Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 hihi, nejednu nevěstu holubičky po rozletu pro štěstí pokakaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) @ivet1987 jednoduchost se mi jedině líbí, ale při tvojí postavě bys mohla mít užší ramínka, nebo aby se aspoň zužovaly směrem ke krku a rukavičky bych dala pryč úplně.
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe tak to je větší štěstí ne??? ha haaaa díky za poznatek... určitě si dám pozor.. ha haaa vemu si pláštěnku... :)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska jsem byla s kamarádkou zkoušet šaty, bude se vdávat, a můžu vám říct, že vybrat si je po netu a nezkusit si je, je teda blbost,,, ty co se jí líbily po netu jí absolutně neslušely a nakonec byla nadšená ze šatů, který jí doporučila pani ze salónu,, takže koupit ano, ale v salónu kde tomu rozumněj a kde budete mít šaty ve finále kvalitní
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 souhlasím. po internetu jsem si nějaké ty šaty už kupovala a nemůžu říct, že bych ve většině případů šlápla nějak vedle. ale podle mě by šaty na svatbu měly projít trochu pečlivějším výběrem a měly by dokonale na postavě sedět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 to je to jak tady holky psaly,že půjdou zkoušet a pak objednávají či kupují...já mám netěhu svatební šaty vyzkoušené...na ty těhu svatební si budu muset ještě počkat..ale myslím si,že bez zkoušky by si je objednal jen magor...
Odpovědět
Ty jo ted se děsím, ale já si žádné šaty zkoušet asi nebudu a furt doufám, že ty moje vysněné budou prostě pěkné...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin pokud máš střih šatů odzkoušený a víš,že ti 100% sedí problém to není,ale jinak bych si to nelajzla a nebo si šaty koupila hóóódně dopředu abys je pak mohla prodat a hlavně koupit nové,když nebudou sedět...a co kniha už je prodaná?
Odpovědět
@petrajavor není, není :-( Ale třeba se časem někdo najde, klavír jsem třeba prodávala rok :-)) Třeba je ta černá pro někoho moc. No střih....tak je to jen úzký živůtek a široká sukně. Což mi vždycky lichotilo, mám užší pas a spíš velký zadek, který se musí schovat....
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak estli ho máš odzkoušený jak sem už řekla neměl by to být problém ale fakt je objednej dřív,kdyby náhodou ať máš dušičku v péří...jinak mě napadlo a co olinkak,ta má svatbu bílo černou a že prodáváš knihu asi neví...jinak už se těším dneska šla zkoušet šaty,su zvědavá jak dopadne... 8-)
Odpovědět
@petrajavor jo to ví :-)) Šaty?! Tak to jsem taky zvědavá! No hele, až zhubnu, bude se šít. Te´d jsem zbaljzla pizzu a zmrzku, tak to na příští měsíc nevidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jo to já taky... Holky jukněte http://www.beremese.cz/fotoblog/petra... který dort je nejlepší???
Odpovědět
Článek se načítá
@petrajavor http://www.beremese.cz/fotoblog/petra... mně se líbí tento, to je moje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no drahý je pro ten s hnědýma a růžovýma mašlema a já mám favority asi 3...chceme něco jednoduchého...u toho si říkám,že je to moc a květinky by asi nevypadali hezky fialové...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ale děkuju,díky tobě mám o jeden míň :-D
Odpovědět
@petrajavor http://www.beremese.cz/fotoblog/petra... tenhle mi připadá taky kouzelný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jojo krásny...uvidíme...tady je jeden z favoritů http://www.beremese.cz/fotoblog/petra...
Odpovědět
@petrajavor ten je taky krásný, akorát já byhc tam nahoru už nedávala mašli, na to vrchní patro
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ne místo mašle bude figurka...
Odpovědět
@petrajavor fakt a už máš nějakou vyhlídnutou? Ach jo, ti Irové nekomunikujou a nekomunikujou....Já asi napíšu do banky kvůli reklamaci té platby :-( Páč já už na tohle nemám nervy se s nima dohadovat a čekat, zda se ozvou nebo jak
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor taky se mi líbí ten jednoduchý s hnědou a růžovou mašlí...a pak ještě ten první, kde máš napsáno, že kytičky by byly kaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jo je v tom albu hned na začátku... @janina_sun ten jak jsou na něm mašle se nám líbí taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin a co sis od nich objednala?
Odpovědět
Ahoj holky, vůbec nestíhám. Teď se mi do toho všeho ještě daly zdravotní problémy s hlavou/krční páteří, ach jo :-( My bychom chtěli jako dort cup cakes, hrozně se mi líbí a připadá mi to i praktičtější :-D @aimirin A přes co jsi to objednávala?
Odpovědět
@petrajavor naušnice na svatbu :-(( @xpila giftsdirect, jsou to jacísi Irové. Nechtěla jsem platit dph a takto jsem dopadla
Odpovědět
cupcake jsem chtěla, ale jou moc drahý
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak to reklamuj a kašli na ně...seženeš je jinde
Odpovědět
@aimirin Tak zkus ještě chvíli vydržet a pak to zkus reklamovat. Mně se tohle naštěstí ještě nikdy nestalo, že bych měla s někým problém. Tak o něco dražší sice jsou, ale kamarádka peče nádherné dorty, tak se zkusím domluvit s ní. Klidně bych si ho upekla sama, ale pochybuju, že bych měla kdy :-D
Odpovědět
@xpila mně právě taky ne, a to tahle nakupuju 6 let....a ted tohle a navíc zrovna když jde o svatbu....grrr Jo asi teda počkám, já jsem moc hrrr......třeba mi vrátěj prachy sami,docela jsem jim pohrozila.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin a třeba je to znamení, že si máš koupit jiné.... =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?