Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
vite kolik chteji koordinatorky? 30 ale je to se vsim vsudy.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jsem se ještě nepochválila dnes jsem sehnala fotografa. :-D
Odpovědět
loli a kolik veci si budes muset zaridit mimo ne, pripadne je ukolovat? markys fakt? tak to congrat! my budeme mit nakonec dve :-N
Odpovědět
A s timl podvazkem,jestli zjistim z ceho to pochazi a nebude to uplna kravina,tak to udelam....ale ja bych udelala cokoli,jen abych uspokojila svuj exibicionismus.
Odpovědět
Profilova fotka
dík. sice to není profík a svatbu ještě nikdy nefotil, ale vzhledem k tomu, že přítel nechtěl žádného fotografa, že si vystačíme sami, tak alespoň kompromis. :-D ale fotky má nádherné. ;-)
Odpovědět
loli.pokud na to máš tak to není problém,já bych tolik nedala gepe.no já bych chtěla fotečku jak mi ho sundavá rukama,nebo prostě náznak jenom pro foto do alba myrkys.no vidíš další věc máš hotovou :-)
Odpovědět
Gepe: nic,vubec nic. Proberem co bych si tak mohla navymejslet a ona to udela. A dokonce i papiry pro matriku,coz u me jako u cizinky bude velky behani,udela ona.
Odpovědět
markys, kolikrat neprofici maji lepsi oko nez leckteri profici ;-) anka, ja bych nedala za koordinatorku ani korunu, organizacne jsem na tom hodne dobre a proste bych nebyla s zadnou naprosto spokojena, jelikoz pokud zadam jasne parametry atd., tak nechci aby za mnou chodil nekdo porad s ptakovinama anebo se porad na neco ptal, nemluve o tom, abych si ja musela napr. volat co a jak atd. ]-( anka, jo tak to jo, jen nektery fotky mi tady prijdou fakt cakly :-)
Odpovědět
loli, neber to prosim osobne, ale mam celkove zkusenost takovou ze nejen ze usetrim penize, ale i svuj cas, kdyz si vse zaridim sama nez pres nekoho tretiho.. tak to bych ji nechala udelat akorat ty papiry na matriku :-D
Odpovědět
Gepe tak to tych 35 to ti vezme kopu casu zalezi co tam chces mat :) A co tak si neco vytvorit ve Worde..... markys gratuluji
Odpovědět
gepe.taky se mi moc nelíbí vyumělkované fotky,ale jedny tu byly skvělé jak tam byly spolu na tom kole ten retro styl,nebo jak se tomu říká :-D :-D :-D jinak taky jsem dost organizační typ ,takže si udělám vše sama.je to hodně peněz,za málo práce :-) :-)
Odpovědět
Navic jeste bude vybehavat papiry pro zbytek rodiny,coz fakt ocenuju. Taky jsem organizacni typ,ale tohle si necham zaridit rada. Nechci se v nas velky den nervovat
Odpovědět
Článek se načítá
anka, tak ty se mi libily taky i ta venkovska ta nevesta na motorce :) niccky, no prave, uz jsem to zavrhla :-D
Odpovědět
loli: tak to musím souhlasit. Myslím, že existují i dobrý koordinátorky. Samozřejmě že bych je nenechala udělat všechno, vybírala bych si věci podle sebe, atd. Ale je třeba pomoct s výzdobou, platit fotografům, hudebníkům, směrovat hosty, koordinovat příjezd a odjezd, uklidit po hostině a po oslavě, atd...No je toho spousta a pokud nemáte malou svatbu jako já, nebo ochotný příbuzný nebo známý, co se toho ujmou, tak bych naopak koordinátorku najala.
Odpovědět
A když si představím, že bych měla třeba 100 a víc hostů, tak to by bylo bez debaty. Já samozřejmě taky dokážu dobře organizovat lidi a myslím, že umím dobře plánovat, ale ten den by měl bejt pro nevěstu v klidu.
Odpovědět
gepe:tak kroužek vyšivaní končí :-D :-D :-D jé a já se tak těšila :-N :-N :-N bella: ahoj tak jak to jde :-) :-)
Odpovědět
anka: ahooj:-), no na dálnici z Phy do HK nás málem zabil jeden idiot, ale jinak fajn:-D.
Odpovědět
bella:no tak to byl den,no dnešní doba je katastrofalní na všechno ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
anka a niccky, tak řez není vůbec špatný. jen je lepší ho jíst lžičkou, bo ten tvaroh i zákys je trošku řidší. :-D
Odpovědět
loli, tak to s tema papirama taky chapu, vcetne toho svatebniho dne. bella, sama budu mit na den D kamaradku na koordinaci a starosti kolem svatby. Brala jsem to z pohledu - pred svatbou. anka jj konci :-N
Odpovědět
anka: zase nějakej idiotskej přejdížděč, co to nevychytal a nestihnul to. Kdyby drahý neměl tak dobrej postřeh a neuhnul do rigolu, tak by mohlo bejt po nás.
Odpovědět
takze to bude gepe nakoniec co ( word nebo siti )?? presne tak zalezi kolik lidi budes mit a naco ti koordinatorku potrebujes?
Odpovědět
gepe: no právě, ty máš tu kamarádku, takže ta taky s hodně věcma pomůže. Mně asi pomůže máma, na tu se můžu spolehnout a jako učitelka má organizaci fakt v malíku:-D.
Odpovědět
niccky, asi bude h**** nejak me presla chut neco tvorit 8-( bella, ja myslim ze to budete mit v pohode a kdyztak mamca zasahne :-)
Odpovědět
markys:no zítra ho budu dělat už tet mám na něj chut :-) :-) gepe:tak vidíš budeš muset vymyslet něco jiného :-D :-D bella.tak to je hnus :-| tak hlavně že jste v pořádku :-) :-)
Odpovědět
gepe: no jo, však to bude mini svatba:-). anka: no to jo, člověku to pak všechno docvakne, co se mohlo stát...
Odpovědět
bella:aby to tam potom nevypadalo jako ve škole :-D :-D :-D mamka jako učitelka a svatebčané jako žáci,:teto sedni si ještě né ,kam jdeš ještě nezvonilo :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
anka: no z toho jsme si právě taky dělali legraci, ona občas nasadí ten tón...:-D Ale zase vždycky všichni poslechnou:-D.
Odpovědět
Bella: dik za pochopeni, ja si to fakt chci uzit. A vzhledem k tomu,ze treba u tech zahrad neni kde parkovat a pul lidi bude z Ruska,tak budeme najimat Limousine servis i s ridici. A ja jim nebudu volat,ze uz obrad skoncil,jedte k nam.
Odpovědět
anka, no prave 8-( Loli, je mi lito ze jsem Te zrejme spatne pochopila, promin. Holky, jdu cistit plochu, mam tam nejak moc inspirace.. zatim ahoj
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?