Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@foriska Se máš :)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže naše radnice má schválené termíny jen do června. Mám si zavolat koncem února :( Ach jo, aspoň jednu věc jsem chtěla mít zařízenou. Paní matrikářka byla velice příjemná a uklidňovala mě, že to určitě vyjde, tak jí budu věřit :)
Odpovědět
Tak jsem dneska byla na první obchůzce po šatech a naprosto jsem změnila názor na všechno okolo svatebních šatů :-) Původně jsem plánovala obejít spoustu salónů a pak si podobné šaty objednat přes internet, ale teď už vím, že si půjčím. Všechny šaty, které jsem si vybrala podle obrázku nebo na panně byly děsné. Buď mi nesedly, nebo byly hrozně těžké nebo ten materiál stál za nic. Taky jsem chtěla pevné krajkové rukávy, ale i to ruším. Ta krajka děsně kouše a mít to na sobě celý den? Ne :) Takže bude krajkové bolerko do kostela a pak bez rukávů. A žádné velké obíhání po salonech taky nebude. Stačí, že se teď musím rozhodovat mezi dvěma šatama. Ještě tak, abych k tomu něco přidala :-D V pátek si jdu zkusit dvoje nejvíc TOP s kamarádkama a rozhodne se. Tak! :-D
Odpovědět
@duliska no to ja taky mam prave obavu z toho,ale prave proto budu prohledavat salony abych si mohla podobne vyzkouset.Abych rekla pravdu ja si za celej zivot z internetu koupila jen jednu vec :D
Odpovědět
@duliska :D az tak? :) tak to se mam teda na co tesit :D
Odpovědět
@niky10 No až budeš mít šaty na sobě a sáhneš zrovna po nějakých špatných, tak uvidíš, jaký je to rozdíl mít šaty, které Ti nesedí i když jsou krásné a pak pořádné a kvalitní. Prostě se to nedá srovnávat. Ty nejhorší jsem na sebe natáhla hned napoprvé a úplně jsem se lekla, že jestli se takhle budu cítit ve všech šatech, tak že snad na na dlouhý kašlu, protože to bylo fakt hrozný. Byly těžké a ta vlečka za mnou byla akorát k zlosti. A pak mi natáhly jiné a to byl neuvěřitelný pocit. Prostě super! A až potom mi prodavačka řekla, že jsou z nové kolekce a že jsou nejluxusnější, co v salónu mají :-D
Odpovědět
@duliska a jake mas ty vybrane,mas tady fota? ja si vzdy prala mit svatebni saty s vleckou,tak doufam ze najdu nejake dobre.a ty krajkove rukavky taky musim mit,protoze potrebuji zakryt tetovani :(
Odpovědět
@niky10 Tetování nezakrývej! Naopak bych vybrala nějaké šaty, které se k tomu hodí. Když si vezmeš ty rukávy krajkové, tak to stejně bude prosvítat a bude to vypadat hůř, než když se k tomu přihlásíš. Já jsem teda hned hlásila krajkové rukávy, ale v žádném salónu je neměli a ty prodavačky říkaly, že to hodně nevěst chce, ale když to vyzkoušejí, tak že se jim to nelíbí. Tak nevím... Já mám šaty ve svém albu, tak mrkni. Ale ber to s rezervou, protože jsem ráno nemohla najít foťák :D Takže je to jen na mobil.
Odpovědět
no nevim jestli bych nasla nejake saty ktere se budou hodit k 20 cm kralikovi :D ale asi mas pravdu,s bolerkem by nevynikly saty.Tak si necham vytvorir velkou kytku,aspon na fotkach nebude videt :D btw kdyz sis sla zkouset saty,mela si i rovnou boty ktere budes mit?
Odpovědět
@niky10 Králík je super :-D Rozhodně lepší, než zakrytý králík krajkou, ne? :) Šaty jsem si zkoušela v botech, co nosím na plesy, a vím, že bych chtěla cca takhle vysoký podpatek, ale s koupí bot čekám až jaké budu mít šaty a taky i na nějakou výhodnou akci :) Takže přesně ony to nebyly. Já jsem menší postavy, takže se mi šaty budou stejně zkracovat a to stačí až pár dní před svatbou, když už boty budu mít. Kdy se na šaty chystáš?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak už máme rezervovaný termínek oficiálně to budeme mít 22.září na Č.Lhotě i Restauraci a penzion máme zamluvený,tak už máme to nejdůležitější,už jsem si vybrali i barvu svatby a bude laděná do oranžova:)))),šatičky už taky nějaké mám okouklé,al ejn z fotek,tak snad si pak ve zkutečnosti vyberu:))),jsem ráda,že už něco máme zařízené,je to super...nedělám celý den s dcerkou nic jiného,než koukáme po svatebních stránkách:))))
Odpovědět
ahoj holky, jsem tu v podstate nova... spis nahlizim pro inspiraci.. kazdopadne svatbu mame tez naplanovanou na zari. konkretne 21.9.... vzhledem k tomu, ze uz mame osmimesicniho drobka, musim zarizovat dost s predstihem... v podstate v kazde volne chvili, kdy me necha, se tak nejak necemu venuji... ted posledni dobou asi nejvice kvetine, protoze bude podzim.... je to dost o odstinech oranzove a zlute a rude a ja bych potrebovala neco k falove... neb muj drahy je konzerva a mini mit jednobarevnou kravatu spis tlumenejsi barvy... no co vam budu vypravet.. jinak saty uz mam zamluvene, takze jedna starost odpadla. obrad budeme mit v jicine a hostinu chceme nekde v ceskem raji. budeme vsak potrebovat nejaky penzion i s ubytovanim, protoze polovina rodiny prijede z moravy... tak kdybyste o necem vedeli, budu rada...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@andrjusa Jééé tak to pak budeš mít krasnou ozdobu na svatbě - ty mimča v oblečkách vypadají vždy nádherně na fotkách :) A myslím že na podzim určitě nějakou fialovou kytičku seženeš, protože spousta holek j tu má v albíčkách, a to i když se vdávali na podzim nebo teprv budou .. mě spíš štve, že na podzim už nekvetou pivoňky:(
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 A kde to máte?A jak vyrábíš svatební noviny?máš nějákou stránku,kteoru by si mi mohla doporučit?
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Oni ty ti šaty udělají na míru a zkrátí ti je kdekoli...Mám štěstí..Já mám z internetem dobrý zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 taky..6e prý o ničem jiným nemluvím..
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro My to máme na zámku Napajedla. Jinak svatební noviny vyrábím ve wordu a inspirovala jsem se - http://www.svatebni-noviny.wz.cz/ocoj... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek133 my budeme mít zelenou,ale odstín nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Já to na té stránce nemůžu najít ten numerologický význam našeho data svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro Máte 9 jako my :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro A to je pro svatby jedno ze 3 nejlepších čísel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde já mám taky kamarádku 200km daleko a mám to úplně stejně jako ty..Ale slyšela jsme,že svědkové se mají postarat o zábavu.To ale asi nehrozí.Když je tak daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 to je dobře.a význam čísla 9 nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 to bude pěkná makačka.Jak si s něma pokročila?nebo už je máš hotový?
Odpovědět
@martinasro NA to prď. O zábavu se postará každej sám. Nemusí to být svědek. Případně poproste nějakého kamaráda či strejdu aby si to vzal na starost, pokud myslíš dražbu střevíčku a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro klikni na odkaz, objeví se Ti tam ta reklama, tu zavři křížkem a objeví se Ti, nevím proč jiná stránka, ale když dáš nahoře ve vyhledavači (šipku, jako vrátit se na předešlou stránku(, tak se tTi objeví ten odkaz a jinak číslo 9 je: Číslo 9 Takovéto manželství je většinou pro mnohé tajemstvím a působí mysticky na okolí. Manželství charakterizuje duchovní porozumění partnerů, o kterém si sami ani nejsou vědomi. Je to osudové manželství. Existují tu překážky, ale oni je úspěšně překonávají a to s pomocí silné lásky. Při uzavření takovéhoto manželství je vždycky někdo proti. Lidskost, láska a nekonečná oddanost nakonec u něj vždy však zvítězí. Číslo 9 znamená duchovno, pomoc druhým, nesobeckost, lásku k druhým, lidskost, analytické schopnosti, vytrvalost, smysl pro odpovědnost.
Odpovědět
Holky mám termín svatby odklepnutej. Dnes jsem volala na matriku zda jsou ochotni a schopní oddávat venku. Paní byla milá a hned se ptala kdy. Tak jí povídám že na to je času dost že až v září a ona na tože už na září má spoustu zaplněných termínů. Tak mě to jako překvapilo. Obřad bude stát 1000 Kč. Moc se těším. I jsem to doma hned řekla skoromuži a byl překvapen že už maj tak plno. Hostinu si vzal na starost on, tak jsem zvědavá so vymyslí. Holky to jako znamená že už jako fakt se budu vdávat. To jako opravdu. Musím začít cvičit. Jsem dnes z toho tak nějak nervózní jako bych se měla vdávat už zítra. JÁ MÁM TERMÍN.
Odpovědět
Profilova fotka
@foriska Ahoj, neboj, času máš hafo :-D Já to začnu řešit až přelom duben/květen. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro Ještě je hotové nemám, ale už jsem začala a je to celkem zábava ;-)
Odpovědět
@andrjusa já plánuju svatbu v Jičíně 1.9. :) Kde přesně budete obřad mít? Jestli chceš tip na hostinu, zkus penizion na Bradech http://brada.hotel.cz/ měla tam hostinu ségra a byli jsme moc spokojení, i ubytování tam je. Nevím, jakou cenovou relaci hledáš, není to žádný luxus, ale byla to pohodička. Na obědě jsme měli asi 50 lidí a pak ještě tak 20 možná přišlo večer a vešli jsme se krásně. Je tam krásná terasa, na které se dá i grilovat nebo něco a nádherné okolí, takže fotky jako z pohádky (les, louka).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?