Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
To jo.No,Bellinku zbožnuju.Udělala bych pro ní první poslední,ale je to poslední pejsek.Já už pak nechci pejska.Žádnej už mi Bellinku nemůže nahradit.Připadalo by mi to jako zrada.Navíc,nedej bože si projít stejným nebo podobným trápením už nechci.Pejsi a potažmo všechna zvířata jsoufajn a dodávají člověku sílu a chut do života,když je človku nejhůř,takpři něm stojí...ale když jsou nemocní a ještě nějak vážně,tak to člověka ničí.Je to člen rodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
jako děti jsme se ségrou chovaly andulky, a vždycky, když nám nějaká umřela, tak jsme brečely a vystrojily jim pohřeb, na zahradě jsme jim udělaly takovej hřbitůvek... ono je jedno, jaký zvíře člověk má, prostě ho má rád. K rybičkám teda citovej vztah nemam :-D dokud budem bydlet v paneláku tak prostě zvíře nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
Smudli,to je hrozný.jezdim po dálnici a co mrtvých zvířat vidím po kraji slinice.Z toho je mi vždy smutno.Jsi dobrá.Vyléčila jsi ho ;-) Když věříš a doufáš,zvířata bojujou.A kočky jsou odolnný. ;-) Naštěstí.vano,já takhle dělala pohřeb pro křečka.Někdo ji ovšem vykopal a hrobeček zničil ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: já to zatím s šatama taky nehrotím, jednak doufám, že trochu zhubnu a za druhý do května času dost. začala bych to řešit po novém roce. a budeme dvě, já a dcera
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,toto jsou tvé šaty na jiné fotce http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, tak to je dobře že kocourek bojuje, ony kočky maj fakt 9 životů a zmátoří se z ledasčeho, určitě bude v pořádku ava, my jsme měli stejný problém s tím hektickým životem, proto jsme si pořídili kočku a už bych neměnila, ani mě pes neláká, přítel ho asi jednou chtít bude, ale mě kočka naprosto vyhovuje tím jak je samostatná a nenáročná a když se večer vrátí z toulek a přijde se přitulit, tak to bych praskla pýchou 8-) že jsem si fakt zasloužila její lásku já budu od zítřka taky slaměnka, posílám ty svoje chlapy k babičce s dědou, ale teda na rozdíl od vás se už těším, jak si užiju klídek a pohodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě klepne :-S čekám na info k platbě šatů a druhý den nic, vím, že je pořád otravuji ale potřebuji to dnes zacvakat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-) děvčata, mám 2 psy a nezjistitelný počet koček, protože jedna porodila a my nevíme kde... ale minimální počet je 4 (jedna velká, 3 odrostlý koťata) + bych řekla 4 nový koťata. Kdybyste některá chtěla zrzavého kocourka, nebo nádhernou stříbrnou kočičku... nějak jsme tu kastraci nestihly =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hana, tolik zvířat? týýýý brďo!!! my máme asi 12 rybiček a 3 šneky :-D :-D haillie, já když jsem sama doma třeba 3, 4 dny, tak v pohodě, ale tři týdny jsou dost :-| smudli třeba po tobě ty peníze chtít nebudou ;-) ne fakt, v některých firmách to trvá, než se rozhoupou
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme si do bytu pořídili 2 pískomily, 2 akvárka, králíčka a teď je v plánu želva :-D Máma už nám říkala, abychom si už pořídili to mimino- jestli nám to ještě nedošlo, že tohle jsou jen náhražky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
avano: no to rozhoupávání mě pije krev ]-( :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem taky měla psa- od svých 12 let a dožila se skoro 14...ke konci už to bylo moc smutný a byla jsem jen ráda, že jsem u toho nemusela být. Je to pak, jak když člověku umře sestra nebo něco, prostě člen rodiny ;-( Ale pejska si jednou zase pořídit chci. Nebude nahrazovat, bude jinej a zas to bude fajn...jen kdyby se daly nějak vynechat ty konce...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a slaměná vdova jsem taky pořád- můj drahý jezdí pořád na služební cesty do Německa. Teď už je tu dva týdny, což je svátek, ale předtím tam zase 4 týdny byl:-( No a teď už mě nějak na pořád čeká tu být vždy 2 týdny s ním a dva bez. Je fakt, že z diet máme hodně peněz navíc, ale za tu samotu mi to snad ani nestojí...
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, to naprosto chápu... amadeuska, taky dobrej zvěřinec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
amadeuska, to je taky takový nanic, co? já občas závidim holkám, co jejich muži pracujou normálně přes týden v normální době a víkendy mají na to aby byli spolu. To my bohužel nemáme a občas je to dost náročný ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
No já si teď moc užívám, že je doma a že spolu můžeme něco podniknout a vedeme normální život. Když ale odjede, tak je to děs- přes den jsem v práci, tak mi to ani nepřijde, ale ty večery stojí za nic.
Odpovědět
Profilova fotka
amadeuska, to mi povídej.... ale klidně můžeš po večerech zabrousit sem, tady to obvykle večer frčí :-D můj přítel slouží čtyřiadvacítky, takže je den v práci, dva dny doma, den v práci... jenže já chodim do práce furt, takže se moc nevidíme a hlavně u nich neexistují víkendy, svátky, Vánoce, nic :-| náš život se řídí podle služeb...
Odpovědět
Profilova fotka
No zavítám...i když já koukám do monitoru celý dny v práci a večer už se mi většinou moc nechce:-) Ale zajdu. Teď jsme si dali volno na pondělí, abychom měli prodloužený víkend a plánovali jsme jet na chatu...ale předpověď nám moc nepřeje...
Odpovědět
Profilova fotka
amadeuska, já sedim taky celej den u počítače, ale tak ňák jsem se naučila, že jakmile jsem sama doma, zapínam večer počítač a jsem tu s holkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Amadeusko! ;-) Tak tak,ty konce u zvířat bych zrušila...naprosto.Já jsem dřív právě dělala na sále a o byly 12ky a noční,denní,svátky,vánoce,víkendy.No a přítel dělá od pondělí do pátku a když jsem neměla víkend,tak mi odjel na chatu a já byla doma sama.Takže jsme se taky vůbec neviděli a dost už mi z toho i šibalo.Ted jsem na ambulce a máe pracovní dobu stejnou.Tkže je to fajn.I celkově jsem se uklidnila a jsem spokojená,ale máme s přítelem tolik zájmů,že se stejně málo vídáme,ale to je asi dobře...nic méně noce jsme spolu.Já vždycky taky těch pár dní nějak přežiju,ale smutnim...ten první den mi přijde,že to nemůžu ty zbylý 3 přežít,pak to nakonec nějak uteče.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,co váháte se šatkama...tak jukněte na Asapbay.Jsou to čínský napodobeniny,ale občas docela velmi zdařilý. Jo a Amadeusko,ještě mě napadl zámek Ctěnice,je to Praha 9. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za tip ;-) Je to od nás sice trochu z ruky, ale vypadá to krásně. Jen to bude asi malinko dražší záležitost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,tak to netušíma,el jukni,jestli ti tu někdo neporadí.Určo se tam některá vdávala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty dlouhý odloučení chápu, no my jsme to měli dřív tak, že jsme se v podstatě viděli jenom v noci a ráno a jeden víkend v měsíci když nám vyšel, tak to byl svátek, jinak jsme oba pracovali od nevidim do nevidim, a to ne na směny, ale prostě se v naší práci na pracovní dobu nehraje, přítel k tomu chodil o víkendech do divadla pracovat a když už měl volno, tak jsme jeli k jeho rodičům na moravu a to byl jeden velkej kalup objet všechny příbuzný, v sezoně dovolená neexistovala vůbec, tak to bylo až do doby než jsem otěhotněla, teďka má přítel novou práci, kde opravdu v půl šesté je padla, v pátek je šéf vyhazuje i dřív, s divadlem seknul tak jsme spolu až až, až na to nejsme zvyklí :-D jo příští týden bude prcek u babičky tak se s přítelem pojedeme mrknout sem http://www.zelenydvur.eu/fotogalerie.... jestli by se tam dala vymyslet hostina
Odpovědět
dobre :-) koukam, ze vsechny tady mame nejak vytizene muze, to jsme se opravdu tady pekne sesly :-N ava, my taky nemam zvire krome rybicek, pritel jeste nechce dokud nebudeme ve svym... ale narozdil od vas uz nam zbyly jen 4 krunyrovci a sneci akvarko :-D jinak nam je nikdo nekrmi a nehlida, koupili jsme spinace na svetlo a taky krmitko automaticky, ze kdyz valime pryc tak to nastavime a pres den jim sviti zarivka a taky dostavaji nazrat. pb: s bellinkou to me mrzi.. a nejde ze bys taky jela a udelali jste ji provizorni ohradku? hanakniha: tak nejak to planuju taky, dobre tak se domluvime pak :-) amadeuska: o Ctenice jsme meli zajem na svatbu, tak Ti povim jen strucne info :-) drazsi to az tolik neni ale nekolik bodu nas odradilo. Chteli jsme vse v jednom a tady jsou ty body: 1. altanek je krasny na svatbu, ale vubec nic kolem na obrad neuzavrou, ani tu cast parku, takze nemate vubec soukromy. co se tyka posezeni u altanu pro starsi, musis je proste razne o to pozadat 2. na pronajem je na hostinu k dispozici restaurace cca pro 30 lici anebo drabovna a ta je az do 100 3. v pripade neprizne pocasi delaji obrady v tom malym zamecku anebo drabovne - u drabovny muze byt problem, ze tam nekdo bude mit hositnu 4. za stavbu zaplatite 8tis. nemluve o poplatku na matrice, t.j. 9 protoze oni vam pouze zprostredkuji komunikaci s matrikou, nic nezaridi.. 5. ubytovani hostu - je v te velke budove kde je restaurace, takze pokud to budeme mit v drabovne, budou se vam trhat hoste.. 6. terminy matrika vypisuje az ke konci rijna, v listopadu 7. vyzdobu vlastni pokud se nepletu 8. s kamaradkou jsme se tam jeli jednou mrknout v patek po poledni a videly dve svatby, ja videla nazdobenou restauraci - nevim zda to byl vymysl nevesty, anebo jejich, ale na stolech me zarazily ubrousky, ktery najdes ve 4rce hospe, ale akorat zeleny a stoly byly standardne nazdobeny - spatne to nevypadalo ale nejak me to odradilo... 9. michaji se tam svatby, jak to tam jedou jak po dratku, takze se urcite potkas s jinou nevestou, pripadne jde obrad udelat jako posledni a to nejpozdeji ve 14hod. - to by se vam taky mohla asi nejvic venovat jejich koordinatorka ktera je v cene svatby... 10. pronajem drabovny je za 2tis. navic 11. pronajem restaurace nevim 12. cena hostiny a rautu je tak primerene prumernym cenam v praze v dobrych restikach - ale je fakt ze tam dobre vari a celkove obsluha a pristup je fajn... 13. po dobu svatby v restice, vedle kavarnu nechavaji pristupnou verejnosti my to proste zamitli doma, ze by nebylo soukromi...
Odpovědět
hailli, ale ten dvur vypada fakt skvostne! :-) tak nejak si rikam kdyz to vidim, jestli jsme se neunahlili s okori :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hailli, připojuju se ke gepe, fakt to vypadá úúúúžasně!!! já chtěla ve středu přítele vytáhnout na obhlídku toho našeho místa, ale zase z toho sešlo :-| nestíhali jsme tak jsem to ani nenavrhovala. ale musim říct, že mě překvapil, prptože přesto že jsem se o tom místě vůbec nezmínila, tak se mě včera zeptal, jestli jsme se na tom místě byly počívats kámoškou a jestli to bude vyhovovat... :-o nevěřila jsem vlastním uším, tak jsem mu aspoň ukázala webovky a byl nadšenej... tak aspoň něco ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje, díky za vyčerpávající info:-) No tak to, že by tam člověk neměl soukromí je docela nepříjemné. Nadhodím to doma, ale myslím, že to neprojde. Navíc je to od nás fakt daleko, asi se ještě poohlídneme po něčem víc v okolí..
Odpovědět
ava, tak to je prima, ono je nejlepsi kdyz je clovek necha ze s tim prisli oni, oni jsou pak mnoem spokojenejsi :-D hailli, ale ten dvur je fakt super! asi zacnu tise zavidet.. =-) :-N
Odpovědět
amadeuska - prave to soukromi nas primarne odradilo ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?