Svatba v Plzni nebo okolí v roce 2012. Poradíme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, s přítelem plánujeme svatbu na příští rok. A já už pomalu začínám pokukovat po různých dodavatelích, aby vše bylo co nejlepší. Určitě by bylo super, kdyby každá z nás přidala příspěvky s nějakými dobrými nápady a zároveň bychom si tak mohly navzájem poradit. Za každou radu budu jen a jen ráda. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@everytimes zlatnik Cech - naproti poste..krasne....
Odpovědět
@everytimes Kamrád mi doporučil si je vybrat na svatebním veletrhu (např. Praha, nebo i Plzeň). Prý tam mají pěkné ceny.
Odpovědět
@samui a nevíš, zda tam mají i prstýnky z chirurgické oceli?
Odpovědět
Profilova fotka
on vse vyrabi na miru, takze udela ckokoliv. staci prinest obrazek a udat cenu.
Odpovědět
A do jaký barvy jste se holky rozhodly ladit svatbu? ;-) my zřejmě do zelený :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jak postupujete s přípravami, máte už něco dalšího domluveného? :-)
Odpovědět
Nebyla jste některá v kosmetickém studiu Tadeáš v Plzni??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,Za chvilku se jedeme s přítelem fotit na zámek do Zbiroha,vybereme pak jednu fotku a tu použijeme na svatební oznámení..Dneska jsme oběhli pár zlatnictví a ptali jsme se na snubní prstýnky ze stříbra..v každém zlatnictví byli ochotní a říkali že každý prstýnky jdou vyrobit na zakázku i ze stříbra...takže super.. ALe možná ještě zajdeme do toho zlatnictví Čech jak se tady píše. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terrytess My do červené:-)
Odpovědět
A už víte o nějaké kadeřnici nebo kosmetičce, která vás zkrášlí?? :-)
Odpovědět
My bychom chtěli svatbu do fialova :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@samui Takže když tam přineseme obrázek a řekneme že bysme je chtěli ze stříbra tak že nám je udělá? :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@everytimes To vůbec netuším :-| tam kde bydlím tak široko daleko žádná kosmetička na kterou jsou chváli není ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina20 jojo presne tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@samui No tak to je úplně super:-) to mám radost velikou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty já už má svatbu za sebou a chci se pochlubit já si nechala šít štay u jedné moc šikovné švadleny z plzenska ušila mi štay podle obrázku a pak sjem je ještě doladovali byla jsme moc náročná ale švaldenka byla moc ochotná a trpělivá moc jsem si to užila rád avám dám kontakt šije i pro salony tak že šikulka,.
Odpovědět
ahoj holky, my budeme mít svatbu 1.9. v Manětíně....ženil se tam letos přítelovo brácha a je to tam fakt krásný! a v okolí asi i nejlevnější... jinak svatbu budeme mít do fialova. na šaty se zajedu asi podívat do Kaznějova :-) ale asi až někdy v únoru...teď mi to přijde jěště dost brzo...nebo né??
Odpovědět
@pet21 Ahojky, my budeme mít svatbu o týden dřív než vy a také ještě nemám zamluvené ani vyzkoušené šaty. Asi počkám až po novém roce, třeba budou mít novou kolekci. Jinak budeme mít svatbu ve stejné barvě :-)
Odpovědět
@everytimes ftalová je prostě nádherná :-) v sobotu jdeme domlouvat svatební hostinu,tak jsem na to zvědavá :-) jinak už se porozhlížim po fotografovi a kameramanovi...neznáte někdo nějákého??
Odpovědět
Už to máte v tom Manětíně zamluvené??
Odpovědět
máme..už jsem tam volala a předběžně mi to zamluvili,ale mám si zavolat jěště na začátku roku.... domluvit podrobnosti a tak :-)
Odpovědět
a na kolikátou? :) :-D
Odpovědět
@pet21 To my musíme co nejdřív na matriku, zamluvit si obřad. Nám se líbí foto studio Vavruška, nemáte s ním některá z vás zkušenosti?
Odpovědět
@terrytess máme to na druhou hodinu :-)
Odpovědět
a kde plánujete hostinu děvčata?? :-) máte vymyšlený třeba nějáké překvapení pro hosty? :-)
Odpovědět
pet21 a nevíš jestli už je někdo před vámi? My bychom to chtěli totiž asi taky nejspíš v Manětíně 1.9.2012 :-D chtěla jsem tak v jednu hodinu... ;-)
Odpovědět
@terrytess tak to Tě potěším, paní Bláhová na matrice říkala,že na 1.9. tam mají zatím jen nás :-) původně jsme to taky chtěli v jednu,ale přesunuli jsme to na druhou hodinu :-) tak mi pak dej vědět... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi máme v plánu svatbu 21.7. S místem je to horší, buď kaple v Radnicích nebo zámek Nebílovy. Pořád se nemůžu rozhodnout. Záleží hodně na místě oslavy. Buď to bude na chalupě nebo nějaký menší pension čí hospůdka. Já bych chtěla malou svatbu a rozhodně dělat čuníka :-)
Odpovědět
tak restaurace na hostinu domluvená původně jsme teda chtěli úplně jinou,ale odradilo mě chování pana jednatele..... bylo vyloženě vidět,že obtěžujeme...(a to jsme měli schůzku domluvenou týden předem)...takže nikdy více... nakonec teda budeme hodovat v Gondole Docela jsem koukala,kolik už tam mají na příští rok rezervací (jen květen je celý volný) a kde plánujete hostinu vy??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, poraďte mi, jak je to s placením záloh. Když si rezervujete termín třeba na zámku, jak brzo se platí záloha? A jak třeba u šatů nebo fotografa? U nás je totiž pořád varianta, že by se svatba odložila, protože se do toho snažíme o mimčo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?