Svatba v roce 2013 v Ostravě

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, jsou tady nějaké nevěsty, které se vdávají příští rok a jsou z Ovy? :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@martulinka22 Včera jsme se byli dívat v Yacht Clubu Maják. Skvěle tam vaří, je to v nádherném prostředí u Žermanické přehrady a mají možnost uspořádání venkovního obřadu. Pokud chceš, podívej se na fotky od na jejich fb (penzion Červený Maják). Jen mi vadí, že svatební tabule může být pouze ve tvaru "nudle" a je oddělená zdí od taneční části :-( Ale u všeho asi najdu nějakou výtku...
Odpovědět
@xlostris Děkuji, už jsme si hostinu rezervovali jinde a jsme spokojení. Ale děkuji. :-D
Odpovědět
V Majáku má kamarádka příští rok svatbu a já ji to budu svědčit :-) Jen je tam asi dost problém s termíny, vím, že před měsícem už měli dost plno...a o té zdi mi nic neříkala, to je docela blbé no :-( My jsme se byli kounout v Setině a Horizontu v Kunčicích a ani jedno si asi nevybereme...teď se pojedeme podívado Lhotky do wellnes u Fandy, jen neznám nikoho, kdo by tam měl svatbu...a Curdibilka- kde to nakonec máte? Jestli to není tajné? ;-)
Odpovědět
@xlostris Není, nakonec jsme zvolili Motobar v Bravanticích, ale máme to zatím jen po telefonické domluvě, ještě jsme to na místě neřešili, ale tak známe to tam, tak že by to neměl být problém. A ty jsi někde od Bílovce? :-)
Odpovědět
Nee, vůbec :-) Z Havířova...jen mě štve, že každý dřívější rok si tady nevěsty vyměňovaly tipy jak divé a letos, když to potřebuju, tak nic... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme datum 13.4.2013 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@86misa Ahoj ! Já mám taky termín 23.3.2013 !! Kde to máš ? Já na Slezskoostravské radnici. Co už máš koupené ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj my jsme spolu skoro 12let zasnoubeni jsme už 5let a svatbu bychom chtěli 31.8:2012 uvidime jestli bude volno a kde chtěla bych obřar na radnici v ostravě ale neznam internetové stranky.poradíte?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?