Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
dobre ranko :-) slunecinecko, tou lenosti jsem mela na mysli delat pravidelny pohyb, neee pomahani v domacnosti :-( anka, ty budes jak lanka :-) hailli, takze by jste to na dva dny meli za 14? a ty dva dny s jednou noci nebo dvema, od kolika do kolika?
Odpovědět
Profilova fotka
zkusím mluvit dokolečka o tom, že chudák prstýnek, že se nehodí ke snubnímu, co já s tím budu dělat???? třeba něco vymyslí sám ;-) jinak pár dní po zásnubách z něj vypadlo, že měl vybraný jiný prstýnek, chodil se na něj měsíc koukat a pak když se pro něj vypravil (v den zásnub!) byl prodaný, tak nakonec vzal jiný, tak by ho to snad tak moc mrzet nemuselo..
Odpovědět
Ahoj holky:-), hanko, když ho dáš potom do krabičky, tak si myslím, že nebude nic namítat. Chlapi třeba nevědí, že se nosí i potom.
Odpovědět
hana: prosím tě, od koho jsou tyhle prstýnky? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
hanakniha je fakt ze Bella ma pravdu v tom, ze chlapi kolikrat nevi :-)
Odpovědět
Já myslím, že to nebude vůbec komentovat. No a když, tak mu řekneš, že už nejsi zasnoubená, ale vdaná, tak nosíš jen snubní, že má větší váhu:-D. Nebo já nevím, ale co mám zkušenost, tak oni fakt nevědí. Ten můj se mě taky vyptával na různý věci okolo zásnub a co a jak, protože absolutně netušil.
Odpovědět
Je fakt, ze plno zenskych nosi jen snubaky :-)
Odpovědět
Jinak mam uz nejak vymysleny saty - budou jednoduchy, s tim ze pod prsy chci masly, neco na zpusob tech druhych, jak jsem si zkousela v adine :-N spodek jeste nevim
Odpovědět
gepe, to bude super. Taky bych tak nějak volila a mašli určitě! Dám ti ke mně do alba jednu pěknou fotku...
Odpovědět
bella dekuju, jsem zvedava :-)
Odpovědět
oooo to vypada fakt dobre! diky :-N
Odpovědět
Líbí se mi, jak ta mašle ladí s tím úvazkem: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
Teď jsem si všimla, že tam má můj oblíbený stephanotis:-).
Odpovědět
jojo praveze je to super :-) a jestli pujdeme do bon-bonku, tak to budeme mit asi pekne nejak do hnedo-smetanova asi vse :-) uz tak nejak se s tim smiruju ;-) :-D
Odpovědět
stephanotis fakt pekne doplnuje kytici, kor kdyz je dozdobeny spendlikem s hlavickou :-)
Odpovědět
hele zda se mi to, nebo slecna mela opravdu vetsi korzet nahore? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
gepe, no nezdá, to tady má každá třetí. Někdy to není vidět, ale jak se ohnou, tak je vidět plošina a na tom krunýř:-D. Mně se ta barevná kombinace taky líbí...
Odpovědět
krunyr - dobry pojmenovani :-D ta kombinace.. vubec by me nenapadlo ze to asi tak nakonec dopadne.. :-D
Odpovědět
No ale stylově to celý do sebe zapadá. Já jsem taky dřív nevěděla, že nebudu čistě bílá:-). A taky jsem myslela, že budu bez závoje. Btw, jsem fakt zvědavá, až to přijde...snad příští týden...
Odpovědět
Bella to mas pravdu.. hodne se mi libi barvy podzimu, kdyz jsem rano byla venku, tak sem si rikala proc to nebudeme mit na podzim... jak jsou keriky s bobulema atd. v krasnych odstinech :-) ale tak v podstate to je jedno a jak si to clovek udela sam, tak to takovy i muze mit :-D jeste neprisel? =-) hele objednavas si taky tu formu na babovicky? me totiz zatim prislo jen potvrzeni o prijeti objednavky a cekam stale na email s cislem uctu...
Odpovědět
jo pro pobaveni.. jsem se v noci probudila s mokrou pravou pulkou hlavy.. jsem nechapala ze bych se tak zpotila a zjistila jsem, ze jsem zrejme usnula s hrnickem caje a ten se mi zvrhl na posteli.. objevila jsem tam polozenej na bok a obr louzi :-D :-D
Odpovědět
gepe: ještě jsem jí neobjednávala. Chtěla jsem se ještě kouknout do M&S, měli tam něco podobnýho... no nepřišel, protože to bylo na objednávku a dodání dva týdny... Ty jsi máslo:-D. Já jsem se zase jednou probudila s obřím škrábancem na ksichtě a taky nevím, jak jsem si to mohla udělat:-D.
Odpovědět
bella to jo, ale aspon muzou poslat cislo uctu - rada mam veci v tomhle smeru poreseny hned.. Jo taak, tak uvidis jestli budou mit :-) Tak to jsem se jeste neposkrabala, taky dobra :-D
Odpovědět
Tak my jsme dnes s přítelem zahájili společné sportování. V 5:30 jsme šli běhat, aby to stihnul do práce. Uběhli jsme 3 km. Potěšilo mě, že jsem na tom líp než on:-) Ale vzpamatovala jsem se z toho až teď:-) Nemáte někdo prosím zkušenost s titanovým prstýnkem? Hrozně se mi líbí ten, co mám v albu.
Odpovědět
kamilasv, tak to mate oba muj udiv, my jit takhle po ranu, tak nas asi oba odvezou rychlou :-D Titan je fajn, ale jen do te doby ne budes mit nejake zraneni.. pry jednou takhle pani mela uraz na ruce a lekari museli zavolat hasice aby prstynek rozstrihli, protoze ho potrebovali sundat... tak nevim.
Odpovědět
To je teda síla, jít běhat o půl 6... No já jsem si objednala teplákovou soupravu a chystám se:-D. Ale teď ve středu bohužel nemůžu, jak jsem měla v plánu, jdu do práce...
Odpovědět
ahoj holky,tak se hlasím,včera jsme měly doma veselo :-N :-N protože jsme doma tančily.Tet jsem se mrkla kde se u nás tančí latinské tance no a chtěly by jsme to stím mojim zkusit.Kurzy jsou i večer,tak by to bylo fajn
Odpovědět
me by do tohohle pocasi nikdo takhle po ranu behem ani heverem nedostal =-) :-D
Odpovědět
Chodila jsem nějakou dobu na bootcamp a tam narůstá fyzička snad geometrickou řadou ;-) Doporučuji, výborný sportovní program. Gepe, tak to se ti asi může stát s jakýmkoli prstýnkem ne? No snad se nic takového nebude muset řešit:-)
Odpovědět
kamilasv nad bootcampem jsem premyslela kdysi, ale kdyz jsem videla ten vikendovy drill, tak by me asi odvezli :-N ale spis pro drahyho, ale ten by na to asi nesel... S tim prstynkem to jo, muze, to je fakt :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?