Svatba v Plzni nebo okolí v roce 2012. Poradíme si?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, s přítelem plánujeme svatbu na příští rok. A já už pomalu začínám pokukovat po různých dodavatelích, aby vše bylo co nejlepší. Určitě by bylo super, kdyby každá z nás přidala příspěvky s nějakými dobrými nápady a zároveň bychom si tak mohly navzájem poradit. Za každou radu budu jen a jen ráda. ;-)
Odpovědět
@trippa týý jo já jsem tam chtěla jet taky vybrat si šaty a nakonec jsem si vybrala stejně v plzni tak ještě že jsem tam nejela :-)
Odpovědět
jojo, já mám taky naštěstí už vybráno v Plzni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc ráda bych Vám doporučila svatební salon Petra v Hořovicích. Teď jsem byla zkoušet šaty po Plzni až na salon LadyS nic moc. A ceny kolem 7000 a všude docela malý výběr, pokud pojedete do Hořovic (z Pzně 20 min po dálnici) do salonu Petra budete mít všechno na jednom místě (ohromný množství šatů - oproti třeba Ornele na sadech) a příjemná obsluha, kde Vám i poradí co Vám sluší a co ne. A cena půjčovného max. do 5000Kč k tomu Vám třeba i zamluví dvoje šaty a pak si vyberete ty pravé a navíc šatičky upraví přímo na Vás a každé nevěstě to moc sluší a odchází spokojená. Teď se nakupuje nová kolekce od několika dodavatelů, takže to neni všechno na jedno brďo:- ) Opravdu doporučuji. Já tam jsem maximálně spokojená!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jinak www.svatby-petra.cz
Odpovědět
Trosicku reklama salonu Petra co?:) Jinak me teda prekvapil ten Kalikovak,vsichni si to tak vychvalovali,jak tam budou mit svatbu a ted tady mame takovou zkusenost..Ani nechapu,jak si troufnou na dve svatby v jeden den...Taky tohle zrovna resim,vim o dobrem miste,ale jeste nevim,zda by byla terasa jen pro nas (je velka ale i tak,nechtela bych tam "cumily").
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem byla kouknout na šaty v Kaznějově a jak si to tam někdo vychvaloval tak já už teď z vlastní zkušenosti řikám děs... malý výběr, pani neochotná vubec neporadi, jenom řekne co se vám libí tak si zkuste. šaty špinavé i zlomeně kostice v korzetu - no proste nic moc.. ani ochota, že by to třeba nějak švadlena upravila. Takže jsem odjížděla pěkně zklamaná.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my máme Mariánskou Týnici... a chlastačku u Berounky v kempu
Odpovědět
Profilova fotka
@trippa , a mají tam aspoň výběr doplňků? závoje a kabátky. Sháním v šampaň barvě a zatím nic moc.
Odpovědět
@jappa no, závoje nic moc a jen v bílé a kabátky jsem tam viděla asi 4. Ale třeba je mají schovaný někde vzadu..
Odpovědět
Zdravím, zdá se, že jsem uplně pozadu, o svatbě se u nás zatím jen mluví, ale když jsme se bavili o datumu, tak připadá v úvahu červen tohoto roku (na to, že je leden, jsem pořád dost v klidu :-)) Nicméně zatím pokukujeme po obřadu na Švihově, ale s hostinou jsme nerozhodní, navíc budeme asi potřebovat někde ubytovat hosty. Poradíte?
Odpovědět
@achessa ahojky nu jestli chcete v červnu tak to si opravdu v klidu :-D to už by chtělo určitě zamluvit datum místo obřadu páč jestli chcete na Švihově tak byste už měli zamlouvat :-) přeju ať vám to vyjde ;-)
Odpovědět
Plzenacky, nemate reference na DJ Petra Berku? Jeho stranky me svym textem uplne neoslovily, ale porad nemame DJ...
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky. Je pravda že nemám zkušenosti s jiným salonem ale mám pocit že jsem snad byla v Kaznějově v jiném salonu než vy. Přijela jsem do salonu v 16.30h ikdyž mají otevřeno do 17h. Paní tam s náma ochotně byla dlouho přes otevíračku a ochotně nosila šaty a vůbec nedala najevo že by jí to obtěžovalo. Druhý den jsem tam jela s přítelem zkusit oblek. Paní přinesla i vestičku s kravatou nejdřív jsem na to koukala divně ale když to vzal na sebe tak to vypadalo moc hezky. Já za sebe můžu říct že tam jsem spokojená. Jinak máme termín 8.9.2012 na bykově.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky nevíte někdo kdy je svatební veletrh v PLzni? minulý rok byl někdy v březnu mám takový pocit.. Jinak k salonu v Kaznějově.. Byla jsem tam dvakrát... jednou tam byla paní majitelka(hnědovlasá paní) a podruhé blondýnka.. Obě dvě strašně příjemné, nosili šaty,zkoušeli,šněrovali.. I o přítele se mi tam starali..Kamrádky tam semnou byli tak ty si vybrali šaty na společenskou událost.. Já pak dokonce i šaty na ples... Já jsem byla teda moc ochotná a ani jsem se tam neobjednávala.. Za mě mohu jen doporučit :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Plzenacky, pokud jeste nemate kapelu na svou svatbu, mam pro Vas tip - mrknete do meho profilu, je tam odkaz na nase webovky. Nemame to k Vam daleko a ceny jsou prijemne... ;-)
Odpovědět
@katerina20 , myslím, že letos v Plzni svatební veletrh není.. A k tomu kaznějovskému salonu, já jsem odjížděla vážně otrávená. Když to porovnám s přístupem a i kvalitou šatů s jinými salony, tak je to vážně podprůměr. Paní co nás obsluhovala ani neuměla poradit.Říkala na všechno , že je to moooc pěkný i když to bylo jak pytel. Do šatů začala pomáhat až když jí došlo, že to fakt bude muset udělat. A když jsme tam přišly ,tak jsme dobrých deset minut stály u toho jejich stolu než nám vůbec někdo řekl dobrý den. Tam už nikdy více.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my mame konecne zamluveny Groll na 8.9., saty mam z Orchidee v Sadech petatricatniku, a jsem nadsena. Byly teda drahy, ale vdavam se jen jednou... Jinak Kalikovak jsme taky meli v merku a nakonec jsme to odrekli, ze tam neni ubytovani. nakonec si rikam, ze to je snad dobre... No, uvidime, jaky bude Groll. 8-)
Odpovědět
@adruskaaa z Orchidee mám taky šatky :) taky drahé ale krásné :-D nu co musíme být krásné né :-D :-D
Odpovědět
ahoj děvčata, tak jsem vážně trochu v rozpacích z toho Kaznějova, chtěla jsem se tam jet příští týden podívat a nevim teda...co člověk, to názor.... :-| jinak my máme hostinu v gondole, tak uvidíme :-)
Odpovědět
@pet21 Ahoj, tak se tam zajeď podívat a uvidíš sama. Jak říkáš, co člověk, to názor. A tak to bude u každého salonu. Nikdy nebudeš na něco slyšet jen a jen chválu. Já jsem si tam například šaty vybrala a narazila jsem tady na spoustu nevěst, co si tam zamlouvaly šaty. Za podívání nic nedáš :)
Odpovědět
Tak budeme rušit svatbu na kalikováku. Včera jsem mluvila s panem provozním a jsem z jeho chování tak rozčarovaná, že mě přešla veškerá chuť se tam vdávat. Takže jsme zase na začátku a já přemýšlím, kde to spáchat :(
Odpovědět
@andelskamrcha co takhle zámek v Manětíně? tam to budeme mít my :-) do toho kaznějova zajedu a uvidím díky :-)
Odpovědět
@pet21 Manětín je docela z ruky a navíc abych pravdu řekla, tak se mi nechce dávat 7200 za plhodinový obřad. Asi to nakonec vyřešíme tak, že obřad bude na radnici a fotky uděláme v ,,benátkách" :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@andelskamrcha to já ty peníze klidně obětuju, za ty fotky v interiérech a na zahradě mi to stojí :-) snad vyjde i počasí....
Odpovědět
@pet21 :) tak fotky budete mít určitě krásné :)
Odpovědět
no a už víte, kde si budete nechávat dělat kytky??? potřebovala bych nějáký tip :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@andelskamrcha ty jo, a to jsi byla tak nadsena... Co se deje? Povidej... :)
Odpovědět
@adruskaaa byla a díky panu provoznímu mě to přešlo :( V pondělí jsem mu psala mail, abych se na něco zeptala, on mi neodpověděl, tak jsem mu v úterý volala. Řekl mi, že ten mail četl, takže nechápu proč mi neodpověděl, pak se mnou začal mluvit arogantním tonem (jako by byl problém mi normálně odpovědět) a co mě dostalo nejvíc bylo, když mi začal vykládat, proč máme zamluvenou celou restauraci, když nás bude jen asi 30, kdyby jsme to prý měli v tom salonku ( do té doby jsem ani nevěděla že tam nějaký je). Řekla jsem mu,že mi jde hlavně o tu zahradu, že to chceme mít celé venku a on mi odpověděl, že i salonek má terásku. Doma jsem se na to podívala. Ten jeho salonek je music cafe (bar kde hrají kapeli - takový tmavý podnik) a ta teráska je kus betonu nad řekou, navíc umístěný tak, že nevidíš ani kousek zahrady, je taková hodně odříznutá od zbytku kalikováku. No přišlo mi, že nás tam vyloženě nechce ( jestli se mu ozval někdo s větší svatbou? nevím). Každopádně mě jeho chování rozladilo na tolik, že jsme tam tu svatbu zrušili. Nevěřím, že by vše proběhlo jak má.
Odpovědět
Profilova fotka
katerina20: Já volala do Hotelu Angelo, kde byl svatební veletrh vloni a řekli mi, že byl pro letošek zrušen...taky jsem byla nadšená :-(, když bych to letos potřebovala :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?