Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
bella to jako fakt? :-o no milymu nebude vadit kdyz by sel podobne jak mam na uvodni fotce v albu, tak mam radost, aspon nebudeme muset byt oba sesnerovany :-N ava, no to jsou! ale tak, preci jen radsi monogamii nez polygamii :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ava, bydlíme kousek od roztok
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, v tomhle stylu jako máš na tý fotce chodí kamarádky přítel a fakt je to pěkný, ale toho mýho bych do toho nenavlíkla, ani kdybych ho prosila na kolenou...
Odpovědět
ava, me se to prave taky moc libi, jen pritel porad chodi v casual nebo kvadru, tak jsem si rikala a jemu taky, zda nebude lepsi kdyz nepujde klasicky v obleku i s vestou atd., a ze ja nemusim mit naducany princess saty, ze hlavne abychom se v tom dobre citili.... mi rekl ze si bude pripadat jak metrosexual :-D ale ze prej mu to vadit nebude a ze v tom klidne pujde :-D
Odpovědět
bella http://www.bugatti.de/retailers/find_...
Odpovědět
no ty kraso, taky se vam to tak rozjelo? :-o :-o :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no gepe, teď jsi mě inspirovala, až se přítel vrátí a zase stočíme rozhovor na téma svatba, tak zkusim nadhodit, jestli by nechtěl něco uvolněnějšího... na tu louku by se to i hodilo... bella, takže vidíš, ty ses bála, že když nemam barvu svatby tak nebudeš mít co dělat... kdybys věděla o fotkách, kde jsou ženiši netradičně, tak mě můžeš inspirovat :-D haillie, já mam právě v Roztokách známou ;-)
Odpovědět
ava, no vidis ja myslim ze by to i bylo lepsi a i tak by jste oba byli neprehlednutelni ;-)
Odpovědět
gepe: super, dík ;-). Jako vážně jsem je v tom Humanicu viděla. Jak vycházkový (ty nebyly nic moc), tak společenský (ty byly dobrý!). Cena dobrá.
Odpovědět
avano: fajn!:-D
Odpovědět
bella tak to nechapu a fakt to byly origos bugattky co jsou uvnitr jak backurky a celokozeny?
Odpovědět
Tak tady to je...zatím prototyp a to písmo prozatimní... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
gepe: no prostě ty boty měly to klasický logo bugatti. Nevím, jestli byly pohodlný, nezkoušeli jsme je. Ale každopádně mě zarazilo, že je mají v Humanicu, i když tam mají pár lepších značek...
Odpovědět
Profilova fotka
bella, dobrý! gepe, tak jsem si drze fotku zkopírovala :-) nebudu jí šiřit, je to jen pro přítele :-D
Odpovědět
bella jo chapu, no ted koukam na web a kozeny conversy (ktery mivam ze statu), protoze tady jsou predrazeny, tak je maj taky i kdyz ne ty samy.... hmm takze i ja jsem celkove zarazena a prekvapena ava, tak super ;-) jeste se mi libila jedna to byla ta "mormonska" ale tu bych musela znovu najit a se mi nechce bella ale to vypada fakt pekne! :-)
Odpovědět
gepe: myslíš? Bude to napsaný hezkým fontem a dám to na lepší papír. Tohle bylo napsaný na druhou stranu toho úchylnýho obrázku a upatlala jsem to:-D. Jo a navíc se nám něco stalo s rozvodem elektriky, takže nám v obýváku nejdou světla, jen stojací lampa, tak to není moc vidět...
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, v poho, já se po něčem mrknu ;-) taky jsem nad tim přemýšlela a asi to bude lepší než oblek... ještě bych ho mohla navlíknout do tógy, aby vypadal jako caesar aby se ke mě hodil :-D ještě vavřínovej věnec... no my budem páreček :-D :-D
Odpovědět
uff, díky za uklidnění, už jsem si myslela, že jsem jediná divná... fakt si nedokážu představit přítele, jak by mi zubama sundaval podvazek :-x bych se propadla... gepe, jen reju 8-) ale je fakt, že fotky tam máš nádherné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bella, nevylítly vám pojistky na světla??? my občas vyhodíme zásuvky, ale světla jdou, tak jestli to nemáte obráceně :-N
Odpovědět
teri v pohode ;-) holky, no mladymu by nevadily i kozeny - je zvyklej na bugattky, ale jak ja jsem zvykla na behani na conversy, tak jsem ted objevila jedny pro nej na svatbu :-P jako moznost :-) http://www.converse.com/#/products/co...
Odpovědět
Holky, když tu svatbu budete mít venku, tak to bude odpovídající oblečení. U nás by to vypadalo trochu divně. terinka: rozhodně nejsi divná:-D.
Odpovědět
bello, rámečky jsou hezký, takhle to vypadá fakt zajímavě na té fotce... a jak jsou asi velký?
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, ty boty jsou super a k tomu stylu se to skvěle hodí...
Odpovědět
bella no jeste se uvidi.. jinak mu vezmu klasiky - ktery nikdy nemaji v us v jeho velikosti na shopu http://www.converse.com/#/products/Sh... jo a doporucuju i vam ;-D
Odpovědět
avano: my bydlíme v novostavbě a je to tu celý nějaký podělaný. Když zapneme světla a digestoř, tak ty pojistky hned spadnou, prej je něco s rozvodem. Dnes tu byl elektrikář, ale vůbec to nechápe. Prej je to možná pod podlahou, ale na tý máme dřevěnou lepenou podlahu za 100.000, takže ta dolů nepůjde ani přes mojí mrtvolu... 8-(
Odpovědět
gepe, ty boty jsou super! já bych potřebovala ty svatby tak čtyři, abych si mohla každou vyladit jinak a nemrzelo mě, že něco nemám :-D když já na ty experimenty nějak nemám odvahu... a postavu 8-)
Odpovědět
bella tak to mate peknej voser, my bydlime ve starym byte a meli jsme obavu kdyz pustime v kuchyni mycku a pracku najednou ze to vyhodi pojistky jak jsou tady stary rozvody, ale v pohode... ava, me se taky moc libi ty prvni - spis do ty tmavy barvy x-) a sobe mozna tyhle http://www.converse.com/#/products/Sh... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pcha, tak do takhle drahý podlahy bych taky nesahla... jo asi to budou blbý rozvody nebo slabej jistič... to u nás ve 40 let starým paneláku je to normální, včera sousedovi vyhořela zásuvka, vyhodil jističe celýho bytu, tak jsem mu půjčiovala šroubovák, aby mohl jističe nahodit... je to ke vzteku, když jsi v novostavbě a je to napytel udělaný :-(
Odpovědět
terinka: no úplně miniaturní nejsou, asi 6x9...
Odpovědět
teri, to si nemuzes rikat ze nemas postavu ci odvahu ;-) nechci to mit zase az tak neformalni, ale zase nechci abychom byli oba jak ve snerovacce a prevlikat se...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?