Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
amadeus, nastesti ne, protoze jsem se ho nejak rok na to ptala prave od kdy spolu jsme a prej teda od 6.6.2006 :-D ava, njn ale vi to, nejak jsme se o tom jednou bavili :-N proste ja to brala tak, ze si vyrazim obcas na kafe, nebo do kina, nebo na vylet s kolegou nezadanym z prace no.. a pak si na nej nejak zvykla a bylo hotovo x-) ani jeden uz tam nepracujem :-D i kdyz do dnes muzu dle nejvyssiho za to ze odesel, ja :-D i kdyz duvody jeho odchody byly jine, ja jako duvod jsem se hodila (odesla jsem jeste driv nez on), tak sme je pritom nechali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý historky holky :-) tak my jsme se seznámili přes internet na chatu, radši nikde nezmiňuju název místnosti kde to bylo :-D , nedávno jsme oba zjistili, že jsme si oba ze začátku mysleli, že z toho nic nebude, ale aspoň budeme mít s kym jezdit přes léto k vodě, no a nějak jsme si už zůstali :-) po měsíci mi přítel přivezl kotě, naši mě s nim vyhodili, tak si nás obě musel nastěhovat k sobě domů a bylo to
Odpovědět
Profilova fotka
http://ona.idnes.cz/veta-vezmes-si-me...
Odpovědět
Profilova fotka
haille, takže máš taky takovýho malýho "kostlivce ve skříni" :-D :-D no seznámení jsou prostě historky na který se po letech vzpomíná s úsměvem :-)
Odpovědět
to co je za nezajimavy clanek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no gepe, podle toho článku to vypadá, že spadam do tý kategorie "no tak se holt vezmem"... :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ava, nějakého kostlivce má asi každej ;-) bez toho by to nebylo ono, aspoň máme čím bavit společnost
Odpovědět
ava, dyt mas naramek, to je jako kdybys mela zasnubak ;-) hailli, v jakym roomce to bylo? =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe to mam, aspoň něco :-D ale akorát předanej s větou "jsem ti přivezl náramek, máš tam svoje jméno i arabsky"... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak se holt vezmem je sice neromantický, ale taky se to počítá ;-) Mě skutečně na té Eiffelovce s Heinekennem v kelímku a pokleku o ruku požádal, ale bylo to asi takhle: "Já bych si tě chtěl vzít"...ticho..."Ty neřekneš žádnou odpověď?"...já: "Ale ty jsi nepoložil žádnou otázku"...on: "Ehm, vezmeš si mě?"...já: "ANO!!!" :-D Btw: Zařídil cestu do Paříže a vše okolo, kromě prstýnku...ten byl dodán dodatečně a vybrán i se mnou (k nahlédnutí v albu;-) ) a při dodatečném předání jsem byla požádána znovu ;-)
Odpovědět
ava :-D no je to dost originalni ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo ava, máš prostě netradiční zásnubák :-) dneska už holt ta svatba není to co dřív, nás kdyby do toho netlačili rodiče, tak se asi neberem no chat byl buď Luxusní milenky, nebo Bez kalhotek, dodneška se nemůžeme dohodnout :-)
Odpovědět
Článek se načítá
hailli, tak to jsou dobry obe :-N ja uz se desila ze to byla nejaka ultra prasarna :-D v takovy totiz jednou narazil kamarad na jednu ted uz nastesti byvalou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, to bez kalhotek mi přijde celkem normální, ale luxusní milenky??? to je síla :-D :-D :-D amadeuska ten heinekenn v ruce je taky dobrej :-) pro mě takovej reálnej, reálnější než lahev šampusu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
avano: Od té doby je to taky moje nejoblíbenější pivo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
amad tak to chápu :-D mě požádat přítel o ruku s talířem mlíkový polívky v ruce (nenávidim jí) tak jí snad začnu jíst :-D :-D :-D
Odpovědět
amad :-D ava, no vidis a me v ne cistym domacim a s natackama na hlave :-D :-D no mame skoro vsechny originalni zasnuby za sebou, aspon je na co vzpominat a i nad cim se pobavit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, je třeba dobrých vzpomínek pro horší časy;-) Holky já jdu chrnět, jsem nějaká tuhá...dobrou a zase zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou... já jdu taky spát, jsem hotová :-|
Odpovědět
Amadeuska: tak to jsem ráda, že se ta loď líbí:-) Hest: tak hlavně, jestli jste oba v pořádku. Nevolnosti ti nezávidím, ale snad to bude co nejdřív lepší. Však můžete mít menší a klidnější svatbu, jestli si už na větší netroufáš. Však obřad na radnici nebo na nějakém pěkném místě a rodinný oběd není špatný řešení. Já jsem si to tak původně taky představovala. Tak ten můj se mě neptal, jestli s ním chci chodit, ale prostě to nějak vyplynulo a datum výročí jsme si stanovili uměle - na datum naší první jakoby oficiální schůzky:-). Ale v budoucnu budeme slavit spíš už výročí svatby...
Odpovědět
to jste mě pobavily těma historkama-) my jsme se suše seznámili při výluce vlaku..a já byla tou dobou zadaná se svým amíkem...do kterýo jsem byla a myslí, že stále ještě jsem zamilovaná-) normálně jsem se nchala ukecat-) sympatický i byl, ale tp šílené pobláznění nebylo, ale stejně jsme spolu začali a něco jsme měli až po 5 měsících-))) a teď už jsme spolu 8 let-) mazec no-))) A jak byl ten článek, tak ten můj se mě zeptal, jeslti si ho vezmu, ale v podstatě ještě předtím jsme to tak jako nakousli, že bychom se asi vzali...a našich se nikdo neptal, protože můj otec o svatbě nesmí nic vědět.) se mu to předloží pár týdnů, dní dopředu a hotovo...
Odpovědět
Holky hezké historky: Mě přítel požádal o ruku na mé 18tiny klekl si v rozkvetlém jabloňovém sadu a dal mi prstýnek, který sám vybral a trefil velikost. No a teď jsme rozhádaní a vůbec se spolu nebavíme. Ty jo chtěla bych se vrátit o 3 roky zpět.
Odpovědět
holky, dala jsem vám do alba fotky z té svatby přítelova bráchy - myslím docela dobrá inspirace pro někoho, kdo to chce v podobném stylu... jo a je tam vyfocená i ta lucernička z ikey ;-) ale asi to časem smažu, přece jen ;-) rouy, nebavíte? jakto? kvůli tomu bráchovi? :-(
Odpovědět
jj kvůli němu, ternka neměly tu svatbu náhodou v tom mlýně jak se tam byla podívat hailil?
Odpovědět
rouy, nn, měli to na svém statku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko,všem. Nikde nikdo? Rouy,to mě mrzí. :( Jinak jsem se docela zasmála u vašich historek od plic a nahlas. :-D
Odpovědět
bre ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno terinka, to mohlo být hezké ta svatba, líbila se mi tam ta živá kapela rouy, to je blbý, že spolu nemluvíte, zvlášť z takového důvodu, který se netýká přímo vás dvou, ale ono to zas přejde a bude fajn :-) hest, tak koukám, že jsme to měly podobné, já byla v době seznámení s přítelem zamilovaná zas do belgičana a zrovna se mi vrátil do belgie, tak i proto jsem žádný vztah nehledala, jen jsem uvítala, že budu mít s kým trávit léto, dokonce když pak ten belgičan po dvou měsících na týden přijel zpátky do prahy, tak jsem přítelovi na férovku řekla, že teď teda budu s ním a pak se zas vrátím pokud bude mít ještě zájem (to už jsem bydlela u něj) 8-)
Odpovědět
hailli ty si taky dobrej strelec :-D rouy, zkuste si v klidu sednout a promluvit si o tom, dyt takhle to muze byt i po svatbe, ze se rozhadate kvuli jinym co vam kecaji do veci... nejlepsi je to vyresit a utnout hned na zacatku :-) hest, tak to jsem rada, ze Ti to prospiva i kdyz kolikrat nebyva dobre :-| ale o to vetsi radost pak budes mit, ono to za chvili prejde ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?