Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Ahá, tak to mě taky!
Odpovědět
Profilova fotka
bella: no a to by právě kvůli nám mohli předělat ;-)
Odpovědět
No to máš pravdu, je to otravný...
Odpovědět
gepe: maj tam hezký šaty na těch webovkách co? Psala jsem si s jednou nevěstou a když objednávali asi 3 věci poštovný stálo 30 eur. Takže to neni tak hrozný a přej ti i ušijou ty co chceš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy válíte. Já už tu jednou psala a vždycky když se k tomu chystám znovu(většinou z práce), než stihnu na něco reagovat je tu spousta nových příspěvků. A to nemluvím o tom že se podívám třeba po pár hodinách, než to všechno dočtu, zase nové příspěvky. Ale líbí se mi to :) Jinak já jsem taky původem z Moravy ale teď už Pražanda :D Zatím nemáme potvrzené datum, takže moc neplánujeme, tak středně.
Odpovědět
Holky jela jsem si dneska vyzkoušet šaty k jedný pani co je prodává. Dala jsem fotky do alba je to bez těch vnitřních kruhů takže se ještě víc nafoukne. Ale nevim jsou na mě asi moc přeplácný co myslíte? A nějak jsem se v nich uplně necejtila. Tak prosím o hodnocení a pravdu přijímám :-)))
Odpovědět
rouy kolik meris? jj, maji tam pekny saty, jen jsem trosku skepticka proti objednavani obleceni, resp. svatebnich satu.. zzaneta, to nevadi ze nestihas, staci se zeptat na cokoliv ;-) pripadne nejaky tema a my se pridame ;-) :-D
Odpovědět
rouy: no jo, jsou trochu přeplácaný. Šly by mi k tobě nějaký jednodušší, i proto, že budeš asi drobná...
Odpovědět
No na tý fotce vypadám nějaká zaprcatělá ale jinak měřim 173 a do šířky rozhodně nejsem drobek :-)))
Odpovědět
Jinak jsem tam dala teď fotku šatů který se mi stašně líběj je tam jen detail. A ty by byli asi lepší, ale zase jsem chtěůa aby na těch šatech bylo něco zajímavýho
Odpovědět
rouy, prave mi tam trosku pripadas prirazena k zemi :-D proto jsem se zeptala, jsi stihla a urcite by byly nejaky jemnejsi a jednodussi, ktery ti myslim podtrhnou i vic pekne postavu :-)
Odpovědět
rouy, tak to jsi o 3 čísla větší než já!:-) Asi ses vyfotila shora...no ty druhý jsou o dost lepší, jdi po jednodušších.
Odpovědět
Článek se načítá
No asi jo no jenže ty máš tak 40 kilo i s postelí ne? Naštěstí jsem zjistila že mě ty satz všeobecně docela zúží, protože jinak by to bylo peklo.
Odpovědět
ja mam taky 173 :-p :-D rouy, ale je fakt ze ty satky ani jedny nejsou skaredy, ale tobe me prijde neslusi - vypadas v nich dobre, ale fakt nejak zaprcle.. mozna je to jen uhlem foceni... :-(
Odpovědět
rouy: no tak to fakt ne, mám 60:-D. Korzet je dobrá věc, stáhne to.
Odpovědět
jojo korzet je dobra vec, ale musi dobre sednout aby se nedelaly vepredu ani vzadu faldiky, protoze to pak nevypada moc hezky..
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu za váma děvčata, dělala jsem žloutkové řezy a odpadla jsem... teď mám chvilku relax
Odpovědět
smudli, ja jsem asi postizena.. videla jsem naposled to ...x a tak jsem premyslela jak muzes mit sex chvili a pritom ses tady =-) :-D :-D no ja za chvilku zmizim jak dojde drahy z prace, udelam mu vecu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ten asi nebude, pokud neseženu ibalgin :-D migrénka se hlásí ]-(
Odpovědět
gepe, bella - No to já mám těch kg trochu víc :-))) no jako abych řěkla pravdu tak nevim co my sluší korzety mi nikde faldíky nedělaj až teda v podpaží to je hrůza no. Ale já teda vůbec asi nevim co se ke mě hodí :-(
Odpovědět
rouy a o tom to je, vlizt nekam do salonu a vyzkouset ruzny typy, jak jsem to udelala ja :-D smudli, dej si hodne vody a jestli mas magnesii ci horcik v tablete - magnesii lactici ci jak se to jmenuje.. ja trpivala na migreny bez aury, coz bylo pekne na hovno ze jsem nevedela zda je to migrena ci od krcni patere a pak se mi to rozjelo, ze i dva dny jsem byla v pr*** i kdyz jsem mela ze spitalu prasky... ale od ty doby co mi primo pan primar na neurologii vysvetlil jednou na kontrole, at si rozmyslim brani hak, ze muzu dostat i mrtvicku... tak muzu rict ze jsem si to pak cca za 3 mesice po kontrole ujasnila, ze na to kaslu, jelikoz jsem mela migrenu 4 dny - zkusili jsme s gyndarem dat janine ze ho berou zensky co trpi na migreny... tak jsem to vyhodila a muzu rict ze za tech pet let jsem nemela snad ani jednou migrenu, kdy bych byla napr. i cely den v riti a ko :-N
Odpovědět
já myslím, že břicho vůbec nemáš, takže si můžeš vybírat. No a když jsi psala, že máš velkej zadek, tak ten se ti v sukni pěkně schová...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe mám magnosolv tak si ho zkusím vzít... HA neberu, ale doktor mi říkal, že se to může časem stát... mám za sebou 8 anestezií a z toho dvě delší jak dvě hodiny a jednu víc jak čtyři hodiny, takže to je to nevyhnutelný, snad to nebude takhle často :-|
Odpovědět
No holky prostě kdyby jste viděli že někdo z Prahy prodává hezký šaty cca 40-42 hned mi dejte vědět :-) Jo a gepe koukám že jsi řešila stejnej problém jako já řeším teď. Mám migrény a strácí se mi chuť na sex atd. Jednu známou odvezly do nemocnice že má jednu s těch smrtelnejch nemocí co může bejt asi 3% po HA. A má to z ní je to už asi 3tí holka o který jsem slyšela takže jsem se rozhodla že to asi taky přestanu brát mám z toho sice strach ale uvidíme co tělo udělá nasadit je můžu zase kdykoliv
Odpovědět
smudli, tak sup magnosolv... takze to mas jak ja s tou hlavou.. no, musime to brat sportovne! :-) Rouy, rozhodne Ti muzu rict, ze cyklus mam pravidelne +- 3 dny a bez migren, i kdyz obcas kdyz mi ty hormony litaj, tak je to znat a je mi ouvej, ale misto prasku, zvraceni atd., mi postaci akorat panadol extra rapid :-D Takze ja uz ani v zivote hak brat nechci a nebudu. Pokud priteli nevadi kondom, tak rozhodne bez do toho, jediny co si budes muset asi zvyknout, ze nandavat budes Ty ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My preferujeme přerušený sex nebo pharmatex, nemůžu si stěžovat x-) já mám na kondom alergii, to co jsem zažila při posledním použití... |-| au ]-( jinak to beru v poho, už to ustupuje po ibáči ;-)
Odpovědět
rouy: ty máš 40-42? To nevypadáš! Jinak samozřejmě existuje dobrá HAK, ale musíte si trochu připlatit...
Odpovědět
Vtipný gepe :-)) problém je že mám alergii na latex :-))) nejlepší byla moje máma. Prej Vy neznáte přerušovanej sex? Vydíš máme jenom 2 děti :-)) tak to jsem jí poděkovala
Odpovědět
smudli, co je to ten pharmatex? =-) no preruseny je taky super a je fakt, ze me obcas nasazovat ani nebavi a je to takovy debilni vyruseni 8-( tak super! ja iba beru az kdyz je nejhur, protoze driv jsem ho polykala hodne :-N
Odpovědět
smudli, ted na nej koukam, to jsem ani nevedela ze uz neco takovyho existuje =-) asi jsem zastydla v dobe hned po dinosaurech :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?