Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
a co dobrého děla, 8-)
Odpovědět
barrcaa: aha, škoda, tak půjdeme v tom lednu ;-)...
Odpovědět
ten veletrh není pro veřejnost?
Odpovědět
anka: prej ne, jen pro majitele salonů a obchodníky, kteří podnikají se svatebními věcmi...
Odpovědět
aha,tak to je blbý ]-( ,no mrknu se kde se dají u nás v opavě nafouknout balonky a kolik to stojí
Odpovědět
anka: ty ses do toho vložila, co? :-D To je dobře, budeš to mít všechno v klidu a včas. No my teď snad zamluvíme tu restauraci a pak bude až do zimy klid...pak se strašně těším na závoj, boty, prstýnky a takový věci. Do Vánoc to uteče a pak bude těšení:-). U nás se všichni radujou, tak jsem taky ráda, že nikdo nedělá (zatím) problémy. I když u nás se to asi čekalo. Jen jsem zvědavá na svýho tátu, je trochu bohém a možná se bude divit...
Odpovědět
bella: no hold si budeme muset počkat. Aspoň můžeme vybírat ;-) do té doby... My v prosinci pojdeme zaplatit letenky, ak jsou vánoce...no a potom se budou kupovat všechny věci na svatbu..Jéé, na to se těším stejně jako ty. Vánoce jsou coby dup a pak to bude utkat ještě víc. Jenom než seženu šaty :-( Jinak už mám o všem představu. Chci pak jen prstýnky, figurku na dort, lampionky a nad botama váhám...
Odpovědět
barrcaa: můžeš mít nějaké krásné zdobené žabky nebo sandálky, třeba se štrasem, aby ladily k šatům a když budeš na obřad na pláži bosa, tak je nandáš potom... :-)
Odpovědět
no možná že ty balonky nechám jen tak na zemi,nechci jich moc jenom pár,aspon se pak děti zabaví :-D no když tak koupím nějaké balonky na zkoušku a uvidím,chtěla jsem mít i balonky třeba svazané velkou mašlí,tam kde by byli stoly na raut tak s každé strany bych chtěla mít takhle naaranžované, no uvidíme.zkusím si to nejprv udělat doma,jestli to přes noc vydrží.abych pak nenafoukla balonky a oni zplaskly :-D
Odpovědět
anka: jinak o tom heliu tady bylo někde téma...
Odpovědět
no já na to mrkla ale je to drahé,tak ještě uvidím jak to udělam,ale je to pěkné viděla jsem tu na netu fotky,no dneska už končím čau holky
Odpovědět
vy jste fakt neuvěřitelný, holky :-D fridolinku, co mi to děláš? přítel mi kouká přes rameno a když tady četl o tom Lotrandovi a načasování "nešťastný", tak ho to zaujalo a už začal plánovat... :-D 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
jo a jak jste tu někdo dávali ten odkaz na tu nevěstu, tak ty šaty jsou taky moc hezké, i když trochu jiné :-)
Odpovědět
terinka: jojo, to jsem dávala kvůli tobě, že má nevěsta sladěný závoj k šatům, kde má taky nějakou červenou aplikaci (jak bys chtěla ty).
Odpovědět
Holky, tak já se s vámi na pár dní loučím, dám vědět, co s tou restaurací. Počítám s tím, že budu dočítat 50 stran, jelikož nebudu moc na netu, ale to snad nějak zvládnu :-D.
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem se koukala na ten veletrh v diplomatu... kdyz bych mela razitko IT firmy, da se to povazovat za oblast - Internet dalsi, nebo ne? =-) kdyby to slo, tak bych kdyztak nekoho mohla snad pribrat s sebou, jako exkurze :-D :-D
Odpovědět
Terinka: jako jak můj přítel háže nezájem o tuto diskuzi, tak mi taky často nakukuje přes rameno a včera si to se zaujetím pročítal, pak kdo je tu zvědavý:-D Gepe: určitě jo, podle mě:-) Jinak není tu někdo z Olomouce? Musím tam jet ve středu na zápis a nevím jak se dostat z hlavního nádraží na žižkovo náměstí, ještě zkusím idos:-P Přítel mě možná odveze, ale možná a když budu muset jet sama, to abych vyrazil tak o dvě hodiny dřív jak normálně:-D
Odpovědět
fridolinku žižkovo náměstí zvládneš i pěšky je to kousek od nádru.Půjdeš po hlavní MAsarykově třídě pořád rovně-no a ta veliká křižovatka kde ja Pedagogická fakulta to je žižkovo náměstí. Jsou to 2 zastávky trmavají ale pěšky je to hned. Já tam chodila do školy 8-)
Odpovědět
fridolinku, pobavil se aspon? :-)
Odpovědět
holky, jak to mate prosim se svatebni kytkou? Vybirate si ji sami a nechate udelat, anebo to nechate na drahe polovicce a budete schvalovat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je pohodička dočíst jen stránku. ;-) Gepe,já jsem si jí vybrala a nechám si jí udělat podle obrázku.Mám ji v albu,akorát tu mašličku okolo stonků budu mít žlutou.pak to akorát přítel a asi svědek vyzvedne a bude. ;-) On mi schvaluje úplně vše.Akorát menu oběda a rautu budeme dělat spolu.Jinak jsem vše povybírala já a on bud souhlasil nebo ne.Většinou se ale do jeho vkusu trefuju
Odpovědět
Teda holky nevíte jak je to s uzamčením tématu???Včera nám na Mauricijské nevěsty jedna holky přišla vynadat že drbeme o nesmyselch a hnd dnes ráno to zamkli :-| Jinak přejeme hezký den, j oa kytku si budu vybírat sama 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,mají to na starost ty 3 adminky.Ale to nechápu.Většinou to uzamknou,když se téma opakuje nebo když se to tam hádá do krve.A kdo to přesně zamkl? =-)
Odpovědět
porodnibabka: libi se mi ta Tvoje :-) no asi to taky tak nejak udelam s tema kvitkama uz jsem mu zrovna vcera - dnes po pulnoci :-D ukazovala nejaky veci co mam na disku ulozeny a vybral si obleceni uuuf i bez toho ze by mi rekl ze by v tom vypadal jak de*bil :-) tak trosku dalsi pokrok :-D jinak doporucuju k prolistovani tuhle diskusi http://www.beremese.cz/forum/show.php... =-)
Odpovědět
ahoj holky,zrovna jsme poobědvaly,muj syn má dneska 12 let,tak budem trošku oslavovat.Dneska jsem byla u nás v květinařství a ptala se na svatební kytky ,jaké mají ceny a jestli tam mají přirážky jako jiné květinařství.Tak kytice z růži do 800kč ,takže to je fajn :-)
Odpovědět
ahoj anka6, blahopreji k narozeninam jiz uz skoro mladeho muze :-) kolik ruzi budes mit?
Odpovědět
Zatím nevíme kdo to zamkl,psala jsem admince dotaz. ANko přejem hezkou oslavu.
Odpovědět
Tak už nám to odemkli a napsali at se držíme původního tématu, tak tomu moc nerozumím. Chodím na web o dětech už skoro 4 roky ale tohle se nám nikdy nestalo :-S
Odpovědět
lucil07, snad Ti to nejak dobre vysvetli.. me zase stale mazou album jedno, beze slova ci stopy po nem ]-(
Odpovědět
Gepe už mi to adminka vystvětluje.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?