Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tak ten je parádní :-D holky sraz je super nápad a pokud to bude v praze, tak tím líp (my jsme za těsně prahou, takže v podstatě místo výskytu je taky praha) a co se týče toho navazování kontaktů přes chaty a diskuze, tak schválně hádejte, kde jsme se s přítelem seznámili 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to zvládneš! my ti tady všechny věříme :-D fridoli, to mi připomíná, že bych se měla taky objednat... naštěstí můj zubař mě přeřadil ke svýmu synovi, kterej kromě toho že je šikovnej a "jemnej" (jeho táta mi vždycky do posy narval ty jeho obří tlapy) tak je i moooc pěknej.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haillie, vy jste se seznámili přes net??? ;-) náhodou, nebo přes seznamku?? sorry že se tak ptam, já s tim právě nemam vůbec zkušenosti...
Odpovědět
Avano no já mám paní doktorku a je moooc hodná:-) Teri držím pěsti, já je dělala loni, jedny mě čekají letos a další za dva roky:-D Ale už se směju, protože jinak bych se musela zbláznit, držím pěsti ať to vyjde!:-)hailie my se seznámili přes net taky:-) A jsme spolu už přes 4 roky:-)
Odpovědět
holky, díky za podporu... mám z toho pěkně blbý pocit, do pondělka asi zešílím :-N
Odpovědět
nikdo novy do tab? =-) :-N teri nezesilis :-D a pokud ano, tak Ti donesem nejaky mnamky pres plot ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
že bysme chodily Terku krmit jako zvířátko do zoologický?? :-D :-D no počkej, stejně tam jednou skončíme všechny :-D :-D
Odpovědět
ava :-D :-D tj., ale treba teri pak uz bude venku, tak nam to vynahradi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jednou my jí a podruhý ona nás :-D :-D
Odpovědět
ava, akorat se zatim k tomu nevyjadrila 8-) tak snad to tak i bude :-D
Odpovědět
gepe, neboj, chodila bych za váma pravidelně každou neděli 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ava, jo jo, seznámili jsme se na chatu, ale vlastně jsme se tam ani spolu nebavili, jenom asi 20 minut jsme si psali a pak jsme se hned sešli a už jsme spolu 6 let, no ukecal mě teri, držím palce, státnice určitě dopanou na 1
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
haillie, tak to byla rychlost :-) no prostě když potkáš osudovýho člověka, tak není na co čekat. i když já mam co říkat, u nás to začlo taky závratnou rychlostí :-D už mam doma gauč!!!! ale žádnej fešák ho nepřivezl, dva chlápci v letech ještě v ušmudlanejch montérkách...
Odpovědět
haillie, díky, kéž by! i když já budu ráda i za trojku, hlavně když budou :-( ava, tak to je pech, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to sice pech je, ale hlavně že máme po třičtvrtě roce gauč :-D
Odpovědět
jo, tak gauč závidím... taky sháníme ;-)
Odpovědět
ava congrat ke gauci! :-D heh, ses jich mela zeptat, kde jsou ti dva fesi kolegove co meli prijet? ;-) :-D :-D hailli i frido, super ze vam to takhle vyslo! to se malokdy vidi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani nevíš, jak jsem za něj ráda! náš obývák je malej a ještě napůl s pracovnou. chtěla jsem rohovej, ale malej, protože je tam radiátor, takže se tam větší nevejde... sehnat gauč dle představ je krapet oříšek... ale konečně je doma :-)
Odpovědět
mě se nechce uklízet:-( přijde mi, že tyto dva dny nemám energii vůbec na nic:-( my máme gauč skoro rok a jsem moc spokojená.Ale nám ho přivezli dva fešáci:-D Přítel a jeho kamarád:-D Teri neboj to dáš:-) Nevím jestli tě to uklidní ale na těch pozdějších státnicích se vyhazuje o dost míň jak na těch červnových.
Odpovědět
ale jo verim! taky jsem byla stastna jak blecha, kdyz jsme poridili aspon novou matraci na spani :-) cokoliv co porizujem tak jsem jak mala holka :-N
Odpovědět
gepe: to je asi každý. Nesnáším žehlení, ale když jsem si koupila svoji první žehličku tak jsem měla vánoce:-D To k tomu patří:-) Nemám ráda úklid, ale zase si uklízím svoje:-D Takže bych neměla brblat. Akorát nejde všechno hned, my tu bydlíme rok a ten byt spolykal dost peněz a to je pořád co zařizovat......
Odpovědět
frido, to ano.. my si museli koupit nejen nejaky zarizeni, ale i pracku, lednici, mycku a dalsi ptakoviny.. taky pujdes do tab? :-)
Odpovědět
co to je tab?:-) My jsme si taky museli všechno koupit sami...jen na skříně nám rodiče přispěli, ale jinak jsme si to kupovali sami. Holky neznáte některá nějakého právníka. Spíš nemáte nějakého kamaráda právníka?
Odpovědět
frido :-) http://www.beremese.cz/album/view.php... tak to mate super :-) mam kamarada pravnika, ale nejsem s nim uz nejakou chvilku v kontaktu - ale to neva, vyhybam se "na jedno pivko ci vinko" :-D deje se neco?
Odpovědět
Pripominam zde slecnam, damam i holcickam :-p zaslete mi prosim do IP: nick/jmeno/datum svatby/vek v den svatby/miry zenicha/odku jste 8-) jo a verte ze nemam fakt v umyslu vas vykrast ci prebrat muze 8-(
Odpovědět
fridolinku - spoustu, přítel to má vystudovaný :-D (i když mě tu teď přesvědčuje, abych to neposílala :-D ) copak?
Odpovědět
terinka: IP, já jsem z toho už dva dny v depce a přemýšlím o změně pracoviště. Gepe: pěkný nápad, jsem zjistila, že jste skoro všechny Pražandy:-D
Odpovědět
Gepe: jsem ti to už poslala:-D
Odpovědět
frido, každá taková informace mě potěší, teď ještě aby to vyšlo :-p ava, my máme taky malý obývák a sehnat gauč bude fuška... chceme látkový a přírodní barvu, což je nesehnatelná kombinace ]-( obzvlášť, když musí být malý... jinak holky, my jsme se právě vrátili z prohlídky Písecké brány a bylo to super! paní moc milá a prostředí fakt zajímavé :-)
Odpovědět
teri, a ukazes fotky - delali jste? :) frido, dekuju, hned to upravim ;)) no my mame gauc rozkladaci z ikey :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?