Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
já mám také dotaz. Jdete do toho s jasnou představou jak má co vypadat a dle toho scháníte a zařizujete, nebo je vám to tak nějak jedno a podřizujete se tomu jak to přijde. myslím třeba boty. Chci ty a žádné jiné a když je neseženu jsem otrávená, nebo prostě vemu jiné které jsou také pěkné?? Hloupej dotaz co, ale mě to prostě zajímá. Já představu mám i když nevím celkový dojem z toho co se mi líbí. A trochu se bojím že když to nebude takové jako já mám v představě tak budu zklamaná.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde asi každá máme nějakou představu o tom, jak by to mělo ideálně vypadat, ale postupně během zařizování se to mění, třeba neseženeš přesně to, co chceš, ale něco, co se ti taky líbí, prostě situaci přizpůsobíš momentálním možnostem, financím, atd. taky mám vysněné botky, šaty, kytici, ale je mi jasné, že na 100% bude realita trochu jiná, ale nějak moc to nehrotím, že bych lítala a byla naštvaná, že to není úplně tip ťop, já si toho mojeho chlapa vezmu tak jako tak , a bude to ten nejhezčí den v mém životě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidám se taky do party zářijových nevěst :) Ještě nemáme přesný termín, ale ráda bych měla svatbu 1. září. V pondělí to budu domlouvat, tak snad to projde :) Zařízeného ještě nic nemám, ale projíždím fotoblogy a hledám inspiraci. Akorát prstýnky máme vybrané na 100% :) Objevila jsem je čirou náhodou, když jsem poprvé zkoumala používané materiály a jejich ceny. Snad všechno bude vycházet podle představ. Myslela jsem si, jak je do září času dost, ale celkem mě vyděsily nevěsty, co veselku zařizují už od loňského léta. Ale do září času dost a snad se mi podaří splnit si svůj krásný sen a vzít si toho nejlepšího chlapa na světě :)
Odpovědět
@pet21 :) tak ty to mas super
Odpovědět
@haninka712 no tak ja jsem asi uplne stejny pripad :D skoda ze nejde aby jeden clovek sel za svedka zenichovi i neveste ,pac je to kamarad ktery me seznamil s mojim budoucim manzelem,tim padem jsme travili dohromady hooodne casu tak jde za svedka mu :) taky bych rekla sestre,jenze ta kazdou chvilku bude rodit a pochybuji ze bude mit naladu na nejaou svatbu :D
Odpovědět
@kaerde teeeda tak to zavidim
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 no ono ve výsledku to je celkem jedno, kdo ti to odsvědčí, ale je jasné, že je lepší, když ej to někdo blízký, an koho se můžeš spolehnout, a kdo ti pomůže, když bude třeba cokoliv zařídit :-)
Odpovědět
@foriska ahojky.ja se asi taky z 15 zari presunu na 1 zari,pac muj budouci manzilek rekl,ze 1 zari se lepe pamatuje tak ze pry nezapomene na vyroci :D no a prstynky to je asi jedinna vec na ktere se s nim neshodnu :D neboj do zari je spousta casu,ale tim nasim planovanim nam to vsem utece jak voda...uz aby to bylo :)
Odpovědět
@haninka712 no tak to uz nikoho nemam,protoze od te doby co jsem v zahranici,uz na me v cr snad vsichni zapomeli.kdyz jsem tam treba doletela a zavolala predtim nej kamoskam,tak bud nemely cas,nebo je bolela hlava atd. ach jo to jsem netusila ze sehnat svedka pro me bude takovy problem
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 neboj, ono to nakonec nějak dopadne ;-) já byla po prvním přemýšlení o mém svědkovi taky nešťastná, a ten, koho jsem nakonec vybrala, mne nejdřív vůbec nenapadl, takže neboj, určitě někoho vybereš !!!! :-)
Odpovědět
@niky10 Já bych se také nebála, určitě si najdeš. Hodně lidí toto řeší sourozencem. Já byla v cizině jen půl roku a i to mi stačilo na rozvázání přátelství. A teď v čechách, ale v jiném karaji než mé dřívější kamarádky. Z těch starých mi zbyly dvě se kterýma se ráda setkám a navštívíme se tak 2x do roka. Určitě také někde ta pravá kamarádka na tvůj návrat čeká. i když návrat bude "jen" na svatbu.
Odpovědět
@haninka712 diky ja vim,mam na to jeste 6 mesicu :)
Odpovědět
Článek se načítá
tak saty uz mam vyreseny :) Puvodne jsem porad shanela ruzne salony u nas v Cr jen na pujceni a vsude byla cenova relace od 3 000 - 10 000,- Tak jsem vcera prochazela par obchodu tady a nestacila jsem se divit. Napriklad na internetu sezenete saty,ktere mela : http://www.weddingdresseslove.net/kat... za super cenu. Ja si vybrala tyto : http://www.weddingdressonlineshop.co.... nebo : http://www.weddingdressonlineshop.co.... je jich tady tolik ze si nemuzu vybrat a pro me bude lepsi jak se znam koupit za 6 000,- nove saty a nemit strach ze je nejak znicim,nebo poleju :D
Odpovědět
a nebo tyto http://www.weddingdressonlineshop.co..... ty jsou jen za 5 550,- :) Vy uz mate vsechny predstavu co budete mit na den D?
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 No ale nejdřív si v nějakym salonu zkus, jestli ti tenhle typ šatů vůbec půjde...já měla taky vyhlídnutý jedny že bych si je koupila,tady na beremku, ale pak jsem si zkusila stejný typ šatů v salonu a vůbec mi neslušely a přidávaly kila...takže teďka to udělám tak, že sem si v salonu vyzkoušela typ co mi sluší a nechám si je ušít přes ně :)
Odpovědět
@phuskova jj,to mam v planu urcite si podobny vyzkouset uz kvuli velikosti abych vedela kterou vlastne mam :D
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 No ono u těch anglických oblečení jsou ty velikosti stejně jinak a divně :)) Já jsem k vánocům objednávala přítelovi přes ebay takový sranda tričko, má velikost L,tak sem objednala L a je mu to veliký...a mě M anglický taky..nevim jsou tam nějaký divný :D
Odpovědět
@phuskova hm a ja si rikala ze jsem tady tak pekne zhubla ze si kupuji 's' veci :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 :DD Jej... :D Tak možná jsem zhubla i já.. :DDD
Odpovědět
jojo toto si musime holky rikat a nee ze je spatne cislovani : :D
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Ok...to bude mít radost i přítel, že zhubnul .. :D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky .-) jsem zvědavá, až se bude blížit den "D" jak budem šílet...mě se o svatbě zdá už teď, jsem nervózní, že nic nemám, nikoho nemůžu sehnat a na šaty jedu příští týden :-) a to si říká že je asi pozdě...ale nějak to všechny zvládnem a ten náš den vyjde podle našich představ...
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le Jako pozdě na šaty??To fakt ne :)) Já byla před vánocema a paní na mě koukala jak na blbku že du už teďka, že normálně choděj až tak únor - březen :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, sháním 2-3 holky,které by se přidaly 25.3. ke mně na boudoir fotografování u Veroniky a Petra Mlýnkových ve Zlíně.Zájemcům pošlu bližší info.Těším se.
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova jj je to tak..moje ségra byla půl roku před svatbou vybírat šaty a ty nej byly už zabraný..taky si říkam, že je času dost, ale když už jsou zamluvený kameramani a fotografové tak si říkam, že svět se fakt zbláznil...sem si říkala že začnu tak v březnu, ale asi své názory přehodnotím...
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le No já se naštěstí o ofotgrafy a kameramany starat nemusím, protože je nechceme :) A šaty nevím, já sem se ptala v docela známým salonu v Praze v Nevěstě a paní mi řekla že na září mají volno všechny šaty co jsem si zkoušela ... :) A to jsem si jich zkoušela dost :)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova tak Praha má nespočet možností, to se o Jižních čechách říct nedá...já spoléhám na Budějovice a to je od nás asi 75 km :-( u nás ve městě neseženu vůbec nic, proto také vše s předstihem..a fotografa a kameramana nechcete proč? Vlastní produkce?
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le Jo tak to pak asi jo,ale v budějovicích co jsem tu četla od holek toho mají taky hodně, tak snad se ti zadaří :) No ani ne tak vlastní produkce, jako spíš se nám nechce dávat tolik peněz za profi fotografy a kameramany...video možná ani nebudem mít a nebo ve stylu klipu Move on od ATB a fotit nás bude snad kamarádka co studovala školu na focení :)
Odpovědět
@niky10 Téééda ty druhé krajkové jsou naprosto úžasné!! Jen kdybych neměla strach objednat si je přes internet :(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska budu volat na radnici kvůli termínu. Doufám, že nám vyjde 1. 9. :) Přípravy jsou zatím na bodu mrazu, ale o víkendu jsem byla kreativní a vyrobila jsem první dekoraci - písmenka z polystyrenu :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?