Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
kdysi pred lety jsem si zamilovala rucni papir... ted jsem si rikala ze bych si z nej udelala oznameni atd., vcetne menu listku na hostinu, raut i napojovy... tady je pekny zdroj inspiraci, nemluve o moznosti koupe materialu :-) rucni pomlckapapir cezet
Odpovědět
gepe: drží, ale je to klasická vodní vůně stylu Davidoff a na to já moc nejsem, jsem spíš na květinovky, takže mi leží doma. Bleu Riviera.
Odpovědět
Hoj Hest :)))) doufam, ze jste si ten vikend pekne uzili :) jinak co se tyce tech diskusi, tak napodobne :) Nevadi ze neprispivas, hlavne nas neopoustej :)
Odpovědět
Profilova fotka
gepe ty svicinky jsou nkuku com :) chtela sem si objednat ty baculate.. jak maji velke a male
Odpovědět
efe, fakt? muzes prosim do IP? budu mooc vdecna! :-)
Odpovědět
ted jsem se podivala k tobe, to je "slusna" cena.... to je lepsi si nakoupit v takovych sklenickach nejakou zeleninu a nejen ze to bude ku zdravi, ale i k dekoraci nasledne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no postovny uz neni moc dobry, navic bych jich chtela tak sest.. no kdyby sis neco objednavala tak dej vedet.. mohli bychom spojit postovny jeste mam jednu zajemkyni :)
Odpovědět
efe, dobre :)
Odpovědět
gepe: od malejch jogurtů bejvaj taky pěkný skleničky, i baculatý, když je budete baštit celej rok...:-)
Odpovědět
bella vidis, to jsem zapomela a dokonce drahymu chutnaji :-D
Odpovědět
gepe: jojo, asi za 12-14,-Kč...
Odpovědět
Profilova fotka
jdu do toho taky!!!! :)
Odpovědět
Článek se načítá
takze holky, od zitra jogurty! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja je moc rada nemam,ale asi se obetuju :-N za tu cenu.. boze boze at to nejsou jen bily jogurty,ale i ovocny...
Odpovědět
efe, jsou i ovocny i kdys si ho musis hodne promichat ;-) tak doma zaukoluj at hezky papaji :-N :-D
Odpovědět
tyhle budou pekny kdyztak na zaveseni ;) agrola cezet
Odpovědět
jo a muzu potvrdit ze zrovna tyhle jsou vazne dobry :)))
Odpovědět
gepe jojo ctu ctu a mezitim googlim-) nejsem schopna jinak vymyslet, co bych chtel ana ten rauut, spis chci vedet co nam restaurant muze nabidnout a dle toho to pak upravim. Vim ze bych tam chtela sladkosti z Govindy-) a do vysluzek chci dat med. pripadne na letosni svatbe jsme dostlai prima merukovou domaci zavareninu, takze pochopeni s jogurtovyma sklinkama mam taky-) ale me ty jogurty ve skle moc nejedou-) Pockam, az se maly vic rozezere a budu kupovat ty 200 g prikrmy-) ted bastime jen 125g, takze se mi kupi takhle male sklinky.....kdyby nekdo potreboval, rada mu schovam-)
Odpovědět
ok :) a budes vedet co nabizi? ja vim ze u nas nam nejakou vyzdobu nabizi, ale jeste jsem ji nevidela.. ostatne zitra tam budu volat a taky posilat email, tak si poprosim o fotky :) jinak s temi vecmi do vysluzky to jsou super napady! :) hest, jen je prosim schovej, budou se hodit :))
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, moc díky za odkaz na tu levanduly, já to právě našla taky a tam mi došlo, jak jsem mohla ušetřit, kdybych si nasušila víc tý svojí, mám na zahradě 4 veliké keře, jenže už je pozdě, zbylo jen ještě pár květů co stihnou vyrůst, já to všechno uvázala sousedkám do skříně, sobě, rodině, něco málo jsem ještě nechala a zbytek (většina) putoval do kompostu, ale co, už se s tím nedá nic dělat ad skleničky, včera jsem zkoumala, co tu mám a naštěstí jsem si nějaké poschovávala od okurek atp., od dětský výživy jich mám taky milion, ale to je tak na čajovou svíčku, mě se hrozně líbí takový ty bucláčky od medu
Odpovědět
Ahoj holky, tak co tu řešíte? ;-)
Odpovědět
nazdarek, devcatka asi jeste spinkaji... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee ahoj barrcaa, nějak dlouho jsi tu nebyla :-)) řešíme tu všechno stále možné, dorty, kytky, výzdobu 8-) gepe má u sebe v albu tabulku s našima údajema, abysme se znaly trochu líp, tak kdybyses chtěla taky přidat, tak jí pošli do IP nick, jméno, datum svatby, věk v den svatby, místo odkud jsi a míry ženicha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem taky zpátky, ty víkendy jsou tu pro mě mrtvý, takže mam v pondělí vždycky do dočítat... prostě vpluju, aniž bych řešila, co se tu řešilo, stejně se to bude opakovat ještě několikrát :-D
Odpovědět
Dobré ránko :-) tak jsem přišla do práce a rozhodla jsem se že je dnes den jako stvořený pro koukání po šatičkách.... Tak pokud to práce dovolí budu serfovat a serfovat :-D
Odpovědět
haili: ok, já jí to pošlu, až sem přijde ;-) Myslím, že jsem to už ale někomu psala. Teď nevím. Chodím sem a jen juknu, co píšete. V práci nestíhám, pak nakoupit, uvařit, poklidit a je večer. Navíc na mě jde nějaká rýma, je mi zima, jsem hrozně unavená...Proto tu nejsem pořád :-( Ale myslím na vás, děvčátka :-D avano: jsme na to stejně.
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa, to mam stejně, v práci sem píšu jen v mezipauzách, a večer taky starosti o domácnost, o přítele... elinka, koukám, že ses mezi nás zapojila nově a podle registrace v pasu ses na beremko registrovala jen o den dřív než já :-D :-D
Odpovědět
Dobré ráno holky,tak dneska už mám všechno udělané.uvařené ze včerejška ,tak mám dneska trochu klid,no než přijdou děti ze školy. Gepe:tak ty míry si tam zařadila :-D :-D :-D tak co budem probírat? :-)
Odpovědět
Ahoj holky:-), tak já jsem se dneska probudila s pěkným bolehlavem. Včera v noci jsem nemohla usnout, pořád jsem se převalovala a dneska to bude ospalej den...
Odpovědět
Profilova fotka
holky ta naše tabulka se nám pěkně rozrůstá, co???? ;-) mě se tak nechce nich dělat :-( anka, máš nápad???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?