Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
:-Dtakže dámy co je u nás nového?v podstatě nic pořád se rozhodujem mezi 8 a 15.9,ale už jsme prodiskutovali s kamarádem, který by nás snad měl oddávat že nám u matrikářky domluví snad všechno i obřad pod vodou jen prý neví jestli ji dostane do skafandru :-D ,takže v tomhle ohledu jsem alespon klidná....pořád nevím kde udělat konkrétně obřad a hostinu u našich by to bylo fajn ale to počasí...nevim nevim...pořád koukám kde bychom to tady na opavsku mohli udělat a zatím mě nic moc nezaujalo....a obřad?fakt se mi nechce na hradecký zámek...ale možná mi ani nic jiného nezbyde...vyhlídlí fotografové pomalu zaplňují termíny tak si říkám, že snad někho seženu.Začali jsme šetřit peníze, takže je nám trapné si někho zamluvovat když ještě přesně nevíme jaký rozpočet si ve finále budeme moci dovolit...a pálky 15tis za focení?sice jsou nádherné a pokud by na ně vyšlo byla bych ráda...ale uvidíme...kamarádka sehnala recepty na koláčky tak asi o víkendu upečeme zkušební ...jestli se do toho máme vůbec pouštět :-D...mám vyhlídnutý salon do kterého bych se chtěla zajet tento měsíc podívat...at vím jak moc hubnout :-D :-D ....představa jak by svatba měla vypadat tedy je ...takže asi svolám družičky a začneme plánovat na 100procen.... ;-)
Odpovědět
@duliska no jeste presne nevim.. obrad asi normalne v obradni sini, hostinu zatim patrame. dala jsem to za ukol strejdovi, on je z jicina primo. takze se uvidi. na ten penzion uz jsem koukala nedavno.. neni to spatny tip. no vsak uvidime. ted se tu hrabu v kytici. je to docela peklo, zari je doba (a kor konec zari), kdy se davaji hodne vyrvane kytky... sama zluta a oranzova a cervena a ja na to nejak uz moc nejsem, prijde mi to jak do detskeho pokoje... tak ti nevim, strasne se mi libi sasanky... ale to mam smulu! co ty? saty a kytka - uz resis?
Odpovědět
holky pomoooooc.. jakou kytku v zari na svatbu! vsechny jsou strasne pestrobarevny!
Odpovědět
@andrjusa Já jsem byla na šatech ve třech salónech (dva v Jičíně a jeden v Jičíněvsi) a už jsem asi rozhodnutá, ale v pátek jdu ještě s kamarádkama, ukážu jim dvoje nejlepší a bude :) Myslím, že se shodneme. No a kytku moc sezónově neřeším, protože bych chtěla jen čajové růže a k tomu třeba bíle karafiátky nebo chryzantémy se zeleným středem, takže to by snad mohlo být vždycky. Ještě ale nevím, od koho si kytky budu brát. To budu řešit asi až později. Moc se v kytkách nevyznám:) Jen vím, že buď čistě bílá, smetanová nebo zeleno-bílá.
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska dulisko, to jsem ja, andrjusa.. prosim te, musela jsem si menit profil, protoze me to porad hazelo na slovenskej web. tak to mas taky dobry. kdyz jsou saty, je polovic! :D ja uz mam saty taky vybrany. zkusim ti je poslat. a ted jsem si objednavala saty na prevlek. ty z pujcovny se bojim, ze znicim. jak jsem psala, mame maleho prcka a je sice malej, ale za to velikej cunik:) ja uz mam asi taky predstavu o kyticce. ty sasanky pry k dostani totiz v zari jsou. takze asi sasany jedny usasanovaty vyhrajou. taky jsem si tu v bazarku zakoupila botky a uplne super sedi. na obrad k satum paradni. pak v nich asi stejne nebudu, protoze jsou na velikem podpatku a to bych nedala. budu musit poridit nejake na klinku. jinak svatbu asi budeme mit v fialovomodre barve... az takove nacernale... jako kdyby hodne vecerni... kvuli tomu mymu konzervousi.)
Odpovědět
@adamka19 Tak to je krásná barevná kombinace, taky jsem o ní uvažovala, ale přítel má rád zelenou, tak jdeme do zelené, bude to veselé :) Právě přemýšlím o tom, že bych si objednala boty taky odsud z bazárku, protože se mi nechtějí kupovat za šílený peníze boty, který pak nikdy neoblíknu, protože plesové šaty nosím většinou dost tmavé. ale zase se bojím, že nesednou :-/ tak nevím... Kde jsi objednávala šaty na převlečení? Ještě jsem neviděla nic, co by se mi líbilo. Zase nechci nic drahého, protože bude fakt jen záložní - pokud vydržím v dlouhých do rána, tak se převlékat nebudu :) Ale přeci jen by to chtělo něco pěkného.
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska ja jsem se dohodla, ze pokud mi botky nebudou, muzu je do 14 dnu vratit. takze jsem byla ok. co se tyce svatu na prevleceni, pak take tady. nechci moc hresit, prece jen mame synka, tak se penize proste kutaleji... takze tak nejak setrim, kde se da... :) ale tak hezke to zase musi byt... to jo. presne jak pises, boty vezmes jednou a pak uz ne. stejne si budes musit vzit vice bot, v jednech nevydrzis. budes mit hrozne otlacene nohy. ja treba premyslim, ze vecer uz si vezmu balerinky. ulevit noham ... :) kam ti vlastne muzu poslat saty? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska promin, jsem tu kratce, tak se v tom tady jeste moc neorientuju
Odpovědět
@adamka19 JJ já taky plánuju podpatky jen na obřad a focení a pak pěkně do balerínek, které pak využiju mnohem víc, když bude pěkný podzim. Nevím, jestli jdou poslat do IP fotky, tak mi to pošli na email lida.drskova@gmail.com. Já mám své fotky ze zkoušení ve svém fotoalbu, tak mrkni :) To bude krásná svatba s malým prckem :) kolik mu je?
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska budu to tu muset pak nekdy trosku prostudovat. zda se mi to trosku neprehledne... do alba jsem ti koukala a zadala komentar. libi se mi ty druhe vice - jen nevim, jestli bych nezvolila jine bolerko. ale to je hodne na vkusu kazdym z nas... jinak je to super! malemu je ted osm mesicu... takze je to takovej prcek malej :) my mame kousek od jicina barak, kde drive bydlela babicka. dnes je to takovy rodinny dum. pro celou rodinu. je to ve strevaci. znas?
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska poslano
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,. mužu se připojit??? Taky se budeme brát v září, nejspíš 8. Ještě tedy nemáme zamluvený termín... :-D Jdeme v pondělí... Koukám, že jsem pěkně pozadu s příprava což??? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@adamka19 odepisuju do mailu, ať to tu nezahlcujeme :))))
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a taky máme doma malého budulínka, tak se těším jak bude krásně nastrojený :-)
Odpovědět
Jo a dneska mi tatínek oznámil, že zarezervoval skákací hrad pro děti, takže mám děsnou radost! :-D Byl to můj sen, myslela jsem, že nereálný, ale nakonec to klaplo! Máme to pře známé, takže za půjčení jen 500,- na celou dobu :) To budou parádní fotky v šatech :-D
Odpovědět
Ahoj děvčata, jsem tu nová a tak se tu porozhlížím . My se budeme brát 15. září. Dokonce máme už zamluvený datum na matrice. Jinak co se přípravy tak zatím nic moc nemáme, asi jsem pozadu. Je to tím, že jsme se rozhodli až na začátku roku, že už se vezmeme. Jsme spolu už 4 roky a dokonce spolu bydlíme, takže snad se nám podaří zorganizovat svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucka7319 Nejsi pozadu :) I když s mimčem je to asi náročnější a vyžaduje to větší čas to plánování :) My mimčo nemáme,ani nestudujem a stejně nemáme nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terka89 Neboj nejsi pozadu, aspoň co se týče toho zařizování za tu dobu co jste zasnoubený :) My jsme od konce srpna a nic nemáme :) Aspoň máte termín na matrice:) To ostatní určo půjde jednoduše :)
Odpovědět
@phuskova No snad to půjde jednoduše. No my nejsme zasnoubený od začátku roku :-) to my jsme se zasnoubili už před dvěma roky, ale nějak na to nebyl čas, dělala jsem státnice, pak jsme něco šetřili, bohužel svatba je taky hodně o penězích, no a na začátku ledna jsme si řekli, že jako už letos to konečně spácháme :-) tak jsem poslala pár emailů fotografům a uvidím. A vy se budete brát kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
@terka89 Jo takhle, no al tak pochopila si to :) A ty jsi už dřív koukala třeba po místech nebo tak? Já koukám už od toho sprna, už sem jich tolik vybrala a tolik zas škrtla, stejně nic.. :D My bysme chtěli 1.9, ale záleží jestli ještě na nějakém místě až vyberem bude v ten den volno :) Takže se to může posouvat...říkáme všem že to budem mít někde mezi červnem a koncem září :))
Odpovědět
No to jako jsem koukala. Ale my jsme postupně vyřazovali místa a nakonec to budeme mít na radnici. Jsme z Pardubic a pardubická radnice se nám líbila, takže jsme to tam hned tohle pondělí zarezervovali.
Odpovědět
Profilova fotka
@terka89 Tak to je fajn, my tu taky máme hezkou radnici (asi - já ji neviděla,bydlím tu půl roku) - dokonce se jí říká zámeček, ale přítel to tam nechce, že to tam je prý jak na běžícím pásu.. tak hledáme a hledáme..teda já hledám a hledám ...
Odpovědět
Tak to znám, já taky jsem včera hledala fotografa a přítel večer přijel z práce a jen mi to odsouhlasil. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terka89 Ahoj, my se budeme brát taky 15.9. na pardubické radnici :-) V kolik to máte? My jdeme od 12.30, tak to budete asi před námi nebo po nás ne? Jinak jsme se rozhodovali stejným stylem jako Vy. Moc se mi líbí svatba na nějakém zámku, ale postupně jsme všechno v okolí vyřadili buď z finančních důvodů (10 tis. mi přijde fakt hodně :-| ) nebo z jiných důvodů. Radnice se mně osobně v Pce nelíbí, ale teď ji opravují, tak věřím, že to bude pěkné :-) Jinak zařizujeme taky od začátku roku a máme radnici, restauraci, fotografku a kapelu. To mi přišlo nejdůležitější kvůli obsazenosti a zbytek nechávám na později.
Odpovědět
ahoji.Tak jsem dnes obesla par svatebnich salonu a jestli ja najdu nejake saty pro me,tak to bude zazrak.Na pujceni si je muzu vybrat az na konci unora a ke koupi se mi tam zaaadne nelibily a jeste k tomu tam mely vsechny jen od 39 velikosti a vyse...Vsechny mi prisly jako usite doma ze zaclon :( asi mi fakt zbude jen ten internetovy obchod.
Odpovědět
holky nemate nahodou nektera zkusenost s timto internetovym obchodem? http://stores.ebay.co.uk/yueyan-xw?_t...
Odpovědět
@niky10 holky tak uz jsem zjistila neco o tom internetovym obchodu.Nadherny saty na fotkach ale realita jina, neobjednavat! http://www.levnesaty.ic.cz/
Odpovědět
Ahoj :-), tak se také přidávám..termín 15.9. - zamluveno místo, restaurace, předběžně fotograf a hledám kapelu...mám dotaz, kde a kdy budete řešit svatební oznámení ? krásný večer Monča
Odpovědět
@monick Teda ty už máš skoro všechno zajištěné, to jsi rychlík. Oznámení asi nebude. Spíše jen kamarádům pošlem mail a sms aby přijeli na prase. Na svatbu rodiče pozvem ustně a né pozvánkou. Dnes jsem byla po dlouhé době na cvičení a bylo to fajn. No jako fakt musím hubnout a dokážu to. Alespoň bych ráda 2 velikosti pak se bude i lépe oblíkat šaty. Docela se těším.
Odpovědět
@monick My si budeme dělat oznámení sami, respektive nám pomůže neteř,která studuje grafiku, takže by to nemělbýt problém. A pak si to jen necháme někde natisknout. Plánuju to dávat do kupy někdy v květnu a pak na konci července bychom asi rozdávali a posílali. (svatba je 1.9.)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?