Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Ahojky, no právě že jsou všichni na oběd :-) i na večerní raut :-) prostě od rána až do noci... Je to mazec, vůbec mě nedošlo, že to bude tak náročné sehnat prostory. Nechci luxus, ale ani žádný pajzl.... Prostě zlatá střední cesta :-) Movenpick atd. je hrozně drahé a moc nóbl - tam by se ani všichni ani za ty peníze necítili dobře.... CHtěla jsem hrozně moc v Čertousech - to je moje krevní skupina, ale bohužel mají plno :-(
Odpovědět
@revival.lady Odkud paní kosmetička je? A kdy máš termín? Na kosmetičku jsem úplně zapomněla - mám jen kadeřnici....
Odpovědět
Profilova fotka
@jitka999 Taky jsem si vyslechla, že jsem příliš rázná, když jsem si dovolila říct SVOJI představu o SVÉ svatbě... Ale pro změnu od bráchy, který si pro ostřejší slovo nejde daleko, takže od něho se mě to fakt dotklo :-(
Odpovědět
@vendulkab Plzeň :-) termín svatby je 20.8. a na zkouškách jsme se domluvili na 2 - jedna koncem tohoto měsíce, abych si případně mohla najít jiné líčení než to, co jsme vybraly, kdyby ke mně prostě nešlo...a pak počítám tak červen. :-)
Odpovědět
@revival.lady tak to máš super:-)) Já bych se taky měla objednat na zkoušku, ale nechce se mi do toho:-D
Odpovědět
@fridolinek Proč ne? :-) já se těším, líčení vypadalo nádherně... sama bych se v životě takhle nenalíčila a těším se, až mě uvidí nastávající, pochválí a naprosto nebude tušit, že to je svatební líčení :-)))
Odpovědět
@revival.lady já nevím, mám pocit, že mě už nepomůže ani líčení:-)) Zkusím a uvidím.
Odpovědět
@fridolinek Já tě nějak doopravdy nepobírám... vždyť jseš hezká ženská, máš výraznou tvář, pomůže ti ji jen trošku zvýraznit, aby to bylo vidět na fotkách... :-)
Odpovědět
@fridolinek Nemáš ty z toho všeho nějakou depku? Souhlasím s @revival.lady ,takže si dej kafe nebo panáka a hoď se do pohody. Plánuješ svatbu! Váš krásný den! Co na tom,že jsi zklamaná z reakce nejbližších....oni si jen neuvědomují jak dopředu se to všechno musí zařídit a proto jsou takoví. V den D budou připravení v plné polní,uvidíš... Tak si to plánování užívej. A najdi někoho kdo šikovně vylepší tvoji už tak krásnou tvář.
Odpovědět
A postěžuji si - na poště mi asi ztratili zásilku a zrovna svatební balerínky! Paní je posílala 7., od 9. od cca poledne mají být na poště k vyzvednutí, už dvakrát jsem tam byla a nic, včera se ženská tvářila jako že je obtěžuju no a výzvu a nic jsem ve schránce taky neměla :( přemýšlím, že udělám dneska už binec, ale k čemu mi to bude... max. se vyřvu ]-( :-(
Odpovědět
@revival.lady Od paní,co to posílala vyzjisti číslo zásilky a mrkni se na http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/... ..... Ale na ČP je možné vše...
Odpovědět
@loli88 Právě tam jsem to kontrolovala. 9.2. mi to bylo doručováno - ale já v práci. Tak to bylo uloženo údajně na poště, měli mi tam nechat výzvu k vyzvednutí,ale ani předevčírem, ani včera, ani dnes nic! Přitom to vypadá takhle: Zásilka podána dne 07.02.2011 na poště 258 01 - Vlašim. Zásilka přepravována k dodací poště. Zásilka připravována na dodací poště 323 00 - Plzeň 23 k doručení. Zásilka doručována dne 09.02.2011 poštou 323 00 - Plzeň 23. Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 09.02.2011 uložena na poště 323 00 - Plzeň 23 :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@revival.lady Tak to jim tam udělej pěknej bugr.
Odpovědět
@revival.lady Hele,tak dojdi na poštu s tím číslem a nenech se odbýt. Musí ti podat buď info kde to je nebo ten balík ti vydat . Jednou se mi stalo,že mi taky nemohly najít ty krávy poštovní můj balík. Normálně přišla a říká,že ho nemůže najít,že se nedá nic dělat. A já ať hledá a nehla jsem se od tý přepážky.....sice měly otrávený ksichty a celkem zřetelně jsem slyšela jak si šeptaly jaká jsem kráva,ale balík jsme dostala :-D
Odpovědět
@loli88 Já hlavně proto, že jsou to svatební boty, které se mi za prvé děsně moc líbí a za druhé prostě takovéhle už neseženu, paní, od které je mám, je nekupovala tady a nepamatuje si už kde. Sakra, já jim tam dneska udělám takovej bordel!!!!!!!
Odpovědět
@revival.lady I kdyby to bylo hovno v papíře,tak balík je prostě tvůj a ony jsou tam od toho,aby ti ho předaly..... Jsou to ty,co máš v albu?
Odpovědět
@loli88 Já vím. Jde mi za prvý o ty boty a za druhý o princip. Hele včera se na mě kráva uječená tvářila jako bych ji obtěžovala... a prej kde mám výzvu, tak jsem jí sdělila, že výzvu mi neráčili zanechat! A ona na to, že to asi má ten kurýr zásilku ještě v autě, tak na shledanou a zmáčkla další číslo, aby šel další co byl na řadě. Dneska se prostě odbejt nenechám! A jak už jsem v ráži, tak doufám, že nepůjdu k té samé, asi bych jí jednu střihla :-O
Odpovědět
@loli88 Jsou to ony...
Odpovědět
@revival.lady Správně,nedej se !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jitka999 ježiš...to je mi fakt líto...To je děsný.Obrn se trpělivostí a jdi proti tomu,ale věřim,že člověka to hrozně bolí.fakt by někteří potřebovali zlejt ledovou vodou,aby se probrali,herdek.Copak nevědí,že je to pro nás pro všechny jeden z nezapomenutelných dní v životě?Že je to pro nás důležitý životní krok?Že to nehrotí rodiče ženichů bych i pochopila,ale když jde o dceru a ještě k tomu jedinou,to je teda fakt vrchol. ]-( @loli88 To mě mrzí,ale máš tu nás,máš přítele a mailíky,tak nebudš na žal sama. ;-) @revival.lady Jééézuš mááárja...Ty krávy z pošty mě už fakt štvou.Jsou drzý jak vopice,absolutně jim nedochází,že dělají služby lidem,ne lidi poště.To je furt něco s nima.Mně takhle ztratili celej balík a pak mi od té firmy přišlo,at to zaplatim,takže jsem ještě seřvala lidi z tý firmy.Pač balík byl na dobírku a kdybych ho nezaplatila,tak by mi balík ani nevydali.No,ale nějaká potvora na poště měla prádlo.Musel to někdo čajznout.nebo ti nabíšou,že obálka je větších rozměrů a že adresát nezastižen.bylo to v 15:00 a v tu dobu jsme byly s mámou obě doma.Ona na neschopence a ta doručovatelka si tohle dovolí.Já bych je hnala všechny. ]-( Podnik na 2 věci.
Odpovědět
@porodnibabka Však já jim to dneska osladím hele, to se neboj. Jinak - právě jsem si byla zakouřit, po cestě jsem potkala kolegyni a pomalu se mě lekla, prej vypadám nebezpečně! ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terez27 Tak to je dobře..Opravdu rozumný lidi.Ještě třebas u Karleštějna chápu,že jsou ty obřady drahý,ale zase nemáš soukromí a když je to v létě,tak tam očumujou návštěvníci hradu a do toho se tam motá ta svatba a všichni jsou promíchaný.Koukaj,jak se svatba fotí.To bych fakt za ty prachy nechtěla,ale na jinejch zámcích a hradech fakt nemaj rozum a chtěj za to fakt moc... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady :-D to se nedivim.Člověk když je v ráži...a že pošta dost často takovýhle stavy způsobuje
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady nedej se a dej jim co proto..něco takového si nemůžou dovolit.. ]-(
Odpovědět
@porodnibabka U mě to je poprvý, nikdy jsem problém zatím neměla a teď jsem nas*aná dvakrát tolik, že jsou to ty svatební balerínky!!!
Odpovědět
@porodnibabka díky...Nevím,co se mnou je. Nevím jestli je to tím,že mám měsíc teploty nebo jsem těhotná...Ale jsem poslední dobou nějakej měkkějš. Včera jsem se málem rozbrečela,že je jídlo málo slaný :-| nebo že mi přišel harmonogram svatebního dne . Je to nějaký divný.. Mám radost z toho,že už se to prostě jasně rýsuje.....
Odpovědět
@revival.lady Poprvý a u svatební botiček? Tak to naštve dvakrát.....
Odpovědět
@loli88 Klídeček ;-) já nejsem ani těhotná ani jsem neměla teploty a taky jsem schopná rozplakat se štěstím, když mi farář pošle mail nebo někdo něco domluví, když mi paní s těmi botkami napsala, že už je odeslala, to jsem se rozeřvala fakt... :-D první součást mé svatební róby a příslušenství... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady ked ti bude robit zenska na prepazke problem, zavolaj si veducu, tie to beru aspon trosku vazne ;-). Ja mam podobnu skusenost ako pisala loli, ze mi povedali, ze balik nemozu najst...je to snad moja chyba ze maju bordel v balikoch? treba sa obrnit a nebat sa kricat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Jo holky jsem a tom dost podobně, občas si představuju jaké to bude až mně tata povede " k otláři" tedy pod strom aby mně předal už skoro manželovi a vžsdycky u toho mám slzy na krajíčku. a když mi přišli botičky tak i slzička ukápla. Taky jsem teď nějakej měkejš. :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?