Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Jaj jupí mám první příspěvek na nové straně:-D
Odpovědět
tak já doufám že to sestra řekne vtipně,naše rodina se ráda baví takže tam nebude problém,že by to nějak někdo špatně vzal. :-D Někdy se doma valíme smíchy že by člověk potřeboval pamrsky a by si neucrkaval :-D :-D :-D a taky budeme mít tombolu.Takže doufám že nám výjde vše podle našich představ a že se budou všichni dobře bavit,to je hlavní ;-)
Odpovědět
anka: nás bude jen okolo 20 a navíc to bude taková parta sucharů, takže bude jen takový delší oběd, bez večerní party...
Odpovědět
bella,je to hrozné když se někdo neumí bavit ]-( to my kamkoliv jedem tak jsme takový tahouni,kteří tu zabavu udělají a ostatní se přidají a od skoromanžela rodina to je to samé,jeho brácha je super,když jsou narozky tak já a on to chrlíme jeden vtip za druhým,nebo se převleče za ženskou a tančí a dělá strip tyč ale tak že i starší se baví :-D takže u nás nuda nehrozí
Odpovědět
Holky, to byste nevěřily, co dostala moje ségra. Od rodičů dostali peníze, od babiček taky, ale známí? Strašný, starý hrnečky, talíře, mísy, ručníky, kapesníky....Fakt děs. vdávala se v roce 2005 a do dneška to nevybalila :-D Naštěstí moje rodina dává peníze. Babička nám je dává i k vánocům. Prý neví, co máme a co ne. Což je rozumné.
Odpovědět
anka: ale my se i umíme bavit, jen nejsme ten "juchavý" typ... :-D . A ve 20ti se nějaká velká zábava podle mě ani rozjet nedá, když je ta skvadra věkově a typově rozdílná...
Odpovědět
Profilova fotka
Ufff,teda holky,tady je to jak v televizi.Různá témata,sem tam se člověk opravdu nasměje.nemožné dary,deratizace hmyzu a anky pemprsky mě upřímně rozesmály. :-D Díky,všem,ale určo v tom pokračujte,je to pro mě fakt relax.Včera jsem kvůli pejsce probulela zase půlku dne a pak už se mi hlavou honí takový horory,že i čištění zubů mě nutí brečet...magor. gape,ty šatky jsou boží,ty druhý se mi moc nezdajíje to originální a velmi luxusní model,ale jak psalal myslim bella,bála bych se té pytlovitosti.Ale je to vše o zkoušení.No a ty z tý Adiny jsou úchvatný,i kdyžten korzetek by na mě byl moc hambatej,ale nepřekvapuje mě,že ti je vybral přítel :-D Holky,já na Zumbu chodim do fitka Kynychový v Praze.V pondělí nebo pátek večer za 90 kč.Moc si to chválim,je to zábava a ještě užitečná a fakt se namakáš. S placením svatby...my si platíme 3/4.Moje babička se nenechala odradit a taky nám štří.Bylo mi to od ní blbý,ale bratanec jí vybral všechny její úspory a již je nevrátil a tak mi řekla,že když je dalal jemu,tak že je musí dát i mně,aby mě chudinku malinkou nešidila :-D Mně je to ale dost trapný,takže se budu snažit si ty peníze od ní fakt nevzít a poslat jí raději do lázní.Má nějakou bolavou nožku.
Odpovědět
barrcaa:to je určitě rozumné, ale dávat staré hrnečky? To bych se styděla....Anka: my budeme mít asi taky tombolu a taky svatební noviny, aby se hosté zabavili až se pojedeme fotit. Jen bych potřebovala nápad, co vše do toho dát:-) Chci aby se všichni bavili:-) Bella: to je mi líto, že už teď víš, jak budou reagovat a že jsou suchaři, já bych z toho byla asi přešlá.
Odpovědět
porodnibabka: a jak to s Bellinkou vypadá? tu zumbu taky promyslim, přes rok jsem ještě naposledy v Praze, tak bych tam mohla zavítat:-).
Odpovědět
porodnibabka: nebu´d smutná z pejska. Musíš mu dát čas na uzdravení. Je po operaci teprve den. Nech ho odpočívat a bud optimista ;-) fridolinek: no to já bych se taky styděla, ale ani se neví od koho co je, jelikož to tam dávali na stůl bez jakýchkolikv poznámek. Mrknu taky na tu zumbu na netu.
Odpovědět
Profilova fotka
Stejně,nž jsem to dopsalal tak jsou tu další 3 příspěvky :-D No a s těma darama,my vezmem vše,akorát teda uděláme nějakej seznam.Budeme se akorát před svatbou stěhovat do našeho a nemáme téměř nic.Natož vaflovač,stroj na párky v rohlíku a ani nic podobného.Za to máme mikrovlnku,ale zas nemáme kuchynskou linku :-D Ted v červnu jsme byli na svatbě a opravdu bylo hrozně moc lidí,co jim přijde hloupé dávat prachy.Nechápu proč,když si to snoubenci výslovně přejou.pak to totiž dopadne jako u těhle novomanželů,kteří dostali jakousi malou silikonovou pacičku na takovým válečku.Na drbátko to bylo krátky,na špunt moc dlouhý,na zátku moc tlustý a dodnes nikdo neví,nač tato pracička vlastně je :-D No a dárce se samo nepřiznal.
Odpovědět
bella,tak uvidíš možná že se to rozjede :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a zase... :-D Tady fakt člověk musí být nonstop online,aby nebyl mimo mísu. Belloa Barcco-Víš,já mám opravdu obavu z těch metastáz.Kdyby se vše na začátku vzalo rovnou,nikdy se nic takovýho stát nemuselo,jenže to bylo takový nevinný.Fakt to nevypadalo na zhoubný nádor.Ta lékařská zpráva o malignitě mě fakt položila,nikdo z nás to nečekal.jenže tim,že to už lezlo do podkoží a je to fakt svině(prominte) agresivní,tak je tam tak 95% jistoty metastáz.Bojim se,že se nedožije ani naší svatby ;-(
Odpovědět
aka: možná, ale spíš se někdo popere, máme konfliktního tchána, který se nesnese s přítelem své dcery, který se ale prý musí pozvat, tak já už nevím....jestli bude někdo dělat problémy, nechám ho vyvést:-D.
Odpovědět
já jsem se mrkla na netu na svatební noviny a někteří ti dovolí že si to můžeš odnich stáhnout ;-) tak už jsem si taky pár typu na svatební noviny napsala.určitě tam dáme nějaké naše střelené fotky a ktomu nějaký vtipný popisek,za těch 7 let co jsme spolu máme toho dost :-)
Odpovědět
porodníbabka: tak to je fakt vtipné s tou packou. AŤ se vám zvířátko brzo uzdraví, to naše zlobí už od rána, ale jinak je normálně hodnej a umazlenej:-) Já myslím, že ty dary jsou v povaze lidí, někteří lidi mají pocit, že peníze nejsou dar. Jenže doba se hnula, dřív bylo téměř nemyslitelné, aby spolu dva bydleli aniž by byli manželé nebo před svatbou. A dnes, když má hodně lidí zařízeou domácnost by mi bylo blbé jim cpát něco co vím, že mají anebo nechtějí. Proto radši sepíšu seznam, jako pojistku pro lidi, kteří nám budou chtít mermomocí dát dar a ne peníze:-)
Odpovědět
AHoj holky, teda vy jste toho probraly. Co se týká výbavy tak babička mi ji pořizovala cca od mých 10 let, je jasné že ne vše je použitelné ale co ano tak to jsou mnohem kvalitěnjší věci než ty nové koupené ;-) S tchýní jsme docela dobře vycházely dokud jsme neměli děti. No a taky ona si myslí že mi je 20 let a potřebuji spoustu rad d oživota apod-jenže tyy mi dala moje mamka a řídit se těma jejíma-to bychom dopadli. My si svatbu platíme sami-pro rodinu přítele je to první svatba a stejně je to nezajímá :-( Jsme zvědavá co budou říkat až jim řekneme že se vezmem v cizině. pořád říkají že je jim to jedno at si to uděláme jak chcem-no ale nebudu se rozčilovat. Já jedu dnes poprvé od porodu s holkama bývalé práce na srazík-je to grilovačka-děti zůstanou u mamky-to bude změna.
Odpovědět
porodnibabka: metastáze určitě nejsou dobré, ale jak už tu někdo psal, k chemoterapii bych nepřistoupila (ale to ty určitě taky ne). Je mi to moc líto. Našemu jsem našla loni bouličku a málem mě to taky položilo. Nakonec se zjistilo, že je to lipom, takže vlastně nic, ale byla to hrůza a to už mu je 11, takže může umřít klidně letos. Snad to nějak zvládne, hlavně, ať jí nic nebolí.
Odpovědět
porodnibabka: nech toho, jo? Vůbec nemysli na to, že by se nedožila svatby. Co tě to napadá? Radši vymýšlej, jestli si uděláš seznam, co chcete za dary. Já asi nic psát nebudu...stejně se každý zařídí podle svého. Já tu fakt nestíhám...nestačím napsat větu a už čtu dalších deset příspěvků.
Odpovědět
bella,tak to je zle a ten tchán se musí pozvat když je takový.no nevím ale pokud sním nevychazí celá rodina tak by to bylo nejlepší řešení,to je zlý i na svojí ženu?
Odpovědět
anka: no já to tady radši nebudu rozebírat (aby to třeba někdo z rodiny nečetl), ale není to s ním jednoduchý a já ho poslední dobou (za to, co dělá) nemůžu ani vidět. Pozvat se musí. Složení hostů mi dělá starost, ale doufám, že mi to nikdo nezkazí. V případě narušení budu ale radikální :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
lucil s tou kvalitou máš naprostou pravdu, třeba ručníky a utěrky, který jsme vzali z výbavy se stěma dnešníma hadrama nedají srovnat. když si člověk odmyslí ty hrozný vzory, tak zrovna tohle nám ušetřilo spoustu peněz.
Odpovědět
holky, já mám ve výbavě tuny drahýho skla a porcelánu :-D . Většinou jsem to vybírala, takže se mi všechno líbí, ale třeba ten jeden servis za 20.000 jsem ještě radši nevytáhla.
Odpovědět
lucil: takže si budeš dneska užívat? No to ti nezávidím to dočítání, protože holky tu chodí spát po půlnoci :-D Jsem zvědavá, co budou říkat. Já na sebe taky :-S V lednu to oznámíme. bella: já jsem psala taky, že bych na to nepřistoupila. je to větší ničení.
Odpovědět
To naše rodina se bavit umí ale rodina přítele ne, proto je právě pro nás asi nejlepší řešení ten MAuricius. Avano naše babička koupila mojí tetě k svatbě příbory a ona je nechtěla že jsou nemoderní, moje mamka pak taky ne a já si je vzala a jsou super. kvalitní nerez a každý mi je ted závidí 8-)
Odpovědět
dřív bylo všechno kvalitnější. Jéé, no co dají mě .... už teď mě děsíte. radši nic než krámy do bytu. Všechno máme, takže nádobí atd nepotřebujeme.
Odpovědět
Teda já než napíšu odpověd zas je tu hromada jiných 8-)
Odpovědět
baru: jojo, jsem noční pták, tak to tady vždycky rozjedem:-D. Jinak my jsme to chtěli oznámit v pondělí, ale kvůli hádce v rodině přítele (netýkala se nás) to jaksi nebylo vhodné...
Odpovědět
Profilova fotka
sevis za 20000? čeho servis to je?? taky když jsem v prosinci probírala výbavu, tak jsem se hrozila, co tam mam za hrůzy a to jsem si je sama i vybrala... jenže to bylo tak před 10ti lety a to se člověku líbilo něco jinýho a něco jinýho bylo moderní... No asi to zabalim a odnesu to někam na charitu, co s tim..
Odpovědět
avano: pirken hammer. Je nádherný, ale zatím se ho bojím používat:-D.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?