Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bella na melir prasek selective na barvu subrinu, je to tak? :-) smudli, tak to by bylo super! mas nejakou fotku ci obrazek? bude to pekny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
avano: budu mít karafiáty + zeleň ale té má děda plný skleník, protože kytice váže... ještě jsem dostala právě typ na nějaké sklady s kytkama tak uvidím... no budu mít kytici takovou víc převislou aby to opticky zeštíhlelo postavu, no mám to v hlavě tak uvidím co z toho bude bella: docela dobře, děkuji za optání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fotku zatím nemám... nějak není na nic čas ale jak bude tak zkusím komplet výzdobu, ještě musím sehnat vodní perly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jestli do nich budeš dávat ty karafiáty, tak to nejdřív vyzkoušej, mě v tom do dvou dnů chcíply i když byly čerstvý :-(
Odpovědět
smudli vodni perly, stoklasa je i overenej jako dobrej prodejce a dodavatel a ma plno barev a drahej neni ;-) http://www.stoklasa.cz/vodni-perly-ge...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já potřebuji jen na hostinu a pak ať chcípnou :-D nechci na stolech vázičky s vodou ať se někdo nepolije
Odpovědět
gepe: selectivu si nevšímej, vezmi si jen Subrínu - barvu plus vyvíječ.
Odpovědět
smudlinka: "a pak ať chcípnou":-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe děkuji za typ x-) bella: tak co s nima :-D jo jinak ze 30 hostů už to vypadá na 40 ]-( co tohle je za bordel 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli tak to potom joo :-D protože prej v receptáři chválili, že v tom kytky vydrží dýl neež ve vodě... velký kulový, spousta kytek se z toho nenapije a během pár hodin uvadá... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jo stoklasa je super, ségra od něj bere stuhy.... takže taky doporučuju
Odpovědět
smudlinka: však jo :-D.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
avano: no já mám dobré zkušenosti s gelovou rašelinou ale nikde jsem ji už hoooodně moc dlouho neviděla... opravdu v tom kytka vydržela
Odpovědět
Profilova fotka
rašelina? to neznám...
Odpovědět
bella nevsimam :-D smudli za malo ;-) nam se zase hosty podarilo zredukovat na cca 30 hec :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě už jsem ji nikde neviděla, možná to teď prodávají jako drť nebo tak něco gepe: však já to taky stáhnu, takovej bordel mi v tom dělat nebudou :-D
Odpovědět
smudli, dobre tak! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, jdu spát, dobrou noc ;-)
Odpovědět
dobrou!:-)
Odpovědět
ava, dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, tak tenhle týden byl celkem náročný, včera ještě měl prcek kinder narozeninovou party, 11 dětí 0-4 roky, to byl teda hukot, to vám povídám, ale nakonec se to celkem dobře vyvedlo, žádné dítě nepřišlo k úrazu a všechny se snad dobře bavily, chtěla jsem se pokusit vás dočíst, ale koukám, že o svatbách toho stejně moc nepadlo, tak jsem se na to vy... :-D, dneska se jdeme podívat na nové vozítko jinak toto chci určitě pořídit na perníčky do výslužek http://www.tchibo.cz/Sada-vykrajovate...
Odpovědět
hailli, tak to musel byt solidni hukot a tipuju ze se nepobavili jen deti :-N vozitko jako kocarek? tchibo ma pekny veci, obcas jsem tam mela co delat abych koupila jen kafe a cheescake :-D a nejsou lepsi ty klasicky kovovy vykrajovatka? Moc se v tom nevyznam, ale nejak jsem porad na tu starou dobrou klasiku nez na plasty a silikon..
Odpovědět
Profilova fotka
holá holá, je tu někdo? mám teď chvilku času, než půjdu dělat obídek, tak jsem si říkala, že si to tu musím rychle dočíst, ať mi něco neunikne :-D a ono je tu mrtvo. =-) :-o
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... ty dítka jsou boží. a jak jsou super sladěné. :-)
Odpovědět
markys neni mrtvo :-D ja hledam knoflicky pro drahyho :-) a nastesti obed varit nemusim, mame jeste polivku ze ctvrtka a po obede jdeme k rodicum pritele slavit, takze tam narvem pupiky :-D ty deti jsou fakt pekny, ale kde vzit tolik deti? =-) k sousedum krast nepujdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to se teda máte. to my sice taky budeme slavit, ale u nás doma, takže chystání je na mě. :-( s těmi dětmi to zkus u anky. :-D jak jsem je viděla, tak mě napadlo, že těm naším třem klukům asi půjčim taky něco takového. ať jsou sladění. ;-)
Odpovědět
to vis, ma narozky zitra, tak se sejde rodina - u rodicu :-p myslis, ze by mi je pujcila? jeste by rekla ze ji je zkazim :-D to je dobrej napad je pekne sladit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
avano tady včera psala, že na ty prasárničky je anka a že anka vás všechny tak zkazila. :-D jen abych potom nemusela platit za poškození. :-D ti naši kluci jsou pěkná torpéda.
Odpovědět
hele ava nema co rikat, ta bude mit skoro nahace na svatbe a jeste ji k tomu poveze busem s ostatnima zenskyma :-D hele, videla jsem nekde v nejakym eshopu a prodavaji komplet i 5ti dilny obleky pro kluky, bylo to nejak do 1tis. ci tesne kolem a vypadalo to dobre..
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak ava už má šoféra a zároveň striptéra, jo? aby se vůbec na tu svatbu dostavila. :-D dnes se v salonu zeptám, kolik by stálo půjčení a uvidíme. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?