Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek Venďasku to mě strašně moc mrzí..z takových zpráv mám vždycky husí kůži-jak je mi z toho smutno ;-( drž se!!! To je opravdu neštěstí, když umře tak mladý člověk a ještě nečekaně ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo holky, je to strašný.... na jednu stranu - měla být přivázáná, ale říkat si "kdyby byla přivázaná", "kdyby jela pomaleji" .....to nemá smysl...... nejhorší je že všechno to na tetu (říkáme jí tak od mala - je to mamčina kamarádka) to všechno padne až po pohřbu a to jí nezávidím :-( a další hrozná věc je to, že ani nevím, co jim říct pro útěchu....... nic se nehodí, všechny fráze jsou kravina.....
Odpovědět
Profilova fotka
na tohle se nic říct nedá.. věta typu "čas vše spraví" ..není k ničemu- ono je to asi pravda, ale člověk v tak těžké situaci, nechce nic slyšet, musí si prožít tu bolest ;-( ...a není nic horšího než přežít vlastní dítě..některý věci by se podle mě vůbec stávat neměly ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci přesně tak :-( na to fakt není co říct....můžeš jenom mlčet a nabídnout jim objetí nebo vyplakání se na rameno.... vubec nevim, co mam dělat na pohřbu......ale jit tam musim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo ono to není těžký jen pro rodinu, ale i pro lidi, co ji měli rádi ;-( ..a jak píšeš, jediné, co můžeš udělat-dát jim vědět, že jsi tu pro ně, a že se můžou kdykoliv vyplakat :-( ..ten pohřeb bude strašný, budu na vás všechny myslet...hlavně, že máš Páju, který je tu pro tebe a bude ti oporou!!! Ani nevíš, jak je mi vždy z takových zpráv smutno...a je jasný, že svatba ted jde na nějaký čas stranou...ale vy vše určitě zvládnete !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek Holka drž se.
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek to je hrozné :-((( no příbuzným to nijak ulehčit nemůžeš, prostě tam jen buď, to úplně stačí, mám podobnou zkušenost pár let zpět když umřel kamarád, taky mladý kluk (převrátila se mu na auto kabina kamionu), navíc měl malé mimi ;-(, ch jo, takové věci by se opravdu stávat neměly, opravdu to zahojí jen čas, ale říkat to nemá cenu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak máme vybranou svatebku..... koukněte: http://zajezd.invia.cz/turecko/hotel-...
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak....šaty mám objednané, pro botičky si jdu v pondělí a prstýnky budemem kupovat po výplatě (konečně se to rozjelo) :-) Hostinu - neboli žranici, máme také už z části zařízenou, zamluvili jsme si prasopek a objednali čuníka :-) Dort a zákusky a koláčky budou píct mamka se sousedkou a pít se bude pivisko a nějaké to vínečko :-)......konečně začínám mít pocit, že se za tři měsíce vdávám.... je to mazec jak to letí.... jinak můj byl tedka v pondělí vytahovat železo z nohy co mu tam dávali po bouračce, tak doufám že do svatby bude fit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tady je mrtvo.....
Odpovědět
@vendaaasek Docela jo....koukám, že už skoro všechno máte, my celkem docela taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jako naplánované to máme, ale kupovat věci na žrnici budeme stejně až v červnu, takže to má ještě čas....
Odpovědět
Článek se načítá
@vendaaasek My až v srpnu... tak dva tři dny před,den předem uděláme mísy, dáme do igelitu do sklepa a do lednice a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak nějak no :-) žádnej stres :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek to je hrozné ;-( ..běhá mi z toho mráz po zádech. jak píšeš..všechny ty fráze jsou zbytečné, myslím si že to ty lidi ani slyšet nechějí..už tak jim musí být hrozně a ještě když jim projevují lítost ostatní, není to jednoduché :-(. Jak ten život dokáže být nespravedlivý!!! Jinak držím palečky, at to všechno zvládnete pokud možno v klidu.....:-/
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolam11 jojo, enní nic horšího než přežít svoje dítě.... ale pohřeb měla nádherný.... síň plná borců co brečeli a kamrádek, obrovské věnce a květiny, na hřbitov ji vezli koně na voze a nikdo, vubec nikdo si nedovolil je předjet, všichni jeli 10km/h za ním......
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek Znam taky jsem byla vybornemu kamaradovi a uzasnemu mlademu cloveku pred 14 dny na pohrbu, ted nezbyva nez drzet jeho drahou, chudak holka byli spolu 8 let od jejich tusim tak 16 let, silene, snad bude brzy lepe
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d je to těžký no, ale bohužel, život jde dál a čas snad vše vyléčí...... ale nedokážu si představit, že bych o mojeho přišla....a to už měl na mále, když se tehdá naboural na té motorce..... a už to mi stačilo..... nevim jak bych dávala že by to nepřežil.....
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek ten muj ji ma preventivne zakazanou
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d to můj neměl, my sme jezdili spolu, na výlety, do zoo, na chatu..... já sem ju taky měla ráda, supr zážitek.... a ten den co se vyboural měli sraz (asi 13 motorek) a já sem měla jet taky, ale protože sem byla dlouho ve škole, tak sem nemohla.....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky šaty jsou doma...... hned odpo si je vyzkoušim a popř vyfotim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak po nekonečnem dohadovani jsem k mym 25 narozeninam dostala ten nej darek :-D pritel se konecne vzpamatoval a rekl, ze pristi rok v lete chce svtabu :-D :-D :-D takze to vidime na 7.7.2012 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy tak to gratulace :-) ale nepřehánět s přípravama :-) já mám šaty doma už ted a svajbu mame v červnu a už ted bych se v nich furt prochazela.......
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek : my jsme meli mit svatbu ted v dubnu , ale pritel svatbu zrusil a pak zacal kolotoc hadek atd, ale ted s tim prisel sam, takze o to vic si toho vazim, ja mam saty taky uz doma, ale vim, ze mi vubec jeste az za rok nebudou a tak se tesim , ze muzu vybirat dalsi , ale driv jak pristi rok v breznu to nebude :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@hannyy Nevyplatilo by se tedy vůbec se svatbou počkat, necpat se do toho honem honem, ale počkat, až to přijde samo? Svatbou se problémy nevyřeší. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady : my uz to vyresene mame, svatba se zrusila v lednu , prvne jsme mysleli ze ji udelame jeste letos , ale rekli jsme si, ze ten rok ukaze , dostavime dum a pak udelame svatbu
Odpovědět
@hannyy No tak to tedy přeji hodně štěstí.
Odpovědět
@hannyy Nespletla jsi si diskusi? Tady je planovani 2011, ne 2012 :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gepe : spletla uz v noci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Nejde mi to do hlavy, ale nevolili jste předtím dubnový termín kvůli tvému srdci? Nebude v červenci už trochu vedro?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?