Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivet1987 nafotíš tam něco? já bych ráda do Lednice aspoň na výlet, snad nám to při našich plánech vyjde do svatby :-D škoda, že pro nás je to na svatbu daleko, je tam krásně.. jenže to bych se tam musela nastěhovat se svou suitou tak týden dopředu :-N
Odpovědět
@hannnahs Já ji mám třeba ráda do rajčatové polévky, takový zdravý eintopf :-D
Odpovědět
@xpila my máme super mikrovlnku, taky s grilem a milionem dalších funkcí.Ale trouba klasická plynová :-D Brr.....ta parní mě láká, dřív to byl docela velkej hit. Tak to nevím, že existuje i hrnec, podívám se po něm :-) Jinak cizrnu mám moc ráda, saláty a třeba těsto z ní. Jo a mixér právě zatím mám jen na psa...teda....dělám mu v tom zeleninu s vnitřnostma, u nás pes žere syrové maso
Odpovědět
@xpila já jsem jí teda měla za studena v zeleninovym salátu... A fakt nevim no... asi jí budu muset nejdřív zkusit u někoho, kdo jí "umí" :-)
Odpovědět
@aimirin Už jsou celkem levný a mají je všude. Je to fakt super věc, vždycky tam všechno naskládám a je to naprosto zdravý jídlo :-x
Odpovědět
@hannnahs Určitě ji zkus teplou, studená je taky dobrá, ale mně víc chutná teplá.
Odpovědět
@xpila Asi jo no, to bude ten fígl :-) zkusit jí spíš jako teplou přílohu. Díky za radu ;-)
Odpovědět
@hannnahs Není zač. To jsme se dostaly úplně k jinýmu tématu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vy si tady klidně po 21hod začnete vařit a neumíte si představit, co to dělá s mýma chuťovýma buňkama.... :-D asi zaútočím na ledničku :-N
Odpovědět
Hele holky, jaký barák byste si přály? Mně by se líbilo mít tak tři ložnice a k tomu šatnu jen pro mě :-D A ideálně asi i pracovnu/pokoj pro hosty. Jenže je to docela už obrovský na dva dospělý a dvě děti, který navíc brzy vylítnou z hnízda....kolik myslíte, že je tak ideál mít pokojů?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no, zrovna to doma řešíme...jenže díky tomu, že pozemky jsou tady v okolí teď děsně drahý a ty levnější jen v přilehlých vesničkách, tak jsme se rozhodli pro byteček...a nejlepší je 4+1 (když jsou pak děti větší, tak aby měl každý svůj pokoj, vy ložnici a obývák...), případně ještě jeden pokoj pro hosty....ale na druhou stranu, když pak děti vylítnou z hnízda, je 5+1 dost na dva lidi...ale tak ono se to vždy nějak využije...pokoj pro hosty, pracovna, druhá pracovna atd...byt sháníme 3+1 nebo 4+1....a v domečku bych si klidně pořídila 5+1...nebo mít třeba podkroví, z kterého jednou můžeš taky udělat eventuelně pokoj...tak pak by stačilo mít ze začátku místností míň s tím, že máš možnost upravit podkroví....jsou to spekulace...je tolik možností!!! :-S
Odpovědět
@janina_sun No já si aspoň dala rýžový krekry :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@aimirin pro me je podstatne kriterium nestavet do vysky, tzn jen jednopatrovy domek.. vem si jak az budeme stary to bude obtizny na udrzbu, natoz este chodit do schodu.. a treba s kyblem a vysavacem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bolekat je fakt, že taky záleží, jak jsou ty místnosti řešený...takže i z 3+1 se dá udělat krásný byt v domku...a když jsou pak místnosti velké, není problém při více dětech jeden velký pokoj předělit příčkou....
Odpovědět
@aimirin Jak píše @janina_sun, ložnice rodičů, pro každé dítě pokoj a pracovna/pokoj pro hosty. Já bych ještě ideálně chtěla i něco jako hernu/odpočinkovou místnost a hlavně velkou kuchyň s jídelnou :-D Ale vhledem k tomu, že se těžko odstěhujeme z Prahy, tak to nehrozí :-D Teď mám 3+kk a myslím, že nám to bude stačit i na nějakou dobu do budoucna.
Odpovědět
@janina_sun @xpila ja bych chtela svoji kutici dilnu.. na sici stroj, na pleteni a ostatni rucni prace. ale myslim, ze i z 4 + neco je pekny domek v jednom patre.. velkou zahradu. fakt bez patra, jako starsi si nedokazu predstavit to udrzovat v provozu a cistote.
Odpovědět
@janina_sun @bolekat @xpila My máme obrovský štěstí, že máme parcelu v Praze. Jinak to víte, že bych se z Prahy nehla na vesnici...nic pro mě. No on se všude právě říká, že má mít dům tu pracovnu/pokoj pro hosty....no ale já faktnevím, jestli po deseti hodinách v práci ještě pracovnu využiju, abych na ni měla samostatnou místnost. Ten pokoj pro hosty je super, když přijedou rodiče, mají soukromí....ale zase si říkám to samý...mít prázdnej pokoj jen kvůli tomu, když jednou za rok přijedou prarodiče? Mně by se tak líbila vlastní šatna, mám hrozně moc hadrů a tak a obvykle mi nestaší ani dvě skříně....tak to by se mi líbilo, ale nevím, jak moc je to rozumný a jak dlouho se ještě budu parádit
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak takové ty šatny v jedné menší místnosti se mi taky moc líbí....než přehrabovat v malé narvané skříni :-D
Odpovědět
@aimirin tak naši před pěti lety stavili dům, jsme tři děti, takže byl potřeba velký barák :-D - dole je koupelna, wc, pokoj pro hosty (ten je položeny níž, u vchodu do garáže, s vlastnim wc), veeelka kuchyň s jidelnou a obyvak, pak tam mame mezipatro, kde je brachuv pokoj a ložnice, a nahoře muj pokoj, brachuv pokoj, pracovna, wc a koupelna.. vsechny pokoje maji satnu, takze ja v brne v nasem pidi byte trpim :D jinak já bych chtěla domek asi jednopatrový, to by nám stačilo :-)
Odpovědět
@verunka_ a tu pracovnu využijete?:-)
Odpovědět
@xpila všimla jsem si :-D :-D ale už se ani nedivim,já jsem tu prakticky chvilku a tak nějak jsem probrala asi 99% věcí, který mám "zařízený" nebo si je představuju, tak nevim, co tu ten rok a čtvrt budu ještě probírat :-D :-D ale snad se něco najde pokaždý :-D :-D
Odpovědět
@aimirin Tak já bych tu pracovnu asi chtěla, přece jenom máme do budoucna tak trochu podnikatelské plány, ale kdoví, jestli se budou nebo nebudou realizovat. Každopádně by se to hodilo. Tak on přítelův strejda má baráček na Petřinách a kromě přítelovy rodiny nikoho nemá, tak uvidíme, jak to dopadne v budoucnu. Zatím se stěhovat nehodlám, tenhle byt mi dal hodně práce :-D Šatna je fajn, teď právě přemýšlím, jestli mám zrušit špajz a udělat tam šatnu nebo ne.... @bolekat Mně by patro nevadilo, pokud by bylo větší, tak by to do budoucna mohlo být jako dvougenerační.
Odpovědět
@hannnahs Tak toho bych se rozhodně nebála, že nebude co probírat :-D
Odpovědět
@xpila to jo, ale říkám si, jak moc budu mít hadrů, až mi bude třeba 50? Já vím, že jt to úplně trapný předpokládat, že starší ženy o sebe nedbaj..ale asi se už nebudu tak fintit :-))?Nevím. No my máme zhruba v plánu každej dělat tak 10 hodin denně někde v nějaký hrozný firmě :-D takže mít ještě něco s názvem pracovna doma...to by byla úchylárna :-D
Odpovědět
@aimirin taťka podniká, takže si tam dělá faktury.. pracovna je tedy plně využita.. spíš ten pokoj pro hosty není využitý, tam spí jednou za čas babička.. ale aspoň tam mamka schovává dárky na vánoce a pak věci z léta :-D :-D
Odpovědět
@xpila tak si říkám, že vždycky se objeví něco v souvislosti, jak budem postupovat v přípravách. Ale doufám, že to nebude jen negativní, jak si stěžujem teď na matriky a tak :-D
Odpovědět
@aimirin No to jo no :-D Tak já doufám, že se do budoucna osamostatním a začneme podnikat, ale na to je ještě času dost. @hannnahs Ale tak kdyby se nestávalo nic negativního, tak bychom si pak nevážily těch pozitivních věcí :-D
Odpovědět
@hannnahs jo to se neboj, že by ženský neměly o čem kecat :-D
Odpovědět
@xpila a v jakém oboru? Já bych mohla mít teoreticky samostatnou ordinaci nebo tak, ale nevím...
Odpovědět
Jinak já jsem teda taky zjistila, že mám drtivou většinu věcí zařízenejch, bud na 100% rezervovanejch nebo aspoň předběžně...a nakoupený mám taky už vše, až na tu novou knihu hostů a bublifuky (ty chci až před svatbou, ať nevyschnou). Jooo a sluneční brejle a deštník někde koupím
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?