Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werun1 děkujeme, Vám taky :-) Ale neboj, ještě je dost času na naplánování všeho... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kimi88 my taky máme dost věcí dohodnutých dopředu,prostě to vyjde,jinak to nejde!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj, naprosto souhlasím! Prostě to vyjde a hotovo!!!! :-)
Odpovědět
@stastnanevesta JAninko neboj, vše vyjde tak jak má :) a bude fajn
Odpovědět
Profilova fotka
@kimi88 @petulamrk to doufám,moc bych si to přála :-) to datum pro mě hodně znamená
Odpovědět
@stastnanevesta :) neboj neboj, musíš věřit :) a ono to dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím, nemáte některá zkušenosti, nebo nevíte, jak postupovat, když si chci zařídit vlastního oddávajícího a kde ho mám vlastně hledat? :-N Děkuju moc
Odpovědět
@hanulkaha vlastního oddávajícího můžeš mít buďto nějakého známého co má pravomoc na civilní sňatky. Myslím, že pokud by to nebyl známý, těžko ho přesvědčíš aby Tě oddal někde mimo jeho působiště. Pak si můžeš sehnat oddávajícího co má pravomoc pro církevní sňatky, pokud nejsi pokřtěná ani Ty ani snoubenec, tak připadají v úvahu evangelíci nebo nějaká menší církev. Snad jsem aspoň trochu pomohla. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanulkaha my chceme vlastního oddávajícího taky, domluví nám to náš fotograf,těším se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia ahoj, já jsem taky dostala seřváno, že jsem hysterka a moc to řeším :o)) oni jsou ty chlapy z toho nějaký nervozní :) Jinak my budeme mít svatbu 7.7.12 v Průhonících na zámku doufám :o))
Odpovědět
To my máme 15.4.12 a v Brně už ten termín máme dohodnutej :-) Takže se těším a právě jsem si zařídil hudbu a nevěsta řeší šaty pro družičky a stará se o holky a já teď řeším fotografa protože už máme místo i hostinu takže to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ixionek Proč ten můj není taky tak akční :)
Odpovědět
Článek se načítá
@ixionek teda chválím, chválím jak jsi akční, ten ůj má pořád na vše hafo času :) nechává to tak nějak po schválení vše na mě....a kdepak máte v Brně svatbu? a kde máte hostinu, smím-li se ptát
Odpovědět
Prosím nemáte někdo zkušenost ohledně prstýnků z chirurg.oceli? Hodí se jako svatební a co cena? Díky?Markét
Odpovědět
Ahoj Všem novomanželkám či snoubenkám. Chtěla bych se Vás zeptat. Chtěla bych svatbu na Libeňském zámku . Jsou někde na internetu napsané volné termíny? děkuju moc..
Odpovědět
@jmfer Ahoj.. No ty prstýnky z oceli jsou určitě levnější než klasické, ale osobně bych se knim nepřikláněla..
Odpovědět
Profilova fotka
@jmfer Ahoj, my jsme si nechali udělat prsteny z chirurgické oceli na zakázku (mrkni do alba) a můžu říct že poznat od bílého zlata rozhodně nejdou a cena naprosto super...takže já za sebe doporučuju. Navíc jsem se ptala i kamarádky co si s přítelem koupila prsteny z chirurgické oceli hned na začátku vztahu (teď jsou spolu už tak 5 let) a říkala že super, vypadají pořád jak na začátku a že jen doporučuje :-)
Odpovědět
@jmfer Já teda bych měla z chirurgické oceli trochu strach. Měla jsem několik prstýnků a všechny se časem dost poškrábaly a odřely.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickae ahoj, se svatbou jsem na tom podobně.koupili jsme a zařídili byt, a máme nové auto,tudíž splátky, splátnky, splátky..se svatební cestou se také budeme rozhodovat,až jak dostaneme peníze od hostů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jmfer ahoj a vítej :-) a @levin taky :-)
Odpovědět
@phuskova to opravdu nevím :-) ale tak třeba se zapojí později tady jde o to že se toho třeba bojí ale jako kluk to nepřizná já už to plánuji dlouho a jen jsem hledal tu pravou a už jsem našel :-) @petulamrk velice děkuji za pochvalu je to krásné být pochválen a určitě se zeptat můžuš hostina bude v texas ranch v tuřanech hudbu mám zajištěnou DJ Repra www.djrepro.cz mám s ním zkušenosti protože jsem tam parkrát byl když on hrál svatby už za sebou má taky a hlavně má dostatek věcí i vlastní aparaturu takže super a není moc drahej. a svatba bude na Letohrádku mitrovských tady v Brně kousíček od výstaviště vyděl jsem jak to tam vypadá i vevnitř a je to nádhera strašně mě to zaujalo a přítelkyni taky. A chtěl bych se zeptat jestli by mi někdo mohl doporučit nějaké prstýnky za rozumnou cenu a dlouhou výdrž mockrát děkuju :-) brzy přidám fotky jak to vypadá, své v obleku atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ixionek asi jsi vyjímka, ten můj má pořád pocit,že je na všechno času dost,takže nebýt mně,nemáme zařízeno vůbec nic. a někdy mě to štve,že má na všechno dost času,už zase tolik času není. třeba mu to dojde po Novém roce,až budeme mít zamluvený termín :-)
Odpovědět
Ahoj všem :-) I my plánujeme svatbu na rok 2012, červen. Snoubenec už pracuje a má po škole, já končím vysokou a pak hned rychle svatba... těším se moc, jen se trošku bojím všech těch příprav..
Odpovědět
@ixionek o Letohrádku jsem taky uvažovala, nakonec zvítězil zámek Slavkov :)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu 12.5. a můžu vám říct, že jak furt čumim tady do netu na všechno možný ohledně svatby, tak už to vidim i večer když zavřu oči :-D To teda nevim, jak to budu prožívat týden před svatbou. Zatim máme zařízené místo pro hostinu a pro obřad, fotografku, a tak napůl DJ. 10tisíc se mi zdálo moc, ale jak tak koukám, asi si nikde jinde moc nepomůžu :-| Zas nechci ušetřit 2 tisíce aby se pak hosté moc nebavili...
Odpovědět
@stastnanevesta No tak je možný že jsem vyjímka ale právě ta potvrzuje pravidlo že každý je jiný uplně :-) já si to taky myslel zezačátku ale už ne času na zařízení úžasné svatby není nikdy dost protože je okolo toho opravdu hodně běhání ale tak třeba se z toho probere a uvědomí si to a zapojí se k tobě do plánování :-) @petulamrk Slavkov nad tím jsem ani nepřemýšlel já jsem myslel spíš Špilberk nebo Petrov ale potom jsem viděl Letohrádek a bylo rozhodnuto když to vyděla přítelkyně tak taky souhlasila a byla z něho nadšená teď musím na matriku zajistit termín a hodinu tak doufám že to výjde nerad bych o to přišel. :-) @morgan81 ahojky jestli bys chtěla tak bych ti mohl domluvit DJ nebo se mu sama ozvi znám ho a ptal jsem se ho na kolik by mě to vyšlo a říkal mi že tak 4000-5000 + benzín a má všechno aparaturu mlhu bublinky uv světlo atd. o zábavu se opravdu dokáže postarat a hraje od oldies až po moderní takže defakto vše a kdybys měla speciální přání tak se s ním domluv uvidiš sama já sám sem s ním spokojenej a kdybyses teda pro něj rozhodla tak tady máš odkaz na jeho webovky www.djrepro.cz a kdybys mu psala tak tě doporučil Jan Vlasák on už bude vědět já mu ještě ohledně toho napíšu aby to věděl a nebo bych ti to domluvil pokud bys chtěla. :-) snad jsem ti trochu pomohl. :-)
Odpovědět
@ixionek držím palečky, aby to vyšlo, my už máme termín zamluven na matrice a po novém roce se máme zastavit na zaplacení a vyplnění papírů :)
Odpovědět
@petulamrk taky doufám že mi to výjde strašně by mě to mrzelo odložit ten den vím jak je pro mě a snoubenku duležitej :-( já si papíry a řešit termín na matrice budu dělat zítra tak mi nezbývá nic než jen doufat ale jsem nerovózní z toho jak kdybych měl dělat zase příjmačky na školu :-)
Odpovědět
@ixionek držím pěstičky
Odpovědět
Profilova fotka
@ixionek já doufám,že jo,ale asi až po tom Novém roce,až budeme mít jistý termín. A měl by taky doma řešit finance a měli bychom se podívat na frak do salonu, pořád to domlouváme a nic. Tchýně to nevzala zrovna nejlíp,když jsme jí oznámili svatbu, že prý proč plánujeme něco takového a oba jsme ještě studenti a nemáme stálou práci. Mrzelo mě to,myslela jsem,že bude ráda,když se starší syn žení,chtěla jsem to celé zrušit,ale miláček se postavil za mě a nic se odkládat nebude :-) držím palce s tím termínem na matrice,my musíme čekat do Nového roku :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?