Svatba v Plzni nebo okolí v roce 2012. Poradíme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, s přítelem plánujeme svatbu na příští rok. A já už pomalu začínám pokukovat po různých dodavatelích, aby vše bylo co nejlepší. Určitě by bylo super, kdyby každá z nás přidala příspěvky s nějakými dobrými nápady a zároveň bychom si tak mohly navzájem poradit. Za každou radu budu jen a jen ráda. ;-)
Odpovědět
@luonnatar vím, že je dělá pan Král ( Razítka Král) v Martinský a nebo je nabízejí i svatební salony :-)
Odpovědět
@andelskamrcha jéé dík ,tak to se musím mrknout :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pet21 Ahoj :) my to máme nakonec u známých v italské restauraci. Jsem nakonec i ráda aspoň to tam znám a budu se cítit jako doma :) datum zůstává stejný 4.8. Už jsem to hlásila na matrice. Budeme mít obřad v Meditační zahradě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andelskamrcha Ahojky má ten salon v Kaznějově internetové stránky? Děkuji za odpověď
Odpovědět
@ekulie Ahoj, tady je máš www.dokonalesvatby.cz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andelskamrcha Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja se pridavam, i kdyz jak to tu tak ctu, tak jsem asi opozdena :) Brat se budeme nejspis 8.9. Kde, to se jeste nevi, hostina taky ne, vybirame mezi Pramenama, Kalikovakem a Grollem. Jinak nemam nic. Na saty se jdu kouknout ve ctvrtek za tyden, o prstynkach nemam predstavu a vubec. Jsem grafik, takze oznameni a podobne veci si budu delat sama, a jedine, co mam je vybrany kameraman a fotograf. Uf :)
Odpovědět
ahojky holky tak my máme termín 2.6.2012 v kladrubském klášteře :-) jestli se to počítá jako okolí Plzně :-D a zatím teda taky nemáme nic jinýho :-p
Odpovědět
Ahoj holky, a kdy se berete na radnici? My 23.6.2012. Kde jste si nechali delat prstynky? My je jeste nemame.
Odpovědět
Tak Plzenacky, kde jste? :)
Odpovědět
Tak holky, o víkendu se pokusim vyrobit ,,kapesníčky,, na slzičky, tak mi držte palce, ať se u toho nezbláznim :-) Jsem totiž velkej nervák :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kapesníčky? To se taky dělá? Jak to tu tak čtu, tak se asi zbláznim :) Holky a vy už máte termíny zamluvený? My pořád ne a jsem z toho trochu nervozní :)....
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, termín bylo to první co jsme zařizovali. Teď přes vánoce byl takový "svatební útlum" , ale už to znova rozjíždíme. Domluvila jsem si v salonu schůzku a šaty si už zarezervuju. Sice už mám teoreticky vybraný, ale pro jistotu u nich ještě nějaký ozkouším. Aspoň budu mít pár fotek jako princezna :-) . Teď ještě přemýšlím nad barvou. Miluju tmavě tyrkysovou a chci ji di toho nějak zakombinovat. Oznámení si taky necháváme dělat v salonu. A momentálně nic jiného dělat nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, nevesty. Jestli jeste nemate kapelu na svou svatbu, pak Vam nabizim tu nasi. Odkaz na kapelu B.O.S. najdete v mem profilu. :o) Lukas
Odpovědět
@andruskaaa :-) děláš jen to, co sama chceš, tak se zbytečně nenervuj ;-) Každá si svatbu chystá jinak, já například vypouštím věci, které se normálně dělají, ale mě přijdou zbytečné ( jako třeba děkovací dorty). Jinak my jsme si termín zamlouvali už 2. ledna, aby nám ho nikdo nevyfoukl, nechtěla bych ho měnit. A šaty jsem si zamlouvala už v listopadu. Teď řeším spíš jen takové drobnosti, které mě baví, ono je ještě dost času :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andelskamrcha To ti docela závidím. Nás teď čekají 3 schůzky: Kalikovák, U pramenů a Groll a uvidíme, co nabídnou. Na šaty jdu juknout ve čtvrtek příští týden, a všechno jako oznamení, zasedací pořádek a tak si budu dělat sama. Aspoň uplatním v soukromém životě vzdělání :D
Odpovědět
@adruskaaa My to budeme mít na Kalikováku, ta zahrada mi učarovala, chci mít svatbu venku, takže jsem se ani nemusela moc rozhodovat :-) A co se týče šatů, tak to bylo o štěstí. Měla jsem je vyhlídnuté v Kaznějove a padli mi, takže už jsem ani na jiné nekoukala :-) Tak to jsi šikovná, já jsem nervák, neměla bych na to nervy, raději oznámení nechám na profesionálech :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tip na svatbu v Plzni - Sokolovna Koterov, penzion Bykov u Plzne.
Odpovědět
@samui ahojky, četla jsem na foru, že jste měli svatbu v Kalikovském mlýnu, mohla bys mi prosím poslat nějaké reference? Díky rajenova
Odpovědět
Profilova fotka
@andelskamrcha Máš od nich nabídku? Nemohla bys mi jí poslat? Já tam tedy jdu zítra na schůzku, ale ať vím :) A budete potřebovat ubytování? Jak to budete řešit, když v Kalikováku není hotel? Mě by se tam taky líbilo, ale tohle je mínus, to bydlení :-( Děkuju moc :)
Odpovědět
@adruskaaa Mám, už jsme se domlouvali na hostině. Je to dělaný pro 30 lidí, ale nebudeme z toho brát všechno, je tam toho docela dost. Jinak domluva s panem Krušinou je výborná, je to sympaťák :-) My ubytování nepotřebujeme, tahle starost nám naštěstí odpadá, ale myslím, že když si seženete ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v Plzni, tak by to mohlo být v pohodě. Vím, že mi říkal, že mají klučinu, který jim dělá rozvoz a za slušnou cenu. Napiš mi mail a já ti přepošlu tu nabídku na hostinu, co od něj mám ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, jak tu @andelskamrcha pise o tom rozvozu, nemate tip na nekoho z Plzenska, kdo neco podobneho dela, idealne ve dvojici, aby mohli vezt pripadne i dalsi auto? Diky,
Odpovědět
@psya a co Plzeňské želvy? ( http://www.plzenskezelvy.cz/ )
Odpovědět
@andelskamrcha ja bych rada spis nekoho, kdo by byl hostum k dispozici celou noc a zaroven bychom neplatili kilometr jako v taxisluzbe.. Mame to mimo Plzen, tak by se to mohlo prodrazit..
Odpovědět
@psya tak to chápu
Odpovědět
Ahoj, můžu k vám? Budeme se brát 16.6. a prakticky ještě nemáme promyšlené nic, takže to bude docela fuška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andelskamrcha Tak už jsem s panem Krušinou mluvila taky. Jsem z Kalikovaku nadsena, ale porad mi vrta hlavou to ubytovani. Nabidku mi posle snad dnes, tak uvidim :) Jinak dnes jdu na saty , tak se docela tesim. Ja to vidim na Plzen, znama tu ma salon, tak uvidime... :)
Odpovědět
@adruskaaa :) já byla taky nadšená, když jsme tam byli :) Tak snad to s tím ubytováním dopadne dobře ;-) Já si je brala z Kaznějova, měla jsem je už nějakou dobu vyhlídnuté, takže jsem pak už ani na jiné salony nekoukala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rajenova Ahoj, rada napisu par slov...Kalikovsky Mlyn byla nase jasna volba, protoze jsme si s manzelem chteli pozvat na odpoledni zahradni party hodne lidi a mlyn byl pro to jak delany. Po precteni vsech referencich jsem byla presvedcena,ze vybirame spravne, protoze vsechny reference byly pozitivni....termin na srpen jsem rezervovala s predstihem pul roku, komunikace s panem Krusinou vyborna, vse nasliboval a nic nebyl problem....ovsem to se obratilo presne 2 tydny pred svatbou kdy nam oznamil,ze ve stejny den tam budeme 2 svatby. to jsem myslela,ze omdlim, protoze moje prvni otazka pri rezervaci byla,zda je mozne rezervovat celou zahradu jen pro nasi svatbu cca 100 lidi a to pan Krusina potvrdil. Nakonec jsme museli prijezd do Mlyna posouvat, abychom se s druhou svatbou nepotkali....Dalsi zklamani prislo, kdyz na stolech kde mel byt raut nebylo pripravene nic... a obsluha pomala, neprofesionalni, ubrusy zmluchlane, cast ubrousku bile, cast kremove...jeste v den svatby volali me druzicce,ze nemaji dostatek sklenicek...tak je poslala do Tesca koupit sklo...nase slibena vyzdova chybela...celkove bych to shrnula takto: Pokud vyzadujete preciznost a profesionalni pristup,tak tam opravdu ne. Se svatbami asi zacinaji a nemaji vubec predstavu jak se profesionalni svatba dela. Kdo si z detailu nic nedela, tak mu to asi bude stacit...misto skvele :) personal a organizace propadak :(
Odpovědět
Ahoj holky. Ve čtvrtek jsem byla s kamarádkou v Kaznějově v tom salonu.Šaty si sice vybírala ona, ale já jsem sondovala , co kdyby se mi nějaké líbily. Musím říct, že jsem byla hoodně rozčarovaná. Nepříjemná obsuha. Do telefonu nám bylo řečeno, že se nemusíme objednávat a v salonu se pak tvářila, že jdeme nevhod a řekla nám, že jsme si měly zavolat a že na nás nebude mít tolik času. Šaty byly některé docela hezké, ale zblízka bylo dost vidět, že jsou už použité - vytrhaná poutka na šněrování , špinavá vlečka nebo koukající nitě. Ani jedny jí nesedly bez úprav stylu: přes prsa to zabereme, povolíme to o velikost. Je vidět jak jsou neustále přešívané. A ze všech šatů měly ramínka snad jenom jedny. Já jsem si ani žádné nezkoušela. Jo a na vysačce měly napsáno made in china... Tak jsem se chtěla podělit o zkušenost...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?