Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
nene, naopak fotka muže :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, no fakt, první víkend v dubnu... hmm to je blbý.. niccky, třeba kdybych tam dala fotku holky kterou nesnášim a k tomu game over? :-D :-D
Odpovědět
http://zpravy.idnes.cz/obrazem-kralov...
Odpovědět
Před Vánocema....Přespolní toho mohou využít na vánoční nákupiska
Odpovědět
Už?? No je to brzo, chtěly jsme až po NR, ale pro mě zase lepší než leden a únor, to bude zkouškový...Já bych nejradši březen.
Odpovědět
Profilova fotka
já jedu do Prahy před Vánocema stejně :-D to jsem zvědavá, jestli ta předpověď vyjde: http://zpravy.idnes.cz/vikendova-osmn... no jestli má přijít v pondělí studená fronta tak u ná suž bude v neděli...
Odpovědět
Profilova fotka
bella a to bude tak vadit, když bysme se viděly třeba dvakrát? :-D
Odpovědět
No to né, to klidně můžeme:-)!!
Odpovědět
Bella: po zkouškovým budeš dohánět co si zameškala s přípravami. Já myslím, že prosinec je ideál.
Odpovědět
Ava: Takhle to řeší můj muž: když nevím který,tk beru oba :-D . Ale dobrý..myslím,že to bude super.
Odpovědět
No uvidíme, jak na tom budou ostatní v prosinci, to je taky nabitej měsíc a některý holky jedou třeba z Opavy, atp.
Odpovědět
Ale mně je to v podstatě jedno, ten jeden den se najde vždycky a když to nebude zrovna před zkouškou, tak kdykoli :-).
Odpovědět
Článek se načítá
tak dufam ze to vymyslime vtedy kdyz budem v praze napr brezen by bol suprovej to uz budeme zarizovat takze v praze budeme castejsi :)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně! uvidíme jak to vyjde, já budu každopádně v praze od 8. do 11. prosince, to už vim jistě :-D loli já jsem váha, takže po mě chtít abych si něco vybrala je celkem složitý :-D
Odpovědět
Niccky: Určo nebude jen jeden srázek.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, vy jste toho zase napsaly. sraz je úplně super nápad, ale praha je trošku z ruky. po dálnici by to ale zase taková hrůza snad nebyla. i když tu naši úžasnou dálnici krajně nesnáším. pořád nějaká nehoda. ]-( a co tohle tričko? http://www.bastard.cz/damska-tricka/f...
Odpovědět
Profilova fotka
a tady jedno pro gepe. :-D http://www.bastard.cz/damska-tricka/v...
Odpovědět
Když mě se právě líbí to tričko s nevěstou :-).
Odpovědět
markys, ale to tricko pro me nema chybu! dik! x-) :-D
Odpovědět
U mě vede taky nevěsta
Odpovědět
Ahoj holky:-) No zase jenom pozdravím a letím, protože na víc nemám čas ani sílu, protože dneska zase reálně uvažuju o výpovědi nebo o tom, že půjdu na mateřskou....už mě to nebaví, dělat blbce a motivace ani poděkování nikde...takže vám ten elán závidím, já se musím jít učit na tu zkoušku zítra..
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky pro nevěstu :-D
Odpovědět
Jojo, holky, nevěstu, ať je to pořádný :-D. Pořídíme fotky a bude z toho zážitek na celej život. Ty dvě stovky za to tričko snad každá někde najde :-). Ať je sranda! A určitě se vám pak bude hodit ještě třeba na focení - na přípravy ráno atd. Už jsem ho tady, myslím, na jedný nevěstě viděla.
Odpovědět
fridol: všechny ti držíme palce! :-) Já mažu na poštu, měla bych tam mít balík...
Odpovědět
Fridol: drzim palce na zkousku. Holky,ja jsem taky pro nevestu. A zenichum koupime game over :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já si projedu ty stránky s potiskem a omrknu to abych věděla, jaký si objednat, protože než se rozhodnu... :-D loli, žádný game over! pěkně jim necháme natisknout "Huráá, já se žením" :-D :-D
Odpovědět
Ava: na rozlucku jak delany :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli, chlap se má radovat, a ne nějaký výmluvy, že ztráci svobodu! :-D :-D a game over už je okoukaný :-N
Odpovědět
Ava: tak neco ve smyslu: postoupil jsem do vyssiho levlu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebo "a teď už jen samá pozitiva a sociální jistoty" :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?