Svatba v září 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, je to hodně brzy, ale přeci, víte už některá že váš den bude v září?
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 Podle mě je lepší ještě pár salonů obejít, i když už máš nějaké favoritky, pak se mrknout na fotky a nechat si to chvilku rozležet.
Odpovědět
@elissa23 souhlasím s assol. Já toho chci obejít co nejvíc, pak si dát chvilku pauzu a pak se mrknout na ty, které se mi opravdu líbily znovu. Uvidíme, v čem nakonec zkončím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek Jéé ty se máš že už jsi byla zkoušet :-) tiše závidím :-) hezké šatičky...jen příště zkus i nějaké ty princeznovské...ať máme srovnání :-) škoda fakt že to měli všechno na zip a nemohli ti to vytvarovat hezky na postavu Já jsem tajně doufala že se přítel vyjádří tady na dovolené na horách...ale prdlačky...sice už jsme se domluvili že svatba teda bude, ale ještě žádná žádost neproběhla...ale pořád mluví o tom že to udělá...tak já nevím na co čeká trdlo moje malý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 čeká na vhodnou chvíly :-) jako čekal 2 roky ten můj :-D a ve výsledku se mě ještě místo "vezmeš si mě" zeptal "a myslíš že je vhodná chvíle?" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 Ahoj, co se týče svatebních šatů, je to jako s orgasmem - prostě TO poznáš ;-) Jestli budeš naprosto uchvácená v prvním salónu, není třeba chodit do dalších, jestli budeš mít pocit, že by ses přece jen možná měla jít ještě někam podívat, nejsou to ty pravé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 Na valentýna přece! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka hezky vyjádřeno, dobré přirovnání :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g oni ti chlapi podle mě dlouho přemýšlejí, kdy, co , jak než to z nich vypadne:-)... a když se dva majuí rádi a je jim spolu hezky, tak vhodná chvíle se najde vždycky :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 jojo přesně tak :-) @makovaapanenka to je taky fakt :-)
Odpovědět
@gabu13 princeznovské jsem skusit chtěla, akorát tohle byla italská móda a měly tam jenom jedny, které jsem na sebe ani nenasoukala. Ale asi tak za dva týdny jedu se svými družicemi do dalších salonů, kde mají větší výběr a hlavně velikosti na normální lidi :-D a šněrovací šaty, ne zipové. Tak se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se tak těšíte na diplomat ? Já moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g Jóóó :-D Už jdu dneska ve čtyři... Tak uvidíme, co budou mít! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tekame jéé tak to určitě pak napiš jaký to bylo :-)
Odpovědět
@gabu13 Gratuluji!!! Sice nebyla žádost ještě oficiální, ale to už nech na něm :-) Můj přítel měl prstýnek u sebe rok a půl!!!! A dokonce ho vezl na 2 dovolený. O ruku mě požádal až na té druhé v Římě ve Vatikáně v chrámu sv. Petra. Prostě prý čekal na tu vhodnou chvilku :-) Bylo to úžasný, ale až na to, že si nás fotila tak stovka cizinců a všichni nám chodili gratulovat :-D Chlapy v tomhle potřebují mít pocit, že to bylo JEN jejich rozhodnutí :-D A hlavně ti to pak nikdy nebudou moct vyčítat :-D @bronousek Šatky jsou krásný, jak družičkovský, tak svatební. @assol My budeme mít tři dospělé družičky a jednoho družbu a samozřejmě ještě dva svědky a od všech očekávám, že nám pomůžou jak s přípravami, tak ve svatební den. Ve svatební den nemůžeš lítat a zařizovat, proto musíš mít někoho, komu řekneš, co je potřeba a on to zařídí. Rozdávají koláčky, bublifuky, rýži na házení atd., což ty udělat nemůžeš, prtz ještě přijímáš gratulace :-) Nebo u nás po obřadu se pojedem s přítelem fotit, takže se budou starat o hosty, hosté pojedou autobusem na hostinu, aby nikdo nemusel brát auto a družba pojede s nimi a budou v autobuse nalévat panáky atd. Nám budou pomáhat zdobit kostel, auta, atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Jo, poreferuju. Dneska jdu s kámoškou a zítra se snoubencem. Tak se musím pečlivěkoukat! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ale jinak jedeme příští pátek na ochutnávku. Naobjednali jsme si toho, že to bude opravdu jenom ochutnávka, páč bysme to opravdu nesnědli! :-D A taky dojdeme na matriku i s rodnými listy, aby to bylo ofiko. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se do Diplomatu s nevjětší pravděpodobností nechystáme, šaty už mám a ostatní, co jsme chtěli, jsme si už prohlídli v lednu v Clarionu, tak nějak nevím, co bychom tam dělali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka My Valentýna nějak neslavíme :-( takže to asi ten den nebude...ale za týden jedeme ještě na jedny hory, tak třeba tam :-) Valentýna nějak nemáme rádi, páč já na něj nemám z puberty dobré vzpomínky a radši se máme rádi celej rok než si jeden den v roce kupovat srdce a čokolády :-D @tekame @kristyn.g já vám ten Diplomat docela závidím...ráda bych tam šla nabrat inspiraci a třeba i nějaký ty slevový poukázky...ale my se z těch hor vracíme až v neděli večír...takže to nevyjde...nevíte jak je to s těma veletrhama...bývají i třeba jindy v jiných měsících???
Odpovědět
Profilova fotka
@akfs Ty to muselo být hezké požádání...a že tak dlouho čekal...já bych to nevydržela :-) mít koupenej prstýnek a dělat jako že zatím nic...to já jsem strašná slepičí prdelka :-D já bych všechno hned vykecala :-) Ale však já se taky dočkám :-) a jak říkáte správná chvíle bude kliďánko i doma v bublinkové koupeli, nebo na procházce s prckem...hlavně že se máme rádi :-) já když to někdy okolo sebe vidím ty vztahy, tak je mi z toho někdy dost smutno...jsem ráda že mám chlapa o kterýho se můžu opřít :-) ale to my všechny, když se budeme vdávat že ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vám řeknu, že už jde asi opravdu do tuhého! My tu svatbu asi fakt myslíme vážně! :-o Byli jsme v Diplomatu a objednali prstýnky! :-D Páni, ani jsme netušili, že to zvládneme takhle rychle! Dojdou nám poštou už za 14 dní, tak jsme zvědaví... Nakonec to bude kombinace bílé a růžové zlato. Jestli seženu fotku na netu, tak přidám... ;-) Jinak jsme po niičem jiném nešli, ale do Nevěsty dávají slevy 50 procent, a do jiných je to tak okolo 20ti. Ale po tom jsme moc nekoukali. Pořídili jsme bublifuky. Jinak dorty tam byly snad jedny. A floristi - aspoň včera -žádný! Kvůli čemu tamjet, to jsou prstýnky. Těch tam bylo nespočet... I lidi docela šli... Nebylo to tak strašný.
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Tak gratuluju a určitě tam dej fotku, až vám dorazí! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tekame gratuluji k prstýnkům, čekáme na výstavu, která bude v březnu v Ostravě, měli by tam mít nějaké slevy, tak sme zvědaví. Holky jaké si budete kupovat boty? S plnou špičkou nebo oetvřené? Je to v podstatě blbina, ale v tomhle nějak nemám jasno. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@gabu13 my Valentýna taky neslavíme..... když má někdo někoho rád může mu to říct přeci kdykoliv v roce a nemusí čekat na Valentýna...... jinak gabu neboj, myslím, že se na tebe vytasí milý s prstýnkem ve chvíli, kdy to budeš nějméně čekat:-), třeba teď špekuluje jak a kdy ti to má říct:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elissa23 Já si budu určitě kupovat s plnou špičkou, protože budu mít punčochy a k těm se mi otevřené střevíčky vůbec nelíbí, a navíc myslím, že se to podle etikety ani nehodí...
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame Super :-) gratulace k takovému rychlému výběru :-) pak nám určitě ukaž fotečku :-) @makovaapanenka Já bych taky ráda s plnou špičkou...už i kvůli tomu že bude skoro podzim a na páskový boty už nemusí být hezky...já bych ráda nějaké s plnou špičkou ale ne lodičky...ještě ale nevím co mi pak padne do oka...asi to budu přizpůsobovat i podle šatů...jestli bílé nebo šampaň...nebo jaké se k nim budou vůbec hodit :-)
Odpovědět
Ahojky holky. Tak jsem si dala na pár dní od svatby pokoj. Potřebovala jsem pročistit hlavu a tak jsem uklízela a uklízela a uklízela :-D až už nebylo co doma uklidit :-D Potřebovala jsem si nechat rozležet tolik věcí, hlavně ty šaty. No a víte na co jsem přišla? Že jsem stejně na nic nepřišla :-D Akorát jsem dneska rozhodila sítě na nějakou cukrářku, tak jsem zvědavá, co z toho vznikne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tekame tak gratulace k prstýnkům! a který prodejce je ten šťastný? :-) My jsme tam floristu viděli několik, měli mrňavé stánky. Pak dortu tam měli taky hodně mi přišlo? například DortyDomu mají svatební víkendy kde dávají ochutnávku 15druhá náplní do dortů a a poukazka v hodnotě 2000kč pro návštěvníky. Tak kdyby někdo chtěl :-) Jo bublifuky měli lacino, my je koupili tedy pěkně draze - 15kč kus... tady měli 24ks za 199! tak to mě nepotěšilo... Na prstýnky jsme byly koukat u toho Mádra, ale nevybrali jsme a Milanovi se pán nelíbil... Tak zustavame u puvodního plánu. Jinak střevíce a více mají výprodej od 15-19.2 cena obuv na letáčku píšou 599! což je taky supr. V té nevěstě sleva 50% na De La Sposa šaty a na ostatní 30% jinak jsem se moc nekoukala na šaty ale tohle mě zaujalo. Tak lovu zdar :-) já lovim hlavně boty, tak snad se něco namane...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g díky moc za info :-) Holky nikdo jste mi neodpověděly jestli budou i další veletrhy...nebo jsou jen takhle v zimě??? já jen že se na všechny ty přípravy chystám až tak za měsíc...takže já to teď nestíhám...ale nějaká ta sleva a přehled a tak by se mi taky hodily:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyn.g To jsi mě potěšila s těmi Střevíci, snad tam stihnu zajít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, chtěla bych se zeptat, co si myslíte o tom, že jsem začala obesílat květinářství, kolik by stála moje vysněná svatební kytka z tulipánů (viz album), a všechna zatím uvedla kolem 800 podle počtu tulipánů, ale někde dodali, že září není tulipánová sezóna, takže by je museli objednat z Holandska a stálo by to kolem 1 200 (někde i víc), a ať si raději připravím rezervní plán... Mám se orientovat na ta květinářství, kde mi tuhle druhou cenovou variantu vůbec nenapsali, nebo je věrohodnější nabídka těch druhých? Moc děkuju :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?