Svatba v Teplicích a okolí 2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím vás všechny, které se v nasledujícím roce budete zabívat přípravami na svatbu v roce 2012 v Teplicích či okolí. Chtěla jsem se zeptat, zda už máte nějaké místo pro svatební obřad a hostinu vybraný? Já hledám, ale nemůžu nic pořádnyho najít. Můžu požádat o rady i ty, které již svatbu měli ci v nejbližší době budou mít? Doufám a přeju nám příjemnou výměnu informací a zážitků. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@svatba2012tp ještě mi ted psala nějaká holčina tady z bereme se a doporučila mi salon v Mostě-koukala jsem na jejich stránky a asi mě nalákaly a zajedu se tam také podívat.http://svatby-most.cz/ Jinak vcera jsme byli v Krupce kvůli objednání termínu a budou je mít az na konci listopadu :-( a taky me docela dostala ta jejich přemrštěná cena 3400.- ]-( Hodně štěstí s přípravami a pevné nervy :-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny. Tak se přidávám k Vám. Taky plánujeme v roce 2012 svatbu, koukám že tady máte už konkrétní představy. V kterým měsíci to plánujete? Mi jsme čerstvě zasnoubení a vůbec netuším kdy tak začít s nějakým plánováním. Díky s pozdravem lenka
Odpovědět
Profilova fotka
@mischaaa Ahoj taky se nemuzeme rozhodnout. Uz pres dva tydny cekame na pisemnou nabidku od divadla a nic, ani na muj email nereagujou. Asi toho maji hodne. No nic pokusim se udrzet mou zvedavost na uzde. :-) Jo jinak uz jsme se byli s pritelem podivat po moznostech ubytovani kolem divadla a bohuzel jsme nic nevybrali, Richmond nema dost parkovist a je bez vytahu, ten Hotel Paradies tam se zase muze kourit v celem hotelu, to bohuzel nabidnout nasim hostum s detmi nemuzeme a v Cisarskych laznich je to zase tak drahy, ze bych sla na svatbu asi v dzinach, vic bych si nemohla dovolit. :-| Takze hoste budou spat v Prince de Ligne, tak konecne alespon nejake rozhodnuti. Mam ale velikou radost, tenhle tyden jsem byla vybirat svatebni saty. Nejdrive jsem byla v salonu Bellezza v Teplicich, pani byla moc hodna a mela s nami pochopeni a trpelivost. Vyzkousela jsem si kde co a nakonec sveho favorita nasla. Nasledne jsme jeste jeli do Mostu salon Delta, hodne pozitivniho jsem na tenhle salon slysela a cetla, ale pani majitelka na me nezapusobila prijemnym dojmem. Sice se nam venovala, ale bylo to velice hekticke a necitila jsem se moc dobre. Ale ty saty jsou opravdu nadherne, doporucuji kazde si tam zajet a udelat si svuj vlastni obrazek, kazdy z nas je jiny a kazdy uprednostnuje jine priority. Nakonec to vyhrali ty saty ze salonu Bellezza. Jupii. Uz se nemuzu dockat az je budu mit doma, tedy u maminky schovany, aby je pritel nevidel. :-D Dokonce si i maminka vybrala a kamaradky take, no bude nam to vsem urcite sluset. Kde vsak budeme mit svatbu jeste nevim, pritel chce Prince de Ligne, ja zase uprednostnuji Divadlo (pritel tam ale jeste nebyl), tak uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
@novole Ahoj vitej mezi nami, ja jsem to chtela planovat v cervnu, ale museli jsme to presunout na kveten, jelikoz v cervnu je mistrostvi evropy ve fotbale, a to mi pry pritel nikam nepojede a uz vubec ne do kalifornie, kde to v televizi neuvidi. Tomu rikam problemy. :-D Ono se to nezda, ale ten cas utece jako voda, a pri tech domlouvani pres email a tady a tohle utece dost casu, asi by se to dalo i urychlit, ale proc hekticky kdyz to jde i s rozmyslem a clovek si to uziva.
Odpovědět
Profilova fotka
@labllank Ahoj, mi to plánejeme někdy na červenec, srpen. Já zatím mám spíše jen takové představy o místě, kde by jsme chtěli obřad a hostinu. Chtěli jsme to začít oběhávat po novým roce. Ale jak to tady čtu celkově na beremese, tak se divím, co někteří máte už zařízené, např. ty šaty :-) Tak asi začnu taky něco zařizovat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@labllank Ahojky,tak já ted o víkendu byla v Praze omrknout šaty.Byla jsem v na doporučení sestřenky v salonu Klenoidraději jsem se dopředu objednala.-velmi milá paní se nás ujala a plně se mi věnovala 2 hodiny,šaty nádherné ,čisté a voňavé...žel bohu jsem při těle a na tu mou postavu byl i při jejich široké škále šatů problem vybrat :-( ...nakonec jsem na sebe nasoukala troje a ty ,které se mi líbily nejvíce stály půjčovné 14200,-!!! a na to tedy opravdu nemáme.O tom Mostě už jsem tady také četla pochvaly tak se tam zajedu podívat...snad mají i něco na slony :-D .Chtěla jsem se zeptat kde je ta Beleza? díky pa
Odpovědět
Profilova fotka
@mischaaa Ahoj tak pujcovne 14200,- Kc by bylo i na me moc. V tom Moste meli saty max. za pujcovne 8900,- Kc. Tyto saty byli cele z krajky a byli krasne, ale ja se v nich nejak necitila. Cenove pani rikala, ze saty ktere napr. ona pujcuje pujcuji v Praze i az o 50 % draz, jelikoz si to tam mohou dovolit, ona v Moste ne. Rozhodne se tam podivej. Ta Bellezza v Teplicich je v Ceskobratrsky, ale stehuje se na namesti k morovemu sloupu kde je i hotel prince de ligne, takze ma trochu na pylno, ale jiste po predchozi dohode si udela cas i o vikendu.
Odpovědět
@mischaaa @labllank Musím souhlasit s obrovským cenovým rozdílem mezi Teplicemi/Mostem a Prahou - např. šaty Maggie Sottero, které v Praze půjčují za 15000 se u nás dají půjčit za 8000. A ne jen tato značka. V Praze bydlím, ale šaty si tady určitě nevyberu, i když je tu samozřejmě větší výběr... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mischaaa Sice jsme meli svatbu uz pred hodne lety, v Krupce na Ruzovem Hradku, ale vim, ze jsme vse vyrizovali primo v Krupce na radnici a byla tam moc prijemna pani.
Odpovědět
Profilova fotka
Vite nekdo, zda jsou uz terminy svatebnich obradu v Teplicich zverejneny? Predem mnohokrat dekuji za odpoved
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, chtěla jsem se zeptat někoho, kdo svatbu chystá či ji už měl, kde v okolí Teplic uspořádat obřad a oslavu na jednom místě. Zatím mám pár variat a chtěla jsem Vás poprosit o názor. Na prvním místě zatím mám Selský dvůr Branany - prý je to tam hezký.. No a pak mezi další varinaty patří Lovecký zámeček Dvojhradí Mstišov nebo Růžový hrádek v Krupce případně i Koliba v Dubí. Tak co si myslíte o výběru?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj všechny zdravím, tak jsem byla v pátek na matrice v Teplicích a už mají vystavené na nástěnce termíny svatebních obřadů pro rok 2012. Tak kdo na to čeká, je nejvyšší čas tam zajít. :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@svatba2012tp ja jeste nemam ani jeden darek koupeny, musim to tuhle sobotu dohnat. Trochu me trapi vyrizovani potrebnych papiru pro moznost podani zadosti o svatebni termin. Chtej vsechno, jinak mi ho pry nezamluvi. Kdybych to vedela, ze ty papiry v Nemecku trvaji 2 mesice, nez je clovek dostane, tak jsem se na to vrhla mnohem drive. Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
tak už máme vybraný místo obřadu a místo hostiny :-) ,termíny už nám na úřadě taky vyvěsily tak že po Novém roce pošupajdím zamluvit termín u obou a další na řadě budou šaty, tak jsem na to zvědavá, mám jasnou představu co se vrchní části týká tak snad v nějakým salonu poblíž Teplic najdu to co bychsi přála.....
Odpovědět
Profilova fotka
@novole a prozradis nam kde a kdy? nebo je to tajemstvi. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tajemství to rozhodně není :-) , ale ještě to není 100%. TAK obřad by jsme chtěli v Dubí na úřadě a hostinu pak v Kolibě v Dubí a s datumem to vypadá na 25.8.2012. vše se rozhodne v lednu kdy to jdeme zamluvit
Odpovědět
@novole já můžu ze salonů okolo Teplic za sebe doporučit v Mostě Deltu-krom toho se tam dá prý i ušít závoj a cenová relace je slušná. A pak ještě jeden malý salonek v Ústí nad labem v centru ve Vaníčkově ulici.Ale tam je malý výběr. Byla jsem v Teplicích v belleze na zámeckým a ty šaty byly na nic-strašně staré,zaprané a paní ani neměla katalog, takže mi je nosila tak náhodně...:-( a v ústí v salonu Annie to byl děs a hrůza! a ať si říká kdo chce co chce, podle mě to bylo všechno, jen ne originály Sotterek...:-) aspoň tedy některé šaty určitě.
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan no já mám ze salonů zatím vyhlídnutý v Mostě Deltu, pak jsem tedy myslela tu Bellezu v Teplicích, pak mi někdo doporučil v Krupský ulici Silhouette Fashion, dále Kleopatru a nějaký salon v ulici U nádraží v TP ale ten vůbec netuším jak se jmenuje :-D . Já co jsem tak zatím koukala tak rozhodně chci šaty za krk a těch zas tak velký výběr není, tak snad se na mě štěstí usměje :)
Odpovědět
@novole Určitě projdi všechno, vždycky se dá něco objevit. Důležitý spíš je, aby šaty upravovaly na míru. Nejhorší jsou nepadnoucí šaty, které se upravují různě utažením a povolením korzetu na různých místech. aaa:-o :-) Je fakt, že šatů za krk jsem při svém hledacím salonovém maratonu viděla pár, tak držím palce...:-) Ale doporučuji zkusit i jiný střih, třeba budeš příjemně překvapená. Já třeba za nic na světě nechtěla šaty bez tlustších ramínek a ejhle...:-D mám nakonec úplně bez:-) Tak držím palce a užij si zkoušení:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan díky za rady, já si právě neumím představit úplně bez ramínek, nemám s tím moc dobrou zkušenost, pořád jsem to někde ,, honila,, :-D ale třeba se ješště budu divit :-N
Odpovědět
Ahoj holky. Taky plánujem svatbu v roce 2012 a vidím to na květen, sice jsme vůbec ještě nic nezačala zařizovat. Ale snad to půjde. Nejdůležitější je termín. Víte jak jsou už termíny na rok 2012? Ale když budu chtít jiný tak se to dá i tak, ne? Ale asi to něco stojí.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajuska.p na to bych raději moc nespoléhala, tak jsem si myslela, že dneska za příplatek přistoupějí na matrice i na jiný než vypsaný termín a ejhle ... sice děláme svatbu mimo TP, zjišťovali jsme termíny ještě před koncem roku telefonicky a paní na příslušné matrice nám sdělila, že o termínech se bude teprve jednat, ale náš není v návrhu a tak vůbec nepřipadá do úvahy ani za příplatek :-/ takže raději zjisti přímo na matrice kde budete vyřizovat papíry ;)
Odpovědět
Holky nevíte kolik stojí obřad na Hněvíně? A co když je špatné počasí, kde se oddává?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, jsem z Bíliny, svatbu mám 9.6.2012 v altánku na kyselce a hostinu u Kádi. Vše je zamluveno včetně fotografa. Jinak co se týče Teplic, doporučuju městské sály - taneční sál...velké, hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včera zařízen termín na úřadu, zajištěna kapela a Koliba taky zamluvena. Tak doufám že to takhle hezky bude pokračovat dále :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mam velikou radost o kterou se chci podeli resp. rici proc. Vcera jsem s pritelem dodelali nase svatebni pozvanky, prace bylo hodne, ale jsme na ne moc pisni. Ted je jenom vsechny vytisknout a rozdat ci rozeslat. Dalsi ukol hotov. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem. Tak tady čtu a snažím se najít vhodné místečko jak pro obřad tak pro menší hostinu. Nevíte o nějakém místečku , které je vhodné pro malé dětičky ? Hodně mně zaujalo misto obřadu v Botanické zahradě. Jen ještě nevím termín svatby a zda vubec nějaký ještě stihnu, aby byla svatba tento rok, nejlepe zacatkem zari.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?