Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám šaty vybrané a nechám si je ušít někdy příští rok :-)
Odpovědět
@petrajavor A ono je to nějak špatně dostupné, že by se pak dostávali blbě domů?
Odpovědět
@adelka206 Taky si je nechávám šít a Marcelka (oděvní návrhářka) mi říkala, že to bude stačit dva měsíce předem (chce mít na to klid, jinak prý i měsíc předem by stačil) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No jo no, vidíš...tak jsem se na to nedívala...ještě si užít svobody :-D :-D :-D . No tak to je dobré téma, plánuješ rozlučkový večírek??? Myslím kámošky, vínečko, zábava, výlet... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my tady plánujeme šaty, prstýnky, hostiny...A co takhle dámská jízda, rozlučka se svobodou??? To už máte naplánované??? A jak jak dlouho předem? Bych řekla že víkend před svatbou je na to ideální :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jenom doufám, že ty termíny skutečně tak vypíšou...kde se chceš vdávat? Dneska jsme se byli s přítelem podívat na svatební "veletrh" ve Veltrusích na zámku a přišla jsem docela rozpačitá. Jak z přítele, který samozřejmě trvá na tom, že je dost času :-D , tak té nabídky, asi mám přehnané nároky :-(
Odpovědět
@olinkak Rozlučku nějak neplánuju, prostě přijdu k nám na bar a tam se s kámošema střískáme :-D ...a rozhodně to nebude dámská jízda - holky i kluci :-) Dámskou jízdu pořádáme s kamarádkama každý týden, kdy si jdeme posedět, popít, podrbat, dobře najíst a hlavně se pobavit! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fredericka U chlapů jsou takové reakce normální, já si někdy říkám,že mám doma bílou vránu, protože ho ty přípravy baví a sám občas přijde s nějakým nápadem. Dneska jsme vyzkoušeli pero na první podpis :-) a vůbec mi to nepřišlo divný se podepsat novým už jsem si zvykla @olinkak já jsem zatím o rozlučce nepřemýšlela,mám kámošky různě po republice a některé hodně dobré i v zahraničí,tak jsem zvědavá,jak to nakonec dopadne,ale říkám si, že tak týden před svatbou by to nebylo špatné.
Odpovědět
@adelka206 no já si říkám, že na šaty ještě času dost :-D asi tak podzim nejdříve. Jinak šít si nenechávám.. zamilovala jsem se do šatů od Maggie Sottero, tak uvidím, jestli si tam nějaké vyberu. Ale kdybych chtěla nějaké jednodušší šaty, tak si je určitě nechám ušít :-) @olinkak tak já třebas žádnou takovou jízdu neplanáju :-D divný, ale je to tak. Pokud na mě něco "neušije" moje svědkyně, tak nic takového nebude. @fredericka zámek Berchtold, původně jsem chtěla Štiřín, ale neochota místních koordinátorek byla až neuvěřitelná, takže jsem jim dala vale :-) Já myslim, že nároky máme každá, chceme to mít perfektní ;-) tak se ještě porozhlídni jinde, jestli máš možnost. Aspoň pak budeš moct porovnávat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Tak to se máš, já mám kamarádky všude možně, tak nějaký sraz 1x za týden(myslím se všema)fakt nehrozí. U nás ve městě mi ze "starých" kamarádek zůstaly 3, jinak se to povdávalo, přestěhovalo...díky netu jsme v kontaktu a občas se navzájem navštěvujeme...Tak právě svíca mi přijde jako ideální důvod, aby jsme zase byly jednou všechny pohromadě a to teprve bude slepičárna :-D
Odpovědět
@hannnahs Já jsem se teda taky zamilovala do šatů - a hned do třech :-) :-) Každopádně si ale šatičky nechám ušít...
Odpovědět
@olinkak Tak já se jednou týdně scházím s holkama ze SŠ, s těma se bavím nejvíc, no a kamarádky "od nás" vidím, když přijedu k našim - tzn. z Letňan na druhý konec Prahy :-) A s holkama z bývalé práce a tak se průběžně scházíme tak jednou za dva měsíce :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs Tak to by byla škoda nemyslíš?? :-( :-( Je to dobrý důvod uspořádat slepičí nálet (slet) jak to nazval můj drahý...A dobře se pobavit...stejně nevěřím tomu, že víkend před svatbou budeš sedět doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No já už jsem psala, že se mi též rozutekly, ale právě proto by to chtělo s nima "zakalit" podebatit, není nad to, když ti už "zkušeně vdané" kamarádky udělují rady, může to být docela švanda:-D :-D :-D Jde jen o to se chtít pobavit, zatancovat si, pokecat a lehce zapít poslední dny svobodného života :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Štiřín? tam sem to původně také myslela, jsem z Kamenice :-), ale nakonec mě ta cena nepřesvěčila o tom, že to bude to pravé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Hmmm, tak to ti závidím ;-) S holkama ze SŠ se vidím tak jednou za půl roku, než se domluvíme kdy, aby se to skloubilo na víkend kdy máme volno, je to složité, proto net :-| :-| ..S holkama od nás se vidím tak 3x - 4x do týdne :-D kafčo, trenál atd. To je větší pohoda :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Já jsem ráda,že mám kámošky,co už jsou vdané , aspoň z nich můžu tahat rozumy :-) já se s holkama ze střední vůbec nevídám,ale s některými udržuju kontakt. a z vysoké je to složitější spousta z nich už tu školu dodělala,tak se tak často nepotkáváme. @hannahs taky si myslím,že by to byla škoda nic neudělat
Odpovědět
@olinkak No, my se právě scházíme v týdnu a máme svůj podnik (snoubenec jedné z nich je spolumajitel), takže tak :-) S holkama od nás je to jednoduché - prostě zajedu k nám na bar a tam vždycky jsou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk JJ, nejlepší je, když člověk přesně ví, kde je 100% najde :-D :-D :-D :-D Tak to mě se líbí naše po práci, legraci...přijde smss touhle větou a jdeme do báru po práci rovnou a pak až domů :-D, to se nám to pak dobře usíná :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@olinkak JJ, taky to máme tak. Jen skoromuž je trochu naštvaný, když pro mně jede :-D :-D
Odpovědět
@aimirin No, u nás to bydlení málem byly boje konečný, až do minulého týdne to byla de facto jediná věc, kvůli které jsme se hádali, a to bohužel dost hodně a drsně :-| Prostě chlapské ego :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@punk :-D :-D hi hi hi, to moc dobře znám...s komentářem, jste se zase dlouho neviděly, že?? Naposledy včera :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk ty dvoje s tou dlouhou sukní jsou parádní. Líbí se mi tolik šatů, ale je těžko si vybrat, ono se stejně budu nejvíce orientovat až podle toho co mi bude sedět, ale bude to asi běh na dlouhou trat :-p ...také plánuji je asi ušít, peníze vyjdou stejně jak za půjčovné...
Odpovědět
@punk Jj, ty s tou dlouho sukní jsou super x-) @monako3 Právě, povětšinou se ti líbí šaty, který ti pak ani nesednou a nakonec skončíš u úplně jiných :-p
Odpovědět
@punk wau, ty modrý, jsou úžasný, ale já bych asi neměla odvahu :-D @olinkak heh, to asi nebudu no :-D ale že bych plánovala nějaký slet :-) možná se sejdem někde max. nad kafíčkem. Já nejsem zrovna typ na nějaké "pařby", takže uspořádat nějaký mejdan, to fakt asi ne :-S mám jen pár hodně dobrých kamarádek, takže by to asi na pořádnej mejdan ani nebylo :-D navíc se mezi sebou neznají, takže bych tipla, že by možná i vázla zábava. @adelka206 Tak to jsme kousek od sebe :-) no já jsem si říkala, že když to celý udělám tam, tak bude nějaká sleva. Jenže to, že s tebou jednaj jak s hadrem, to sem teda nevydejchala ]-( takže i kdyby to tam mělo být zadarmo, tak tam nejdu!
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila Já vím, proto se ted moc ani na šaty nezaměřuji, něco v albu mám, ale nejsem rozhodnutá pro žádné, nechávám to zatím tak...Budu to řešit asi až na podzim...
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila Já vím, proto se ted moc ani na šaty nezaměřuji, něco v albu mám, ale nejsem rozhodnutá pro žádné, nechávám to zatím tak...Budu to řešit asi až na podzim...
Odpovědět
@olinkak Tak to neříká (to říkám já, když jde o víkendu s kolegou.. :-D ), ale vždycky to komentuje slovy: "Kdybych věděl, že se na starý kolena budu živit jako taxikář, tak ty práva nestuduju..." :-D :-D
Odpovědět
@monako3 Přesně! Krom toho nemusíš mít stres, že je třeba náhodou zničíš (nikdy nevíš - poliješ je červeným vínem, trhnou se ti o nějaký hřebíček...) a můžeš je pak v pohodě užít - třeba na křtiny, nějaké slavnostní večery, bankety atp. Já si je půjdu určitě zkusit :-)
Odpovědět
@xpila Taky se mi moc líbí, ale z praktického hlediska budu mít sukni krátkou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?