Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
já jen netuším jaký měl kdo motiv....pedofil? Pořád neřekli, proč. Asi to sami neví, jen vyloučili únos s cílem získat výkupné. holky, kde budete klukům kupovat obleky? Nechci žádný drahý, tady jsem se dívala v jednom salonu, že mají teď akci - oblek za 1 700,- Švagr mě posílal do HM že se tam dá taky vybrat (občas). A na stránky kde jsem se koukala já, mají obleky za 18 000:-D Tak to rozhodně ne....
Odpovědět
fridol: v H&M jsem byla včera, ale na obleky jsem nenarazila... No s tou Aničkou je to celý neskutečně divný, ale obávám se, že už je dávno po smrti:-(. Doufám, že se to už brzy nějak vyřeší a kéž by jí našli živou. I to doživotní trauma by bylo lepší než smrt někde pod zemí.
Odpovědět
Bella: no, my se pojedem podívat kolem vánoc nebo až po nich, třeba budou slevy. Přála bych si, aby tu Aničku našli živou, ale spousta lidí si myslí, že už je pozdě...Tak já budu brouzdat netem, třeba nějaký pěkný oblek objevím
Odpovědět
Profilova fotka
amade,my nebudeme kupovat,ale půjčovat za 1700.Venesis.
Odpovědět
fridol: a co ten Blažek? Kolik na to máte peněz? Půjčení je super varianta, pokud drahý oblek nenosí. Holky, nafotila jsem Vám ty náušnice a dala je do alba. Jsem z nich nadšená!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bell,jsou nádherný,koukala jsem,hlavně že se podařilo a přišly v pořádku,měla bych z toho starch,ale risk je zisk a to s tím venensis patřilo Fridoli.Omlouvám se
Odpovědět
Co? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bello ty náušnice jsou fakt nádherné:-) Ty se ti povedly ;-)
Odpovědět
porodnibabka: já vím, že to bylo pro Fridoli ;-). amadeuska: no já jak je viděla, tak jsem je musela mít:-D. Holky, díky, mám z nich ohromnou radost:-) x-).
Odpovědět
amade a nechavali jste si podilat kalkulaci od nich ja jo a nekterý veci mě docela překvapili a kolik Vás bude?
Odpovědět
Profilova fotka
Napsala jsem Amade,ale bylo to pro tebe ,Fridoli,jak ses ptala na ten oblek. ;-)
Odpovědět
PB: tyhle jmenovky jsou super! Nedávno jsem je viděla někde na netu, tady v ČR, ale třeba pro 30 a víc hostů by to vyšlo na majlant...:-(. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No,mě se to právě líbilo,tak jsem si to sem dala,ale jsou fakt určo drahý ;-) SPokojím se s papírovýma ;-) ale kdybych měla neomezený rozpočet...kdo ví ;-)
Odpovědět
PB: Tady jsou - sice srdíčko, ale ta cena je, myslím, podobná... http://www.svatba-eshop.cz/stojanek-n...
Odpovědět
Profilova fotka
=-) no,síla :-x
Odpovědět
Je to moc hezký, ale ony nějaký krásný jmenovky z papíru udělaj stejnou, ne-li lepší službu ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Rouy:jeste nenechavali,napred jsme to chteli videt. A ja tak nejak pocitam s temi cenami co maji na strankach..je to jinak jo?Mohla bys mi tedy prosim poslat, co poslali tobe? A pocitame asi se 40 lidma minimalne...
Odpovědět
Tak já ti pošlu do IP co jsem dneska dostala za mailík, ale stím že já jsem si napsala svoje menu aby mi nacenil a jakej máte rozpočet na svatbu tak?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=MBxwlS... hezkej klip.Docela jsem se pobavila.Taky bych chtěla takovou atmošku na svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme tam chteli mit jen obrad a pak prejet do toho Sporthotelu... Rozpocet byl puvodne na 70 000, ale ted uz se blizime ke 100 000. Ale pres ani za nic!!!
Odpovědět
Ahoj holky, já se zatím jen tak zlehka poohlížím. Co jsem tady četla...plánujete některé rozpočet a příjde vám reálné vejít se do 100K pro 30-70 lidí? Jsem překvapená...pro 40-50 lidí plánuju rozpočet 500K minimálně (u mě je to teda Praha). To mám tak luxusní představu? Nebo jsem prostě blázen :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně z nás tu má Prahu,ale 500 je dost, =-) teda pro mě. I kdybych ty peníze měla,tak bych je do svatby nedala.Máme zhruba 40 lidí a doufám,že do 60 tisíc se vejdem.Hodně věcí máme bud levných nebo si vyrábíme sami.Ušetříme za kameramana,prstýnky,svatební místo,večerní hudbu...ale svatba bude krásná a přesně podle našich představ. Ale pokud se ti to líbí takhle a můžete si to dovolit,fantazii se meze nekladou ;-)
Odpovědět
porodnibabka: tak to je supeer:-) Takovou svatbu bych taky chtěla, nic nudnýho odkud lidi ochází otrávení:-) amadeuska my plánujeme něco kolem těch 70 000...ale čím míň tím líp, spoustu věcí si i budeme dělat sami. Třeba oznámení zkusím vyrobit sama. Výzdobu sálu si taky budu asi dělat sama...ještě uvidím...
Odpovědět
loli88, to je teda síla! =-) vůbec si nedokážu představit, co všechno a jak luxusní bych musela nakoupit a nasmlouvat, abych se dostala na takový rozpočet :-N taky si chceme spoustu věcí udělat sami, na některých zase šetřit nechceme, ale představa, že bych za jeden den, i když tak výjimečný, měla dát takové peníze, mě teda docela děsí :-N neber mě zle, pokud to tak chcete a máte na to, je to samozřejmě vaše věc ;-)
Odpovědět
ahoj teri:-) Já jsem teď koukala po organzách, dneska jsem je scháněla u nás a ty barvy a vzory co tam měli, by si moje maminka nedala už před dvaceti lety na stůl. A když jsem se ptala, jestli mají světle zelenou tak se na mě paní podívala jako bych si přála nevím co, prej takovou barvu nemají a nikdy neměli....tak nic, tak prd:-)
Odpovědět
No my ještě nic nasmlouvanýho nemáme. To byl jen náš odhad. Přítel to vůbec vyhnal na mega a půl,to jsem ho sakra zkrotila :-D . To není tak,že bych to za to chtěla dát. spíš jsem myslela,že nebudu mít na vybranou. Chtěla bych hopstinu někde na zámečku nebo v hotelu s přespáním pro všechny svatebčany. To je jediný luxus,který plánuju. Že tam všichni přespí. Tak jsme asi blázni,co mají nereálný odhad :-D
Odpovědět
Tak pokud jste na tom takhle dobře, máte hodně hostů a není vám těch peněz líto, tak proč ne. My se budeme držet při zemi.
Odpovědět
loli tak milion a půl je fakt dost, ono je pro mě třeba hodně i toho půl milionu. MY si zařizujeme bydlení a raději bych ty peníze využila jinde...počítám s rozpočtem do těch 70-80 tisíc. Chci si věci kupovat postupně, aby to pak nebyla taková pálka. Taky rodiče slíbili, že nám vypomůžou, což bude velká pomoc. Pokud je to i s noclehem tak chápu, že je cena vyšší, ale na půl milionu bych to nehnala, pokud teda nechceš zrovna Pupp.
Odpovědět
Hostů asi max. 50 , a Pupp taky nechci. Ale třeba taková svatební hostina je přece drahá ne? Samozřejmě budu naopak ráda když to bude méně , ale myslela jsem,že to ani nejde. Pokud to teda neděláte na zahradě :-D
Odpovědět
tak na zahradě to některé holky dělají a přiznám se, že kdyby jsme měli velkou zahradu tak to tam uděláme taky, mě se to venku líbí. My to máme v restauraci, záleží, kterou si vybereš. My se třeba vlezli do 500Kč za osobu bez pití. A někde ti udělají hostinu kde za osobu platíš třeba 1000Kč. To záleží na místě a na tom, co si přeješ:-) Svatební hostina je tak drahá, pokud si ji uděláš:-) Záleží na tvém přání a domluvě s restaurací, někde třeba chtějí pronájem a někde ne. To je hodně individuální, stejně jako přání každé nevěsty. Nám třeba řekli, že rauty mají za 150 Kč, 200Kč a 300 Kč /osoba. 300,- je max a to jsme třeba chtěli my, protože nemáme druhou večeři...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?