Menu Forum

Svatba v Plzni nebo okolí v roce 2012. Poradíme si?

16. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 58 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
Registrovala se 29. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 58 přátel.
 @luonnatar vím, že je dělá pan Král ( Razítka Král) v Martinský a nebo je nabízejí i svatební salony emoticon
3. led 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luonnatar
4
Registrovala se 20. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 7 přátel. Plzeň, Region Plzeň.
  • Svatba byla 2. června 2012
    Kutná Hora, Region Kutná Hora
fotoportrét
fotoportrét
luonnatar
4
Registrovala se 20. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 7 přátel. Plzeň, Region Plzeň.
    Kutná Hora, Region Kutná Hora
 @andelskamrcha jéé dík ,tak to se musím mrknout emoticon
3. led 2012 ve 20:23  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ekulie
Registrovala se 14. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ekulie
Registrovala se 14. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
 @pet21 Ahoj emoticon my to máme nakonec u známých v italské restauraci. Jsem nakonec i ráda aspoň to tam znám a budu se cítit jako doma emoticon datum zůstává stejný 4.8. Už jsem to hlásila na matrice. Budeme mít obřad v Meditační zahradě emoticon
6. led 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ekulie
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ekulie
  • Neví, kdy bude svatba
 @andelskamrcha Ahojky má ten salon v Kaznějově internetové stránky? Děkuji za odpověď
6. led 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
 @ekulie Ahoj, tady je máš www.dokonalesvatby.cz emoticon
6. led 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ekulie
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ekulie
  • Neví, kdy bude svatba
 @andelskamrcha Děkuji emoticon
7. led 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adruskaaa
Registrovala se 9. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Svatba byla 8. září 2012
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
adruskaaa
    Region Plzeň
 Ahoj holky, tak ja se pridavam, i kdyz jak to tu tak ctu, tak jsem asi opozdena emoticon Brat se budeme nejspis 8.9. Kde, to se jeste nevi, hostina taky ne, vybirame mezi Pramenama, Kalikovakem a Grollem. Jinak nemam nic. Na saty se jdu kouknout ve ctvrtek za tyden, o prstynkach nemam predstavu a vubec. Jsem grafik, takze oznameni a podobne veci si budu delat sama, a jedine, co mam je vybrany kameraman a fotograf. Uf emoticon
9. led 2012 v 19:28  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
factory (28 r.)
6
Registrovala se 1. února 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 37 příspěvků. Má 9 přátel. Region Plzeň.
    Klášter Kladruby, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
factory (28 r.)
6
Registrovala se 1. února 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 37 příspěvků. Má 9 přátel. Region Plzeň.
    Klášter Kladruby, Region Plzeň
 ahojky holky tak my máme termín 2.6.2012 v kladrubském klášteře emoticon jestli se to počítá jako okolí Plzně emoticon a zatím teda taky nemáme nic jinýho emoticon
9. led 2012 v 19:49  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bricciola4
Registrovala se 23. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 131 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bricciola4
Registrovala se 23. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 131 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, a kdy se berete na radnici? My 23.6.2012. Kde jste si nechali delat prstynky? My je jeste nemame.
9. led 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bricciola4
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bricciola4
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak Plzenacky, kde jste? emoticon
11. led 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
 Tak holky, o víkendu se pokusim vyrobit ,,kapesníčky,, na slzičky, tak mi držte palce, ať se u toho nezbláznim emoticon Jsem totiž velkej nervák emoticon
11. led 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adruskaaa
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
adruskaaa
    Region Plzeň
 Kapesníčky? To se taky dělá? Jak to tu tak čtu, tak se asi zbláznim emoticon Holky a vy už máte termíny zamluvený? My pořád ne a jsem z toho trochu nervozní emoticon....
12. led 2012 v 11:46  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trippa
5
Registrovala se 13. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
trippa
5
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, termín bylo to první co jsme zařizovali. Teď přes vánoce byl takový "svatební útlum" , ale už to znova rozjíždíme. Domluvila jsem si v salonu schůzku a šaty si už zarezervuju. Sice už mám teoreticky vybraný, ale pro jistotu u nich ještě nějaký ozkouším. Aspoň budu mít pár fotek jako princezna emoticon . Teď ještě přemýšlím nad barvou. Miluju tmavě tyrkysovou a chci ji di toho nějak zakombinovat. Oznámení si taky necháváme dělat v salonu. A momentálně nic jiného dělat nebudu.
12. led 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Zdravim, nevesty. Jestli jeste nemate kapelu na svou svatbu, pak Vam nabizim tu nasi. Odkaz na kapelu B.O.S. najdete v mem profilu. :o)
Lukas
12. led 2012 ve 12:13  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
 @andruskaaa emoticon děláš jen to, co sama chceš, tak se zbytečně nenervuj emoticon Každá si svatbu chystá jinak, já například vypouštím věci, které se normálně dělají, ale mě přijdou zbytečné ( jako třeba děkovací dorty).
Jinak my jsme si termín zamlouvali už 2. ledna, aby nám ho nikdo nevyfoukl, nechtěla bych ho měnit. A šaty jsem si zamlouvala už v listopadu. Teď řeším spíš jen takové drobnosti, které mě baví, ono je ještě dost času emoticon
12. led 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adruskaaa
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
adruskaaa
    Region Plzeň
 @andelskamrcha To ti docela závidím. Nás teď čekají 3 schůzky: Kalikovák, U pramenů a Groll a uvidíme, co nabídnou. Na šaty jdu juknout ve čtvrtek příští týden, a všechno jako oznamení, zasedací pořádek a tak si budu dělat sama. Aspoň uplatním v soukromém životě vzdělání :D
13. led 2012 v 09:22  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
 @adruskaaa My to budeme mít na Kalikováku, ta zahrada mi učarovala, chci mít svatbu venku, takže jsem se ani nemusela moc rozhodovat emoticon A co se týče šatů, tak to bylo o štěstí. Měla jsem je vyhlídnuté v Kaznějove a padli mi, takže už jsem ani na jiné nekoukala emoticon Tak to jsi šikovná, já jsem nervák, neměla bych na to nervy, raději oznámení nechám na profesionálech emoticon
13. led 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Tip na svatbu v Plzni - Sokolovna Koterov, penzion Bykov u Plzne.
13. led 2012 v 11:11  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rajenova
Registrovala se 15. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rajenova
Registrovala se 15. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 @samui ahojky, četla jsem na foru, že jste měli svatbu v Kalikovském mlýnu, mohla bys mi prosím poslat nějaké reference? Díky rajenova
15. led 2012 ve 04:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adruskaaa
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
adruskaaa
    Region Plzeň
 @andelskamrcha Máš od nich nabídku? Nemohla bys mi jí poslat? Já tam tedy jdu zítra na schůzku, ale ať vím emoticon A budete potřebovat ubytování? Jak to budete řešit, když v Kalikováku není hotel? Mě by se tam taky líbilo, ale tohle je mínus, to bydlení emoticon Děkuju moc emoticon
16. led 2012 v 10:06  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
 @adruskaaa Mám, už jsme se domlouvali na hostině. Je to dělaný pro 30 lidí, ale nebudeme z toho brát všechno, je tam toho docela dost. Jinak domluva s panem Krušinou je výborná, je to sympaťák emoticon
My ubytování nepotřebujeme, tahle starost nám naštěstí odpadá, ale myslím, že když si seženete ubytování v nějakém hotelu nebo penzionu v Plzni, tak by to mohlo být v pohodě. Vím, že mi říkal, že mají klučinu, který jim dělá rozvoz a za slušnou cenu. Napiš mi mail a já ti přepošlu tu nabídku na hostinu, co od něj mám emoticon
16. led 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
psya
Registrovala se 7. června 2011 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
psya
Registrovala se 7. června 2011 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 4 přátele.
 Ahojky holky, jak tu @andelskamrcha pise o tom rozvozu, nemate tip na nekoho z Plzenska, kdo neco podobneho dela, idealne ve dvojici, aby mohli vezt pripadne i dalsi auto? Diky,
17. led 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
 @psya a co Plzeňské želvy? ( http://www.plzenskezelvy.cz/ )
17. led 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
psya
fotoportrét
fotoportrét
psya
 @andelskamrcha ja bych rada spis nekoho, kdo by byl hostum k dispozici celou noc a zaroven bychom neplatili kilometr jako v taxisluzbe.. Mame to mimo Plzen, tak by se to mohlo prodrazit..
17. led 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
 @psya tak to chápu
17. led 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lisha (26 r.)
Registrovala se 5. října 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 4 příspěvky. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 16. června 2012
fotoportrét
fotoportrét
lisha (26 r.)
Registrovala se 5. října 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 4 příspěvky. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 16. června 2012
 Ahoj, můžu k vám? Budeme se brát 16.6. a prakticky ještě nemáme promyšlené nic, takže to bude docela fuška emoticon
18. led 2012 v 08:54  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adruskaaa
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
adruskaaa
    Region Plzeň
 @andelskamrcha Tak už jsem s panem Krušinou mluvila taky. Jsem z Kalikovaku nadsena, ale porad mi vrta hlavou to ubytovani. Nabidku mi posle snad dnes, tak uvidim emoticon
Jinak dnes jdu na saty , tak se docela tesim. Ja to vidim na Plzen, znama tu ma salon, tak uvidime... emoticon
19. led 2012 v 08:33  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
fotoportrét
fotoportrét
andelskamrcha
37
 @adruskaaa emoticon já byla taky nadšená, když jsme tam byli emoticon Tak snad to s tím ubytováním dopadne dobře emoticon
Já si je brala z Kaznějova, měla jsem je už nějakou dobu vyhlídnuté, takže jsem pak už ani na jiné salony nekoukala emoticon
19. led 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
samui (35 r.)
22
Registrovala se 6. března 2011 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 20. srpna 2011
    Plzeň, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
samui (35 r.)
22
Registrovala se 6. března 2011 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 20. srpna 2011
    Plzeň, Region Plzeň
 @rajenova Ahoj, rada napisu par slov...Kalikovsky Mlyn byla nase jasna volba, protoze jsme si s manzelem chteli pozvat na odpoledni zahradni party hodne lidi a mlyn byl pro to jak delany. Po precteni vsech referencich jsem byla presvedcena,ze vybirame spravne, protoze vsechny reference byly pozitivni....termin na srpen jsem rezervovala s predstihem pul roku, komunikace s panem Krusinou vyborna, vse nasliboval a nic nebyl problem....ovsem to se obratilo presne 2 tydny pred svatbou kdy nam oznamil,ze ve stejny den tam budeme 2 svatby. to jsem myslela,ze omdlim, protoze moje prvni otazka pri rezervaci byla,zda je mozne rezervovat celou zahradu jen pro nasi svatbu cca 100 lidi a to pan Krusina potvrdil. Nakonec jsme museli prijezd do Mlyna posouvat, abychom se s druhou svatbou nepotkali....Dalsi zklamani prislo, kdyz na stolech kde mel byt raut nebylo pripravene nic... a obsluha pomala, neprofesionalni, ubrusy zmluchlane, cast ubrousku bile, cast kremove...jeste v den svatby volali me druzicce,ze nemaji dostatek sklenicek...tak je poslala do Tesca koupit sklo...nase slibena vyzdova chybela...celkove bych to shrnula takto: Pokud vyzadujete preciznost a profesionalni pristup,tak tam opravdu ne. Se svatbami asi zacinaji a nemaji vubec predstavu jak se profesionalni svatba dela. Kdo si z detailu nic nedela, tak mu to asi bude stacit...misto skvele emoticon personal a organizace propadak :(
21. led 2012 v 07:30  •  Svatba byla v srpnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trippa
5
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
trippa
5
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky. Ve čtvrtek jsem byla s kamarádkou v Kaznějově v tom salonu.Šaty si sice vybírala ona, ale já jsem sondovala , co kdyby se mi nějaké líbily. Musím říct, že jsem byla hoodně rozčarovaná. Nepříjemná obsuha. Do telefonu nám bylo řečeno, že se nemusíme objednávat a v salonu se pak tvářila, že jdeme nevhod a řekla nám, že jsme si měly zavolat a že na nás nebude mít tolik času. Šaty byly některé docela hezké, ale zblízka bylo dost vidět, že jsou už použité - vytrhaná poutka na šněrování , špinavá vlečka nebo koukající nitě. Ani jedny jí nesedly bez úprav stylu: přes prsa to zabereme, povolíme to o velikost. Je vidět jak jsou neustále přešívané. A ze všech šatů měly ramínka snad jenom jedny. Já jsem si ani žádné nezkoušela. Jo a na vysačce měly napsáno made in china...
Tak jsem se chtěla podělit o zkušenost...
21. led 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš