Svatba v roce 2015, pojďme plánovat ;-)

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky,tak mě tak napadlo,určitě je zde zaregistrovaných spousty slečen,které svatbu také plánují tak jako já.Ale chceme ještě dva roky počkat,jsou tu také mezi vámi slečny,které tu svatbu teprve plánují,nebo mají sen se později vdát?Pojďme si o tom povídat,plánovat,radit si... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@suzuki8188 Rady co je dobré a co se nevyplatí, se tady dámy-plánovačky stejně nedočkají, protože někdo si to neumí představit bez svatebních kapesníků, gumáků a holubů a jinej jde podepsat lejstro na radnici a nazdar. a tyhle dva "tábory" se tu cupujou na kusy pomalu v každý druhý diskusi ;-) A proti snění vážně nic nemám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sofiii88 no nééé :D přítel má cosi v plánu ale vzhledem k barvám motorek, on žlutá a já černá s fialovou, tak to budem muset nějak zkombinovati :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 v tomhle máš bohužel pravdu, ale třeba některá dokáže poradit, nebo aspoň nějak odpovědět na otázku, kterou plánovačky položí...
Odpovědět
Profilova fotka
@suzuki8188 V týhle "drůbežárně"? Ale jo, občas se to stane...asi tak často, jako se člověk potká například s yettim ;-)
Odpovědět
@suzuki8188 takže mě napadá černo-žlutá ;-) ta by vypada velmi hezky
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 Tak tys to vystihla s tou drůbežárnou :-D
Odpovědět
kokokodák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mon_88017 jo to jsem tu jaksi pochopila...nevím, nevím, proč v tomhle nedokažou holky držet při sobě...a raději buď sekýrují nebo se posmívají ...vím, že každá (aspoň ve skrytu duše) chce mít svoji dokonalou svatbu, kterou nemá žádná jiná..ale ve finále všechny pak pročítají debaty a rady na netu, raději než by se na cokkoliv zeptali, aby se neshodili
Odpovědět
Profilova fotka
@sofiii88 taky nad tím uvažujeme..budeme jak vosičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kecka28 kde se sejdou víc jak tři baby pohromadě, tam je kurník :-D :-D :-D Ale není nad pěkný kokvokáníčko, já si třeba neumim představit, že bych chlapa "prudila" s tím, jestli budou ubrousky na stole tyrkysový nabo azurový nebo nedejbože blankytný ....no a zde si člověk zakdáká dosytosti :-D
Odpovědět
@suzuki8188 @mon_88017 ale je to docela smutné,že se tady dělají tábory,já myslela,že je to jen ve filmech a ne,že sem do diskuze,která byla založena na určité téma vstoupí holky,které svatbu mají za sebe a nevím,jestli jim chybí to plánování,nebo jsou zahořklé,že se jim svatba nepovedla dle jejich představ,ale proč chtěj tu iluzi brát nám?Normálním holkách,které také touží si ten svůj velký den užít a že plánujem teď,tak na tom přeci nic není.A dost mě mrzí,že ty holky nedokážou podpořit nás nezkušené a poradit nám,co a jak by mělo být,aby to bylo hezký,vždyť ony si taky plánovaly,strávily na beremku urřitě dost času a teď,když někdo by rád třeba radu,nebo si tu o tom jen popísmenkoval,tak je to najednou špatně?Je to docela k pláči,že jak mom_88017 říkáš,že je to tu rozdělené na tábory.Vždyť jsme holky,chlapy si nepřebíráme,tak proč spolu nemůžem normálně komunikovat??? !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@suzuki8188 to je "zákon hejna", to už jinak nebude ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@sofiii88 Jsme na tom dosti podobně :), s přítelem plánujeme svatbu a jsme do toho oba zapálení, a že se nám datum líbí až v roce 2015? Co na tom:-P, myslím že důležité je, abys z toho měla radost ty i partner a nevidím důvod proč nad tím nepřemýšlet a neinspirovat se dopředu. Mě osobně to moc baví a ráda se podívám a případně i něco koupím.... a ať si říká kdo chce, co chce. Já osobně nemám ráda, když se takto důležité věci plánují na poslední chvíli ... přeci jen budu se snad vdávat jen jednou ;)
Odpovědět
@suzuki8188 Tak to až z obřadu přeci :D Nebo pojedete rovnou spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
@sofiii88 nejspíš pojedu s ním, s těmi šaty co mám v plánu by se mi nejspíš blbě řídilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,vy tady kritizujete,když někdo plánuje svatbu déle jak rok dopředu, my jsme neměli ani zásnuby do roka a do dne,počkali jsme si na svatbu skoro 2 a čtvrt roku a naprosto toho nelitujem. Samozřejmě ze začátku šlo jen o teoretické rozhlédnutí se co a jak a praktické plánování bylo tak rok,ale všechno bylo naprosto v klidu a bez stresu,takže já fandím holkám,které si to chtějí promyslet a mít to bez stresu. Je to rozhodně lepší než to honit na poslední chvíli nebo tu plašit 3měsíce předem,že to nebo ono se nestihne.Pak si tu stěžujete,že jste si vlastní svatby neužily.
Odpovědět
Milé dámy... Beremese bylo založeno jako diskuzní fórum, tak nevidím důvod, proč by tu nemohl někdo založit vlákno s tím, že bude svatba třeba za 5 let. To je přece každého věc... A když se s tím neztotožňuji, tak nemusím přispívat nebo napíšu slušnou formou, ale někoho hned odsuzovat, tak jak to tu, bohužel, poslední dobou je zvykem, mi přijde opravdu zbytečné. Když už, tak si myslete něco o prdeli, ale nekazte druhým radost. Já jsem na BRMS registrovaná od roku 2009, termín máme v květnu 2014. Teď mě odsoudíte za to, že se tu dívám, jaké jsou možnosti, novinky, čtu diskuze apod? Všem těm urýpaným bych chtěla říct jednu věc - vůbec neznáte důvody takových rozhodnutí. Slušný a rozumný člověk mlčí. Že vám to mozek nepobírá, vaše věc. Ale nekazte druhým ten čas, co tu do svého dne D mohou v klidu číst a sledovat jiné... @sofiii88 nenech se odradit, některé tu prostě musí dát najevo, že zvládly naplánovat vše během 2 měsíců, proto nechápou, že někdo potřebuje (nebo z úplně jiných důvodů) a chce plánovat déle.
Odpovědět
Profilova fotka
@basol pokud založím diskuzi, tak taky musím počítat s tím, že tam budou diskutovat i osoby s jinými názory, než mám já. Pokud chci, aby mi lidi kývali a přizvukovali, založím si soukromou diskuzi ;-)
Odpovědět
@marketajuppova tak když přijde někdo jinej, tak bude plánovat od znova. Někteří lidé prostě plánují, no a??? Že ty to tak nemáš, tak to tak nesmí mít nikdo jinej? Všimla jsem si, že ty sama narážíš na kde co, chtěla jsi být originál... Ale to se třeba zrovna nemusí líbit další polovině lidí tady. Kritizovat dokáže každá... Ale než něco zkritizuju, tak o tom chvilku popřemýšlím
Odpovědět
@kitinka76 ano, ale myslím si, že mezi řádky někomu psát, že je blb, protože se vymyká zdejším nevěstám,které zvládnou naplánovat k dokonalosti vše během 3 měsíců, mi přijde opravdu moc
Odpovědět
@kecka28 jedinej kdo je chytlavý jsi ty. sorry ale je to bláznovství dva roky dopředu něco plánovat: za tu dobu se může stát opravdu vše!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@basol Amen!
Odpovědět
@teresa7 a ty si myslíš, že za 3 měsíce se nemůže stát nic??? :-D
Odpovědět
@basol může:) vždy se něco může stát, ale pořád je to menší šance než za dva roky:
Odpovědět
Tak a teď mě tady asi vy, které jste vdané nebo jste se přihlásily až po zasnoubení nebo plánujete 3 měsíce, ukamenujete...Já jsem s přítelem 9 let, dlouho o svatbě nechtěl ani slyšet. Poslední půlrok se to změnilo- bavíme o svatbě a říkáme si, co bude a nebude, jaký bude styl svatby atd. KONEČNĚ. Popravdě řečeno, jsem se zde přihlásila ze zvědavosti (jestli tady nenajdu někoho známého :-D), pak jsem zjistila, že bude v nejbližší rodině svatba, tak jsem sbírala info a přitom jsem natrefila na spousty věcí, které by se nám mohly pak hodit. A najednou mám ve svém albu inspirace přes 70 fotek. Takže tu taky vlastně blázním, protože ani nejsem zasnoubená a pouze pokukuju? Za to dobu jsem si krásně pozjišťovala co a jak, utřepala si myšlenky, vkus a styl. Přítel je pak někdy zvědavý, co jsem našla. Nad některými příspěvky se sice taky pousměju, ale nikomu bych nenapsala, že blázní, protože to (cokoliv) shání 2 roky dopředu.... a souhlasím s @stastnanevesta :-) Někdo na všechno potřebuje spousty času, někdo je nejvýkonnější pod stresem. :-)
Odpovědět
jenom nechápu, proč se tu neustále musí vyvolávat konflikty a hádky... Ježiši, i kdybych se vdávala až za 10 let a byla tu, tak si představu udělat můžu a vám, co to nechápete to může být opravdu "u prd**e". A že se během té doby změní? No a?? Tak se změní, budu plánovat jinak... Ale bože, nebudu tu nikoho odsuzovat....
Odpovědět
Profilova fotka
@basol @teresa7 dááámy, v téhle době přece se stane něco i během týdne ne-li rovnou 3 dnů před svatbou přeci ;-) ženich či nevěsta uklouzne na rozlučce, druhá strana se to dozví a ze svatby není nic...v tohle je čas jen pojem :-) 8-)
Odpovědět
@teresa7 Terezko, ty jsi ještě asi moc mladá, promiň
Odpovědět
Profilova fotka
@teresa7 AAA opět to slovo o bláznech, hahaha :-D už fakt nemám slov :-D Prostě ne! Pokud se mohu zeptat, já bych jen chtěla vědět, co konkrétně Ti na tom vadí? Protože jsem si všimla, že už jsi i některé nevěstě vyloženě komentovala album, proč blázní tak brzy?, tebe to asi hodně trápí viď? Jo a ono se může cokoliv stát i půl roku před svatbou - osobní zkušenost ;-) Howgh.
Odpovědět
Profilova fotka
@zoozca děkuju :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?