Svatba v roce 2015, pojďme plánovat ;-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,tak mě tak napadlo,určitě je zde zaregistrovaných spousty slečen,které svatbu také plánují tak jako já.Ale chceme ještě dva roky počkat,jsou tu také mezi vámi slečny,které tu svatbu teprve plánují,nebo mají sen se později vdát?Pojďme si o tom povídat,plánovat,radit si... ;-)
Odpovědět
1
4
5
Profilova fotka
@sofiii88 kde jste holky 2015? :-N
Odpovědět
http://www.beremese.cz/diskuse/soukro... tady ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Jsem tu sice krátce, ale už jsem tu narazila na několik alb, kde jsou přípravy v plném proudu. Přitom termín svatby je až za rok! Co tak dlouho plánujete? A co když se vám během plánování něco změní? My máme svatbu zamluvenou na 7. února 2015, ale zatím máme jen zamluvený obřad a hudbu. Nemáme sehnané místo oslavy, fotografa, nemám ani představu o šatech. Zdálo se mi to ještě brzo, ale po přihlášení na beremese mám pocit, že snad ani nemá smysl začínat něco zařizovat. Že to ani nestihneme.
Odpovědět
každý to rád jinak....já jsem od července požádaná, plánujem to na září 2015 a pár věcí ohledně dekorace mám už nakoupeno, prostě se těším, je na tom něco špatně? Někomu holt nevadí dělat vše na poslední chvíli a někdo chce vše udělat v klidu a pohodě a nestresovat se. Do konce roku chci mít zamluvený i termín, chci si vybírat já a ne že mi dají na výběr co je volné. Nehledě na finanční stránku, pro nás je snažší si postupně ty drobnosti kupovat každý měsíc něco plus dáváme do kasičky na větší výdaje, než najednou vysolit velké částky:) Jinak teda mam čerstvě objednaný organzy holky a začnu vytvářet malý kytičky jako vývazky a pár větších na ozdobu na auto. Místo máme vybrané,představu o šatech mám jasnou, ale ty začnu řešit až po novym roce.
Odpovědět
@hagiela Já bych samozřejmě také raději vše řešila s předstihem. Ale o svatbě vím teprve 10 dní a víc jsme toho zatím nestihli. Představu mám, ale dokud nebudeme mít zajištěné místo oslavy, nemá smysl něco vymýšlet. Nechci zbytečně utrácet.
Odpovědět
@hagiela Jéééé,nejspíše budem mít stejné místo :-)
Odpovědět
tak právě proto, že mi na hledání místa oslavy máme čas, tak můžem i předem kupovat:)
Odpovědět
@sofiii88 Helfáč zbožňuju od mala a když sem tam letos vzala přítele a taky se mu tam líbilo, tak bylo celkem jasno:)
Odpovědět
@hagiela Dokud nebudu vědět, jak místo oslavy vypadá, nemá smysl kupovat výzdobu, ... Nedokážu si představit , že mám připravenou výzdobu, a pak zjistím, že mám krátký ubrus.
Odpovědět
@hagiela Mě na to právě ukecal přítel,není to totiž to,co bych si představovala...Chtěla jsem něco bláznivého a to svatbu v zoo,jenže to by nás nakonec vyšlo strašně draho :( Já miluju Červenou lhotu,ale to zase neprošlo u něj,takže vítězí Helfenburg :-)
Odpovědět
@puhelin To sice máš pravdu,ale jde zařizovat i mnoho jiného kolem výzdoby...Vybrat si barvu svatby a tak podobně...Nebo jsem to pochopila tak,že vše budete zařizovat až dle vámi vybraného místa?
Odpovědět
@puhelin tak ubrusy fakt neresim:-D, ale mam organzu objednanou, nejaky kaminky do svicanku a masle a tak....
Odpovědět
Článek se načítá
@hagiela U mě ve výzdobě nemá organza místo. @sofiii88 Vše chci mít v jednotném stylu, ale barvu svatby mít nebudeme. Jediné, co můžu řešit bez místa oslavy, jsou šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
Potřebujete pomoci, poradit nebo jen vyzkoušet si šaty? Přijďte se podívat k nám na novou kolekci Jasmine Collection 2015!! V našem salonu se vám nedostane jen dobrého zacházení a příjemné a profesionální obsluhy, svatba není jednoduchá ani levná záležitost. A tak společně s našimi partnery jsme pro Vás připravili knihu slev, která by Vám měla Vaše přípravy usnadnit. Těšíme se na vás :-) A nezapomínáme ani na pány, maminky, družičky...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart s kterým bude snadné naplánovat Vaší svatbu. Více na mém webu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
mám a je suprovej!!!
Odpovědět
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?