Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa, ty máš výhodu, že se budete brát na Mauriciu, tam by to moc nešlo že bys manžela tlačila pískem po pláži :-) ale ono je to divný i tady, si představ, že máš na sobě šaty jako ze šlehačky,na nohou vysoký boty a tlačíš ho po dlažebních kostkách... za tohle bych kamarády zabila :-|
Odpovědět
avano: už ta představa je děsivá natož skutečnost :-D :-D To bych jim asi neodpustila. Jak jdou jinak přípravy? Já se chci podívat po pár šatech, tak uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
přípravy si užívám o samotě a tady s váma, protože mama doma zákaz :-) přítel krotí moje nadšení, že se mam uklidnit, že je do svatby takovýho času... jemu asi ještě nedošlo, že to byl jeho nápad svatba o 100 lidech a myslí si, že je to sranda, která se za měsíc zorganizuje s největší pravděpodobností sama... budeš si je teda půjčovat nebo je necháš ušít? podle zkušeností vim, že sehat v salonech jednodušší šaty je téměř nadlidskej výkon...
Odpovědět
avano: my o tom taky teď nemluvíme. Tím, že nemám tolik zařizovaní, tak to opadá. Řeším pořád šaty, to je snad jediný :-D Pak nějaké blbosti. Chtěla jsem totiž pak objednat ještě ty kapesníčky a toaleťák, ale to stejně dám až na hostině, co pak uděláme. Jinak budu chtít lampiony, figurku na dort a dál něvím :-D Taky přestalo přítele se o tom bavit. Pořád mi říká, jak to můžu řešit rok dopředu :-o Noo, mám co dělat, to ti teda řeknu. Hlavně si musim jet nějaké zkusit, ať vím, co mi sedí. Mám pár vyhlídnutých salonu a budeme to muset objet. Nic jiného mi nezbyde :-( Asi díky výprodeji si je koupím. Půjčení je na prd. Našla jsem firmu, co dováží šaty od Lily wedding dress a mají krásné a ceny jsou tak 6000,-, což není hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
Lily wedding, to jsou ti, co mají i ty antický šaty? teda cena za 6000 tisíc je super! v tvým případě je asi lepší je koupit, si představ že si je půjčíš za pořádný prachy, a (což je ta nejkrajnější varianta) že se ti ztratí zavazadlo s šatama a oni ti je dají k náhradě... nebudeš mít ani šaty ani peníze... já prozkoumala ty 3 salóny co jsou u nás v okrese a všechno je to na jedno brdo, takže buď to jistí internet nebo ušití...
Odpovědět
avano: Mají plno a fakt pěkný. Mají na netu katalog, ale nejde otevřít. Musíš ho nejdřív uložit. Určitě se s nima sejdu, když to nabízí. Poradí atd a to se mi taky líbí. No prááávě, toho se taky bojím. Nevíš co se po cestě stane nebo je roztrhneš a musí to vysvětlovat. Dají se koupit už za dobrý peníze, takže budu asi volit tuto variantu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopolko,nevěstinky ;-) Vítám novou natěšenou nevěstu. ;-) Gepe,supr,že aspon napsali,to je dobrý znamení.,jinak s tou Lucií mě to teda mrzí :-( Nás už si napsala a počítá s náma.fakt taková milá holka.Ten červen a červenec je fakt kritickej.Fakt jsem štastná za květen a to ještě tohle naše datum má málokdo.Přitom na konci května,to už je takovej malej červen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gepe, tak pak kubánek už mi 3x přeposílal mail a příloha stále nikde, tak už nevím kde udělali soudruzi chybu :-S já se snad nedočkám
Odpovědět
Holky, s těma fotografama je to fakt hrozný. Já se s tou svou domluvila víc jak rok předem a stejně mi říkala "ještě to nemám tolik plné". A když chcete třeba Z.Scharf, musíte myslet dva roky dopředu! :-D :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A bello,koho budete mít?My právě budeme mít moc šikovnou holčinu,která to dělá pár let,ale jako koníčka.Fotí přesně podle mého vkusu.Původně jsem chtěla jinou fotografku,kterou jsem taky měla rok dopředu,ale bohužel cena za celý den je tak vysoká,že si to dovolit nemůžeme.
Odpovědět
porodnibabka: pošlu ti do IP odkaz ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,v jednom albíčku jsem tady viděla supr plakátek,který měla nevěsta v době příprav na svých dveřích.Byl tam zákaz vstupu pro kohokoliv vyjma té,té té a té.Docela dobrý nápad.Jak znám babičky a všechny zvědavce,tak by tam nakráčeli a překvapení by nebylo pro nikoho.Takže to udělám stejně.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
PB, to jsem taky viděla :-) celkem jsem se tomu zasmála, je to fakt vtipný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,ale třeba moje babička,kamarádky,ty by mi tam všichni lezli a to fakt nechci.hezky at áj překvápko.Bude tam moct jen svědkyně,fotografka a známý s kamerou,jinak šmitec.Možná ještě jedna kamarádka,která bude společně s jejím přítelem koordinátorkou celé svatby.nakonec má daleko větší úlohu,než svědkyně.
Odpovědět
Ahoj holky,tak jsem zrovna pověsila prádlo,uklidila,navařené taky mám tak tet mám chvilku na pokec sváma :-) Tak já čekám pořád až mi napíšou ze statku cenu za jídlo,asi si tam zajdu osobně.
Odpovědět
Profilova fotka
anka, co babička?? už je zase doma?? člověk by řekl, že výměna oken v srpnu bude pohoda, ale ta zima co je venku... fuuuj PB, přiznám se že takovýhle věci jsem ještě neřešila, jako kde se budu oblíkat a jak to bude probíhat apod...
Odpovědět
avano.ani nemluv,víš ti staří lidé už jsou jako děti,ještě horší.Ten muj jenom tak večer nadhodil že bych mohla něco upéct,no a já řekla že až zítra že jsem unavená no a babička na druhý den začala že po mě chtěly abych upekla a že já jsem nechtěla,tak jsem jí řekla že nemůžu se roztrhnout,že uklízím u ní ,lítam kolem dětí a vaření,večer jsem pak padla a spala.Tak ten muj radši už tet před babičkou nic neříká :-| Ale babička už je doma.
Odpovědět
Profilova fotka
anko,taky teda nervák... Avano,já to neřešim,ale když vidim nějaký fajn nápad,tak si ho uložím a pak zrealizuju.Je to spontánní,nehledám to cíleně. ;-)
Odpovědět
anka: to znám, pečovali jsme o prababičku a dost často to bylo o nervy... Holky, já něco hledám pořád. Momentálně boty, protože jsem si koupila šaty velmi zvláštní krémové barvy a teď mám problém k tomu cokoliv sehnat:-D.
Odpovědět
Tak já to mám tak že u mě bude sestra a nikdo jiný,a moje děti.Ten muj bude u svých rodičů :-) takže budu mít klid.Všichni ostatní přijedou až budu hotová :-)
Odpovědět
No já tam vpustím asi jen matku, budu mít nervy a to to pak lítá:-D.
Odpovědět
Holky tet tu mám smrad,koupila jsem tomu mému psovi sušený penis tak ho tady křupe,už jsem musela otevřít okno ale je tu strašná kosa,byla jsem dneska ve zverimexu nakoupit pro ty moje zvířatka,myši pro hady a cvrčky pro ještěra.Tak už to mám všechno nakrmené :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, uplně jsem se zhrozila, při čtení mi totiž ňák vypadlo slovo pes, takže jsem si říkala, proč jsi koupila tomu svýmu sušený penis :-D :-D já jsem po tom zeleným čaji ňáká sjetá :-D :-D
Odpovědět
anka: no fůůůj:-D. Ten náš občas dostane prasečí ocásek nebo ucho a taky to baští...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty sušený věci smrděj dost.No,penis jsme nezkoušeli,ale vim,že je prodávaj.Nejčastěji taky kupuju ucho.
Odpovědět
No ten náš to má strašně rád, avano: a máš to vůbec čaj není to něco jinýho :-D :-D No taky mu kupují takové smradlavé tyčinky,sice to má grády ale čistí mu to zoubky :-)
Odpovědět
porodnibabaka.a co pejsek?
Odpovědět
Profilova fotka
doufam, že v tom čaji nebyl ňákej přídavek :-D :-D je mi chladno, jak sedim v kanclu a topná sezóna ještě nezačala, tak je tu pěkná kosa, takže to jistí čaj a deka :-D když si představim, že by příští rok v tuto dobu mohlo bejt stejně, tak je mi zle, protože to je období, kdy bych si představala svatbu... :-( a vzhledem k tomu, že bude na ranči, to abych začala šetřit všem na nový gumovky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,dneska jde na dovyndání stehů.Má ještě pořád malinko výpotku.Včera jsme na konci jizvy našli takovou zduřeninu pod jizvou,po té první operaci je měla taky a postupně to ztuhlo a byl to nádor.Takže se bojíme,ale dnes to ukážeme vetovi.V těhle místech už by neměla žlázu mít.Je to divný.Tam se nádory nedělaj,ale pozitivum.Dneska mi to přišlo daleko měkkčí a menší,takže snad opravdu zduření od jizvy.
Odpovědět
avano: ale začátkem září má být pěkně, kolem 20 stupňů, ne? Babí léto je taky hrozně pěkný:-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?