Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Jejda, eli, to mě moc mrzí :-( a předtím to chtěl?
Odpovědět
eli.možná že změní názor haili:taky jsi to tam dobře napsala,myslím že naše příspěvky jsou ty nejlepší :-D :-D teri.já prášky nikdy nebrala ani je nemíním brát :-) :-) takže dávat pozor ale to si zvykneš, :-D
Odpovědět
terinka: On přišel s tím že chce svatbu... ale nechci vás tady tím zatěžovat... Pěkně plánujte zařizujte :-) Budete mít všechy úžasný svatby... gepe: prosím myslíš že mě můžeš odtranit s tabulky :-(
Odpovědět
eli.když stím přišel on,tak proč to zase zrušil,jak dloho spolu jste?
Odpovědět
Profilova fotka
eli já po rozvodu nechtěla o další svatbě ani slyšet, až teď po hodně dlouhé době a vlastněš poprvé jsem si řekla, že do toho teda praštím (myslím, že tentokrát je to ten pravý), ale chvíli jsem nadšená a pak mám zas pochyby. Je to těžký a jestli má on za sebou dramatický rozvod... Konec roku 2011 je daleko a on může svůj názor znovu změnit, třeba se mu ozvaly nějaké nepříjemné vzpomínky a je to jen chvilkový záchvat, že se ženit nebude
Odpovědět
já to mám taky tak,už jsem to tu psla.Taky jsem rozvedená ale skoro 8 let mám přítele,který je prakticky moje první láska.No to je na dlohé vypravovaní,ale jelikož jsme oba měli špatné manželství,tak tet žijem v pohodě a máme spolu syna takže chceme být rodina on má děti?
Odpovědět
Profilova fotka
eli, nevěš hlavu, třeba je to jenom místní přeháňka a svatby se dočkáš, a když ne, tak se taky svět nezboří, důležité je, že se milujete, v dnešní době je to skutečně jen papír ale chápu že tě to mrzí, že takhle změnil názor :-| zvlášť když už se na to člověk naprogramuje, źačne plánovat ..,.
Odpovědět
elinko, tabulku jsem smazala tady, ale Tebe mazat nebudu, pripadne Te pouze upravim, co Ty na to? :-) Mrzi me to, ze se Tvuj pritel najednou zasekl... na jednu stranu ho chapu, na druhou kdyz s tim prisel on a byl rozhodnuty... jestli mu treba nekdo neporadil - ale to muze byt pouze domnenka... Jinak souhlasim s holkama
Odpovědět
Profilova fotka
no děvčata já jdu uklízet, přijede zas tchyňka, tak ať nemá co dělat :-D
Odpovědět
Ja se vdavam, jen kvuli tomu ze: 1. chlapa menit nejak nechci 2. chci deti jednou a bohuzel pritel vse az po svatbe :-( takze jsem nakonec svolila k svatbe, ale taky jsem vzdycky byla zastancem toho ze se jedna o papir... obrad nemusi byt papirove, muze byt jen tak jako potvrzeni vasi lasky - hele to je dobrej napad :-D zkus mu navrhnout obrad atd., jako symbolicke potvrzeni vaseho vztahu a vlastne nebudete mit pak zadny papir :-N ale klido muzete mit prstynky nebo cokoliv budete chtit :-)
Odpovědět
hailli, pevny nervy! :-D
Odpovědět
tak co gepe.máš už toho svojeho doma :-)
Odpovědět
Článek se načítá
anka jeste ne :-| a premyslim, ze mu asi ani neuvarim, resp. nevim co bych varila... tak strudl max, ale to zas nemam jabka :-D
Odpovědět
tak si dejte pizzu,já mám na ni chut :-N
Odpovědět
Holky moc děkuji za podporu... Snad to nějak dopadne v současné době jsem na čas u našich a potřebuju si to v hlavě vše srovnat, jsme spolu dva roky a prošla jsem si s přítelem celé rozvodové řízení.... :-( a bylo to dost děsný... Jeho ex pořád něco potřebuje tak mu pořád volá píše a tak... sám mi nedokáže dát rozumnej důvod proč se rozhodl změnit názor... :-( Chlapi jsou fakt někdy divní... Gepe: jsi hodná, budu ráda za tu změnu :-)
Odpovědět
holky, já to nikdy jako papír nebrala a neberu dodnes :-N
Odpovědět
anka no vidis, to bych mohla pak objednat na dovoz :-N Eli, me prijde ze dostal treba strach aby se to neopakovalo.. i kdyz ty jsi jina, tak oni chlapi veci obcas tak neberou. Dobre :-)
Odpovědět
eli, taky mě napadlo, jestli se něco nestalo, co ho přimělo ten názor změnit... já nevím, třeba jestli se někdo kolem taky nerozvádí, nebo jestli ex něco neprovedla nebo tak... každopádně mi přijde smutný, že to sám navrhnul a teď couvá :-( držím palce, ať se to urovná, ať už svatba bude nebo ne ;-)
Odpovědět
Jsou to zvláštní osobnosti... na chlapi aby člověk potřeboval nejmíň vysokou školu.... ]-(
Odpovědět
eli, anebo je obcas necim prastit po hlave ;-) neber to prosim jako navod :-D jinak holky, moc se mi libi tahle svatba x-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
eli a on má děti,a kolik ti je roků možná že má strach pokud mu jeho žena dělá pořád peklo,tak se ani nedivím,já bych to asi taky nevydržela pokud by otravovala ta jeho,nevím jak by náš vztah dopadl asi bych mu řekla at si to pořádně rozmyslí,že už mi to vadí,a ona volá a on za ni jede nebo jak to máte :-|
Odpovědět
gepe:oni to měli v Opavě,ale je to super uplně uvolněná atmosféra,jde to s těch lidí úplně vidět :-) opravdu i pěkné fotky
Odpovědět
Profilova fotka
gepe: to je supersvatba, kdybych se nebála, že mi nevyjde počasí, do něčeho takového bych klidně šla taky. ale vzhledem k tomu, že jsem se zamilovala do datumu 13.5. v pátek, na zahradě obřad nebude
Odpovědět
anka: Děti nemá byli spolu manželé ani ne rok, ale před tím spolu 4 roky chodili... No před tím to tak bylo že když něco chtěla tak přítel za ní jel nebo tak, protože spolu stavěli barák a ona si ho chtěla nechat... Tak s tím teď má asi hodně starostí ale chtěla to tak tak to má... ale teď už to tak není, říká mi že jí ani neodpovídá ale ona si prostě nedá pokoj....
Odpovědět
gepe: to už mě taky napadlo.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli jestli je čerstvě po rozvodu, ještě to nemá zpracovaný, buď ráda, že se nebudete brát. Počkej si, jak se vypořádá se vztahem s bývalou manželkou a pokud má děti, jestli budeš ochotná nebýt na prvním místě.
Odpovědět
asi má sní plnou hlavu a pokud to nemá vyřešené kolem baráku,tak se asi nechce tet ještě ženit.Možná že až to bude mít vyřešené tak tě pak požádá znovu ;-)
Odpovědět
eli :-) obcas to tak mivam taky doma. Hele ona bylo jeho prvni? Tak ji proste nejaky zpusobem zklidnit a tim odklidit z cesty, zpusobu je hodne :-N
Odpovědět
anka a hana, to se pridavam k vam :-) nejlepsi je mit vyresenou minulost a pak skladat budoucnost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
eli jste spolu dva roky, ty jsi s ním prošla celé rozvodové řízení a on byl ženatý necelý rok? Jsem z toho trochu zmatená
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?