Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) scvrcek: myslím,že bych v šatech "šlehačka" umřela... ale stejně nevím jaké budou reakce na tu naši "jinou" svatbu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka: nedělej si s tim vůbec hlavu, lidi si najdou vždycky něco i na normální svatbě..
Odpovědět
Profilova fotka
Sice se bojím,že v tom dubnu bude na takové šaty zima ale zase se mi v nich bude luxusně tančit a nikdo mi nic nepřišlápne :-D to je pravda, nikdy se všem nezavděčím
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinko, prosím tě, z toho si vůbec nedělej starosti, "co lidi řeknou". Já už jsem tady psala, že nemám ráda andělíčky, holoubečky, srdíčka, motýlky, hvězdičky a podobné romantické serepetičky (čímž nechci urazit nikoho, kdo takově věci rád; věc vkusu je záležitost ošemetná, že :-) ). Nic takového na naší svatbě nebude; pod prstýnky chci něco jako drn, místo klasických květinových dekorací kombinaci lučního kvítí s mechem, bambusem apod. Prostě už vidím babičky, jak na tu koukají jak tele na nová vrata :-D No a tchýni to určitě porazí, jak ji znám, a určitě o tom padnou i nějaká ostrá slova. Jenže je to naše svatba a žádné pocukrované růžové kýče tam prostě nechceme. A že se nebudu vdávat v bílých šatech, to vím snad odjakživa. Asi mám obrovský štěstí, ale i celá širší rodina je na moje výstřednosti zvyklá; respektive na výstřednosti naší části rodiny (a jestli jim něco přijde divné, tak jsou dostatečně diplomatičtí na to, aby to neřešili nahlas). Jsme totiž tak trochu umělecky šmrnclí a zvláště pak s maminkou máme hodně střelený vkus (samy říkáme, že zvráceny :-D) - a ti, co nás znají, to prostě neřeší.
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško děkuji za dodání odvahy... chtěla jsem zakombinovat srdíčka do svatby=> výsledek? Budou jen na skleničce pro mě a přítele, máme je už dlouho koupené na svatbu... Už fakt jdu do retro stylu, mám pocit,že i trošičku ušetříme(nechceme aby nás svatba vyžrala z peněz, jsme před rekonstrukcí domu) Joo a ještě něco abych opravdu vyčnívala :-D chci kytici z rudých karafiátů :-p
Odpovědět
jee, to je tak super holky, mám pocit, že rok 2011 bude ve znamení netradičních retro ulítlách svateb!! I v ostatních tématech to máme většinou takhle všechny, takže je super, že jsme se takhle našly:-) já chci kytici buď z pivoněk ze zahrady (domácí), nebo pokud nebudou tak asi minigerbery, nebo mini růže z Lidlu:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D máš recht
Odpovědět
zdáár, Efe, tak jsem koukala, že s místem pokračujete zatím úspěšně:-) ono když asi používají na matrice počítače, tak není problém zamluvit něco dopředu, ale u nás si to píšou do kalendáře a ty prý chodí až v listopadu:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek :) ahoooj. Bejt ty tvoje fialovy saty v dlouhym,bylo by to pro moji svedkyni eno nuno :)) No ja ty pani moc neduveruju, moje segra ted konci studium v praze na pravech, takze mam od ni naockovany- co nemam na papire jako bych vubec nemela :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.. já budu mít stylovou králičí svatbu :-) Přitel je Kraliček, takžebudeme mít ušatce snad na všem co se dá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, to je moc hezký, ivco :-) My to zase chceme mít beruškový - jenom se bojím, že to nikdo nepochopí a budem za infantilní blbečky. Přítel mi totiž snad od prvního dne říká "beruško" (asi že mám červený vlasy), já jemu broučku; prostě je to takový náš maskot... U vás je to víc než jasný, ale my z příjmení bohužel téma svatby neuděláme... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to je dobrý! my to takle máme s opicema. Dali sme se dohromady defakto kuli imaginarnimu orangutanu Herbertovi, co sme si vymysleli :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Efe - my se první rande dohadovali, jestli je burunduk veverka pruhovaná nebo s pruhy :-D ukecal mě na to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
efe, tak to je hodně originální :-D a bude orangutan aspoň sedět na dortu/autě/kdekoliv? ;-) U nás to asi skončí tím, že berušáci půjdou na oznámení a jmenovky (až se má trhlá matička dopracuje k tomu něco pořádně praštěného namalovat), maximálně si nějakou beruškovou drobnůstku nechám přistát na vlasech... A jinak to chci pojmout do takového "zemědělského" stylu, taky proto, že hostinu plánujeme ve viném sklípku uprostřed polí.
Odpovědět
Profilova fotka
jej pardon, ve *vinném*, asi bych měla jít spát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky to je super! moje budoucí jméno taky obsahuje zvíře :) a s tema zviratama jsme se na zacatku taky ruzne dohadovali :) jako pise ivcas: pruhovana nebo s pruhy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
betka20 - svět se zbláznil :-D I když je fajn číst, že si uvědomujeme, proč si ty naše zvířátka vlastně chceme vzít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to mas pravdu ;-) prostě chci být paní zvířátková vid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
betka20 - jen mi připadá, že někdy se tady kolem v tom bláznění a předsvatebním shonu zapomíná na to nejdůležitější..Už kašlu na to, že mi lidi říkají, že je to moc brzo připravovat svatbu - vždyť je krása si toho užívat.. dneska mám odpolední a ráno jsem začala tak, že jsem otevřela soubor kde milý napsal interprety na hudbu a prostě jen tak poslouchám, piju čaj a sem tam si najdu nějaký překlad písně .. a je to nááááádhera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivcas: presne moje slova! nechtela jsem se dostat do toho hrozneho stresu kdyz zarizujes svatbu behem dvou mesicu... nidko nema volne terminy a ty jsi z toho hotova... takhle je presne ta pohodicka na vse casu dost a hlavne si vazne muzes vybirat co se ti libi nejvic a ne co na tebe zbyde :) me to lidi rikaji taky ze to je brzy ale ja na to kaslu :) nervovat se budeme stejne ale staci tak mesic predem ne? :) ted si to muzeme krasne uzivat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky já jsem Pelikánová a po svatbě už zvířecí příjmení nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak,já si to nejen užívám,ale přímo se v tom vyžívám. :-D Mám dost času na vyrábění všeho možného,co jsem si navymýšlela.O víkendech rekonstruujeme,takže na to nemám čas.Moje paní vizážistka,kterou už mám předem domluvenou na svatbu mi napsala,že sice píšu brzo,ale že se nediví s přípravama rok dopředu.Ty přípravy jsou to jediný,co si maximálně můžeme užít ahezky se v tom vyřádit.Svatební den pak uteče hrozně rychle.Tak si aspon užít dosyta ty přípravy :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
porodnibabka: no to mas pravdu! přípravy si užíváme a pak na to budeme vzpomínat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to je sranda s těma zvířecíma příjmeníma. Jedna náhoda za druhou. Přítel je Vogel, takže uvažujeme o ptáčcích :-D scvrcek: jak jsi psala o těch pivoňkách, tak jsem viděla fotky jedné nevěsty, která z nich měla kytici a ještě jednu ve vlasech a vypadalo to dost luxusně. Co se té netradiční svatby týče, tak nechceme zametat střepy, nechceme vyjíždět od rodičů, ale od nás,...ted mě víc nenapadá.. Co vaši chlapy na přípravy? Zapojují se do plánování nebo to nechávají na vás?
Odpovědět
Profilova fotka
a ted jsem si ještě vzpomněla, že nechci myrty! Jen vývazky. Vypadá to jako roští.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak můj chlap se zapojuje jen tím způsobem, že se mnou občas jede otestovat jídlo ve vybrané restauraci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám úžasného chlapa a hlavně organizačně schopného, což je vlastnost, kterou já absolutně postrádám. Takže ano, zapojuje se, jinak by žádná svatba nebyla, protože já bych nebyla schopná zorganizovat ani dva svědky :-D Jinak mám takové dilema ohledně svatebních šatů, se kterým potřebuju poradit... Od chvíle, co přemýšlíme nad svatbou, chci šaty, které mám v albu - a dokonce je už mám i objednané u Číňanů (loňská kolekce, výhodná cena a kurz, v nabídce je měl jenom tenhle Číňan, co kdyby je pak stáhl atd., prostě důvodů k tak brzké objednávce bylo víc). Kdyby nedopadly podle mých představ, tak si je aspoň můžu vzít v zimě na ples :-) Ale co jsme to oznámili rodičům, tak maminka nedá pokoj s tím, že mám zajít za švagrovou vybrat látku na šaty (má obchůdek, kam vozí fakt nádherný látky z Itálie), že se zná s návrhářkama, že bych měla krásný originální šaty. Ovšem za odpovídající cenu, což jsem hned namítla, a mamča, že přispěje. Jenže jelikož nám svatbu budou platit rodiče; prostě 70 lidí nemáme šanci jako studenti utáhnout; tak jsem chtěla své již částečně zhrzené hrdosti učinit zadost aspoň tím, že si zaplatím minimálně to, co budu mít na sobě... Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
nevestapetulka: taky plánuju jen vývazky, protože myrty jsou možná ráno hezké, ale odpoledne jsou z toho ošklivá košťátka
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny, my plánujeme svatbu na 11.6.2011 a už se poohlížím po věcičkách, plánuju a sem tam něco i pokoupím :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem právě objednala prohlídku vyhlédnutého místa. Takže možná 9. budeme mít jasno :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?