Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
tak jo, dekuju jdu mrknout :-) jen jeste otevru doma okna at tu nasi sluj trosku vyvetram :-D :-D
Odpovědět
to jsou pekny fotky, tam jak jsou ty dve deti, tak je skvostna uplna! :-)
Odpovědět
no ani profíky nepotřebujeme a fotky jsou pěkné :-) takže doufám že to tak dopadne i na svatbě,Co jste řešily s kalhotkama?
Odpovědět
to fakt :-) ja prave nevim kdo, ale resilo se curani v satech a pak nekdo ze doufam ze ji nekdo neprislapne saty aby se ji neurvaly pod prsama a ze by tam behala v kalhotkach... jsem prave koukala na nejaky super kadaky :-D
Odpovědět
No tak doufám že se mi takového nic nestane,já nemám vlečku.Ale stát se může cokoliv :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se k vám taky drze přidám, svatbu máme naplánovanou na září 2011. Přípravy zatím tragicky nehrotím, spíš se rozhlížím, inspiruji a plánuji. Jediné co máme zamluvené je fotografka, s tím jsem si musela pospíšit, přece jen je dost žádaná. Jinak jsem relativně v klidu, sem tam ale nervíky pracují, to spíš ale kvůli nerozhodnosti. :-D
Odpovědět
To je fakt, i sestrence nekdo prislapl saty a nekde ve spodnickach to radne zakrupalo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, to je deprimující a strašlivá představa...brrr :-N, ale fakt se může stát cokoliv :-D
Odpovědět
beruska80:tak vítej mezi náma,tak to je fajn že jsi v klidu, :-) gepe:no a tet si vem že máš pujčené šaty,já mám radši koupené :-)
Odpovědět
anka, no prave! :-) ja mam rozhodnuto ze chci ty co tam uz mam a menit uz nebudu, takze saty jsou pro me uz vsechny pase - jen doufam, ze objednaji presne ty co chci - kombinaci barevnou, jinak je asi pak odstrelim :-D taky tam budu muset jeste nekdy zajit 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
anka6: děkuji za přivítání. Ono to bláznění ještě přijde a možná to nepotrvá ani tak dlouho :-D
Odpovědět
no tak my tu blazníme všichni takže to ještě přijde :-) gepe.tak já taky mám šaty ,mám je u mamky abych se na ně nechodila často dívat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky ja tet na chvilku musím něco dělat,tak se potom zastavím pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jediné co mě nenechává příliš v klidu, je ušití šatů na míru. Na první pohled jsem se zamilovala, jenže šaty jsou u nás nesehnatelné - bohužel objednání z USA je komplikované a moooc drahé. Zatím se mi nepodařilo najít opravdu šikovnou švadlenku (v blízkém okolí). Možná budu muset hledat jinde.
Odpovědět
beruska:tak šaty jsou nadherné,ale co mě se líbí jsou boty.Ty víš kde je koupit? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anka: ano, vím - bohužel sehnatelné jsou jen ty první....je to obchod (botyk) :-). Mají tam velký výběr a docela přijatelné ceny. Nechce se mi utrácet za střevíčky na jeden den 2000 :-|
Odpovědět
já taky řeším finance ,takže taky koukám na ceny ale díky mrknu se co tam mají, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, my máme rozpočet taky celkem omezený, tudíž se snažíme ušetřit (ovšem ne všude a za každou cenu). Ale zrovna boty nejsou prioritou číslo 1, stačí mi, aby byly pohodlné a trošku vypadaly - stejně je ukazovat nebudu :-). Určitě zkus mrknout, třeba si vybereš. ;-)
Odpovědět
anka tak ja saty az v dubnu ]-( beruska, jj vitej mazi nami ;-) jinak, tady se urcite nudit nebudes :-D ty kraso, ten odkaz je primo na botky co holky schani a ja se taky teda promrknu :-D
Odpovědět
no když si to tak vezmeš tak boty nejsou vůbec vidět pokud nezvedneš šaty, já právě nechci na podpadku,takže potřebují pěkné a levné botičky :-)
Odpovědět
anka to se urcite pujde sehnat a casu je nastesti jeste dost ;-)
Odpovědět
ja chci ty botky co mam v albu ]-( ale tak nejak se mi nechce davat skoro 5,5 i s postovnym ;-(
Odpovědět
beruska80 svatbu taky budeme mit v zari, a to presne dnes za rok, pokud tteda vsehcno vyjde, taky zatim jedine co mame je fotografka-)
Odpovědět
no já bych radši,kdybych si ty boty mohla doma rozchodit,ne venku ale doma ;-)
Odpovědět
gepe:boty jsou krasné ale nedala bych tolik za boty,to jsi myslela 5 tisíc
Odpovědět
:-(
Odpovědět
anka no prave... a tak zkousim ruzne hledat nejakou podobnou alternativu, ci co by mi slo k satu.. :-(
Odpovědět
gepe:tak to je mazec =-)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tomu věřím, určitě se nudit nebudu :-) anka6: já raději ani nožky ukazovat nebudu, mám je totiž škaredý a to zrovna na památečních fotkách nepotřebuji :-D :-D A na podpatku taky nechci, neumím v tom pořádně chodit, sázím na pohodlnost....ona by potácející se nevěsta vypadala poněkud komicky :-) hest: my máme taky pouze fotografku....ostatní budu řešit postupně.
Odpovědět
Profilova fotka
boty za 5 tisíc by musely umět ideálně i létat :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?