Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
bella, karel byl pěknej ras, ale dokázal mi vrátit hnutou a vyhřezlou obratel nebo plotýnku, nevim, ale hned je mi líp :-D přítel šel do hospody, tak jsme s kamarádkou pokecly, ale už se vrátil :-S dneska bych ho zrovna doma moc nepotřebovalal :-D :-D užijte si tu večer, musim spát, zítra mam v práci kontrolu ]-( ]-(
Odpovědět
gepe: taky že nepozvou. A upozorňuju, že se to domluvilo v neděli :-o ...no nic :-S . Holky dobrou:-).
Odpovědět
je tu jeste nekdo nebo vsichni uz hajkate??
Odpovědět
Profilova fotka
pěkný večer :-) tak se taky hlásím k nevěstám 2011!
Odpovědět
Eleonor: Vítej mezi námi. Gratuluji k zasnoubení a blížící se svatbě. Holky,jak jsme se bavili o našich,že je to přejde.... tak asi nepřejde. Normálně se se mnou nebaví. :-S
Odpovědět
eleonor, vitej ;-) a stejne jako loli blahopreji! :-) Loli, to jako fakt, a to kvuli ty noci pred svatbou? =-)
Odpovědět
Gepe: kvuli vyzvedavani. Ja proste neciiiii. Mne se to libi takhle romanticky. A ne ze si koupi jak nejaky zbozi( u nas musi byt nevesta vykoupena ,vetsinou to dela svedek). Nase tradice mi prijde uplne debilni a nasi to nejsou schopny pochopit. Vsem preji krasne rano....ja ho tedy nemam,jelikoz jsem usnula s blbou naladou ( i kdyz to byl supr den az do doby,nez jsem si chtela povidat s nasima) tak jsem se s ni i probudila (ono to v sest asi jinak ani nejde). Ale dnes jdu se svedkyni do svatebniho domu,tak snad to bude lepsi.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, eleonor taky tě vítám do klubu. ;-) :-) loli tak snad to rodiče přejde, když zjistí, že s tebou nehnou. ;-)
Odpovědět
Markys: Tím si právě nejsem jistá,je dost možné,že se taky zabejčí a bude po svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko ;-) holky, dneska kolem desátý mě přijde navštívit kontrola, tak na mě myslete...
Odpovědět
Profilova fotka
loli a ty bys zrušila svatbu kvůli rodičům? ava budeme na tebe myslet. ;-) jsi nervozní? :-D
Odpovědět
Ava: Jaká kontrola? Každopádně držím MArkys: Myslela jsem jako,že bude po svatbě pro ně. Jinak po včerejšku kdy jsem na přítele vytáhla obrázky kytiček a on mi radji utekl do postele, a debatě s našima,kdy mi řekli,že moje svatba bude ostuda a oni tam nejdou,tak vůůůbec nemám chuť něco takového dělat. Mám fakt sto chutí dnes na tu matriku vůbec nejít a nic nedělat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
loli, základ je, udělat si svatbu podle svýho, jsi dospělá, tak za sebe můžeš rozhodovat sama... kontrola přijede z plzně na evidenci a na to samý přijede i příští týden z Prahy... srnada je žá já jsem tu rok a půl a oni mají jít 5 let zpátky a po tý "kolegyni" je tu pěknej bordel.... tak doufam, že mi za její bordel nebudou hctít sebrat osobní ohodnocení... letim jim pro chlebíčky, ať mají co žrát :-D
Odpovědět
Ava: No to sice ano,ale nejsem zvědavá na jejich uraženecký scénky,víš. Ava: tak to ti držím palce!!!
Odpovědět
ranko :) ava, budu drzet pesti! :) loli, a rodice neco plati ze svatby a oni chteji, abys byla doma a on si Te vyzvedl? ja jen pro ujasneni :)
Odpovědět
Profilova fotka
loli nehaž flintu do žita. ;-) myslím, že až rodiče zjistí, že neustoupíš, tak si moc dobře rozmyslí, jestli mají hrát uražené,nebo jít na svatbu své dcery. oni vyměknou neboj. ;-) ty jsi jedináček? no a přítelovi se nediv. ti chlapi na takové věci vůbec nejsou. můj přítel taky nechce mít nic společného s přípravami. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ava žádné chlebíčky. ožer je už hned na začátku a budeš mít nejlepší osobní hodnocení ze všech. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markys, to nebude problém, mam lednici napěchovanou pivem, který zbylo z meetingu :-D hlavně aby z toho nenabyli dojmu, že tu chlastám :-D :-D
Odpovědět
Gepe: No chtějí dát půlku. A ano,oni chtějí abych byla doma a on přijel k nám z Hodkoviček do Kladna, se svědkem a nevím kým vším. A svěděk mě má vykoupit. Copak jsem nějaká kráva???? Markys: JJ,jsem jedináček. A přítelovi se divím,protože on sám pořád říkal,že se na tom chce podílet. A cca dvacet minut před tím než jsem to vytáhla,tak říkal,že by to moc chtěl vidět.
Odpovědět
avano: nic si z toho nedělej, mě včera přišla výplata a doslova se mi chtělo brečet....počítala jsem že za suplování a kroužek budu mít pár stovek navíc a nic....něco se tu děje ale nikdo nám nic neřekl. Takže držím pěsti ať to vyjde. Všem jinak přeju lepší den než mám já:-) A teď se jdu chvíli učit páč mám volnou hodinu a domů chodím utahaná a už mi to nemyslí....
Odpovědět
Profilova fotka
možná kdybys mu loli ukázala fotky aut, tak by to postele nešel. :-) ten můj má taky někdy tendenci vědět co a jak, ale tohle nadšení mu vydrží tak pět minut a pak mi usíná na rameni. :-D jsem moc ráda, že se mi do toho neplete, bo my máme každý úplně jiný vkus jak v oblečení, tak v barvách a to bychom se potom nedohodli vůbec. :-S
Odpovědět
tak to my se shodneme, ale většinu věcí stejně nechává na mě:-D Občas ho teda něco napadne a pak si to prosazuje, takže už teď máme celkem jasnou dopravu na svatbu a písničku a pár dalších věcí:-D Na autech budeme mít asi živé kvítka, protože je pak budeme chtít zanést na hřbitov...
Odpovědět
Profilova fotka
avano, abych nezapomněla. tfuj, tfuj, tfuj. to jsem tě teď právě poplivala pro štěstí. :-D
Odpovědět
Dobre ranko holky, tak tu se toho deje zavcas rana :) Ava preji hodne stesti uvidis ono to dopadne dobre, my mame audit kazde dva tyzdne takze ja si uz z teho nic nedelam lebo inak by me asi xxxxxxxxxxx Loli - nechej rodice tak aspon mesic a nepovoluj uvidis oni na to pristupia. Ono vies ked chcu platit polku svatby tak chcu aby bolo tak ako oni chcu, preto si my platime vsechno sami a kdyz rodice chcu prispiet tak jen jako svatebni dar ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi právě volali, že máme hotové snubní prsteny. jupííí. pojedeme si pro ně ale až v sobotu. ;-(
Odpovědět
tak to je super markys, nezabudni na fotecky v sobotu x-)
Odpovědět
ahoj holky :-) gepe, s tím článkem v pohodě.. jako taky jsem se pobavila, ale nedalo mi to... tyhle "články" fakt miluju :-x :-N ava, držím palce na kontrolu! pb, ty šaty jsou super - btw. stejně jako gepe posílám fotky přes mejl, nechci to tu zveřejňovat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
niccky budu se snažit, ale nevím, jestli to stihnu. jedu pak totiž až do středy k mamce a mám toho zase tolik v plánu, že nevím jestli se vůbec dostanu k PC. :-D
Odpovědět
Díky za podporu,holky. Asi se jim na ty peníze vykašlu. Jestli by to mělo být takhle,tak ať si je....nechají. Já to přežiju. Ale nepřežiju to, aby rok před svatbou táta říkal,že to bude ostuda......Musela jsem se hodně držet abych mu něco neřekla. MArkys: Gratuluji!
Odpovědět
jo a gepe, pošleš mi prosím to s těma novinama, jak jsi tu rozesílala? ještě jsem si vzpomněla, pb, kdybys chtěla ty šaty vidět, tak stačí poslat do ip mejl (to platí i pro ostatní..) markys, gratuluju k prstenům! koukám, že jsem tu fakt jediná, kdo je nezařizuje ještě před Vánoci, že..?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?