Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
jako specielně na tom daisypath.com...
Odpovědět
tam si to skopirujes a tady si otevres album - das zmenit udaje v albu a jak ti vyskoci parametry alba - jako nazev atd, tak do toho vetsiho okynka ten kod vlozis a das ulozit.. z toho daisypath si ho zkopirujes sem...
Odpovědět
no jo, já jsem debil...
Odpovědět
v pohode :) http://daisypath.com/Wedding_code.php jak je ten code snippet v tom okynku tak to si v nem oznac treba klikem a ctrl+a a pak ctrl+c a pak tady v albu dej ctrl+v :-)
Odpovědět
samo ze u toho co sis udelala vlastni, tady jsem jen neco odklikala ;-) :-D jo a pri prvontim vyberu davam ten vyber vpravo - kde nejsou ikonky facebooku, twitru a ja nevim ceho jeste...
Odpovědět
Profilova fotka
teri, dočkáš se uvidíš, sázím botky, že čeká na ten listopad 8-) tak jsem vydražila na aukru šatky krátké, mohly by být i svatební, úplně jednoduché ale líbily se mi a za tu cenu... je kdyžak prodám i dráž si myslím
Odpovědět
No neuvěřitelný, ale je to tam :-D. Jsem blondýna...jsem myslela, že ten kód mám vkládat někam úplně jinam a ne jen takhle do toho:-D.
Odpovědět
:-D pekny, sikulka ;-)
Odpovědět
hailli, uka prosim :-N
Odpovědět
haillie: to jsi dobrá! Klidně bys mohla mít krátký svatebky, to se mi líbí:-)
Odpovědět
ja nevim jaky to jsou :-(
Odpovědět
gepe: ty jseš hrozně zvědavá :-p. No ale já bych se taky podívala =-) :-D.
Odpovědět
Článek se načítá
bella no vidis ]-( a Ty mi zrovna neco takovyho rikej :-p :-D
Odpovědět
loucim se pro vcerejsek, kdyz koukam na hodiny :-D zase me zacaly bolet nejaky zuby ]-( a jdu zkontrolovat drahyho, buh i na co tam kouka =-) :-D hezkou dobrou a zitra mi drz pesti, jsem zvedava jak dopadnu na tech satech - snad to nebude velka ostuda a nebudu si pripadat jak velkej bilej vorvan v dortu 8-( hezkou dobrou :-)
Odpovědět
gepe: já jdu taky. Zítra na tebe budu myslet, určitě to bude dobrý! Vezmi si podprdu samodržku!:-) Dobrou...
Odpovědět
bella to co je za podprdu? ja zadnou takovou nemam... mam hlavne udrzovacky :-D dam vedet, jakmile budu zpet ;-) hezke sny
Odpovědět
tak snad se fakt dočkám, když už chce koupit ten prstýnek, tak mi ho snad někdy dá :-D bello, mně to počítadlo momentálně zmizelo a nějak nevím, proč =-)
Odpovědět
dobrou, holky ;-) gepe, zítra držím palce!
Odpovědět
gepe: no jako bez ramínek:-D. terinka: už ho tam máš, tak snad dobrý ;-). Hele, ten prstýnek ti moc přeju. Pro nás ženský je to prostě důležitý, navíc si je navzájem okukujem, takže tě úplně chápu, že se na něj tak těšíš. No nic, tak dobrou, zítra jsem tu zas...:-).
Odpovědět
Profilova fotka
tak šatky jsou v albu, jsou úplně obyč a jednoduché ale fakt se mi líbily a za 300,- je myslím unosím i když je nevezmu na svatbu
Odpovědět
haillie: ahoj:-)! Ty jsou suprový, dobrá koupě! Co je to za materiál? Vypadá zajímavě... ;-)
Odpovědět
ranko :-D jo taaak, tak to nemam, vyrostly mi z tech co mam ]-( hailli, ty saty jsou fakt super! :-)
Odpovědět
gepe: to neva. Já jsem strašně zvědavá!:-)
Odpovědět
bella ja taky! x-)
Odpovědět
Gepe tenhle typ růží (Amnesia Roses) by se ti mohl líbit...já je dřív hrozně chtěla, jsou úžasný x-): http://photos.weddingbycolor.com/p/00...
Odpovědět
bella tak ale ty jsou fakt pekny! :-N
Odpovědět
Ještě aby byly k sehnání...ale ta nevěsta s tou levandulí (jak jsem ti posílala) měla podobné a prý jsou ze zahradnictví Chládek v Praze...
Odpovědět
Někde jsem měla ještě hezčí fotku, zkusím najít...
Odpovědět
bella to nemusis, i tak jsi moc hodna :-) koukala jsem ze shanis nausnicky, zkus dat taky poptavku treba na fler :-)
Odpovědět
gepe: já si je možná nechám udělat na zakázku, už dlouho po nich toužím:-). Mám jedny hezký Swarovski, ale jsou jen štrasový, nemají perlu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?