Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem právě přemýšlela,že bych osvětlila celou zahradu,víš?Třeba stůl s rautíkem bude jen čajovkama,ale cestičky a tak.To můžu loučema a lucerničkama.No a stany budou halogenem,jak jsi řikala.Pač jsem to řekla příteli,že mu to dávám za úkol a hned řekl,že bude to a že to sežene
Odpovědět
No tak mě bud poveze strejda toytou,nebo segra citroenem, A ten muj asi s bráchou ale nevím jakou značku auta má,nám je to jedno,hlavně aby jsme byly všude včas :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to jo :-p na ty cestičky to bude dobrý já jdu za chvilku do hospody za kamarádkou, chci se s ní domluvit, jeslti by se mnou zajela na ten ranč obhlídnout to, jeslti se tam vůbec vejdem... a taky jí poprosit, jestli by mi dělala hlavního koordinátora
Odpovědět
avano.tak dobře pořid :-) :-) porodnibabko:aby to nebylo jak vtom filmu :velebnosti vy svítíte :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D anko,snad ne,ale při alkoholovým opojení...jen aby to pak nemělo vliv na funkci...rostlináře. avano,držim palce.určo bude mít radost ;-) hlavně dej pak vědět.
Odpovědět
je tak doufám,že nám všem to dopadne podle našich představ ;-) sice to je za dlouho,ale to zase uteče za chvilku tu máme vánoce a šup je to tu
Odpovědět
Profilova fotka
Mně přijde,že to zas za tak dlouho neni...Mám ten květen,takže až začne být trochu hezky budu se vdávat
Odpovědět
no tak holky zatím čau, :-) zítra jak budu mít čas se zase zastavím na kus řeči :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.. tak vsem nevestinkam gratuluji... my taky planujeme svatbu na 2.7.2011
Odpovědět
holky, mrknete na ty dorty - skoda ze pece jen pro svou rodinu a nejblizsi :-( http://www.aldoska.estranky.cz/
Odpovědět
ahoj luciebx, vitej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženský, nemáte někdo zkušenost s invalidním důchodem? :-| Teď mám běhání kvůli škole a začíná mi kvůli důchodu nebo ZTP ... bohužel zdravíčko mi dělá Nazdar 8-( 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
smudlinko to me mrzi, co bys potrebovala konkretne vedet? Mam maminku v invalidnim..
Odpovědět
Profilova fotka
no jak to je když jsem studentka... nejde mi o peníze ale o uznání nemoci, mám děsně problémy a po tom co se stalo dnes ve škole jsem se rozhodla s tím něco udělat... nemohla jsem sedět, stát prostě nic... jediný co doktorka na to řekla, že už se s tím musím naučit žít :-(
Odpovědět
no právě to funguje tak, že tě právě doktor pošle před ttakovou komisi, která určí jestli na Inv. Důchod máš či nemáš nárok..upřímně, jsou ale dost drsní...moje maminka má roztroušenou sklerózu...už dvacet let je v ID a až snad do lonskeho roku kdy si prerizla ruku a uz ji ma uplne naprd, musela chodit na přezkoušení k té komisi, jestli nelže..zeptám se mamky na víc info..ale obávám se, že jestli ti doktorka řekla že se s tím máš smířit, tak asi moc vstřícná nebude...
Odpovědět
Jinak tady máš postup, a info ti dají na české správě soc. zabezpečení, ti to mají na starosti. http://www.portal.gov.cz/wps/portal/_... I dmůžeš mít jako student taky, my měli kamaráda co měl oba kyč. klouby umělé nemohl chodit..a měl ho. Jinak jak jste tu dával někdo odkaz na ty barevne svatby, nenašli jste tam něco s těmi lupeny? Já narazila jen na jednu podzimní koláž...
Odpovědět
Profilova fotka
hest, bylo tam toho spousta i podzimní věci, ta paní právě hodně jede v přírodním stylu, tak já to zkusím ještě projet a hodit ti kdyžtak konkrétně už obrázky dokonce si vzpomínám tam měla uvázanou kytku ze šišek a vypadalo to fakt dobře
Odpovědět
hailliejade ja jsem nasla spis veci do hneda, sisky se mi zrovna nelibi, to spis jak mi posilala belle to s tema cervenyma bobulema, a pak jsem nasla prima stojanky na jmenovky ve tvaru javoru, hned to stahnu a dam do albicka. Jinak pritel, cokoholik v dnesnim coko abstaku mi nejak koukal pres rameno kdyz jsem goglila a objevil ze lze mit na svatbe coko fontanu, nemate s tim nekdo zkusenost kde poridit ci pujcit nejakou za relativne dobrou cenu? Dekuji-)))) HIHIHI, to je to moje PLANOVANI NEJDRIV V RIJNU-))) zaatimco drahej pari hru, tak ja sosam inspirace-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, teď jsem se vrátila z hospody, kamarádka byla z funkce hlavní koordinátorky nadšená :-) tak mam konečně pravou ruku... hurááááá holky teď jsem v lednici našla nějakou klobásu, tka jsem si jí ohřála a... ááááááááááá ty vole pálí jako prase... mam spálený chuťový buňky...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) je tu někdo??? já tu byla včera poslední a dneska jsem první, to snad není možný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, jsem tady úplně poprvé. Plánuju svatbu na příští rok, tak bych se tu ráda podělila o rady a porady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vítej ;-) od toho jsme tady, i když dneska holky asi ještě vyspávají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
musím přiznat, že jsme si nejdřív připadala divná, že už plánuju a přitom svatba bude až příští rok, ale tady vidím, že na tom nic divnýho není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, to tu řeší každá nově příchozí holka, jestli není divná :-) a to já jsem z nich asi nejvíc pozadu, protože my ještě nemáme ani termín a já zatim dávam jen dohromady svoje představy.. ale holky většinou už mají termíny, fotografy, místa... takže v pohodě, jsi úplně normální :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se mi ulevilo :-D
Odpovědět
Jj venku je zatazeno, mlade nakrmeno v pet, tak jsme az do ted chrneli, ja bych spala klidne dal, ale nekdo mi tu zacal zvatlat a tahart me za vlasy... Mborlova vitam te tu!
Odpovědět
Profilova fotka
no hest, to mi povídej, to počasí je děsný!! já jsem si naplánovala, že se budem brát na začátku září, že bývá krásně... ale začínam to přehodnocovat... jinak ty tvoje podzimní inspirace jsou moc hezký! mborlova, budeš si zakládat album??
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak svatba to bude moje druhá, poprvé mi to nevyšlo (ani svatba, ani manželství), tak teď si to doufám vynahradím. Ale je zajímavý to porovnávat, poprvé jsem se vdávala v roce 1997 a když vidím, jaký jsou teď možnosti, tak je to až neuvěřitelný.
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, teď si to můžeš užít a s pokud tu s náma zůstaneš, tak se i pobavíš ;-) poprvý ses vdávala v roce 97??? to většina z nás chodila ještě na základku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko nevěsty, ahoj mborlova, vítej :-), hele mě taky přijde trochu dlouhá doba rok dopředu, ale jsem tu a baví mě to, zajištěno sice nemám nic, ale čerpám aspoň ispiraci co chci a nechci
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?