Svatba v Plzni nebo okolí v roce 2012. Poradíme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, s přítelem plánujeme svatbu na příští rok. A já už pomalu začínám pokukovat po různých dodavatelích, aby vše bylo co nejlepší. Určitě by bylo super, kdyby každá z nás přidala příspěvky s nějakými dobrými nápady a zároveň bychom si tak mohly navzájem poradit. Za každou radu budu jen a jen ráda. ;-)
Odpovědět
1
6
7
Holky, není náhodou mezi vámi ta, která má hostinu 9.6. na Panoramě?
Odpovědět
Holky dnes jsem byla v Olympii a je tam nový krámek se skvělýma dekoracema (barevný písky, skleničky, svíčky apod) no super :) tak kdybyste některá potřebovala....
Odpovědět
Díky za radu, hledala jsem sklo na dekoraci stolu - květiny v kouli nebo tak něco a jedině tam je fakt skvělý výběr a za rozumné ceny.
Odpovědět
Ahoj holky, připojuji se do diskuze. Svatbu máme 25.8. 2012 na zámku Kozel a ráda bych se zeptala na nějaký tip na DJ z Plzně? Bohužel nemůžu žádného sehnat, dlouho jsem čekala a všichni mají obsazeno......
Odpovědět
Ahoj holky, tak já už jsem dva dny vdaná paní, vše vyšlo skvěle, žádný problém nebyl, pořařilo se opravdu najít bezvadné dodavatele, vyplatilo se mi nechat detaily na odbornících a spolehnout se na instinkt. Např. na Panoramě moc mile překvapili doladěním detailů z vlastní iniciativy podle dodaných květin na výzdobu, což já už neřešila, vůbec byli skvělí ve všem a nejen oni. Mám řadu typů na super dodavatele a služby :-) Bohužel DJ ne :-(, toho jsme neměli. Užijte si svůj svatební den tak krásně jako já.
Odpovědět
Profilova fotka
@lemonnka Dobrý den, musí to být DJ ?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
@silverskylady ahoj, muzu se zeptat, kde jste meli hostinu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweeddy Ahoj, v Holýšově, ale už to bohužel nefunguje... Takže nepomůžu.
Odpovědět
@silverskylady skoda, ale diky!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Holky, my jsme se brali v Rochlově na zámku. Byli jsme jediná svatba za celý den, pronajali si celý areál a catering a všichni nám jen záviděli, fakt! Moc doporučuju!
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?