Svatba v Teplicích 2013

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj :-) plánuješ svatbu v Teplicích v roce 2013?přidej se a pojď pokecat o přípravách a všem co se kolem svatby točí ;-)
Odpovědět
@lidamov aha,on je švára hasič,takže jsem to řešila přes něj a bylo mi řečeno,že pro cizí už fungovat nebude,to samé mi řikala i kamarádka...no maj to nějak popletený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulavoj To slyším ráda :) A napadlo mě ještě dneska místa potahů na židle obyčejná bavlněná trička v barvách svatby. Buď je pomalovat nebo napsat jména hostů místo jmenovek. Může zbýt jako památka pro hosty, kdo by chtěl. Mně to napadlo v souvislosti s tím, že budeme mít mix hostů - rodiny, kolegové z práce, pinpongáře a kamarády z hospody, a jako zasedací pořádek by se udělala ta trička třeba s malbou něčeho kancelářského, aby i ostattní věděli, že to jsou kolegové, nebo pálky na stolní tenis apod. Mám bujnou fantazii :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@natykata Tak máme nějakou výjimku :) Fakt nevím, snad nebudeme překvapení v září :-D
Odpovědět
@lidamov třeba jsi je chytla v dobrý náladě :-) no..já jsem nakonec ráda za ten Střelák :-) ideální sál pro to co chcem :-) hlavně si můžu dotáhnout i vlastní personál,tak s náma nebude mít majitelka problémy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lidamov vidíš, papírové ubrusy mě vůbec nenapadly. Nevíš,kde je prodávají? @petulavoj my jsme také měli jedny vánoce papírový ubrus a vůbec nevypadal jako papírový. Byl opravdu kvalitní.
Odpovědět
Profilova fotka
@mysskyna Tady je odkaz na půjčovnu bílých ubrusů: http://www.svatebni.eshop-zdarma.cz/i... a tady mám já vybraný odkaz na papírový: http://www.katrincz.cz/papirove-ubrusy.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/bazar/svatba-u... holky a tohle by se někomu nehodilo?Našla jsem tady na bazárku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lidamov Super, moc děkuji!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte někdo o solárku v centru Teplic nebo někde v Dubí? Nejlépe značky Ergoline.
Odpovědět
Profilova fotka
@mysskyna nechci kecat ale myslím že Ergoline je v Krupský ul. nebo studio KaPa http://www.studiokapa.cz/index.php?op...
Odpovědět
Profilova fotka
@re_reserved KaPa je pro mě už trochu z ruky :-( ale bylo by super, kdyby bylo v Krupské. Vůbec nevím, že tam nějaké solárium je.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to v patře,jak je i tetování atd
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, jak to máte s oznámením? Dá se nechat udělat někde v Teplicích?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si nechávali dělat v Kleopatře.Máme přesně tohle : http://www.svatebni-oznameni-pamas.cz..., 20ks oznámení, 20ks obálek, 15ks pozvánek ke stolu a celkem jsem platila asi 850Kč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mysskyna My jsme si nechávali dělat v Kleopatře.Máme přesně tohle : http://www.svatebni-oznameni-pamas.cz..., 20ks oznámení, 20ks obálek, 15ks pozvánek ke stolu a celkem jsem platila asi 850Kč
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@lidamov super nápad!
Odpovědět
Profilova fotka
@pujcovna_stanu_nodes :-D :-D to byla rychlost co
Odpovědět
Profilova fotka
@re_reserved co?
Odpovědět
Profilova fotka
@pujcovna_stanu_nodes jak to rychle admin vymazal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kodlovka23 - uvažujeme o Princi. Majitel má ale teď dovču, už jsem se tam byla ptát. V práci by měl být příští týden. Tak mu hned budu volat.
Odpovědět
Profilova fotka
@aleks a kdy máte termín? A pro kolik to chcete lidí? Chcete tam jen oběd nebo zůstat na celý den? Jsem zvědavá, co :)?
Odpovědět
@mysskyna my jsme si obědnali z internetu.zamilovali jsme se...a hlavně máš větší výběr jak vzhledově,tak cenově...za 40oznámení i s poštovným to máme za 1255kč :-) tak co už máte holky nachystáno?se to blíží a já začínám být nějak nervozni,ale základ máme,to je důležitý...teď piplat detaily.
Odpovědět
Profilova fotka
@kodlovka23 - svatba bude 29. 6. Počítáme tak + - 25 lidí a ještě nevíme, kolik dětí. Určitě tam bude 5 dětí a pokud naši hosté vezmou i své děti, tak by jich tam mohlo být 10. Abych řekla pravdu, tak musíme prodiskutovat s majitelem, jak právě s tím obědem, resp. "neobědem". Máme totiž obřad v botance ve dvě odpoledne. Máme taky skvělou fotografku a fotky chci vážně moc a vím, že zaberou čas. Takže i kdybychom byli s obřadem hotovi za dvacet minut, v půl třetí pojedeme z botanky fotit. Takže počítám, že na hotel se dostaneme kolem čtvrtý. A to je už na oběd pozdě. Takže jsem uvažovala jen o předkrmu a polévce, aby se dostálo tradici a pak bude raut a ať si každý dá, na co má chuť. Snad to nebude vůči hostům nezdvořilé, ale třeba i má svědkyně mi řekla, že se prostě naobědvá doma. Koneckonců, ani já bych nevydržela do čtyř hodin bez jídla......
Odpovědět
Profilova fotka
Schůzka v Princi domluvena na tento pátek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aleks Tak my jdeme do Prince dneska, tak dám vědět jak jsme se rozhodli.....jinak to je super nápad s tím pozdějším obřadem...uštří se vlastně za jedno jídlo, viď? A myslím, že ta polévka a předkrm stačí, když pak bude raut....My máme obřad ve 12, takže budeme mít klasický oběd a večer raut, tak uvidíme...je to představa, jistý ještě nic nemáme :) Kromě vlastně termínu.....a ženicha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kodlovka23 - Ahoj, tak co jsi v Princi zjistila? Už jste se rozhodli? A kolik hostů plánujete vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak, já dnes zjistila, že u Zlatého Kříže chtějí 5000,-- za to, že tam jen bude svatební hostina. Majitel to vysvětlil tak, že nám pak nechá pokoj na přespání, pro novomanžele, a že je to jako za to :-| :-o Tak jako ANI NÁHODOU. Jedna noc za pět táců, to by musel být sakra luxus. Takže hledáme dál........ Hospodě by přeci jen mělo stačit, že bude mít jistou tržbu, ne? Naše srdcová záležitost je Restaurace U Kozičky. Moc nám tam chutná. Ale problém je, že je to tam celkem malý. Salónek mají cca pro 20 osob, ještě někde musí hrát hudba a být prostor pro tancování....Půjdeme to tam ještě probrat s personálem, ale nevím, jestli bychom se tam vešli, i když plánujeme menší svatbu. A pak jsme se byli ještě podívat ve zrekonstruované restauraci Na Výsluní. Vypadá to tam božsky! Asi tam půjdeme zkusit i jídlo. Ale mají tam taky velmi malý prostor, stůl by nám postavili do dlouhé nudle vedle baru a myslím si, že by hosti měli problém vůbec odšoupnout židli a vstát od stolu. I když paní říkala, že to tam už tak dělali, tak nevím....
Odpovědět
Profilova fotka
@aleks No, zarezervovali jsme si prostory- budeme mít jen 25 lidí, takže o bude v přízemí jen v jednom sále. Menu jsme celý překopali, barvy svatby změnili...no všechno je prostě jinak a s plánováním zase začínáme :)))) Jinak jestli máš schůzku přímo s Petrem Brandlem, tak se nemusíš ničeho bát, umí v tom fakt chodit a dobře ti poradí...rovnou jsem se domluvila se slečnou co má ty svatby nastarosti na schůzce a budeme vybírat výzdobu, kytky atd...super je, že ti tu svatbu udělají tzv. na klíč, mají i vizážistku, kadeřnici, floristku...a když na to přijde, tak mají nasmlouvanou i pekárnu na koláčky, dorty atd....výslužky taky dělají....no máš se na co těšit, odcházela jsem s prima pocitem :) Držím palce.....
Odpovědět
Profilova fotka
@kodlovka23 - a řekl ti nějakou cenovou relaci? Jestli to chcete klasicky, tak za oběd pro 25 lidí a nějaký jídlo na večer padla orientační částka?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?