí, že je na všechno čas, protože v době kdy se ona vdávala to bylo všechno uplně jiný.. dneska je všechno hned zamluvený, vyprodaný a pokud chceš mít svatbu pěknou, tak je lepší mít víc času na připravy a pak už se jenom těšit a těšit...
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem toho názoru... Ona mě bombarduje sms... Jestli je opravdu nutný takhle bláznit??? a vše hned zařizovat... pije mi krev... Když si představím že i s mým Vendou si beru i tchýni a jeho rodinu je to děs.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro Jo, je hloupá, je to mládě, je jí teprv 20 let... A bohužel rodiče z ní udělali mazánka rozmazleného a teď jí došlo, že to vše skončilo a bude muset zabrat děvče sama za sebe... Ale toto nebylo nejvhodnější řešení. Taky oba doufáme, že už vše špatné máme na dlouho vybrané. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Niky, buď v klidu. Všichni chlapy to berou stejně. Nač to přehánět, na vše je času dost atd. ... :-D To víš, oni jsou ty mozky a my jsme ta srdíčka... :-) Zkus na něj jít tak, že co by on chtěl, jakou on má představu? A když je u PC, tak přinést dvojku, nebo co oba pijete a překliknout na onu stránku a zkusit si to prohlédnout společně. ;-) Popovídat si o tom a jít na to spíš tak, že si nejsi moc jistá a jestli by Ti neřekl co se třeba jemu na tom líbí/nelíbí. Musíš být malinko diplomat, já to u prvního muže taky neuměla, ale teď vím, že když něco potřebuju řešit, jdu na to ze široka a oklikou, od lesa, aby si "myslel", že to vymyslel sám :-D Je to takové divné a svým způsobem hloupé, ale oni chtějí mít pocit, že jsme bez nich bezradné a že je potřebujeme. ;-) Byť to občas bývá obráceně. :-) Neboj, to se časem srovná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 Víš co prohlásil ten můj, že každou nastávající nevěstu by od doby požádání o ruku až do dne svatby měli zavřít na samotku, aby nenakazila ostatní dámy v okolí a hlavně aby z toho nezblbla... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Niky, dělej to jako já. Už jsem to tu zmiňovala, mám xls. soubor a v něm x listů (šaty, oznámení, místa, hostina, atd.) a sbírám různé info a odkazy a až se Tomík vzpamatuje z toho co okolo nás teď bylo a dodělá pracovní úkoly, které má do půli dubna, tak mu to pak ukážu a začneme to řešit... ;-) A má to výhodu, budeme na to připravené. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkasidlova To je taky dobrý přístup. :-D Musej vědět, že bez nich se to neobejde. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Jo, jo, to je Tomíšek. :-D Ale chápu, že se holky čílej. Taky mi řekl, že to vše jde zařídit za 1-2 měsíce a i tak je to fůra času. :-D :-D Tak si to dělám po svém, pomalu nakupuji věci na výrobu oznamek, jmenovek a na výzdobu aut... Pak už to jen vyndám a budu za hvězdu. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim :-D :-D No jenže mě řekl, že oznamka udělá on, svatební časopis taky, takže já asi budu čekat a nervozně si okusovat nehty,jestli to stihneme:-D Nehledě na to, že prstýnky taky chce vybírat on :-D Jo a i kytku mi zařizovat :-DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim tvůj drahý je vtipálek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova :D a jéje :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@maruska116 Jo, tomu jde, utahovat si ze mě. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Tak to Ti nezávidím. :-D Je fakt, že jsem ráda, že nad přípravami budu mít jistý přehled. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jestli je kreativní, tak by to mohlo bejt i zajímavé- z pohledu mužského myšlení....někdy je až zbytečně podceňujem, třeba překvapí, že by to ani ženská nevymyslela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám dotaz, našla jsem docela hezké a i snad pohodlné botky http://www.bata.cz/artikl/90792, myslím si, že by šli k šatům, nechce se mi totiž dávat 1.500 - 2.000,- Kč za boty, které vezmu na svatbu a pak už ne... Kamarádka mi napsala toto: To myslíš, že jde k svatebním šatům?Já ti nevím… Já napsala, že pod šatama stejně moc vidět nebudou, tak proč to tolik hrotit a špička je bílá. :-D A pak se daj v létě unosit... Což je plus. :-) Co Vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim máš pravdu že svatební boty jsou šíleně drahý, dneska jsem brouzdala internetem a snad žádný jsem nenašla pod 1 000 Kč.. :-( ty boty jsou v pohodě si myslim...
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le No jo, snad do dopadne dobře..před chvilkou jsem mu sdělila, že bych chtěla svatební kytičku z gerber,tak řekl že jo..snad si to bude pamatovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Nj, já ho stejně k tomu budu pomalu směrovat, že už je čas aby začal..jako máme ještě času...jediný ty prstýnky, protože kdybychom chtěli na zakázku,tak to nějaký ten týden trvá no ... uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Mě se ty boty moc líběj a právě mi i příjdou romantický :) Klidně bych si je vzala taky ..
Odpovědět
@zemim :D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Jo, včera jsme byly s kamarádkou, vybraly jsme botky a byly jsme úspěšné, tedy já :-D http://www.roub-boty.cz/damske/4-graf..., měli je za 590,- z 1.990,- Kč :-) :-) Na kamarádku neměli má bohužel vel. 41.. :-( Ale já jsem šťastná. No a vzaly jsme to cestou i přes 4 zlatnictví :-) mooooc krásné jsem vybrala, až je najdu na netu ukážu. ;-) A říkali v těch obchodech, že cca 4-6 týdnů - výroba. Tak si dejte fora. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim krásné botičky.. to jsi měla opravdu štěstí.. super kup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 Děkuju. :-) Ani nevíš jaká to byla radost. :-) Myslím, že půjdou nosit i jako letní botky. Měla jsem i trošku obavy z reakce přítele, přeci jen týden od pohřbu a já si koupím svatební botky, ale reakce byla dobrá, dělal si z nás legraci, že se zašpiněj, protože nám je pošlapou... :-D A pak, když kamarádka odešla, tak jsem se ptala, zda se nezlobí, říkal, že vůbec a že jsem moc dobře nakoupila. Tak ta radost z botiček byla o to větší. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim to je opravdu super, alespoň trocha radosti ve smutném období :-) je hrozné to co se Vám stalo, ale všechno zlé je i k něčemu dobré.. myslím, že Vás to hodně posílí ve Vašem vztahu a budete moc šťastní.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 Já myslím, že ano. :-) Děkuju. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim super kauf a pěkný botky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le Děkuju. :-) Jsem nadšená. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim to ti věřím :-) já se po botech dívala jenom na internetu, trochu mam strach, že si je nevyzkouším a nebudou...asi budu muset vyrazit do velkoměsta :-) tady u nás nic neseženu...
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le s botama je problém.. taky se to bojím objednat po internetu :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?