Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
misulka88 no právě vypadá nádherně a přítelovi se taky moc líbí,no ještě uvidíme jak budou na tenhle datum obřady a pak se rozhodnem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek133 No, já osobně se budu vdávat podruhé a doufám, že naposled... :-D Ne, vdávala jsem se velmi mladá, těsně po revoluci a to bylo nemyslitelné jen spolu žít (na vsi), tak jsme podlehli tlaku a vzali se, za 3 roky byl rozvod... Teď se budu po 23 letech vdávat znova a vím, že to někdo koordinovat musí!! Na 1.svatbě, měla např. jídlo na starost tchýně a "údajně" se jí neudělalo dobře - švagr jí odvezl jako jediný řidič do nemocnice (nic jí nebylo, ale povedlo se jí překazit můj únos-to chtěla) :-( ... A moje rodina odjela hladová. Bylo to tedy už při odpolední "párty", ale i tak... :-( A taky i to, že se mě stále někdo na něco ptal, co, kdy a jak... Ne, ne. Ani omylem. Chci si to užít. Dokonce i chůvu jsem požádala aby si vzala přítele na mou svatbu a postarali se nám o drobotinu (máme v rodině cca 10 dětí), a kdyby nás měli furt "atakovat", protože by se nudili, zešílela bych :-D :-D http://www.svatebniinfo.cz/aktuality/... - jukni sem, tady je numeralogický rozbor data sňatku, třeba Ti to pomůže. Ale rozhodně dej na svůj pocit, ten je důležitý!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek133 Jj taky podle toho jak vypíšou termíny. My to máme na zámku, kde oddávají každou sudou sobotu a měla jsem štěstí, že to moje vysněné 22. září tam bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Nám vyšla 9, což je i moje životní číslo, takže si myslím, že je to naprosto ideální :-) A i podle toho článku je to jedno ze tří nejlepších čísel pro svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) tak jsem našla zářiovou skupinku na svatbu...taky jsme se s přítelem rozhodli na zářiový termín 1.9.2012. Budu ráda, když si budu moc s vámi popovídat o té naší svatbě, pochytím nějaké rady a tipy...Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 Tak to GRATULUJI!!! I já osobně mám 6 a máme 6 což je také velmi dobré číslo pro manželství. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Tak to taky moc gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, občas se to povede. :-) První termín, jenž jsme si určili loni v červnu a jenž jsme museli odložit byl 20.4., nebo 21.4. a ten mi určila mamky kamarádka - astro+numeroložka. Tento jsem si vybrala sama, podle babičky, až pak jsem se dívala na ten numeralogický rozbor.
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Takže vy máte termín týden po nás, ale v pátek, že :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny, my plánujeme s přítelem svatbičku na 14.září protože budeme mít výročí a nejspíš v hotelu sen v Senohrabech na Praze-východ...Je to tam neskutečně krásný a lidi moc milí... A celá svatba bude do fialova...
Odpovědět
Profilova fotka
Sladit svatbu do nějaké barvy je docela fuška, já měnila barvu už asi 3x. Původně jsem také chtěla svatbu do fialova, ale nakonec zvítězila fuchsiová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 přesně tak. Tedy zatím je to vymyšlený termín, ale věřím, že na šustění bankovek naši úředníci ještě slyší a přítel řekl, že když to v dubnu nevyšlo kvůli jeho práci, tak i kdyby někoho měl uplatit, že to zařídí. :-D Tak jsem zvědavá. :-) Vše začneme zařizovat koncem dubna / začátek května, ale i tak si myslím, že je to dost času. Jen ten termín aby vyšel, pak už to bude "brnkačka" :-D A Vy už jste něco zařídili?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@peticka + @le_nu_le FIALOVOU MILUJU. :-D :-D To budete mít obě kráááásné. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si říkala, že když to bude v září, tak na všechno času dost...ale z hrůzou jsem zjistila, jakej je problém na začátku ledna sehnat kameramana a fotografa...vše mam zatím v jednání, tak doufám, že to dopadne dobře a vyjdou mí favorité :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim My máme zařízené to nejdůležitější: termín, místo, hostina, kameraman, fotograf, hudba a barva svatby - fialová ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misulka88 téda, super :-) doufám, že co nejdřív napíšu to samé ...
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le Ahoj, vítej a ať jde plánování:) On se nějaký fotograf nakonec určo najde..a kdepak to chcete mít? My třeba nevíme ještě ani to.. i když včera přítel přišel s tím, že by to nejradši měl někde u moře..tak nevím :(
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Ahoj :-) svatba bude určitě v kostele, a hostina bude tady u nás ve městě v jedný restauraci :-) svatbu u moře si nedokážu ani představit..budemem mít cca 40 lidí a všechny je tam přemístit?! No určitě by to bylo velmi zajímavý, ale svojí hloubku to určitě má a výhodu taky - určitě bude teplo
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 Já to mám vše vybrané. Většinou doporučené od kamarádek a známých. Takže vím termín, místo, fotografy + kameramana, hostinu a hudbu. Barvu neřeším "zatím, možná budu" :-D, no a dohodnutou mám vyzážistku s kadeřnicí (mají společný salon) :-) Ty se nabídly samy :-D Ale je fakt, že "hřeším" na to, že 28.9. je státní svátek a tak nikdo nic moc mít nebude :-D SNAD :-D uvidíme jaká bude realita :-D Vy jste, ale hoodně dobří!!! ;-) Víš, já to beru asi ve svém věku i trošku na "lehkou váhu" :-D Ale určitě děláte dobře - máte na vše klid a náskok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj budoci nevesty. My planujeme svatbu take na zari 2012. Zatim vime urcite, ze obrad bude v kostele v Kralupech nad Vltavou. Ale s dalsima vecma nam vyvstava dost velky problem. Mame hodne prespolnich,takze potrebujeme skoro pro vsechny ubytko, cca pro 40 lidi. Nase predstava je, ze bychom to udelali nekde v penzionu - hostina a zaroven moznost ubytovani v jednom. A tady je ten problem. Zatim se nam v teto lokalite vc. Kladna,atd. neporadilo najit nic cennove rozumneho. Nemate nejake tipy?
Odpovědět
Profilova fotka
@letucha Ahojky, vítáme Tě. :-) Nezkoušela jsi se podívat po různých portálech? Tady na info + třeba http://www.svatebni-katalog.cz/hotely..., nebo http://www.vasesvatba.cz/matstred.htm a http://www.svatby.cz/firmy.aspx?k3=3&... . Možná Ti to pomůže. Dobré je, že žijeme v době internetu a základy se dají zjistit na netu, zbytek na místě - osobně. ;-) Tak snad si něco vybereš. :-) Držím palečky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luzed Ještě jsem našla toto, možná by to mohlo pomoci, nebo by Ti přispěli radou ;-) http://www.svatby.cz/sluzby.aspx - Úzce spolupracujeme se svatební agenturou Pragueweddings.com, která již ve svém oboru působí 13 let a má bohaté zkušenosti s domácími i zahraničními nevěstami. Dokladem může být přes 950 úspěšně zorganizovaných svateb. Na organizování českých svateb se specializuje její část – a to právě Svatby.cz. V případě zájmu nás kontaktujte na info@svatby.cz.
Odpovědět
ahoj nevesty.jak pokracuje planovani?u nas zadna zmena,porad nic zajisteno :) Mozna je to blba otazka,ale jak si mam vybrat svedka?vy uz mate predstavu kdo vam pujde za svedka,nebo to taky budete resit az na posledni chvilku :)
Odpovědět
@niky10 ahoj, mě půjde za svědka má nejlepší kámoška...slíbily jsme si to už jako děti :-) ...já už jí za svědka byla,takže teď je řada na ní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 u mě to bylo trochu komplikovanější, chtěla jsem za svědka mojí ségru, ale bohužel, v době svatby jí bude teprve 17, a další rok už čekat nechceme, takže jsem ji pasovala do role hlavní družičky ! :-) pak jsem chtěla taky nějakou kamarádku, ale postupně jsem zjišťovala, že všechny, které jsem o to chtěla požádat, měly pletky s mým bývalým (ještě v době, kdy jsem s ním byla), takže jsem to úplně zavrhla. Nakonec jsem o to požádala našeho společného kamaráda (jako mého a snoubencova), který je strašně hodný, čestný, nějakou dobu žil ve Skotsku, a byl vlastně u vzniku našeho vztahu, a navíc je to chlap, takže mám zajištěné, že bude mít nad vším nadhled, a že nebudu vystresovaná atd, prostě ideální svědek :-)
Odpovědět
Ahoj , také plánujeme svatbu bud koncem srpna nebo začátek září, musím vychytat dobu kdy bude ještě teplo páč budeme péct pašíka. A jinak naplánovaného nic nemáme zatím, jsem vůbec ráda, že po 9 letém vztahu a 3 roky soužití k něčemu takovému dojde ( spíž , že toho mýho to napadlo) . Jen mám jasno v tom kdo bude na svatbě a kdo ne - stačí rodiče, sourozenci a jedna teta z Prahy a jeden strýc, jinak žádný ostatní příbuzenstvo - celej život jen čumí co si dáváš do pusy a ještě je zvát ne děkuji je tam nechci
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 No po pravdě, to bylo to první co jsem měla jasný - kdo mi půjde za svědka - moje nej kamarádka, díky které znám přítele:) Pak už jsem ji jen osobně jela poprosit:) Takže mám vlastně už dávno na svatbu něco zařízeného, hurá :D
Odpovědět
můj svědek je má kamarádka. Seznámily jsme se na střední, pak spolu 3 roky bydlely na ubytovně, když jsme obě nastupovaly do stejné práce. No a teď i když nás dělí 200 km, stále se navštěvujeme a mohu říci že je to má nejlepší kamarádka. Nikdy jsem se v ní nezklamala, mám jí ráda a věřím jí. Vážim si jí a důvěřuji jejímu názoru. Sice mi nebudo oporou v tobě zařizování,ale věřím tomu že malou svatbu zvládnem naplánovat sami. A ona jen s rodinou přijede mi to odsvědčit. Pořádala jsem jí přez telefon.
Odpovědět
Profilova fotka
@ffugaska Na přelomu září/spren určitě bude krásně - my taky plánujeme grilování venku totiž :-D Jj takový příbuzný mám také a skoro manžílek taky, a taky nám z nich nikdo na svatbu nepůjde..doufejme..snad se nepozvou sami :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Ahojky, nejideálnější je nejlepší kamarádka nebo sourozenec.. Já osobně mám 3 NEJ kamarádky a to je pak hoňka aby se neurazily :-D Ale vyřešila jsem to, jedna mi bude koordinoat svatbu, jedna se mnou vybere šaty a ta třetí je svědek. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?