Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila jo já beran...umíš si naši domácnost představit? :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila @petrajavor já jsem rak a drahý beran... njn, vražedná kombinace, ale skvěle se doplňujeme
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe tak přesně tak to má i má kamarádka a říkala,když se do půl roku nezabijete,tak se vezmete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj.) @kaarina pěkné místo pod stromem, to zní moc pěkně na obřad x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor super, v půlce června to bude 7 let a žijeme :D a v srpnu spolu budeme 4 roky bydlet
Odpovědět
@petrajavor @jipe No jo, berani stojí za to, moje 2 sestry jsou býci a to je dost podobné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe jo ona to má taky tak...tak my když se bude brát tak spolu budeme 1 rok a 9 měsíců a z toho 1r a 2 m spolu žijeme :-D @xpila no to ani ne...sestra je býk a je úplně jiná a taťka taky...my to doma máme rozdělené já+mamka=beran sestra+taťka=býk takže doma občas itálie :-D
Odpovědět
@xpila vůbec mi to neřikej! :-D já budu mít jediný štěští, jak nebudu mít brýle, že to, co bude daleko, tak neuvidim, a tudíž budu mít svatej klid :-D
Odpovědět
@petrajavor Tak to teda musíte mít dobrou Itálii :-D @hannnahs Tak že bych si taky nevzala čočky? :-D :-D :-D
Odpovědět
@xpila :-D :-D no já jsem vcelku i zvyklá bez brýlí (když nosím sluňáky a tak).. čočky jsem nikdy nezkoušela a byly by pro mě i dost drahý, takže to asi vyřeším tím, že si prostě nevezmu nic :-D
Odpovědět
@hannnahs Tak já čočky nosím pořád, maximálně o víkendu si vezmu brýle, ale jinak jsem zvyklá už jen na čočky. I když to není dobrý, no... Každopádně se budu muset fakt krotit, abych tam nezačala rovnat příbory a leštit skleničky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe @punk Mně by se to možná docela líbilo, ale přece jenom jenom ve dvou lepší ;-) @xpila @hannnahs já budu na svatbě normálně v brýlích, jsem na ně zvyklá, čočky jsem nezkoušela a nějak se mi příčí ta představa dát si něco do oka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@xpila nebo vytáhneš čočky a bude ti to jedno ;-)
Odpovědět
@xpila a kolik máš dioptrií? No jestli by v tvém případě nebylo lepší personálu rovnou předem říct "s kým mají tu čest", aby si dali pozor :-D @stastnanevesta mně se to taky vcelku příčí :-| je mi jasný, že je to jen o zvyku, ale že bych to chtěla nějak zkoušet :-| zvlášť, když vím, že už ty čočky pak stejně nikdy nevezmu.. Navíc jak říkám, pro mě by byly i drahý, páč krom dioptrií mám i cylindry..
Odpovědět
@stastnanevesta @petrajavor Tak já se obávám, že mně to nebude jedno ani bez čoček :-D Prostě profesionální deformace, s tím už člověk těžko něco udělá :-) Když jsem byla malá a sestra už nosila čočky, tak jsem to taky nechápala, jak si něco může dávat do oka. Ale když jsem je zkoušela poprvé, tak to není vůbec znát, prostě ani nevíš, že v tom oku něco máš.
Odpovědět
@hannnahs Tak já myslím, že to poznají, až to budeme domlouvat :-D Hlavně svědkyně je taky z oboru (má svůj bar/kavárnu), takže tam na ně budeme dvě :-D Na pravé mám 3 a na levé 2,5 (na čočky), ale to mám měřené přesně před rokem, podle mě teď budu mít o trochu víc, pořád se mi to ještě zhoršuje.
Odpovědět
@xpila teda vy budete těžkej kalibr :-D aha.. tak to já mám 1,5 dioptrie a 0,5 cylindr a už to taky neni nejlepší. Nepoznávám už lidi na protějším chodníku a tak... takže žádnej ideál. Ale lidi z mýho okolí to už vědí, že když nemám brýle, tak že na mě nemají mávat a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila jo to chápu,taky jsem profesně deformovaná...
Odpovědět
@hannnahs Já už mám právě celkem dost, hlavně bez brýlí nebo čoček mi to je hodně nepříjemné :-| No jako my hlavně obě dvě umíme být dost drsné, takže chudáci... :-D @petrajavor No já extrémně, přece jenom těch pár let je znát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila no to mi povídej...člověk pak "vidí" to co ostatní ne...no jsem zvědavá jak ta naše hostiny zabije...
Odpovědět
@petrajavor Jj, přesně tak. Navíc já jsem na tohle naprosto ulítlá a všímám si i naprostých malicherností :-p A pokud se mi něco nelíbí, tak to umím dát patřičně najevo :-D
Odpovědět
@xpila já to ještě jakžtakž zvládám, ale jak říkám no, neni to úplně ideál...
Odpovědět
Profilova fotka
Nechám se zavřít do blázinec,právě jsem založila náš svatební blog :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jé, a kde? nechceš psát i pro nás? jsem založila svatební stránky a pár měsíců se tam nic neděje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika tady http://davidapetra.blog.cz/ to víš když máš sedavou práci,starosti,tak je to dobrej relax...a já v práci zabiju čas :-D jo na fcb jsem ti poslala odkaz na naše fir. stránky tak s tam jukni do fotek,třeba se ti bude nějaká hodit...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor přečtu, kouknu, děkuju x-) to víš, že nejradši bych si na svatbu vzala jako krupiérku tebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika to by asi nešlo :-) dneska jsme ráno počítali chipy a jako za boha né a né se dopočítat :-| naštěstí já tam byla navíc takže né moje starost. Po hodině se dopočítali :-) Navíc já bych byla hrozný dealer,jelikož u ničeho dlouho nevydržím,bych ti v půlce zábavy zdrhla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mohla bych Vás poprosit o hlasy do téhle soutěže? Děkuji moc http://www.svatby.cz/?fotosoutez=1&re...
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor na facebook mi pořád nic nepřišlo :-( to se stane ne? ale musela to být perná hodina. ono by to mělo být tak, že by se střídali dva lidi, ale uvidíme co konkrétně zařídí agentura. jestli pojede ruleta tři a víc hodin s jedním člověkem, tak mu to nezávidím. ale tohle všecko by právě měli obstarat dodavatelé, já do toho nevidím. jinak se dá koupit i stůl samotný tak za desítku v zahraničí..
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor jo a my máme snoubenci.webnode.cz, ale dala jsem tam začátkem dubna RVSP a od té doby nic :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?