Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
barrcaa: no hrozný štěstí! Já na ně koukám každej den, pořád lezu do toho vaku a okukuju je a musím si zakazovat, abych je pořád nezkoušela, aby nebyly ochmataný:-D. Ještě si musím cca 2 měsíce před svatbou nechat dodělat háčky na upevnění vlečky, abych je úplně nezničila. Jen mám trochu strach, že se ženich nenechá navlíknout do vestičky a regaty. Ale kravatu s windsorem ve smetanový barvě prostě musí mít, aby ladil. To on do nikoho nekecá, ale v oblíkání má "bohužel" svou hlavu :-D.
Odpovědět
bella jaké šatičky máš? :-) jsou v albumu
Odpovědět
anka: nejsou já se tady v nich nechci ukazovat, aby mi to tu ženich nebo kamarádky neokukovali:-D. Na chvíli vám je tam dám, ale je to bez spodnice! S ní to vypadá úplně jinak.
Odpovědět
bella: my se doma ještě o oblečení nebavili, takže jsem zvědavá, jak to u nás dopadne. Hlavně nevím, jestli oblek nebo něco volnějšího. Asi podle mých šatů. Pokud budou elegantní, tak aspoň oblekové kalhoty aby měl. Jéé, už bych taky chtěla něco nakupovat, ale dokud nezaplatíme letenky, tak nic nechci kupovat. ty pojedeme dát dohromady až v prosinci :-(
Odpovědět
bella, dej taky se juknu hned
Odpovědět
Holky, jukejte: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
barrcaa: já jsem ti je neposílala??
Odpovědět
S tou spodnicí je to úplně o něčem jiným, krásně jim dá tvar, trochu zvedne, takže mi nejsou dlouhý, a ta vlečka vzádu už se zvedá nad zadke a vypadá to krásně:-). Jinak se nedivte, že stojím na posteli, je to kvůli zrcadlu na skříni :-D.
Odpovědět
jsou krasné,ono to totiž vynikne až budeš mít celý komplet i ze závojem ,máš hezké vlasy,taky jsem blondýnka a mám taky delší vlasy,ale ne tak jak ty,tak doufám že za rok narostou :-D :-D
Odpovědět
bella: posílala :-p Jen jsem si to neuvědomila. Dělám tu nějaké kraviny v práci, tak mi to nedošlo ;-)
Odpovědět
anka: no právě, bez té spodnice to ještě nebylo ono. Už jí mám doma, ale jsem líná se znovu fotit:-). Děkuji za pochvalu, mně vlasy rostou hrozně rychle, za rok dám 20-25cm, ale už je nebudu nijak radikálně zkracovat, jen zastřihnu.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, krásný :-) no já jsem dost zvědavá, až se příští rok budou postupně plnit "Svatební" alba, co z našich představ se bude realizovat a jak to nakonec všechno dopadne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
barrcaa: no vidiš to ;-) :-p . Těším se, až mi přijdou ty vzorky závojů:-).
Odpovědět
avano: díky ;-) . Já jsem taky zvědavá, jak bude vypadat realizace, co se mi spní a co ne. Ale jsem ráda, že už mám ty šaty, určilo mi to barvu svatby a už můžu konkrétně přemýšlet a vybírat...
Odpovědět
bella: taky bych se těšila. No mě by konečně mělo přijít to oznámení. Nevím, kde se to fláká =-) Asi jsme si vybrali, ale ještě mrkneme, co přijde a jak to bude vypadat. Můžu ti přeposlat na mail, co mi poslali. Aspoň bys poradila.
Odpovědět
barrcaa: pošli, jsem zvědavá!!:-)
Odpovědět
tak já mám šaty a všechno schované u mamky,takže se kouknu jenom jak jsem u ní,už jsem si je zkoušela i ze spodnicí ale neudělala fotky,tak já doufám že těch 15 cm by mohly ještě porost :-D
Odpovědět
Tak mi napiš do IP tvůj mail.
Odpovědět
Profilova fotka
bella: mam se dobre, az na to, ze jsem trochu nachlazena. Ale zustanu dneska a zitra doma a budu pracovat z domova, takze snad bude vsechno OK. :-) No a ja jsem ted nic novyho nenaplanovala. 8-) Po ceste domu ze sluzebky jsem si v letadle vypsala do svatebniho notesu vsechny stranky, co mam ulozeny v PC, kdyby se mi s nim nahodou nekdy neco stalo, abych vsechny pracne nalezeny informace neztratila. No a asi uz bych mela oslovit nejake ty DJe. Holky, vy snad vubec nepracujete .... :-D
Odpovědět
Holky, hodím ty náhledy k sobě do alba. Mrkněte, pak je smažu.
Odpovědět
barrcaa: promiň, něco jsem dělala. Kouknu do alba, ale mail ti pošlu taky pak.
Odpovědět
barrcaa: mně se asi víc líbí to modrý :-) .
Odpovědět
a jaký? jsou tam dvě. příteli se líbí to s těma dětma a mě se líbí obojí.
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa, ta 2 je fakt super vtipná :-D :-D
Odpovědět
barrca: jo, spíš asi to druhý:-). Já bych tam děti ještě nedávala.
Odpovědět
bella: taky si právě myslím. Přítel si myslí, že to oznámení je takový klasicky koloběh života, ale pořád si říkám, že to jak se líbí tobě, že je akorát pro nás. Jsme mladý a je nám bližší.
Odpovědět
avano: viď? jsou hezký všechny co pani má. Chce 28,- bez obálky, ale i kdyby chtěla 40,-, tak to neřeším. Nechceme jich tolik.
Odpovědět
barrcaa: já to chápu, že je to jako koloběh života, to je určitě hezký ;-) . Ale zatím bych to nechala jen o vás a o pejskovi.
Odpovědět
bella: to já právě asi taky...Díky za radu. Jdu to smazat
Odpovědět
bibicz: já mám taky takový plánovač, kam radši zapisuju dodavatele, atd., abych o to nepřišla:-). Jinak já mám prázdniny (ale už asi poslední :-| ), takže proto mám času dost:-D.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?