Svatba v Teplicích a okolí 2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím vás všechny, které se v nasledujícím roce budete zabívat přípravami na svatbu v roce 2012 v Teplicích či okolí. Chtěla jsem se zeptat, zda už máte nějaké místo pro svatební obřad a hostinu vybraný? Já hledám, ale nemůžu nic pořádnyho najít. Můžu požádat o rady i ty, které již svatbu měli ci v nejbližší době budou mít? Doufám a přeju nám příjemnou výměnu informací a zážitků. 8-)
Odpovědět
1
5
6
Ahoj holky. Sice nemám svatbu v TP ale bydlím tu, proto se vás tu chci zeptat-hledám nějakou šikovnou kadeřnici-ne přímo na svatbu, ale normálně na celoroční stříhání:-) Nemáte, prosím, nějaké tipy? Hledám nějakou, která mi i třeba doporučí podle typu, co by mi slušelo a co ne apod.-já si se sebou nějak nevím rady... Díky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Ahoj ja ti mohu doporucit kadernictvi Hollywood v Jankovcovy ul. Nechavala jsem se tam cesat na moji svatbu a moje kamoska taky a byli jsme velice spokojene za prijatelny peniz. Nevim jak se slecna jmenuje, ale je mensi s blondatym copem.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ode dneška za měsíc:-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@labllank Ahoj jj já zatím vede Hrad v Krupce dole nás nejspíše oodají a nahoře potom hostina. Je to tam kouzelné ale na 100 % jsme se ještě nerozhodli... A zaujalo tě něco, také ještě hledám a koukám se... Kdyby jsi něco našla napiš. Také se ozvu ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@svatba2012tp Ahojky a od koho tam budeš mít výzdobu prosím? Já jsem koukala a nic jsem nenašla :-(((( Moc děkuji Káťa
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
ahopjky devcatka potrebovala bych radu inspiraci odkaz na svatebni oznameni kreslene vtipne pokud mozno i tema motorka rock dekuju moc
Odpovědět
1
5
6
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?