Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
ahoj, nestiham vas docitat, mam furt tu virozu, je mi blbe, z nosu tece, v krku boli a do toho resim to miminko...pritel se dneska za cely den ozval jen jednou smskou...mela jsem na navsteve tchyni, byla uzasna, byla by pro a moc me jeji navsteva pomohla..ale co je mi to platny, kdyz pritel se citi na zhrouceni...to je tak smutny.. Vcera se mi ozvala svatebni koordinatorka, ze by se s nami chtela sejit..tak ja vam nevim...bud jestli svatbu nezrusim ja, nebo jeslti ji bude partner chtit uspisi..mam zamluvenou Zuzku na 10.9....koukala jsem ze prosinec a brezen ma volnej..ze bychom meli outdoorovou svatbu v zime?-))))) nevim, prestala jsem mit chut se tesit na svatbu...mrzi me jak se pritel stavi k tomu v brisku... vcera jsem mela takoej vztek, ze jsem si rikala ze svatbu rusim a at jde k certu...ale to byl jen naval vzteku..co moje vysnene cervene saty..do tech se s pupkem nvejdu..takze muzu zase zacit hledat ty tehu saty, ze.))) a to jsem se nechtela loni vdavat s pupkem-))))) Nebo to mam zabalit...nechce se mi deti jsou pro me veliky dar... Jinak gepe ty hry byly dost dobry a dost drsny, jsem se pobavila, Asi se odmlcim na par dni..potrebuju premyslet....ale jsem tu stale s vama-)) jen asi nebudu reagovat, mam splin-)) Dobrou noc-) Mj v roztokach mam taky znamou!
Odpovědět
gepe, nojo, je to složitý... budeme to muset ještě promyslet... vyzkoušet... předem okouknout záchody :-D 8-) nevěsta je teda fakt drsná, no, trochu to s tím sluníčkem přehnala :-p úplně mimo - četly jste to o tom Štěpánkovi? docela síla... já nevím, co je zase ve vzduchu, že si tolik lidí bere život... ;-(
Odpovědět
hest: my na tebe taky myslíme!:-) Určitě to dobře dopadne, bude mimino, bude svatba a i krásný šaty...
Odpovědět
Holky, tak jsem dala do alba nový obrázky těch rámečků...pro představu, jak to vypadá, předtím to vypadalo moc velký, nebyl tam ten poměr s talířem atd.
Odpovědět
hest, bude to v pohodě, uvidíš! zvládnete to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hest, drž se holka, je vidět, že jsi pro miminko už přesvědčená, tak se ho nevzdávej, on přítel taky změní názor uvidíš, jen to musí zkousnout, ty chlapi to maj prostě jinak, když tu potvůrku v břiše necítí, tak s ní těžko navazují vztah, však svatbu můžete uspíšit, nebo klidně odložit, abys mohla mít ty vysněné šatičky, není kam chvátat, třeba se sejdeme ve svatbách 2012, taky ještě nemáme nic jistýho :-) bella, rámečky vypadají moc hezky, jsou akorát jo, ty šaty co měla Linet - vypadaly jako ty co si objednala lucil, jen byly krátké a tmavě modré 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sakra,já včera Zoufalky zaspala.Musim to dnes online dohnat. :-N Hest,jak jsem psala před x stránkama,Malýho se nevzdávej.Ty jsi rozhodnutá a ta volba je především na tobě.On se s tim smíří a ještě ti jednou bude řikat,že je rád,že jste si mimčo nechali.Uvidíš.Noa svatba není to nejdůležitější.Jak psala Haili,bud odložit nebo uspíšit.kamarádka tady odtud se vdávala v zimě a taky těhulka a má nádherný fotečky. ;-) Navíc je to opravdu volnější,takže budeš mít vše,co budeš chtít.Možná i s nějakou slevou.V těchto obdobích zrovna svatby nefrčí. haili,žádný 2012!!!!Hezky s náma. ]-( :-) ;-) Teri...nemám ráda sebevrahy,ani mi jich snad není líto.Je spoustu vážně nemocných lidí,kteří by dali cokoliv za další prožitý dny.Bojujou o každou hodinu,den,týden,měsíc.a že byl třeba nemocnej???Jsou to holt rány osudu a života.Všechno zlý lidem pomáhat tvořit charaktery a aby si člověk vážil toho co má.Navíc je to hrozná rána pro rodinu a nejbližší.přitom by určitě rádi pomohli.
Odpovědět
díky holky, dnesa dorazí z ciziny, tak zkusím upéct nějakou dobrou buchtu, a na zítra uvařit nějakej mňamózní obídek...co na chlapy funguje..sex a jídlo-)))) Jo to bude teď vyšší dívčí manipulační-)) Ano, zkusím navrhnotu svatbu v zimě...Sharfka má prosinec volnej))) al včera mi přišly formičky ze silikonu na podzimní lupení....sakryš-)))
Odpovědět
Hest drž se, no a u nás funguje jen to jídlo. my máme doma velkou krizi a já už chtěla svatbu i zrušit. takže svatební nálada u mě taky opadla a uvidíme jak se to vyvine :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hest,to jsou ty zimní fotečky kamarádky http://www.beremese.cz/album/album.ph... Lucil?Copak se děje? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hest taky ti držim palce! já bych mu to vysvětlila i z pohledu zdravotního stavu... holky s krizema nestrašte, i když je pravda, že příprava na svatbu je náročná :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně párů má krizi před svatbou...čím to je nevim.Asi nervy.Chlapi jsou holt asi už pak podrážděný těma našima přípravama.
Odpovědět
Článek se načítá
Ale já toho ani moc nepřipravuju, zkrátka jak jsem často na pc, přítel si tam nechal otevřenou konverzaci na skypu. No cukroval s nějakou mladou kolegní z práce a mně řekl že si píše s kamarádem. v tu chvíli se mi zhroutil celý život. vrátila jsme mu prstýnek-n o co vám budu povídat. Nikdy mě prý nepodvedl a takové ty řeči, ale já ted nevím ejslti mu můžu do budoucna věřit. máme dvě děti, k tomu chystáme konečně svatbu. uvidíme jak se to bude vyvýjet dál :-( On se chová že přeháním a nic se nestalo..........
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,jinak na těch fotkách je ísto,kde se budu vdávat.Hostivice.
Odpovědět
hest doporucuju kachnicku, se zelim a knedlikem ;-) to oceni kazdej chlap :-D ja tak vzdycky zehlim doma atmosferu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lucil, vůbec nestraš! myslim že cukruje každej chlap, horší je, že my na to obvykle přijdem a to je pak rána... ani si nechci představovat, co dělá ten můj v Tunisu :-S
Odpovědět
AVe já mu věřila, trochu žárlivá jsme byla vždycky. Ale vůbec si nedovedu představit až budou mít nějaký firemní večírek že ho tam s klidným srdcem pustím.nechci být ale hysterka co mu vše zakazuje , to bych jen zhoršila-ale fakt nevím. Snad to spraví čas-ale musí se snažit i on, ale zatím je ten jeho přístup na přes hubu :-|
Odpovědět
ava, no co.. cukruje tam :-D ale to je tak vsechno ;-) lucil, to bude v pohode :-) panove totiz maji jeden zakladni problem, ze nevidi kdyz po nich zenska jde - vidi ji jako super kamaradku, nebo prima kolegyni, nebo fajn sousedku... ale mezi nami, vite vsechny samy, jake zensky dokazou byt a proto nas kolikrat irituji veci ktere vidime co na pany zkouseji :-) oni to panove nevidi a v tom je pak problem kdyz mu neco reknete, tak on opravdu nevi ktera bije :-D nejlepsi je, jeee to mas super kolegyni a blabla bla
Odpovědět
No kolegyně je zadaná a má movitého mladého muže. ale sakra a do prdele (pardon za ta slova) co má co vypisovat večer mému chlapovi. jsme mu říkala že po něm jede-a že i on v ní určitě nalezl nějaké zalíbení, jinak by necukroval. Psala mu jak se jí o něm zdálo atd-no je mi zle a brečím jen si na to vzpomenu. Nejradši bych ji kontaktovala nebo toho jejího chlapa upozornila at si ji hlídá-ale to dělají hysterky a já se budu držet zpátky a zachovám se jako ineligentní žena.
Odpovědět
Profilova fotka
no,nebo takový ty trapky,který dělaj na chlapa voči,kyž se s nim vedet za ruku.To je taky na pěst :-D A čuměj jak sůvy z nudlí a myslej si,že jsou nenápadný.To mě nevytáčí,ba naopak,mě to pobavuje a můj milovanej kouká úplně jinam a když mu řeknuže se asi slečně líbil,že na něj čuměla jak na vobrázek,tak řekně "Jo?A která?To sem si ani nevšim".Možná,že kdyby šel sám,tak si všimne.
Odpovědět
lucil, ono... ja byvala strasna a je fakt, ze jsem vzdycky mela typy chlapa ze po nich sli zensky jak vosy na med ]-( tak se mu zkus vic venovat a treba taky nejakou kachncku uvarit apod? :-) ja se uz naucila skoro nezarlit, protoze to nema cenu.... kdyz bude chtit zahne kdekoliv a kdykoliv treba i behem peti minut.... nerikam ze to nekdy ve me nehlodne, ale neptam se a neresim :-)
Odpovědět
pb: presne tak! nejlepsi je vzdy jim to naservirovat takhle :-)
Odpovědět
To že by čučel po ženských mi přijde normální-ale on vyloženě sedl k počítači když jsem já šla do angličtiny.Nevím kdo tu konverzaci začal ale on ji přímo psal jestl iby se jí líbilo kdyby se mu o ní zdálo?A ona mu odepsala že jí se o něm už zdálo a že se stydí m unapsat co apod. Jak mám ted vedle něho usínat když to pořád vidím před očima a říkám si na koho asi myslí. on ji provokoval a tak to právě začíná :-S
Odpovědět
jo tak, hmm luci tak to chce vetsi zbrane, ale hysterie, krik, apod. k tomu rozhodne nepatri....
Odpovědět
Profilova fotka
jezis holky, tak kachnicku bych si taky dala mňam lucil, ono to chlapům dělá dobře, holt si potřebují lechtat ego, že na to ještě mají, ale povětšinou pak skutek utek, přítel je přesně to samo, už jsme takhle pár krizí měli, ale pořád mi říká že mě miluje, že už si mě nechá na pořád :-) takže už raději nepátrám, od jeho mobilu a PC se držím dál, je to jen zbytečný stres, gepe má pravdu, že když bude chtít, tak tomu stejně nezabráníš, takže nejlíp se chovat tak, aby mu bylo jasný že tu nejlepší babu má doma a nikde jinde to lepší nebude
Odpovědět
No a já nevím jaké gepe. Pořád mi tvrdí jak je doma spokojený, jak mě miluje ale tohle spokojený člověk nedělá. Pořád mi říká že se nic nestalo a já tak vyšiluju ale kdybych to neutla bůhví kam by to zašlo.
Odpovědět
presne jak pise hailli a o tom to je, a udelam dobrou kachniku se zelemi a knedlickem :-p ;-) me prijde ze obcas mivame doma krize, ale tak nejak on to nevidi... mozna jen muj pocit :-D tak vzdycky ukuchtim treba strudl, nebo neco takovyho... a uvarim nejakou mnamku, on je pak nacpanej a viditelne spokojenej a je pohoda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,Lucil,těžko říct,jestli je to jenom flirtování.Oni jsou méněcenná rasa a moc si neuvědomujou,že to,co pro ně je nezávazný tlachání a dopisování může tu druhou ženskou nakopnout a ještě víc se bude snažit.No a to,že můžou ublížit svojí partnerce,to už vůbec neviděj. Mně taky občas napadne,že přítel může mít někde něco a já o tom vědět nebudu,ale fakt mu důvěřuju a nevěru nesnáší a odsuzuje jí.Flirtování asi špatný neni,chlap má pocit svobody,ale musí to mít svoje hranice. Lucil a on ví,že to víš takhle detailně?
Odpovědět
lucil tak prestan vysilovat a jsi si jista ze jsi to utla? Nad tim ted nepremyslej uz, a prosim prestan resit jestli Te miluje a jestli je doma spokojeny... At uz cokoliv, tak kdyby nebyl, tak ver ze uz s Tebou doma neni ;-) oni chlapi, kdyz si delas svoje veci a tak nejak mu nesdelujes vse a treba se i jen zavres do pokoje aniz bys rekla co a proc, oni patraj a srotuje jim jestli se neco nedeje, ci jen prijdou a sondujou a koukaj :-D
Odpovědět
pb, no oni chlapi kolikrat ani nevi ze ty zensky s nima flirtujou apod.! ]-( :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?