Svatba v Plzni nebo okolí v roce 2012. Poradíme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, s přítelem plánujeme svatbu na příští rok. A já už pomalu začínám pokukovat po různých dodavatelích, aby vše bylo co nejlepší. Určitě by bylo super, kdyby každá z nás přidala příspěvky s nějakými dobrými nápady a zároveň bychom si tak mohly navzájem poradit. Za každou radu budu jen a jen ráda. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, letos se vdávají moje dvě kamarádky včetně mě, všechny 3 jsme si vybraly šaty v Kaznějově http://dokonalesvatby.cz/svatebni-sat... byly jsme spokojené, šaty krásné, obsluha byla příjemná a to jsme přijely bez objednání a cena za půjčovné 4 400 Kč - doslova za hubičku oproti Plzni - do 31.3.2012 mají 20% slevu na půjčovné. Obřad budeme mít v Manětíně na zámku, o víkendu tam byl teď den otevřených dveří pro snoubence, tak jsme vše okoukli a byla jsem příjemně překvapená, obřadní síň je nádherná. Prstýnky budeme mít od Žabky přes internet, mají pěkný výběr a supr ceny. A hostinu plánujeme v některým z plzeňských hotelů. Ještě jsme se přesně nerozhodli...
Odpovědět
Ahoj holky, taky se k Vám přidávám. My máme svatbu 21.7. na Kozlu a hostinu pak v Purkmistru. S tím veletrhem mě to taky štve, zrovna letos není. Všechno už máme tak nějak rozmyšlené akorát prstýnky a svatební dort nevím, kde necháme udělat. Docela se mi líbí dvě paní, co pečou krásné dorty v Přešticích. Nemáte některá zkušenost?
Odpovědět
@janulabo ahoj, dort mi bude péct známá, ale pokud můžu poradit, kam pro prstýnky, tak doporučuju zlatnictvní Altman na náměstí.
Odpovědět
Ahoj holky, nedoporučily by jste mi fotografa? Ale nic přehnaně drahého. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky jsou tady jeste taci, kteri by mi pomohli vybrat misto pro uskutecneni svatby venku i s obradem?? nejsem odsud a moc to tu neznam a vubec nevim kde uskutecnit to vsechno. mam z toho hruzu. potrebuju neco v okoli domazlic nebo horsovskeho tyna.. zamek v tejne se mi nezda :-(
Odpovědět
Ahoj, vidím, že jsem tu dlouho nebyla. :-) Tak už máme zařízenou kapelu, trochu mě zklamalo, že tady moc výběr nebyl. Objednali jsme z Prahy Caroline band, zdají se být úžasní, poslouchal je i tchán, který byl kdyby kapelníkem, taky říkal že super!!! Jinak s tím veletrhem mě to štve, myslela jsem, že tady mrknu na dodavatele kytek a dortů. Prstýnky jsme objednali na veletrhu v Diplomatu. Co se týká účesu a líčení doporučuji Salon andělské krásy a Institut krásy.
Odpovědět
Ahoj holky, prosím Vás nemáte kontakt nebo tip ne nějakou vizážistku z Plzně? Nejlépe která by přijela mi nalíčit do salonu, kde mi budou česat? předem děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@anetjenda Také mám šaty z Kaznějova a mohla bych jen doporučit.. skvělá absluha,velký výběr , přesně jak říkáš..a ceny super:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pet21 Za pokus nic nedáš..já tam byla spokojena:)
Odpovědět
Zdravím vespolek :) Sice nemám svatbu na Plzeňsku ale u Plzně bydlíme tak tady vše zařizuji ;) Nevíte náhodou někdo o nějaké šikovné švadleně v Plzni a okolí? Chtěla bych si nechat šaty ušít a nikoho tu bohužel neznám!
Odpovědět
@ltvjanina Ahojky. já mám fotografa www.fotoboucek.blogspot.com koukni na něj a uvidíš.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@anetjenda Ahoj, moc děkuji za radu :-) Kouknu na stránky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) I já se přidávám - budeme mít svatbu 18.8.2012 v Mirošově Na statku. Chceme to tam na zahradě i s obřadem, tak doufám v hezké počasí :-) Zařízeno už mám víceméně všechno :-) Vzala jsem to hopem (jsme zasnoubeni od 28. ledna 2012 x-) ) Jen se pořád rozhoduju jakou barvu kytky zvolit k šatům v barvě šampaň - chci mít celou svatbu laděnou do zlato-krémova, ale nechci, aby s tím kytky splynuly. Nejsem moc na barvičky, tak to bude těžké rozhodování :-| A také prstýnky - rozhodujeme se mezi titanem a ocelí. Nemáte s tím nějaké zkušenosti? ;-)
Odpovědět
adruskaaa a nevíš na kolik fotky vyjdou? Díky ;-)
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám, budeme mít svatbu v Plzni na radnici 11. 8. 2012, šaty mám zarezervované v salonu Nikkol, fotografa víceméně domluveného z Rokycan i s kameramanem, floristku taky téměř domluvenou, stejně tak hostinu. Prstýnky jsme si vyzvedávali teď v sobotu a pozvánky máme už asi od února :-). Momentálně ale bohužel musíme řešit, kdo se zvát bude a kdo ne...v obou rodinách jsou lidé, kteří se spolu nesnesou :-(. Nemáte s tím někdo zkušenost? Popř. nějaké rozumné řešení? Já bych tam chtěla všechny, ale zatím to vypadá, že když půjde ten, tak kvůli němu nebude chtít jít zase onen atd. :-(
Odpovědět
A vlastně ještě budu mít 3 dospělé družičky, když se mi vrátí z Anglie :-D. Tak se jim teď šijí šaty :-)
Odpovědět
@terelmisa ahoj, my jsme si nechali udělat prstýnky ze slitiny titanu a ocele a musím říct, že jsou fakt krásný :-) původně jsme chtěli bílý zlato....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, a copak kytičky? Kde budete nechávat dělat?
Odpovědět
Ahojky, @anetjenda - já určitě v Miltu na Doubravce, mají tam výběr, domluva super a už jsem od nich měla několik kytic, kamarádky i svatební a vždycky krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
@janulabo Také o nich přemýšlím, vždy jsem u nich byla moc spokojená, ale na jejich stránkách mě ty svatební neuchvátily :-(
Odpovědět
@anetjenda Dnes jsem se v Miltu stavila. Chtěla jsem vědět jestli vůbec v létě budou mít to, co jsem si vybrala a hlavně jaké barvičky. Udělají Ti cokoliv, dle obrázku nebo jak si řekneš. Jsou tam fajn. Chtějí to vědět dopředu cca 3 týdny, takže to je ještě času dost:-)
Odpovědět
Holky ještě se chci zeptat, kdy budete dávat výslužky? Týden dopředu nebo až po hostině...? Mě hodně lidí říká, že je lepší dát je dopředu, že si to každý víc užije. No ale to znamená péct koláče dvakrát :-S
Odpovědět
@ruzkka Ahoj, já bych tohle asi vůbec neřešila a pozvala všechny. Holt to budou muset jeden večer přežít. POkud jsou slušně vychvoný určitě dorazí a aspoň ze slušnosti se budou snažit spolu komunikovat
Odpovědět
AHoj holky nevíte o nějakém krámečku s aranžerskými potřebamy, organzou apod? nechce se mi to kupovat přes internet. Raději bych to viděla naživo. Něco se dá sehnat v Domu látek ale asi ne takovéty dekorativní kameny, písky a tak.
Odpovědět
@barciii to maj normálně ve svatebním salonu ne? Teda aspoň tam kde jsem byla já to měli.
Odpovědět
Tak se konečně můžu přidat i já. Svatba bude 15.9. v Manětíně ;-)
Odpovědět
@terrytess taky máme Manětín :-)
Odpovědět
Holky, zatím to vypadá, že hostina bude na statku Býkov...ale několik lidí mi řeklo, že to tam neni nic moc,ať se radši kouknu po něčem jiném :-| tak jsem se chtěla zeptat jestli nemáte některá zkušenost s Býkovem(jídlo, obsluha...) ? Chtěli jsme to původně u Rudolfa v Plasích v korunovačním sále,ale bohužel už mají jinou svatbu :-( a v okolí Kaznějova už mě nějak nic nenapadá :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?